کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

sara khanaom

عضو جدید
تو پست فبلی گفتم که!
کتاب انتشارات پردازش تست کنکور سالهای قبل سازه های آبی
تو 2تا جلده
کاب خیلی خوبیه
و برای 1ماه آخر خیلی مفیده
فقط باز تاکید میکنم که سوال و جوابارو تحلیل کین بعد هر آزمون

سلام دوست خوبم
باید بگم اینترنت که سرچ کردم کتابای پردازش تستای سال 87 تا 82 رو داشتن ولی من تستای از 86 تا 90 رو میخوام ممنون میشم اگه اطلاعی از این منبع دارین در اختیارم قرار بدین.

sara khanaom

عضو جدید
کتابی رو که بخوام سازه های انتقال اب رو روش بخونم چیه؟اخه یه کتاب تست کیاسالاری گرفتم معلوم نیست چطوریه؟همچنین هیدرولوزی کتابی که واضح توضیح داده باشه چیه؟تستش چی؟

nemayeh22

عضو جدید
پاسخ تشریحی سوالات کارشناسی ارشد مهندسی زهکشی سال 91 (دست نویس)

پاسخ تشریحی سوالات کارشناسی ارشد مهندسی زهکشی سال 91 (دست نویس)

بنام آنکه فکرت آموخت.

سلام دوباره

کسانی که مایل هستند پاسخ تشریحی سوالات کارشناسی ارشد مهندسی زهکشی سال 91
رو به صورت دست نویس داشته باشند، می تونند از لینک غیر مستقیم زیر اونو دانلود کنند.

لینک غیر مستقیم دانلود

در ضمن دوستانی که پاسخ سوالات 203 و 209 رو دارند، می توانند از طریق انجمن با بنده مکاتبه کنند.

یا علی

آخرین ویرایش:

nemayeh22

عضو جدید
پاسخ تشریحی سوالات کارشناسی ارشد سیستم های آبیاری سال 91 (دست نویس)

پاسخ تشریحی سوالات کارشناسی ارشد سیستم های آبیاری سال 91 (دست نویس)

بنام آنکه فکرت آموخت.

سلام دوباره

کسانی که مایل هستند پاسخ تشریحی سوالات کارشناسی ارشد سیستم های آبیاری سال 91
رو به صورت دست نویس داشته باشند، می تونند از لینک غیر مستقیم زیر اونو دانلود کنند.

لینک غیر مستقیم دانلود

یا علی

ati@

عضو جدید
اقا کمکم کنین دوستان

اقا کمکم کنین دوستان

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:موندم چه گذایشی برم منابع اب یا زهکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدومشون بهتره

ati@

عضو جدید
سلام.اقاکمکم کنین نمیدونم کدوم گرایشو انتخاب کنم منابع یا زهکشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام.اقاکمکم کنین نمیدونم کدوم گرایشو انتخاب کنم منابع یا زهکشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوست عزیز
انتخاب گرایش خیلی راحته و فقط بستگی به علاقتون داره
ولی معمولا بچه ها تو ترم 6 به این نتیجه میرسن که کدوم رشته رو انتخاب کنن
از جنبه شغلی خیلی تفاوت چشمگیری ندارن
پس درباره درسا و آینده گرایشا 1بررسی کوچیک انجام بدین و به سمت علاقتون برین خیلی موفق ترین
:)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:موندم چه گذایشی برم منابع اب یا زهکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدومشون بهتره

سلام مجدد
دوست عزیز جوابتونو داده بودم
اگه سوالی و مطلبی راجع به این گرایشا میخواین خوشحال میشم کمکتون کنم

• Like
واکنش ها: n30e

ati@

عضو جدید
سلام
من گیرم رو اینه که اصلا اظلاعاتی ندارم به هرکس هم که میگم میگه به علاقت نگاکن.مثلا مدیریت منابع اب کجاها استفاده میشه؟تاحدودی با زهکشی اشناهستم اما محدود.پیش استاداهم رفتم اما هرکدومشون رشته خودشونو میگن.

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام
من گیرم رو اینه که اصلا اظلاعاتی ندارم به هرکس هم که میگم میگه به علاقت نگاکن.مثلا مدیریت منابع اب کجاها استفاده میشه؟تاحدودی با زهکشی اشناهستم اما محدود.پیش استاداهم رفتم اما هرکدومشون رشته خودشونو میگن.

منابع آب هم رشته بسیار خوبیه و بیشتر تو مسائل هیدرولوژی و آبهای زیرزمینی بحث میکنه
شخصا از این رشته خوشم میاد
از طرفی تو این رشته به نرم افزارهای بحث منابع پرداخته میشه
چون همونطور که میدونین مباحث هیدرولوژی اکثرا و شاید بشه گفت همشون با احتمالات سروکار دارن و بر پایه فرمولها و قوانین تجربی استوارن پس نرم افزارهای کامپیوتری تو این رشته خیلی بدرد میخورن
چیزهایی هم مثل سنجش از راه دور هم موضوعات جدیدیه که خیلی تو این رشته بهش پرداخته میشه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که رفتیم سراغ گدایی,‌ حال خود دانید. متاسفانه به رشته هایی مثل رشته ما زمانی اهمیت داده خواهد شد که ملت از گشنگی رو به قبله بشوند و نه غذایی برای خوردن داشته باشند و نه آبی برای نوشیدن. فعلا هوافضا، رباتیک،‌ فیزیک هسته ای، ژنتیک و امثالهم رو بورسه که اونم با این وضع زیرساختی که داریم مشخصه که خیلی از دوستان مگس می پرانند (مگه با عالم بالا در ارتباط یاشند « پ ا ر ت ی»).

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
ما که رفتیم سراغ گدایی,‌ حال خود دانید. متاسفانه به رشته هایی مثل رشته ما زمانی اهمیت داده خواهد شد که ملت از گشنگی رو به قبله بشوند و نه غذایی برای خوردن داشته باشند و نه آبی برای نوشیدن. فعلا هوافضا، رباتیک،‌ فیزیک هسته ای، ژنتیک و امثالهم رو بورسه که اونم با این وضع زیرساختی که داریم مشخصه که خیلی از دوستان مگس می پرانند (مگه با عالم بالا در ارتباط یاشند « پ ا ر ت ی»).

خیلی از حرفاتونو قبول دارم
بند پ که حرف اولو میزنه
ولی انصافو رعایت کنیم
اوضاع حداقل برای رشته آب و گرایشهاش اونقدام بد نیست و بهترم میشه
و خیلی جای پیشرفت داره
اون رشته هایی که نام بردین هم اوضاعشون اصلا خوب نیست و فقط اسمشونه که خوب به نظر میرسه و بازار کارشون بدتره
الان رشته های مدیریت رو بورسن فعلا

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی از حرفاتونو قبول دارم
بند پ که حرف اولو میزنه
ولی انصافو رعایت کنیم
اوضاع حداقل برای رشته آب و گرایشهاش اونقدام بد نیست و بهترم میشه
و خیلی جای پیشرفت داره
اون رشته هایی که نام بردین هم اوضاعشون اصلا خوب نیست و فقط اسمشونه که خوب به نظر میرسه و بازار کارشون بدتره
الان رشته های مدیریت رو بورسن فعلا

اتفاقا من هم همینو گفتم. این رشته ها فقط اسم دارند و نه کاربرد. کلی زحمت بکش و آخرش هیچی

PPA

عضو جدید
با عرض سلام میخواستم منابع معتبر برای کنکور کارشناسی ارشد گرایش سازه های ابی رو برام معرفی کنین بعد نمونه سوالات کنکور ارشدبرا چند سال رو هم لازم دارم همراه با جواباشون من میخوام سال 92 کنکورارشد بدم لطف کنید بگید چه جوری بخونم ازکی شروع کنم واسه خوندن و با چه رتبه ای میتونم توچه دانشگاهی قبول بشم با تشکر

آخرین ویرایش:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
با عرض سلام میخواستم منابع معتبر برای کنکور کارشناسی ارشد گرایش سازه های ابی رو برام معرفی کنین بعد نمونه سوالات کنکور ارشدبرا چند سال رو هم لازم دارم همراه با جواباشون من میخوام سال 92 کنکورارشد بدم لطف کنید بگید چه جوری بخونم ازکی شروع کنم واسه خوندن و با چه رتبه ای میتونم توچه دانشگاهی قبول بشم با تشکر

سلام دوست عزیز
سوالاتتونو بهتر بود شمرده شمرده بپرسین چون سواتتون خیلی زیاد و کلی بود!!
منابع
سیالات و هیدرولیک و مکانیک خاک انتشارات سیمای دانش (سری عمران)
هیدرولوژی علیزاده و تستش از انتشارات دیباگران
ریاضیات انتشارات شهرآب (خالد احمدالی یا کیوان سیفی)
سازه های آبی دوتا کتاب 1سازه های آبی بیرامی انتشارات دانشگاه اصفهان 2سازه های آبی انتشارات دانشگاه تهران (کاظم سیاهی و امیری تکلدانی)

زمان خوندن هم از اول تابستون استارت جدی بزن
همراه خوندن تستاشم بزن
تا رتبه 5 تهران
تا حدود 20 مدرس
تا 40 شبانه تهران
تا 40 اهواز و تبریز و صنعتی اصفهان
تا 68 شیراز
اینارو من حدودی گفتم و یکم شاید فرق داشته باشه

fattahpour

عضو جدید
کنکور 92

کنکور 92

سلام بچه ها
امیدوارم کنکور ارشد رو به خوبی پشت سر گذاشته باشید.;)
من فایل pdf کنکور امسال که در بیستم بهمن ماه برگزار شد رو میذارم
تا الان که کلید اولیه نیومده:cry:، هر وقت انتشار یافت منم تو تایپیک میذارمش.
موفق باشید.مشاهده پیوست 1302-92f.pdf

fattahpour

عضو جدید
سلام بچه ها
امیدوارم کنکور ارشد رو به خوبی پشت سر گذاشته باشید.;)
من فایل pdf کنکور امسال که در بیستم بهمن ماه برگزار شد رو میذارم
تا الان که کلید اولیه نیومده:cry:، هر وقت انتشار یافت منم تو تایپیک میذارمش.
موفق باشید.مشاهده پیوست 136920

اینم کلید اولیه:مشاهده پیوست 92.242.195.235_KeyArshad_NOET_Questionskey.aspx.pdf

fattahpour

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
بچه ها کسی درصد های قبول شدگان دانشگاه تهران و مشهد رو نداره ؟؟:)
(البته گرایش منابع آب رو میگم)
ممنون میشم اگه بذارید
مرسی;)