چند روش پسر ازاری

حامدیا

اخراجی موقت
حالا چه کاریه با این دختر باشین وقتی دوست پسر داره
بره به جهنم

من که حسابشون نمیکنم که به خاطرش خودم و ناراحت کنم

حرفا میزنیا

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
باحال بود من چندتاشو امتحان کردم... مثلا از دوست پسر قبلیم یا پسرای فامیل هی‌ تعریف کنم کلا ضد حال زیاد میزنم....بیچاره‌ هیم میگه اگه این کارو بکنی‌ هر پسری باشه ولت میکنها ولی‌ خودش ترک نمیکنه.،...یا اینکه سرد میگه می‌خوای باز بگو.... خیلی‌ باحاله ...منم ادامه میدم ....یا اینکه یه وقتایی با قیافه نرسیده رفتم سر قرار گفتم تو که منو می‌شناسی‌ دیگه .... منو که واسه قیافه نمیخوای....هااااااا هااااااا؟ واسه قیافه می‌خوای???????.... بنده خدا دیگه چی‌ بگه...
بنده خدا....
من کردم مشکلی‌ به وجود نیومد....آدامس و رژ لب و اینارو نه دیگه اینا عوارضش درد سر سازه...

مطمئنم اگه پسره واقعا آدمو بخواد با این چیزا ترک نمی‌کنه

آخرین ویرایش:

حامدیا

اخراجی موقت
باحال بود من چندتاشو امتحان کردم... مثلا از دوست پسر قبلیم یا پسرای فامیل هی‌ تعریف کنم کلا ضد حال زیاد میزنم....بیچاره‌ها هیم میگن اگه این کارو بکنی‌ هر پسری باشه ولت میکنها ولی‌ خودشون ترک نمیکنن.،...یا اینکه سرد میگن می‌خوای باز بگو.... خیلی‌ باحاله ...منم ادامه میدم ....بنده خدا....
من کردم مشکلی‌ به وجود نیومد....آدامس و رژ لب و اینارو نه دیگه اینا عوارضش درد سر سازه...

به من کسی اینجور کنه باور نمیکنی اگه خونه باشه ساعت 12 شب هم باشه پرتش میکنم از خونه بیرون تا ایشون هم ضد حال بخوره
دوماه نمیشه شیراز ..خونه دانشجویی یکی از بچه ها بودم دیگه ..دوستم زنگ زد گفت بیاین تنهام گفتم مگه چی شده گفت فلانی رو ساعت 1 شب از خونه بیرون انداختم اول گفت همین رفتارای الکی رو تکرار میکرد گفتم بلند شو برو بیرون
دختره التماس میکرد بذار فردا برم خوابگاه برم این موقع شب بده ..............اینم یک مدلشه حالا ایجوری خوبه؟ که با ادعا نشستین تعریف میکنید ؟

unstoppable

کاربر بیش فعال
اینا که بعضیاش برا پسرا خوشحال کنندس...
مثلا اگه ولنتاین یادشون بره پسره کادو نمیده یا میده به اون یکی...
اینکه بگن چقدر خواستگارو...داشته پسره اعتماد به نفسش میره بالا که با این همه طرفدار تونسته مخشو بزنه و دختره اونو انتخاب کرده...
وقتی با پسر میاد بیرون و مثل گداها لباس بپوشه پسر هم مثل گداها براش خرج میکنه...
هدیه روز تولد آهنگ جواد یساری؟ پسرا وقتی با هم هستن عشقه این آهنگ ها رو دارن...مرسی
دیگه بسه نمیگم ولی بدونید پسرا خیلی دوست داشتنین...
:heart:

آقای سعید حیدری

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دلمون دریایی ، هرجور خوشین ماهم به اون خوشیم ، ولی اینهمه کارو میکنی یکی بهتون بگه دوست دختر قبلیم خشگل تر بود اونجا قیافتون دیدنی میشه

آقای سعید حیدری

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روش برای پسر آزاری

توجه.. توجه خطر انفجار چند روش برای دوست پسر آزاری با انجام این کار ها دوست پسر شما در مدت کوتاهی به طور ناگهانی می ترکد

1. باهاش قراربذارید نرین سر قرار بعد با اون یکی دوست پسرتون از جلوش رد شید
  2. اگه تابستون بود بهش بگین که چقد بو عرق می ده
  3. با نامه عاشقونه ای که واستون نوشته موشک درست کنید
  4. یه شب دعوتش کنید بیاد خونتون و بگین هیچ کس خونه نیست و خودتون برید خونه دوستتون
  5. وقتی از احساساتش باهاتون حرف می زنه خمیازه بکشید
  6. برای خریدن کادو واسه اون یکی دوست پسرتون ازش نظر بخواین
  7. با کروات مورد علاقش دماغتونو پاک کنید
  8. آدامس جویده شدتون رو تو ماشینش جا بذارین(مناسب ترین مکان صندلی رانندست)
  9. آلبوم عکس های یادگاری با پسرای فامیل رو بهش نشون بدین و ماجرای خواستگاری پسر خالتون رو از شما روزی دو بار براش تعریف کنید
  10. کادویی که واستون خریده رو جلو چشاش به یکی دیگه کادو بدین
  11. روز ولنتاین رو فراموش کنید
  12. ازش بخواین با ماشینش برسونتتون سر قرار
  13. اگه لباس نو خریده بود بهش بگید اصلا رنگش بهش نمی یاد
  14. موقع گرفتن عکس یادگاری با دوست پسر مورد نظر واسش شاخ بذارین
  15. اگه کچله مرتب از مدل مو دوست پسر قبلیتون واسش تعریف کنید
  16. واسه شام دعوتش کنید رستوران بعد که صورت حسابتون بالا رفت به یه بهونه ای قهر کنید و بیاین بیرون
  17. موقع احوال پرسی با پسرای غریبه باهاشون سفت و محکم دست بدین
  18. طوری بوسش کنید که جای رز لبتون رو صورتش بمونه بعد بهش هیچی نگید بذارید همون شکلی بره تو خیابون(یا بره خونه)
  19. سر میر غذا از استفراغ چند روز پیشتون واسش تعریف کنید
  20. روز تولدش بهش سی دی آهنگ های جواد یساری رو کادو بدین
  21. آخر نامه عاشقونه ای که واسش نوشتید متن ترانه ی سگ محلی هاکان رو بنویسید
  22. اشتباهات لغوی شو به رخش بکشید و بهش بخندید
  23. به جشن تولدتون دعوتش نکنید
  24. روزی دو بار باهاش قهر کنید(با انجام این کار دوستتون در مدت کوتاهی کاملا خل میشه)
  25. سعی کنید همیشه هنگام برقراری تماس تلفنی با پسر مورد نظر لااقل یه دونه پشت خطی داشته باشید
  26. اگه واستون کادوی گرون قیمتی خرید بگید:خودم یدونه ازش داشتم..ولی خوب خریدی دیگه..دستت درد نکنه
  27. اگه باهتون شوخی های اون جوری کرد بی جنبه بازی در بیارید و هر چی از دهنتون در میاد نثارش کنید
  28. وقتی باهاش می رید بیرون مث گداها لباس بپوشید ولی وقتی با پسر خالتون می رید بیرون تریپ مانکنی بزنید
  29. وقتی واستون شعر عاشقونه می خونه بهش بگید چقد صداش بده وسر آدمو درد می یاره
  30. وقتی باهاتون حرف می زنه بگید که چقد دهنش بو میده و چرا مسواک نمی زنه

این جواب دندان شکن :

زن عشق می كارد و كینه درو می كند... دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر ...
می تواند تنها یك همسر داشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسرهستی ...

برای ازدواجش ، در هر سنی ، اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج كنی ...
او كتك می خورد و تو محاكمه نمی شوی ...
او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می كنی ...
او درد می كشد و تو نگرانی كه كودك دختر نباشد ...
او بی خوابی می كشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ...
او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...

ستاره 20

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جواب دندان شکن :

زن عشق می كارد و كینه درو می كند... دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر ...

برای ازدواجش ، در هر سنی ، اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج كنی ...
شما چرا این بحث رو میچسبونی به خانومها من تو این تاپیک قصدتوهین به کسی رو نداشتمو ندارم

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جواب دندان شکن :

این چیزایی که شما میگید که یعنی حقوق زن و مرد نا برابره دیگه واسه دوره ی باستانه!!!
دیگه تقریبا بیشتر مردم با این مسائل کنار اومدن.
این جور قانون ها به هیچ وجه ارزش یه خانوم رو توی جامعه کم نمیکنه چون همه میدونن...
انکه یه زن درد میکشه...
زایمان میکنه...
مادر میشه...
و با تمام نقص های شوهرش زندگی میکنه
باعث شده الان شما وجود داشته باشی و توی یه خانواده زندگی کنی و بعد حس کنی جنس برتری!!!!

unstoppable

کاربر بیش فعال
این چیزایی که شما میگید که یعنی حقوق زن و مرد نا برابره دیگه واسه دوره ی باستانه!!!
دیگه تقریبا بیشتر مردم با این مسائل کنار اومدن.
این جور قانون ها به هیچ وجه ارزش یه خانوم رو توی جامعه کم نمیکنه چون همه میدونن...
انکه یه زن درد میکشه...
زایمان میکنه...
مادر میشه...
و با تمام نقص های شوهرش زندگی میکنه
باعث شده الان شما وجود داشته باشی و توی یه خانواده زندگی کنی و بعد حس کنی جنس برتری!!!!
بله از اونجایی که شما خانم ها کامل هستید حتما اسلام به فکرتون بوده که دیه مارو دوبرابر کرده چون اگه ما بمیریم شما دوبرابر دیه نصیبتون میشه...
در مورد فرزند هم بگم که اگه اینطوره همه مشکلات جامعه از شما سرچشمه میگیره و نوع تربیتتون چون اینجور که میگید مردها هیچ نقشی ندارن...
هروقت به مردها شک کردید برید سخنان پیامبر رو در مورد زن ها بخوانید...احتمالا به خودتون شک میکنید...!!!
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

mis_chemi

عضو جدید
طوری بوسش کنید که جای رز لبتون رو صورتش بمونه بعد بهش هیچی نگید بذارید همون شکلی بره تو خیابون(یا بره خونه)
این کارو کنی افتخارم می کنن بس که پرو ان:D

فرزاد9180

عضو جدید
خیلی جالب بود ...خوشم اومد....ولی من حواسم کاملا جمعه... میرم دختری میگیرم که مهربون باشه و عاشقم باشه...

navid.orturk

اخراجی موقت
باحال بود من چندتاشو امتحان کردم... مثلا از دوست پسر قبلیم یا پسرای فامیل هی‌ تعریف کنم کلا ضد حال زیاد میزنم....بیچاره‌ هیم میگه اگه این کارو بکنی‌ هر پسری باشه ولت میکنها ولی‌ خودش ترک نمیکنه.،...یا اینکه سرد میگه می‌خوای باز بگو.... خیلی‌ باحاله ...منم ادامه میدم ....یا اینکه یه وقتایی با قیافه نرسیده رفتم سر قرار گفتم تو که منو می‌شناسی‌ دیگه .... منو که واسه قیافه نمیخوای....هااااااا هااااااا؟ واسه قیافه می‌خوای???????.... بنده خدا دیگه چی‌ بگه...
بنده خدا....

مطمئنم اگه پسره واقعا آدمو بخواد با این چیزا ترک نمی‌کنه

بیچاره هر کی با تو دوس میشه!

navid.orturk

اخراجی موقت
طوری بوسش کنید که جای رز لبتون رو صورتش بمونه بعد بهش هیچی نگید بذارید همون شکلی بره تو خیابون(یا بره خونه)
این کارو کنی افتخارم می کنن بس که پرو ان:D

خوب منم میرم با دختری دوس میشم که رژ نزنه
اصلا زشت باشه
تا دلتون بسوزه!:D

Sima.N

عضو جدید
اینطوری که شخصیت دختره میره زیر سوال بی توجهی بهترین ازاره چه واسه دختر چه پسر...........

navid.orturk

اخراجی موقت
باش تاش ماش ،به همین خیال باش!

پسرا زرنگ تر از اونن که بتونین این جوری سر کارشون بذارین!خانم های محترم!:cool: