چند بار خودت رو واسه خاطر یکی دیگه خوشگل کردی؟!

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان ... اینجا دعوا شده ...
چی گرد و خاکی .. اینجوری که هیچ کی من و نمیبینه که خوشکل کردم ...:cry::(

wwwolf

عضو جدید
بحث خونوادگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////////////
من اینجا خونواده ای نمیبینم!!!!!!!!!
آخه همش بابا و دختر و از این حرفا بود گفتم خوانوادس دیگههههههههههههه
اههههههههههه بد اخلاق:cry::mad:

• Like
واکنش ها: k2_h

mehrshad53

اخراجی موقت
سلام سلام
تا به حال شده که....
یعنی شده ولی چند بار پیش اومده که خودت رو واسه خاطر یه پسر(اگه دختری)یا واسه خاطر یه دختر(اگه پسری)تر گل ور گل کرده باشی و کلی با استرس جلو رفته باشی؟!!!!!!

حدود 1296834.54 بار ولی دقیقش را باید ببینم.

wwwolf

عضو جدید
حدود 1296834.54 بار ولی دقیقش را باید ببینم.
آرهههههههههه؟!!!!!!!!!!!
بابا یه بارم افتخارشو به ما بدید استاد
چه عجب افتخار دادید تشریف بیارید تو تاپیک ما می گفتی گاوی گ.سفندی می خوابوندیم واستون

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دله ما از سنگه .. شرمنده ترگل مرگل نداریم تو مراممون :دی

samira zibafar

عضو جدید
injori karde basham ,khobe?

mehrshad53

اخراجی موقت
آرهههههههههه؟!!!!!!!!!!!
بابا یه بارم افتخارشو به ما بدید استاد
چه عجب افتخار دادید تشریف بیارید تو تاپیک ما می گفتی گاوی گ.سفندی می خوابوندیم واستون

نوکرتم هستم...
قرارمون کجا؟
تو که توی ماهی و منم زمین،میخوای عطارد قرار بذاریم؟

sima.niki

عضو جدید
ابته تموم خانم ها تر گل ور گل هستن .
ولی نمیدونم چرا اقایون فکر میکنن به خاطر اونا تر گل شدن.من فقط یه بار ترگل شدم اونم زمای بود که به دنیا اومدم وهمون تر گل باقی موندم مثل تموم دخترای این باشگاه

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
استرس كه اصلا تو وجودم تعريف نشده . ولي شديدا خودمو ترگل ورگل ميكنم اونم نه واسه كس ديگه فقط واسه دل خودم . حالا اون طرف ميخواد فكر كنه كه واسه اون اينكارو كردم ...(توهم فانتزي قشنگيه .)

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
استرس كه اصلا تو وجودم تعريف نشده . ولي شديدا خودمو ترگل ورگل ميكنم اونم نه واسه كس ديگه فقط واسه دل خودم . حالا اون طرف ميخواد فكر كنه كه واسه اون اينكارو كردم ...(توهم فانتزي قشنگيه .)
نچ ..... عمرا ... هرگز ... مگه میشه ؟!!
خوب برا چی تو خونه تر گل ورگل نمیکنی ؟!
یوهاهاهاهاهاهاها ... :دی

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه نموره استرچ میگیرم اونم فقط واسه خاطر اینکه نکنه طرف ناجور باشه بخوره تو ذوقم :w07::w07::w07::w07:!!!!
من کلا همه جوره و همیشه با ترگل ورگل موافقم!!!!!!:w23:(سر قرار که باشه بیشتل!!!)

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه نموره استرچ میگیرم اونم فقط واسه خاطر اینکه نکنه طرف ناجور باشه بخوره تو ذوقم :w07::w07::w07::w07:!!!!
من کلا همه جوره و همیشه با ترگل ورگل موافقم!!!!!!:w23:(سر قرار که باشه بیشتل!!!)

منظور از یه نموره همون هفت قلم خودمنه دیگه نه

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

منظور از یه نموره همون هفت قلم خودمنه دیگه نه

:w15::w15::w15::w15:
نه دیوونه به جلاتم دقت کن هفت قلم اصطلاح مربوط به آرایش کردنه ولی من گفتم یه نموره استرچ می گیرم!!!!!!!!!!:w12: