چقدر مردا بی رحمن

my heart

کاربر فعال
داشتم تو اینترنت میگشتم همسر رویایی من
به این برخوردم:همسر من زیبا نیست با اون ارضا نمیشم
اون از نظر خوبی چیزی کم نداره ولی اون خیلی وزنش زیاده غیر طبیعیه فرض کن 150 سانت قد با 110 کیلو وزن .اون بوی بدی میده .زيبا نيست.
من اصلا تمایل جنسی به اون ندارم اصلا.. اقای دکتر من زندگیم رو دوست دارم ولی دارم از حسرت این همه زنهای زیبا که با زیباییشون به همه فخر میفروشن میمیرم .چی کار کنم
کمکم کن من ادم خوش صورت و خوشتیپی هستم از جنبه مالی هم اوضام خوبه ..کمکم کن
مرسی

چقدر مردا بی رحمن:cry:

آخرین ویرایش:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون از نظر خوبی چیزی کم نداره ولی اون خیلی وزنش زیاده غیر طبیعیه فرض کن 150 سانت قد با 110 کیلو وزن .اون بوی بدی میده .زيبا نيست.
من اصلا تمایل جنسی به اون ندارم اصلا.. اقای دکتر من زندگیم رو دوست دارم ولی دارم از حسرت این همه زنهای زیبا که با زیباییشون به همه فخر میفروشن میمیرم .چی کار کنم
مرسی

عزیز ه من ، من نمیگم این مرد کارش درسته اما اون خانومم بهتر نیست یکم به خودش برسه
دلیل این همه طلاق که فقط مشکلات مالیو اختلافات خونوادگی نیست

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا چه دورو زمونه ای شده ....اگه تو زن لاغر دوس داشتی چرا رفتی زن چاق گرفتی؟....اولا که همه چی چاقی لاغری نیس ولی خوب یه کمم حق داری خب این مشکلی نیس.... بش بگو لاغر کنه..
با گفتن شرایط خوبت میخوای بگی یکی بهم بگه زنمو طلاق بدم تا بی عذاب وجدان اینکارو بکنی؟

mahan 2

عضو جدید
ای بابا چه دورو زمونه ای شده ....اگه تو زن لاغر دوس داشتی چرا رفتی زن چاق گرفتی؟....اولا که همه چی چاقی لاغری نیس ولی خوب یه کمم حق داری خب این مشکلی نیس.... بش بگو لاغر کنه..
با گفتن شرایط خوبت میخوای بگی یکی بهم بگه زنمو طلاق بدم تا بی عذاب وجدان اینکارو بکنی؟

.... :w07::w07: :w07: میدونی دخترا وقتی میرن خونه بخت چاقالو میشن. منم نمیدونم چرا؟
حق داشته مرده. زنش یه دایره بوده...:biggrin::biggrin:

جاذبه

عضو جدید
ای بابا خدانکنه طرفت هوس باز باشه،چه مرد چه زن
بهترینم داشته باشه بازم مرغه همسایه غازه!!!!!!!!!!!!!!

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن که این بنده خدا حق داره
البته اینکه قبل ازدواج چرا درباره قد و وزن زنش فکر نکرده الله اعلم
اما زن ومرد هردو باید برای استحکام زندگیشون سعی کنند برای هم جلب توجه کنند ...

vleila

عضو جدید
مرسی

حالا چرا بی رحم؟
بیچاره دست خودش که نیست.ظاهر زنش از نظر جنسی جذبش نمیکنه.
فقط نمی دونم چرا از اول اینجوری انتخاب کرده؟؟!!!!!!

• Like
واکنش ها: IMDB

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا بی رحم؟
بیچاره دست خودش که نیست.ظاهر زنش از نظر جنسی جذبش نمیکنه.
فقط نمی دونم چرا از اول اینجوری انتخاب کرده؟؟!!!!!!

بابا جون شما چرا اینجوری به مسئله نیگا میکنین
خوب مطمئنا قبل از ازدواج چاقو بدبو نبوده دیگه بنده خدا
بعد از ازدواج متاسفانه اکثر زوجین (به خصوص خانوما) کمتر به خودشون و رژیمشون میرسن چون عشق ابدیشونو نیست پیدا کردن ارواح عمه شون، دیگه نیازی به سرخاب سفید اب نمیبینن

vleila

عضو جدید
بعد از ازدواج متاسفانه اکثر زوجین (به خصوص خانوما) کمتر به خودشون و رژیمشون میرسن چون عشق ابدیشونو نیست پیدا کردن ارواح عمه شون، دیگه نیازی به سرخاب سفید اب نمیبینن
خیلی وقتا بی توجهی مردا به زنشون بعد از ازدواج باعث میشه اونا هم دیگه به ظاهرشون اهمیت ندن.

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی وقتا بی توجهی مردا به زنشون بعد از ازدواج باعث میشه اونا هم دیگه به ظاهرشون اهمیت ندن.

من گفتم طرفین، نگفتم حتما یا تقصیره اقایونه یا خانوما
بله اینم میتونه یه دلیل باشه، ولی از ظاهر سوال بر میاد که مشکل از جایه دیگه ست
کلا ما دوس داشتنم باس از خارجیا یاد بگیریم:razz: تا اخر عمرمثه روزایه اول به هم محبت میکنن حالا تو ایران نهایتش یه سال اول، از اون به بعده که بهونه ها شروع شه چرا غذا شوره، چرا دیر میای خونه، حلیمه تو که باز دختر زاییدی، چرا مامانت اینا با مامانم اینا مشکل دارن و...

r4g2001

عضو جدید
مرسی

zane kharesh az pol gozashte dige bekhodesh nemirese...hamin

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردا هم اگه ذو سه تا شکم بزان چاق می شن;)

ما یه فامیل داریم زنش سوئدی هست 2 تا بچه دارن هیکل زنه از دخترهای ایرونی هم بهتره. تو فرودگاه نزدیک بود مثل رزیدنت اویل ملت بهش حمله کنن بس که خانومه خوشگله.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معتقدر جفتشون برای هم باید به سر و وضع و خودشون برسن.......... جفتشون اراسته و تمیز باشن...........

این اقا هم خرشون از روی پل گذشته حالا یاده وزن و قد خانومش افتاده............:razz:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی

تو که مکالمه رو کامل نخوندی شاید رفته پیشه دکتر لاغری ازش مشورت بگیره یا دکتر زیبایی:redface::redface:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معتقدر جفتشون برای هم باید به سر و وضع و خودشون برسن.......... جفتشون اراسته و تمیز باشن...........

این اقا هم خرشون از روی پل گذشته حالا یاده وزن و قد خانومش افتاده............:razz:

نه..شاید این خانم اول لاغرتر بوده...دلیل نمیشه....خانم باید وزنش کم کنه...این حق مردهست

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه..شاید این خانم اول لاغرتر بوده...دلیل نمیشه....خانم باید وزنش کم کنه...این حق مردهست

گیریم لاغرتر هم که بوده به هر حال لاغر تر از وزن الانش کماکان چاق بوده! قد هم که بعد از ازدواج اب نمیره!:whistle: بله بله صحیح میفرمایید! خوبه شما قاضی نشدینا!:whistle: :D قضیه همون خسته شدن و ایناست........... باید دید خود این اقا چه شکلیه..........:D;)

مهرا

عضو جدید
خیلی نامردن خیلی.............
آدم چی میتونه بگه
تو زندگیه مشترک هر دو نفر تشنه ی محبت اند ولی بعضیا برای چی در میرن خدا میدونه

my heart

کاربر فعال
عزیز ه من ، من نمیگم این مرد کارش درسته اما اون خانومم بهتر نیست یکم به خودش برسه
دلیل این همه طلاق که فقط مشکلات مالیو اختلافات خونوادگی نیست
ادمای چاق واهس فعل وانفعالان همیشه یه مقار بوی نامطبوع میدن مرد چرا از اول اینو گرفته:mad:
حالا همسر رویاییتو پیدا کردی تو اینترنت؟ :w07:
اسم فیلمه بابا:cry:
از دیشب حالم گرفتس:cry:از مرد ب:cry:ودن خودم بدم اومد دخترا حق دارن مهریه های انچنانی میزارن:mad:
دقیقا:razz:
.... :w07::w07: :w07: میدونی دخترا وقتی میرن خونه بخت چاقالو میشن. منم نمیدونم چرا؟
حق داشته مرده. زنش یه دایره بوده...:biggrin::biggrin:
اینقدر حرص میخورن طفلی ها:razz:
به نظرمن که این بنده خدا حق داره
البته اینکه قبل ازدواج چرا درباره قد و وزن زنش فکر نکرده الله اعلم
اما زن ومرد هردو باید برای استحکام زندگیشون سعی کنند برای هم جلب توجه کنند ...
چه حقی
میگیم زنه بعد ازدواج چاق شده قدش چی
بعدش مردای ایرانی خودشونو راحت کردن یه سر کار میرن تموم
همه کارا به عهده زنس وقت هیچی نداره دیگه بدبخت:cry:

my heart

کاربر فعال
:razz::razz:
من زنائی رو دیدم که بعد از 2یا3بار زایدن هیکل شون خراب نشد اگه مراعات کنن چاق نمیشن این هرفا بهانست من به اون آقا حق میدم

تو که مکالمه رو کامل نخوندی شاید رفته پیشه دکتر لاغری ازش مشورت بگیره یا دکتر زیبایی:redface::redface:
اره جون عمش
دکتر چیکار قیافه این اقا داره:cry:
چرا په زنای غرب بچه میزارن ولی چاق نمیشن
مثل:جنیفر.انجلینا بازم بگم:w06:
ببین تغذیه سالم حرف اوله
تو غرب اگه یه میوه لک داشه باشه ممنوع میشه خوردنش اینجا نه
از نطر علمی انتی اکسیدان باعث چاقی میشه همون میوه ای که میخوریم جز لک داره چاق میکنه ما رو:razz:
بعدش همه زیر نطر مربی ورزش میرن بعد زایمان چون زایمان در ابه بدون جراحی
اینجا زنای ما رو چل تیکه میکنن
خوبه همه چی یه طرفه نبینیم 3 تا بچه میخایم کارای خونه همه به ترتیب و .... دیگه اون بنده خدا هم 24 ساعت قت داره دیگه:confused:
موافقم
در ضمن این هم بگم : ما مردا بی رحم نیستیم .:mad:
اره معلومه:razz:
گیریم لاغرتر هم که بوده به هر حال لاغر تر از وزن الانش کماکان چاق بوده! قد هم که بعد از ازدواج اب نمیره!:whistle: بله بله صحیح میفرمایید! خوبه شما قاضی نشدینا!:whistle: :D قضیه همون خسته شدن و ایناست........... باید دید خود این اقا چه شکلیه..........:D;)
;)
خیلی نامردن خیلی.............
آدم چی میتونه بگه
تو زندگیه مشترک هر دو نفر تشنه ی محبت اند ولی بعضیا برای چی در میرن خدا میدونه
;)

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
:razz:

چه حقی
میگیم زنه بعد ازدواج چاق شده قدش چی
بعدش مردای ایرانی خودشونو راحت کردن یه سر کار میرن تموم
همه کارا به عهده زنس وقت هیچی نداره دیگه بدبخت:cry:
آخه اگه همه اش کار میکرد که چاق نمیشد اونم 150 کیلو.این نشون میده نهایت کم تحرکی و پرخوری رو داره.البته شاید هم بنده خدا مریضه.اما اینکه بو...
از بیرون نمیشه قضاوت کرد آخه
کلا زن و مرد باید به خودشون برسن.
ما یکی از فامیلامون زنه 1سال قهر کرده رفته شهرستان زندگی میکنه چون شوهرش شده اندازه گوریل و 10کیلو هم ریش و مو میذاره.آدم حالش بد میشه یارو رو نگاه کنه چه رسه بخواد باهاش بره تو یه رختخواب!
قبل ازدواج مث آدم بودااا