چرا پسرا بیشتر از دخترا .....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه توی برخوردام با دختر و پسرای دیگه داشتم متوجه شدم پسرا خیلی بیشتر از دخترا روی دینشون زبونشون و... تعصب دارن البته شاید همشون اینجوری نباشن ولی اکثرا اینجورین
مثلا شهر خودمون تو خیابون که راه میری میبینی اکثر دخترا دارن فارسی حزف میزنم ولی پسرا دارن ترکی صحبت میکنن
یا همیشه صف نماز اقایون پرجمعیت تر از صف نماز خانوم هاست
پسرا بیشتر از دخترا به دوستاشون ارزش میدن و تو دوستی ها وفادار میمونن
پسرا بیشتر از پایبند ارزشهاشون هستن
بیشتر سر عقایدشون مبارزه سیاسی میکنن
و....
چرا اینجوریه ؟؟؟؟

mehrshad53

اخراجی موقت
همیشه توی برخوردام با دختر و پسرای دیگه داشتم متوجه شدم پسرا خیلی بیشتر از دخترا روی دینشون زبونشون و... تعصب دارن البته شاید همشون اینجوری نباشن ولی اکثرا اینجورین
مثلا شهر خودمون تو خیابون که راه میری میبینی اکثر دخترا دارن فارسی حزف میزنم ولی پسرا دارن ترکی صحبت میکنن
و....
چرا اینجوریه ؟؟؟؟

حتما چون شما پسری!:biggrin:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در مورد تعصباتشون چیزی نمیدونم ولی در دوران پیش دانشگاهی از همه میشنیدم که پسرا از نظر درسی خیلی هوای همدیگرو دارن ولی دخترای کلاس ما یه جوری با هم دشمن شده بودن رقابت خیلی شدید بود
در اینکه دخترا کمی از پسرا حسودترن شک ندارم و فک کنم این به خاطر بی اعتمادی و محدودیت های اجتماعی باشه

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعصب اگر معنی کار بی فکر و جاهلانه باشه بله اعتراف میکنم که نمود این رفتار در پسرها و مردها بیشتره که البته دخترا هم نکه مخالف باشن بلکه معمولا اگر موافق باشن اونارو در امر مهم عمل به خریت! تشویق میکنن
امام سجاد در صحیفه سجادیه در دعایی داره شبیه به این : خدایا مرا از حمیت های جاهلانه و تعصبهای بیجادور بدار

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
و....
چرا اینجوریه ؟؟؟؟
چون پسرها بيكار تر از دخترها هستند ....فقط همين;):D

bilgisayar

عضو جدید
و....
چرا اینجوریه ؟؟؟؟
چون مرد ها برای کارهای مهمتری آفریده شدند!
خانم ها اکثر وقتشون رو با آرایش کردن و چشم و هم چشمی و البته خرید کردن می گذرونند!
حس من اینه که خانم ها خیلی به کارهای جنبی علاقه داردند تا کارهای اساسی بشریت!
فیلسوف خانم! من تا حالا نشنیدم!

sJaguar

عضو جدید
کلا پسر دختر نداره تو همه غشرا همه جور آدم هست
اما پسرا وفادار تر هستن . البته در رابطه هایی که ازدواجی در کار نیست

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا همینه که هست !!!

اقایون که مشکلی ندارن ؟؟؟:mad:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم ها اکثر وقتشون رو با آرایش کردن و چشم و هم چشمی و البته خرید کردن می گذرونند!
شما علاوه بر اینکه بهتره هیچ جا اظهار نظر نکنی ، گویا نصف عمرتون هم در خواب بودی...
امیدوارم هیچوقت بیدار نشی چون سکته رو زدی!!!

forsha

عضو جدید
نخیر به خاطر اینه که خانم ها میدونن کارهای انقلابی وزود بازده که با داد و فریاد طرفداری کورکورانه از عقیده انجام بشه فایده نداره و بهتره که با مرور زمان خیلی از مسایل روشن بشه مثل حق زن درسته که سالهاست خانمها دارن واسش تلاش میکنن اما وضعیت خیلی بهتر از قبل شده نه مثل انقلاب ما که سریع شکل گرفت ولی اثراتش خیلی سریعتر از بین رفت

hoorieeh

عضو جدید
chon zanha faghat baladan rimelo khate chesh bemalan va moohashoono mesh konan!!!age kasi 24 saate too ayeene bashe be nazaret dge vaght vase mobareze seasii va ketab khoondan va pishrafthaye dgee baghi mimoone?!!!!
oonam be khosoos zane IRANI!!!
KE FAGHAT ASHEGHE INE KE BA POOLHASH BERE LAVAZEM ARAYESHO MANTO BEKHARE!!

hosein_t

عضو جدید
و....
چرا اینجوریه ؟؟؟؟

بازم تو تنهایی رفتی تحقیق . .!!؟:D

تا جایی که من میدونم : آذریا کلا به زبونشون تعصب خاصی دارن . . . ولی تو شهرای دیگه عمرا از این خبرا نبوده یا اگرم باشه . . . خیلی کمه . . .!

صف نمازم خب مطمئنا دلیل داره . . !(گرچه معتقدم تو خیلی از شهرا حتی آقایونم ک میرن) اصولا خانما کاروبارشون یکم بیشتر از آقایون با برنامه تره و باید به خیلی از کارا برسن . . ! یا وقتشو ندارن . . . یا خسته هستن . . . یا . . .!

پسر پایبند ارزش ها . . !!:surprised::surprised: یکم عجیب به نظر میرسه . .!!:surprised:

مبارزه ی سیاسی هر کسی کلا سر عقایدشونه . . .! اصلا هر مبارزه ی سیاسی ای سر عقیده هاست . ..!:surprised:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم تو تنهایی رفتی تحقیق . .!!؟:D

تا جایی که من میدونم : آذریا کلا به زبونشون تعصب خاصی دارن . . . ولی تو شهرای دیگه عمرا از این خبرا نبوده یا اگرم باشه . . . خیلی کمه . . .!

صف نمازم خب مطمئنا دلیل داره . . !(گرچه معتقدم تو خیلی از شهرا حتی آقایونم ک میرن) اصولا خانما کاروبارشون یکم بیشتر از آقایون با برنامه تره و باید به خیلی از کارا برسن . . ! یا وقتشو ندارن . . . یا خسته هستن . . . یا . . .!

پسر پایبند ارزش ها . . !!:surprised::surprised: یکم عجیب به نظر میرسه . .!!:surprised:

مبارزه ی سیاسی هر کسی کلا سر عقایدشونه . . .! اصلا هر مبارزه ی سیاسی ای سر عقیده هاست . ..!:surprised:

:gol:

**mahsa**

کاربر بیش فعال
منم هنوز نمیدونم چرا فیلسوف خانم یا.........نشنیدیم یا ندیدیم اما نمیشه اینطوری گفت که چون به کارای جنبی و....علاقه دارن اینطوریه
به نظر من دختر یا پسر نداره دخترا اییم هستن که این مسائل براشون مهمه و پسراییم هستن که براشون مهم نیست !پس همه چیز برمیگرده به شخصیت آدم نه دختر یا پسر بودنش

senator69

عضو جدید
منم هنوز نمیدونم چرا فیلسوف خانم یا.........نشنیدیم یا ندیدیم اما نمیشه اینطوری گفت که چون به کارای جنبی و....علاقه دارن اینطوریه
به نظر من دختر یا پسر نداره دخترا اییم هستن که این مسائل براشون مهمه و پسراییم هستن که براشون مهم نیست !پس همه چیز برمیگرده به شخصیت آدم نه دختر یا پسر بودنش
منم حرف مهسا جونو تاييد ميكنم!!!!!!!!!!!!:smile:

sanam_el

عضو جدید

اینکه آدم فقط نوک دماغش رو ببینه کار مهمیه؟:w24::surprised:

Sarp

مدیر بازنشسته
مهسا خانوم انگار تازه از راه رسیدین و تازه نفسین و هی فرتی تایپیک فسیل بالا میکشید :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا