چرا خدا دخترهارو از پسرها خوشگل تر آفريده

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره یه ظرافتهایی تو خانومها هست که تو آقایون نیست دیگه دوست من....
حتی یه خانم بدون هیچ تغییری، بازم از یه آقا ظریفتر و جذابتره.بدون هیچ تعصبی می گم اینو.
اینو راست میگه. . .
ولی اگه مرد خشونت و زبری نداشت،اونموقع با زن فرقی نداشت خوب.زن زیبایی داره و مرد زور و قدرت. . .:w18:
با هم میشن انسان کامل!
:gol::gol::gol:

jojo65

عضو جدید
جديدا كه پسرا از دخترا خوشگل تر شدن!اين مال قبلانا بود كه پسرا نمي تونستن ابرو بردارن و ارايش كنن!الان كه ديگه دخترا رو مي ذارن تو جيبشون!:redface:
مگه به ابرو برداشتنه.من دست به ابروم نذاشتم ولی انقققققققققققققققققده خوشگلم .بیا و ببین

mehrshad53

اخراجی موقت
مثلا فاطمه رجبی را مقایسه کنید با برد پیت تا ظرافتای خانوما مشخص تر شه:biggrin:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من پسر ها هم خیلی خوشگلند ......ولی چیزی که باعث جذبه خانما میشه لطافتشونه ........اصولا بعضیا شون خیلی ملوسن.....اینه وجه تمایز

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا هم اينطور نيست كه دخترها از پسرها زيباتر و جذابتر باشند . اگه اينطور بنظر مياد به خاطر اينست كه دختر ها معمولا پنجاه قلم ارايش مي كنند و اساسا از صبح تا غروب هي مشغول وررفتن با سر و صورتشون هستند . :eek: :razz:

اگر دخترها ارايش نكنند اونوقت مشخص ميشه كه پسرها جذابترند :surprised:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا هم اينطور نيست كه دخترها از پسرها زيباتر و جذابتر باشند . اگه اينطور بنظر مياد به خاطر اينست كه دختر ها معمولا پنجاه قلم ارايش مي كنند و اساسا از صبح تا غروب هي مشغول وررفتن با سر و صورتشون هستند . :eek: :razz:

اگر دخترها ارايش نكنند اونوقت مشخص ميشه كه پسرها جذابترند :surprised:
شما فکر میکنید همه دخترا اینجورین؟؟؟اگه آره ،باید بگم سخت در اشتباهید....
آره یه سری از دخترا تمام فکر و ذکرشون اینه که وقتی میرن بیرون ، خوشگل به نظر برسن.اما همه اینطوری نیستن.شایدم اونایی که شما دیدین اینجوری بودن !!!

یکی از همون دخترایی که براش مهم نیست که دیگران بگن خوشگله یا نه،خود منم.
زیبایی برای همه مهمه.اما من دوست ندارم به هر قیمتی زیباتر به نظر برسم....از صبح تا غروب هم مشغول ور رفتن با سرو صورتم نیستم !
پس همه مثل هم نیستند!

nafiseh-m

عضو جدید
.اما من دوست ندارم به هر قیمتی زیباتر به نظر برسم....از صبح تا غروب هم مشغول ور رفتن با سرو صورتم نیستم !
پس همه مثل هم نیستند!
مرسي سارا جون ،گل گفتي ،البته به نظر من اونايي هم كه آرايش مي كنن به خاطر اينه كه بشر زيبايي رو دوست داره و آرايش هم معجزه نمي كنه واسه خانمها :mad:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي سارا جون ،گل گفتي ،البته به نظر من اونايي هم كه آرايش مي كنن به خاطر اينه كه بشر زيبايي رو دوست داره و آرايش هم معجزه نمي كنه واسه خانمها :mad:
ایول !
کسی که زشت باشه،با آرایش کردن خوشگل نمیشه...فقط کمتر زشته :lol:
کسی هم که زیبا باشه،زیباتر می شه.!:)

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا این که پرسیدن وجروبحث نداره
چیزی که واضح واشکاره
زن ایینه جمال خداونده
سرچیزی که مشخصه وکاملا تودنیا به چشم دیده میشه که نباید بحث کرد
خداوند مصلحت دونسته زن زیباترباشه
یعنی این قبولش برای اقایون انقدرمشکله
شما میخواین همه چیزخوب مال خودتون باشه
خداوند حصوصیات وتوانایی هایی به زن داده خصوصیات وتوانایی هایی به مردتاهمدیگرراکامل کنند

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فکر میکنید همه دخترا اینجورین؟؟؟اگه آره ،باید بگم سخت در اشتباهید....
آره یه سری از دخترا تمام فکر و ذکرشون اینه که وقتی میرن بیرون ، خوشگل به نظر برسن.اما همه اینطوری نیستن.شایدم اونایی که شما دیدین اینجوری بودن !!!

یکی از همون دخترایی که براش مهم نیست که دیگران بگن خوشگله یا نه،خود منم.
زیبایی برای همه مهمه.اما من دوست ندارم به هر قیمتی زیباتر به نظر برسم....از صبح تا غروب هم مشغول ور رفتن با سرو صورتم نیستم !
پس همه مثل هم نیستند!

البته كه همه دخترها اينطوري نيستند فقط 99 درصدشون !! :eek:

خب شما جزو اون يك درصد هستيد كه دوست نداريد به هر قيمتي زيباتر بنظر برسيد :razz:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته كه همه دخترها اينطوري نيستند فقط 99 درصدشون !! :eek:

خب شما جزو اون يك درصد هستيد كه دوست نداريد به هر قيمتي زيباتر بنظر برسيد :razz:
نه بی انصافی نکنید.
بیشتر از یک درصد مثل من فکر میکنن.اما اونایی که میخوان به هر قیمتی زیباتر به نظر برسن،بیشتر تو چشم هستن.
قبول ندارین؟؟؟

mehrshad53

اخراجی موقت

به این دلیل، جل الخالق......

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بی انصافی نکنید.
بیشتر از یک درصد مثل من فکر میکنن.اما اونایی که میخوان به هر قیمتی زیباتر به نظر برسن،بیشتر تو چشم هستن.
قبول ندارین؟؟؟

والله من بخاطر احترام بنظر شما گفتم 99 درصد وگرنه چيزي كه در جامعه امروزي ديده ميشه بيشتر از اين هستش ! تقزيبا نزديك 100 درصد !!

لابد اطلاع داريد كه بالاترين رشد مصرف مواد ارايشي زنانه در جهان متعلق به كشور ماست !! :surprised:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله من بخاطر احترام بنظر شما گفتم 99 درصد وگرنه چيزي كه در جامعه امروزي ديده ميشه بيشتر از اين هستش ! تقزيبا نزديك 100 درصد !!

لابد اطلاع داريد كه بالاترين رشد مصرف مواد ارايشي زنانه در جهان متعلق به كشور ماست !! :surprised:
بله اطلاع دارم.
من نمیگم خودم اصلا ازاینا استفاده نمیکنم.استفاده میکنم.اما به اندازه...یعنی جوری که چهرمو عوض نمیکنه.
درمورد جمله اولتون باید بگم که خدا نکنه !!!!!!!:surprised:

prs.13sps

عضو جدید
خدا
زمین را افرید گفت زیباست
اسمان را افرید گفت زیباست
مرد را افرید گفت زیباست
زن را افرید یه کمی نگاه کرد گفت اشکال نداره ارایش میکنه زیبا میشه:biggrin::biggrin::biggrin:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا
زمین را افرید گفت زیباست
مرد را افرید گفت زیباست
زن را افرید یه کمی نگاه کرد گفت اشکال نداره ارایش میکنه زیبا میشه:biggrin::biggrin::biggrin:
حسوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود:D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زن دو تا نقطه داره مرد اصلا نداره پارتي بازي شده ديگه معلومه

هم زن خوشگل داريم هم مرد خوشگل ولي زنا بيشترن اصولا جنس خوب تو بازار كمتر پيدا ميشه

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا دخترها رو از پسرها زيباتر نيافريده بلكه چشمهاي پسرها رو طوري افريده كه دخترها رو زيبا ببينند !! :surprised: :smile:

:eek:

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز که این تاپیک زیبایی اومد بالا...
بابا ما اینه قبلا" خانوادگی اوتش کرده بودیم..:razz:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا
زمین را افرید گفت زیباست
مرد را افرید گفت زیباست
نه بابااااااااااااااااااااااااا......
مطمئنی مرد رو که دید گفت زیباست؟؟؟

joliet_arch

عضو جدید
خدا زن را زیبا آفرید تا باعث دل بستگی مرد به زن بشه.
خودمونیما خدا هم همه چیزایه خوبو داده به زنا حتی شخیتای خوب خانمند.
خورشید خانم،فرشته خانم،.....اما شخصیت های بد برا مرداست به چند نمونه اشاره
می کنم:آقا گرگه،آقا دزده،آقا غوله.......

بالا