چرا باید تولید بشه

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نمی دانم آمارش درست هست یا نه اما مقایسه جالبی است
در پی کشتار در یکی دبستانهای امریکا که منجر به کشته شدن 27 نفر از جمله 20 کودک شد(و قطعاغیر قابل قبول و ناراحت کننده نیز میباشد) توجه شما را به یک مقایسه کوچک بین کشتار با اسلحه در آمریکا و یک نمونه وطنی جلب میکنم تا عمق فاجعه مشخص شود:​
download.jpg

parmiss_archi

عضو جدید
خیلی جالب بود مرسی
کل مجموع کشتار و زخمی ناشی از اسلحه تو امریکا از کشته های ما تو تصادف کمتره :eek: البته اگه آمار مربوط به کشته های سانحه ی هوایی رو هم اضافه کنیم این اختلاف بیشتر هم می شه

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من هر کی با پراید کشته شد روی سنگ قبرش حتما ذکر کنن.:D

بذارین حد اقل واسه 1 بار هم که شده ریا بشه.:D

مرسی داداش جالب بود.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
به نظر من میشه از یه دید دیگه نگاه کرد چرا نباید درست استفاده بشه

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا درست نیست در مورد 20 میلیون ماشین اینجوری حرف بزنید:| .....اصلا تا حالا پراید سوار شدید؟ آدم میشینه توش هی دوست داره تندتر بره :))

naghmeh raha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محمد جان ، بهت حق میدم که ناراحت شی داداشی و می دونم حال خیلی ها همینه وقتی این آمارارو میبینن
ولی من چیزی که به ذهنم میرسه اینه که هر کسی که تصادف میکنه مسئولش خودش هست مطمئن باش اگه خودتو به خدا بسپری و دقت کنی و همه مسائل رانندگیو رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد
دایی من نمی دونم تو عمرش چندبار تصادف کرده فقط می دونم که توی محلشون بهش لقب رئییس تصادفارو دادن! یه بارم من قربونی بد رانندگی کردنش شدم و 15 روز قبل کنکورم با تصادف وحشتناکی که کردم سرنوشتم عوض شد وگرنه شاید الان داشتم تو یه دانشگاه سراسری درس می خوندم. حالا کاری ندارم با این حرفها اینارو گفتم که بگم در مورد اسلحه منم دلم نمی خواست حتی یدونه اسباب بازیش تو دنیا باشه چه برسه به واقعیش از این گذشته وسایل دیگه ای که مردمو میکشه هم باید در نظر گرفت
مثه مواد مخدری که تولید می کنن.

اما در مورد ماشین این فقط خود آدمها هستن که باید مراقب باشن

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظر من هر کی با پراید کشته شد روی سنگ قبرش حتما ذکر کنن.:D

بذارین حد اقل واسه 1 بار هم که شده ریا بشه.:D

مرسی داداش جالب بود.
اگر اینجوری بشه آبرو ریزی بدی میشه مزسی ازت دادا

فقط میشه سکوت کرد

:razz:حرف نزنم بهتره
تاپیک محمد هم نمیره رو هوا:cool:
:cool: هرچی هم بگیم درست نمیشه

خوب مواد مخدرم اضافه كنيددددددددددد
این به نظرم تو یه جاهایی از مواد مخدر بد تره
QUOTE=fateme_003;6063399]:surprised:[/QUOTE]
.................................
خیلی جالب بود مرسی
کل مجموع کشتار و زخمی ناشی از اسلحه تو امریکا از کشته های ما تو تصادف کمتره :eek: البته اگه آمار مربوط به کشته های سانحه ی هوایی رو هم اضافه کنیم این اختلاف بیشتر هم می شه
البته این فقط در مورد ماشین بودا

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من میشه از یه دید دیگه نگاه کرد چرا نباید درست استفاده بشه
درسته شما درست میگی اما وسیله که اصلش درست نیست چطور باید استفاده درست کرد
اصلا درست نیست در مورد 20 میلیون ماشین اینجوری حرف بزنید:| .....اصلا تا حالا پراید سوار شدید؟ آدم میشینه توش هی دوست داره تندتر بره :))
تند رفتن همیشه خوب نست آقا

سلام محمد جان ، بهت حق میدم که ناراحت شی داداشی و می دونم حال خیلی ها همینه وقتی این آمارارو میبینن
ولی من چیزی که به ذهنم میرسه اینه که هر کسی که تصادف میکنه مسئولش خودش هست مطمئن باش اگه خودتو به خدا بسپری و دقت کنی و همه مسائل رانندگیو رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد
دایی من نمی دونم تو عمرش چندبار تصادف کرده فقط می دونم که توی محلشون بهش لقب رئییس تصادفارو دادن! یه بارم من قربونی بد رانندگی کردنش شدم و 15 روز قبل کنکورم با تصادف وحشتناکی که کردم سرنوشتم عوض شد وگرنه شاید الان داشتم تو یه دانشگاه سراسری درس می خوندم. حالا کاری ندارم با این حرفها اینارو گفتم که بگم در مورد اسلحه منم دلم نمی خواست حتی یدونه اسباب بازیش تو دنیا باشه چه برسه به واقعیش از این گذشته وسایل دیگه ای که مردمو میکشه هم باید در نظر گرفت
مثه مواد مخدری که تولید می کنن.

اما در مورد ماشین این فقط خود آدمها هستن که باید مراقب باشن
سلام آبجی حق با شما هست اما چند نفر این طوری رانندگی میکنن چند نفر بی احتیاط داریم درست خیلی اما امنیت ماشین هم اصله مهمی هستش من میدونم باید توکل به خدا کرد
ترجیح میدم با اسلحه بمیرم تا با پراید.
کلا با اسحه مردن شیکتره.
انشاالله مرگ با عزت
وای خدا..... حاضرم کوسه بخوره منو ولی با پراید نمیرم :cry:
دور از جونت آبجی ایشالله 120 ساله بشی