چرا آقايان اشتباهات خود را قبول نمي‌كنند؟

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که دوا هنوز ادامه داره....:surprised:
حالا انقدر خودتونو ناراحت نکنین بالاخره هرکی میره سر زندگیش یاد میگیره چجوری باید رفتار کنه:D

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
میبینم که دوا هنوز ادامه داره....:surprised:
حالا انقدر خودتونو ناراحت نکنین بالاخره هرکی میره سر زندگیش یاد میگیره چجوری باید رفتار کنه:D

من میخوام آمار طلاق بیاد پایین
با این نوع درخواست های دخترا زندگی میکشه به دادگاه خانواده

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام آمار طلاق بیاد پایین
با این نوع درخواست های دخترا زندگی میکشه به دادگاه خانواده

ببین هیچ کس ازینکه یکی بهش تحکم کنه و با امرو نهی حرف بزنه خوشش نمیاد چه دختر باشه چه پسر...توه م اگه واقعا فکره بنیان خونواده هستی باید بدونی که با ملایمت و مهربونی باید وظایف دیگران و بهشون گوشزد کنی...و حتی اگر کسی داره وظیفشو انجام میده بازم قدر دانش باشی

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
ببین هیچ کس ازینکه یکی بهش تحکم کنه و با امرو نهی حرف بزنه خوشش نمیاد چه دختر باشه چه پسر...توه م اگه واقعا فکره بنیان خونواده هستی باید بدونی که با ملایمت و مهربونی باید وظایف دیگران و بهشون گوشزد کنی...و حتی اگر کسی داره وظیفشو انجام میده بازم قدر دانش باشی

اول قبول کن کار خونه وظیفه زنه
بعد میریم قسمت دوم یعنی قدر دانی

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول قبول کن کار خونه وظیفه زنه
بعد میریم قسمت دوم یعنی قدر دانی
وای خدا...تو دیگه کی هستی!!!:biggrin::D من که از اول گفتم که کار خونه و نگهداری از بچه ها وظیفه خانماست و زن و مرد هرکدوم وجودشون برای نوع خاصی از وظایف افریده شده...

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
وای خدا...تو دیگه کی هستی!!!:biggrin::D من که از اول گفتم که کار خونه و نگهداری از بچه ها وظیفه خانماست و زن و مرد هرکدوم وجودشون برای نوع خاصی از وظایف افریده شده...

قسمت دوم
وقتی خانوم خونه کارش درستت باشه وقتی من اومدم واسم چایی بیاری بعد یه استقبال گرم
من خودم شرمنده میشم میگم خسته نباشید زحمت کشیدید و....از این تعارفات
بعد از شرمندگی زیاد خانوم رو ور میدارم میریم بیرون گردش میکنیم و از زندگی لذت میبریم
به همین سادگی

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمت دوم
وقتی خانوم خونه کارش درستت باشه وقتی من اومدم واسم چایی بیاری بعد یه استقبال گرم
من خودم شرمنده میشم میگم خسته نباشید زحمت کشیدید و....از این تعارفات
بعد از شرمندگی زیاد خانوم رو ور میدارم میریم بیرون گردش میکنیم و از زندگی لذت میبریم
به همین سادگی
بسیار زحمت میکشید:D خیلی منت میذارید...:biggrin: فقط بیرون رفتن و خسته نباشید گفتن کافی نیستاااااااااا.....زنا احتیاج به شنیدن و لمس کدنه دائمیه محبت دارن....ینی نوازش...زبانی و عملی...وقتی اینجوری باشه زن انقدر از طرف شوهرش از محبت سیرابه که با جون ودل همه کار براش میکنه...

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
بسیار زحمت میکشید:D خیلی منت میذارید...:biggrin: فقط بیرون رفتن و خسته نباشید گفتن کافی نیستاااااااااا.....زنا احتیاج به شنیدن و لمس کدنه دائمیه محبت دارن....ینی نوازش...زبانی و عملی...وقتی اینجوری باشه زن انقدر از طرف شوهرش از محبت سیرابه که با جون ودل همه کار براش میکنه...
من ساده توضیح دادم که شما متوجه بشید
همه جوره در خدمت زن کار درست هستم
انتظاری هم از خانومم ندارم فقط کار خودش رو درست انجام بده

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ساده توضیح دادم که شما متوجه بشید
همه جوره در خدمت زن کار درست هستم
انتظاری هم از خانومم ندارم فقط کار خودش رو درست انجام بده

ایشالا یه خوبشو پیدا کنی...انقدم خشن نباش...مرد خوبه به کم مهربون باشه...دیگه خیلی دیر شده با اجازت من میرم بخوابم شب بخیر دوست عزیزم

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
ایشالا یه خوبشو پیدا کنی...انقدم خشن نباش...مرد خوبه به کم مهربون باشه...دیگه خیلی دیر شده با اجازت من میرم بخوابم شب بخیر دوست عزیزم
بنده بسیار بسیار رمانتیک هستم
اینو میتونی تو تاپیک مشاعره ببینی
بابک و بقیه هم میدونن
اگه ترکی بلدی خودت میتونی بفهمی
من دارم میرم بخسبم
شبتون قشنگ

Sarp

مدیر بازنشسته
این اعتماد به نفس نیست این کمال وقاحته خانومها فقط تو خونه ی شوهرشون 1وظیفه دارن ...!!
حتی در قبال کار خونه میتونن از همسرشون حقوق بگیرن اگه این کارو نمیکنن به خاطر لطف و عطوفتشونه
این دلیل نمیشه شما آقایون پاتونو از گلیمتون درازتر کنید
چماقتو با خودت آوردی؟
آقایون کلا تو اشتباهن
که با خانومایی مثل شما ازدواج میکنن

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عقایدم با چماق عوض نمیشه با منطق عوض میشه

سلام...باز اومدی اینجا؟:D ول کن این بیچاره هارو ...قانع شدن به خدا:Dراستی اومدم تو تناپیکه مشاعره ترکی...هیچی نفهمیدم:redface: اخه انقدر ترکیم قوی نیست که بتونم اصطلاحات ادبیشو بفهمم...تازه بعضیاشم اصلا معادله فارسی نداره...منم انقدر ترکی بلد نیستم که اونارو بفهمم...

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
سلام...باز اومدی اینجا؟:D ول کن این بیچاره هارو ...قانع شدن به خدا:Dراستی اومدم تو تناپیکه مشاعره ترکی...هیچی نفهمیدم:redface: اخه انقدر ترکیم قوی نیست که بتونم اصطلاحات ادبیشو بفهمم...تازه بعضیاشم اصلا معادله فارسی نداره...منم انقدر ترکی بلد نیستم که اونارو بفهمم...
علیک السلام
کسی تو رو دعوت کرد؟
تورک دیلینن باشکا دیل اولماز این یادت باشه

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیک السلام
کسی تو رو دعوت کرد؟
تورک دیلینن باشکا دیل اولماز این یادت باشه

بی ادب خودت گفتی بیا تو تاپیکه مشاعره سر بزن...:razz: تازه هرکی زبونه خودشو داره تو میتونی رو زبونت تعصب داشته باشی و دوسش داشته باشی ولی نمیتونی به کسی تحمیلش کنی ....دگم:mad:
تازه من پدرو مادرم ترکن

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسی
آره شدید توپم پره
:w15:...سخت نگیر دوست عزیزم...تویه اینجور فروما هیچ کس نظرش عوض نمیشه تو هم هیچ وقت نمیتونی نظر کسیو عوض کنی پس بیخودی بحث نکن و اعصاب خودتو خرد نکن...تازه اصلا ارزشه بحث کردن نداره چون نه تو قانع میشی نه طرف مقابلت تازه بر فرضم که قانع شد...خب؟!!!!! منظورم اینه که اون طرف تو زندگیه واقعیه تو نیست که قانع شدن یا نشدنش اهمیتی داشته باشه...رو کسایی وقت بذار که تو زندگیه واقعیت هستن...این جور جاها فقط نظرتو بگو و رد شو...اعصاب ادم ارزشش خیلی بالاتره;)

elahe.elahe

عضو جدید
:w15:...سخت نگیر دوست عزیزم...تویه اینجور فروما هیچ کس نظرش عوض نمیشه تو هم هیچ وقت نمیتونی نظر کسیو عوض کنی پس بیخودی بحث نکن و اعصاب خودتو خرد نکن...تازه اصلا ارزشه بحث کردن نداره چون نه تو قانع میشی نه طرف مقابلت تازه بر فرضم که قانع شد...خب؟!!!!! منظورم اینه که اون طرف تو زندگیه واقعیه تو نیست که قانع شدن یا نشدنش اهمیتی داشته باشه...رو کسایی وقت بذار که تو زندگیه واقعیت هستن...این جور جاها فقط نظرتو بگو و رد شو...اعصاب ادم ارزشش خیلی بالاتره;)

چش:gol::heart::gol:
نظرمو تو پستای قبل گفتم:smile:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
بی ادب خودت گفتی بیا تو تاپیکه مشاعره سر بزن...:razz: تازه هرکی زبونه خودشو داره تو میتونی رو زبونت تعصب داشته باشی و دوسش داشته باشی ولی نمیتونی به کسی تحمیلش کنی ....دگم:mad:
تازه من پدرو مادرم ترکن

آدمایی که زود عصبانی میشن موفق نیستن اینا یه فیلسوف گفته ولی اسمش یادم نیست
روانشناسی هم همینو میگه
البته بحث سر زبان شناسی و کی بهتره نیست
ولی کن یک لیوان آب سرد بخور آروم میشی

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمایی که زود عصبانی میشن موفق نیستن اینا یه فیلسوف گفته ولی اسمش یادم نیست
روانشناسی هم همینو میگه
البته بحث سر زبان شناسی و کی بهتره نیست
ولی کن یک لیوان آب سرد بخور آروم میشی

من عصبانی نیستم ...فقط از لحن حرف زدنت دلخور شدم...ادماییم که به دیگران احترام نمیذارن موفق نیستن اینو هیچ فیلسوفی نمیگه...همینکه من میگم کافیه;);)

اتفاقا من زود عصبانی نمیشم چون واسه اعصابم ارزش قائلم:smile:یا مشکلو حل میکنم یا رهاش میکنم...پستامو به الهه خوندی؟!!:D