... چادر امامزاده

mahnaz_ah

عضو جدید
خــانـــــوم شــماره بـدم؟؟؟
خــانـوم خــوشـگِله برسونمت؟؟؟
خـوشـگـلـه چـن لحظه از وقتتو به مــــا میدی؟؟؟

ایـنها جملاتی بود که دخترک در طول مســیر خوابگاه تا دانشگاه می شنید!بیچــاره اصــلا" اهل این حرفـــــها نبود...این قضیه به شـــدت آزارش می داد تا جایی که چند بار تصـــمیم گرفت بی خیــال درس و مــدرک شود وبه محـــل زندگیش بازگردد.
به امامزاده ی نزدیک دانشگاه رفت شـاید می خواست گـــلــه کند از وضعیت آن شهرِ لعنتی دخترک وارد حیاط امامزاده شد...خسته... انگار فقط آمده بود گریه کند...دردش گفتنی نبود....!!! رفت و از روی آویز چادری برداشت و سر کرد...وارد حرم شد و کنار ضریح نشست.زیر لب چیزی می گفت انگار!!!

خـدایـا کـمکـم کـن...
چـند ساعـت بعد،دختر که کنار ضریح خوابیده بود با صدای زنی بیدار شد...خانوم!خانوم! پاشو سر راه نـشـسـتـی!!! مردم می خوان زیارت کنن!!!دخترک سراسیمه بلند شد و یادش افتاد که باید قبل از ساعت ۸ خود رابه خوابگاه برساند...به سرعت از آنجا خارج شد...وارد شــــهر شد...
امــــا...امــا انگار چیزی شده بود...

دیگر کسی او را بد نگاه نمی کرد..!انگار نگاه هوس آلودی تعـقــیبش نمی کرد!!!احساس امنیت کرد...با خود گفت:مگه میشه انقد زود دعام مستجاب شده باشه!!! فکر کرد شاید اشتباه میکند!!! اما اینطور نبود!یک لحظه به خود آمد...
دید چـــادر امامــزاده را سر جـــایــش نگذاشته...!!!

sajjad_mke

عضو جدید
پاسخ به جمله ی داخل عکس که تنها کسی که محرم نبود خدا بود.
نه خدا از همه محرم تر هستش زن موقع نماز باید کامل باشه که با حفظ حجاب کاملتر میشود

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا رعایت حجاب خوبه...چه با چادر ...چه با مانتو ....ولی پوشیده!!
همون حدی که خدا گفته رو رعایت کنیم...
خدا از همه به ما مهربونتره و مخلوقاتشم بهتر میشناسه...
حداقل تو این مورد دیدیم رعایت نکردن دستوراتش خوب نیست....
یه جا خوندم که نوشته بود
خیلی از کسایی که مُردن والان زیر خاکن...حسرت چند لحظه زندگی ما رو میخورن.....واقعا فکر کنیم ...قطعا حسرت نفس کشیدن و خوردنمون رو که نمیخورن...پس.....
هر چی گفته فقط برای راحتی و توی آرامش زندگی کردنه...
ممنون استارتر قشنگ بود...

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من چادر رو دوست دارم
رابطه با زن چادری خیلی راحت تر از رابطه با زن بی حجاب قابلیت پنهان کاری داره!!!
من حجاب رو تایید میکنم
شما چرا به خودت گرفتی:surprised: کسی منکرش نیست کسی که ذهنیتش اینجور مسائله از هر وسیله ای برای نیتش استفاده میکنه حتی از مقدس ترین چیزا...
امثال اینجور آدما طرفشونو خوب میشناسن از هر نوع باشه فرق نمیکنه...

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
:confused:کسی که بخواد متلک بگه طرف با هرلباسی که باشه میگه

اون که مریضی طرف رو نشون میده..
اما درصد تیکه هایی که به ادم میندازن پایین تر میاد تا شبیه به یه عده از ادمای جامعه لباس پوشید که بعضیا به خودشون اجازه میدن خیلی فکرا راجع بهشون بکنن..
وقتی هم که پوشش رو درست رعایت کنیم دیگه هر کسی هر چی گفت ادم اونقدری ناراحت نمیشه....انقد تو روحش تاثیر نمیذاره...میگی طرف دیگه چقد مریضه که اینو گفت و ته دلت مطمئنی که کار خودت اشکالی نداشته
اما وقتی رعایت نمیکنیم هر بی سر و پایی یه چیزی بهمون بگه دیگه نمیشه بری به یکی بگی انقد ناراحت شدم بهم این تیکه رو انداخت چون پوشش خودمون رو شبیه به یه سری ادمای معلوم الحال کردیم.......

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من رفتم بخرم پارچش فقط میشه 90 تومن یعنی چی آخه
چرا گرونه پس.
:razz:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شده تو عمرت یک حرف جدی زده باشی؟؟؟ نه خدایی .....بی شوخی........ خوو سواله دیگه......:D
به جون خودم اگه دروغ بگم...
من با مانتوییی که میرفتم دانشگاه با همونم میرفتم کوه...واسم فرقی نمیکنه... کلی هم خاطرخواه داشتم با همون مانتوئه پاره..
:D
الان دیگه درسم تموم شده فقط باهاش میرم کوه!!

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جون خودم اگه دروغ بگم...
من با مانتوییی که میرفتم دانشگاه با همونم میرفتم کوه...واسم فرقی نمیکنه... کلی هم خاطرخواه داشتم با همون مانتوئه پاره..
:D
الان دیگه درسم تموم شده فقط باهاش میرم کوه!!

عجب بابا.......عجب........ باشه .....