پپپپپپپپووووووووووووووووو وووووووول

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hacksaw

عضو جدید
سلام. به نظر شما با حقوق ماهی 300000 تومان چه کارهایی میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised: بعد 4سال درسو 2 سال خدمت وقتی 6 سال عمرتو گذاشتی میای تو بازار کار میبینی کسیکه فقط دیپلم گرفته چسبیده به کار الان حداقل 30 میلیون سرمایه داره و به اندازهی تو داره حقوق میگیره چه حسی پیدا میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟:cool::cool::cool::cool::cool::cool::confused:ممنون از همه میدونم درد خیلی از جوونامون همینه .
ولی اونی که میگه تجربه یا اونی که میگه تعطیلات حالشو میبری نه عزیزم الان اکثر شرکتها بخش خصوصی هستن و تا حد مرگ از همه کار میخوان تا توی بازار عقب نمونن و متقاضی کار اینقد زیاد هست که هرکاری دلشون بخواد میکنن. وقتی قرارداد 3ماهه داری پشتت به چی گرمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از قدیم میگن بی مایه فتیره..............

آخرین ویرایش:

farshid992006

عضو جدید
حس خاصی پیدا نمیکنم این انتخاب هر کس هست که وارد کار های تجربی بشه یا بره درس بخونه و کار کنه
در هر صورت نباید انتظار داشت به صرف درس خوندن و دانشگاه رفتن کسی حقوقش بیشتر باشه چون که کسی هم که رفتخ وارد 1 حرفه ای شده اون هم داشته
مدتی رو کسب تجربه میکرده و در واقع اموزش میدیده پس اون ادم هم به اندازه ی ما تحصیلکرده ها محقه
اما ما تحصیلکرده ها چند مزیت داریم
سرمایه ما دانش ماست که قابل ورشکستگی نیست اما در طرف مقابل بعد از مدتی کار کردن اون سرمایه ی پولی ادمهست که پول در میاره
دوم اینکه شما ساعت کاری خودت رو در نظر بگیر 8 ساعت مفید از شما وقت میگیره اما در طرف مقابل طرف باید از اول صبح تا اخر شب در مغازش باشه
شما هر چی تعطیلی رسمی هست حالش رو میبری اما در طرف مقابل اکثر مشاغل ازاد باید اون موقع بیشتر کار کنن
و خیلی راحتیای دیگه که شما داری و ودر اون طرف ندارن
در کل شما انتظار نداشته باش تا از راه رسیدی پول بریزن به پات

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. به نظر شما با حقوق ماهی 300000 تومان چه کارهایی میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised: بعد 4سال درسو 2 سال خدمت وقتی 6 سال عمرتو گذاشتی میای تو بازار کار میبینی کسیکه فقط دیپلم گرفته چسبیده به کار الان حداقل 30 میلیون سرمایه داره و به اندازهی تو داره حقوق میگیره چه حسی پیدا میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟:cool::cool::cool::cool::cool::cool::confused:
شما اول جايي را پيدا كن كه همون سيصد تومن حقوق را بده و سر وقت بده بعد فكر كن چي كار ميشه كرد.كاچي بهتر از هيچيه............
منم خيلي وقت ها مي بينم اشتباه كردم رفتم دانشگاه.درس خوندن كه لازمه اما با اين وضعيت كشور بزرگترين اشتباهه كه براي كار درس بخوني.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر اینه که ماها فقط تقلید میکنیم.چون بچ فلانی رفته دانشگاه ما هم باید بریم!

اگر میدانستیم واسه چی داریم درس میخونیم شاید وضعمون بهتر میشد

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. به نظر شما با حقوق ماهی 300000 تومان چه کارهایی میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised: بعد 4سال درسو 2 سال خدمت وقتی 6 سال عمرتو گذاشتی میای تو بازار کار میبینی کسیکه فقط دیپلم گرفته چسبیده به کار الان حداقل 30 میلیون سرمایه داره و به اندازهی تو داره حقوق میگیره چه حسی پیدا میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟:cool::cool::cool::cool::cool::cool::confused:

واقعا که بد دردیه .

این نشون میده که نیاز به تحصیلات دانشگاهی خیلی کمه و بیشتر به تجربه نیازه .

در صورتی که میبینیم توی آگهی های استخدامی شرکت های بزرگ مدرک کمتر از لیسانس نیمخوان .

فقط در بعضی از رشته ها فوق دیپلم هم میگیرن که اونم برای کارای سبکه

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش همون جایی که میگی باشه 300 تومن هم حقوق بده ولی اونم نیست که.......................:(

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اول جايي را پيدا كن كه همون سيصد تومن حقوق را بده و سر وقت بده بعد فكر كن چي كار ميشه كرد.كاچي بهتر از هيچيه............
منم خيلي وقت ها مي بينم اشتباه كردم رفتم دانشگاه.درس خوندن كه لازمه اما با اين وضعيت كشور بزرگترين اشتباهه كه براي كار درس بخوني.

من تو شرکتم به موقع حقوق کارگرامو می دم که کمترین مبلغش 250000 تومنه ، البته بیمه هم هستن

Hacksaw

عضو جدید
من میگم 300 تومان شما که 250 حقوق میدی ببین همه منافع خوودشون مهمه؟؟/؟/؟ ادما اینجا زندمانی میکنن نه زندگانی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
۳۰۰،۰۰۰ تومن چندتا ۰ داره؟؟!!!

خــیــــلی هم زیــــاده تو این دوره زمونه بیکاری

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
300 تومن که خوبه باهاش کلی کار می شه کرد
الان کلی ا تازه با زن و بچه دارن با همین حقوق زندگی می کنن
درضمن علم رو باید فقط برای خود علم کسب کرد نه واسه کا و پول

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
۳۰۰،۰۰۰ تومن چندتا ۰ داره؟؟!!!

خــیــــلی هم زیــــاده تو این دوره زمونه بیکاری
حالا ميگي دوباره گير مي دي مي رم گزارش مي دم..................
آخه با اين پول يه جوون چي كار مي تونه بكنه؟؟؟ با اين قيمت هاي سرسام آور.اگه مجرد هم باشه كم مياره چه برسه به اينكه متاهل باشه و با توقعات خانم ها........
چون در عيد امسال 3 تا مراسم عروسي داريم مجبور شدم هفته پيش يك كت و شلوار بخرم 450 تومن.آخه حقوقي كه با اون نميشه يك دست لباس خريد به چه درد مي خوره؟؟؟
در ضمن خانم دكتر اينا كه براي شما پول خرد هم حساب نميشه.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حالا ميگي دوباره گير مي دي مي رم گزارش مي دم..................
آخه با اين پول يه جوون چي كار مي تونه بكنه؟؟؟ با اين قيمت هاي سرسام آور.اگه مجرد هم باشه كم مياره چه برسه به اينكه متاهل باشه و با توقعات خانم ها........
چون در عيد امسال 3 تا مراسم عروسي داريم مجبور شدم هفته پيش يك كت و شلوار بخرم 450 تومن.آخه حقوقي كه با اون نميشه يك دست لباس خريد به چه درد مي خوره؟؟؟
در ضمن خانم دكتر اينا كه براي شما پول خرد هم حساب نميشه.

آقای مهندس خواهش میکنم دست از سر کچل پست های من بردار

من منظورم این بود وقتی تو این اوضاع اصلا کار گیر نمیاد ، ۳۰۰ تومن حقوق خیلی هم خوبه

حالا تقصیر بی پولی رو گردن خانوم ها نندازین خواهشا"

الان دیگه خانومی نیست که خودش سر کار نباشه و دستش تو جیب خودش نباشه

اگه هم شما هم خانومت، سر کار باشین و نفری ۳۰۰ تومن حقوق بگیرین بازم بده؟؟؟؟
روهم میشه ۶۰۰
کم هست ولی شما اول زندگی هستین
یه شبه که نمیخوایین ره صد ساله برین

این آدم های خرپول فکر میکنی از اول اینجوری بودن؟؟

همین مامان بابای من، میدونی اولین حقوق هاشون چند قرون بود؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای مهندس خواهش میکنم دست از سر کچل پست های من بردار
من منظورم این بود وقتی تو این اوضاع اصلا کار گیر نمیاد ، ۳۰۰ تومن حقوق خیلی هم خوبه
حالا تقصیر بی پولی رو گردن خانوم ها نندازین خواهشا"
الان دیگه خانومی نیست که خودش سر کار نباشه و دستش تو جیب خودش نباشه
اگه هم شما هم خانومت، سر کار باشین و نفری ۳۰۰ تومن حقوق بگیرین بازم بده؟؟؟؟
روهم میشه ۶۰۰
کم هست ولی شما اول زندگی هستین
یه شبه که نمیخوایین ره صد ساله برین
این آدم های خرپول فکر میکنی از اول اینجوری بودن؟؟
همین مامان بابای من، میدونی اولین حقوق هاشون چند قرون بود؟؟
خانم دكتر عزيز :gol:نمي دونم چگونه است كه در تاپيك ها پست هايي كه من براشون جواب دارن اتفاقا پست هاي شما هستن:eek: و شما پاسخ هاي من را نسبت به خودتون شخصي سازي مي كنيد.:cool:
بيشتر من سعي مي كنم جدا از شخصيت دوستان كه قابل احترامه به مطالب عنوان شده در پست هايشان جواب بدم.البته بعضي وقت ها اسپم هم مي كنم:redface:
اما دوست عزيز بي پولي را من گردن خانم ها ننداختم.اما به نظر شما با ماهي 600 تومن در حال حاضر ميشه زندگي كرد؟؟؟اگر در آب و برق و گاز و موبايل و خرج هاي متفرقه باز هم صرفه جويي كنيم و اجاره خونه و مخارج ضروري هم تنها در نظر بگيريم باز هم كم مياد.بعد اسم اين ميشه زندگي يا فلاكت.ما زندگي مي كنيم كه از آن لذت ببريم.
خانم آوا لطفا قديميا و والدين خودتون را با ما و شرايط حاضرمون مقايسه نكنيد.در همه كارها الان دست آن قدر زياد شده كه امكان سودآوري پايينه و همين طور شركت هاي بزرگ با ترفندهاي خاص و استفاده از نفوذ و ... سعي مي كنند كوچكترها را حذف كنن.عملا امكان رقابت در حد بسيار كمي وجود داره.نمي دونم پدر گراميتون در چه حوزه اي فعاليت مي كنن اما ميتونين اين موضوع را از ايشان سوال فرماييد.
در بازار هم با اين وضع كسادي خرج ماهانه ات را دربياري و ضرر نكني واقعا زرنگي.

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مجرد باشی نمیتونی با ماهی 300 تومن سر وتهشو هم بیاری چه برسه متاهلم باشی . البته با یارانه ها میشه یه کاریش کرد :دی

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
300 تومن که خوبه باهاش کلی کار می شه کرد
الان کلی ا تازه با زن و بچه دارن با همین حقوق زندگی می کنن
درضمن علم رو باید فقط برای خود علم کسب کرد نه واسه کا و پول

ببخشید خانم. ولی شاید بتونن با این پول زنده بمون. ولی نمیتونن زندگی کنن. زندگانی با زنده مانی فرق داره.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خانم دكتر عزيز :gol:نمي دونم چگونه است كه در تاپيك ها پست هايي كه من براشون جواب دارن اتفاقا پست هاي شما هستن:eek: و شما پاسخ هاي من را نسبت به خودتون شخصي سازي مي كنيد.:cool:
بيشتر من سعي مي كنم جدا از شخصيت دوستان كه قابل احترامه به مطالب عنوان شده در پست هايشان جواب بدم.البته بعضي وقت ها اسپم هم مي كنم:redface:
اما دوست عزيز بي پولي را من گردن خانم ها ننداختم.اما به نظر شما با ماهي 600 تومن در حال حاضر ميشه زندگي كرد؟؟؟اگر در آب و برق و گاز و موبايل و خرج هاي متفرقه باز هم صرفه جويي كنيم و اجاره خونه و مخارج ضروري هم تنها در نظر بگيريم باز هم كم مياد.بعد اسم اين ميشه زندگي يا فلاكت.ما زندگي مي كنيم كه از آن لذت ببريم.
خانم آوا لطفا قديميا و والدين خودتون را با ما و شرايط حاضرمون مقايسه نكنيد.در همه كارها الان دست آن قدر زياد شده كه امكان سودآوري پايينه و همين طور شركت هاي بزرگ با ترفندهاي خاص و استفاده از نفوذ و ... سعي مي كنند كوچكترها را حذف كنن.عملا امكان رقابت در حد بسيار كمي وجود داره.نمي دونم پدر گراميتون در چه حوزه اي فعاليت مي كنن اما ميتونين اين موضوع را از ايشان سوال فرماييد.
در بازار هم با اين وضع كسادي خرج ماهانه ات را دربياري و ضرر نكني واقعا زرنگي.

زندگی یا فلاکت؟؟

خب شما فردا تشکیل زندگی بدید میخوایید از همون روز اول خونه ی چند هزار متری داشته باشی؟
میخوای چندتا ماشین داشته باشی؟
میخوای حسابت چند تا صفر داشته باشه؟

خیلی ها اول زندگی از صفر شروع کردن

مامان بابای من اول زندگیشون نه خونه داشتن نه ماشین!!!!!!
ولی بیا الانشونو ببین
کار کردن
پس انداز کردن
سختی کشیدن
ما که بچه هاشون بودیم همه ی اینارو به چشم دیدیم
دوتا کارمند ساده ی دولت بودن و (( هنوز هم کارمند دولت هستن ))
ولی درایت داشتن و الان به جایی رسیدن که به ما میگن مایه دار

در ضمن مملکت اون جورام قاراشمیش نیست
اگه عرضه داشته باشین کار هست براتون

هم مامانم هم بابام تو کار خودشون خیلی واردن
خود رئیس اداره میاد پیش بابام سوال هاشو میپرسه!!

شما هم توکلت به خدا باشه
به این فکر کن چه طوری و کجا کار کنی که بیکارت نکنن و بتونی ترفیع هم بگیری

تو همین مملکت کم نیستن کسایی که نه پارتی داشتن نه خدا چیزی بیشتر بهشون داده بود، بلکه (( خودشون عرضه داشتن ))

Hacksaw

عضو جدید
ببخشید خانم. ولی شاید بتونن با این پول زنده بمون. ولی نمیتونن زندگی کنن. زندگانی با زنده مانی فرق داره.

اره با با این خانومها انگاری نفسشون بد جوری از جای گرم در میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه یکی به من بگه کدومشون حاضرن با یه جوون با این حقوق زندگی کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره با با این خانومها انگاری نفسشون بد جوری از جای گرم در میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه یکی به من بگه کدومشون حاضرن با یه جوون با این حقوق زندگی کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

من حاضرم!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخه با این حقوق اجاره خونم نمیشه داد اب برق گاز تلفن خرج خونه تفریح ومسهفرت پیشکش...............................

خودم ماهی حداقل یه میلیون رو در میارم! :دی

ولی جدا از شوخی من اصلا پول برام مهم نیست

arezo.d

عضو جدید
چرا ما آدما اينجوري هستيم : تا وقتي بيكاريم مي گيم كه خدايا يه كاري پيدا بشه بريم بيمه باشيم حقوقشم كم بود حداقل يه تجربه كسب كنيم از بيكار دربيام .
وقتي ميريم سركار مي گيم اين چه كاريه حقوقمون كمه!!!!!!!!!!!!!
به نظر من درسته كه نسبت به مخارج و گروني حقوقه كميه ولي باز تجزبه در كار خيلي خوبه ، شايد بتوني با حفظ كارتون دنبال كار بهتري برين كه حقوق بيشتري داشته باشه، ولي به همين هم قانع باش كه خيلي از تحصيل كرده ها بيكارند!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شعار نده خانم. شعار نده. 300 تومان پول سرخاب سفیداب و لباساتون هم نمیشه.حالا از اینا گذشته یکم واقع بین باش . میدونی اجاره یه آپارتمان نقلی 50 متری الان چنده؟ قیمتها دستت نیست.فردا بچه دار بشی بچه دیگه ندارم نمی فهمه. شرمندگی برا تو و همسرت میمونه.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واقعا پول برات مهم نیست ؟ ایول !
اونوقت چه جوری ماهی یه میلیون در میاری ؟! :دی

واقعا میگم مهم نیست

ما خب ۷ سال دانشگامون که تموم بشه باید تو یه شهر کوچیک، ۲ سال طرح بگذرونیم
حقوق دخترا تو طرح ۱.۵ میلیون میشه
البته مال پسرا خیلی کمتره
قابل مقایسه نیست!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شعار نده خانم. شعار نده. 300 تومان پول سرخاب سفیداب و لباساتون هم نمیشه.حالا از اینا گذشته یکم واقع بین باش . میدونی اجاره یه آپارتمان نقلی 50 متری الان چنده؟ قیمتها دستت نیست.فردا بچه دار بشی بچه دیگه ندارم نمی فهمه. شرمندگی برا تو و همسرت میمونه.

تا آخر که اینجوری نمیمونه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا