پنج روش برای کاهش مخارج مهمانی های عید !!!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین روش قدیمی ترین و ساده ترین روش یعنی استفاده از کاردهای کند برای مهمانهاست! مطمئناً مهمان پس از امتحان کارد برای میوه اول سراغ میوه دوم نخواهد رفت!!

- تحقیقات نشان داده است که اندوه و ناراحتی در بی اشتهایی افراد تاثیر به سزایی دارد. پیشنهاد می شود در موقع مهمانی برای میهمانان تا می توانید ماجراهای تلخ و غم انگیز خود و دیگران را با مهارت تعریف کنید(چگونگي مرگ وصحنه های دلخراش،اوضاع فلاکت بار وبیماریهای وحشتناک و...) بی تردید میهمانان شما نه تنها از خوردن تنقلات بلکه از زندگی هم سیر خواهند شد!!

- تلویزیون ، بله تلویزیون در ایام عید برنامه های متنوعی را پخش خواهد کرد پیشنهاد می شود تلویزیون را در زاویه ای قرار دهید که میهمان براحتی و بدون هیچ مشکلی بتواند آن را تماشا کند . در ضمن شما می توانید الکی هیجان فیلم ها را بالا ببرید و یا پای برنامه های بی مزه بلند بلند بخندید که توجه مهمانان به تلویزیون بیشتر جلب گردد.با این کار می بینید که میوه های شما کمترین ریزش را خواهند داشت!!(اما در مورد آجيل خيلي مطمئن نيستم!!)
- روش چهارم کمی تا قسمتی با روش دوم هم خانواده است با این تفاوت که این روش کمی متعادل تر می باشد. به این صورت که شما به محض اینکه میهمان برای شیرجه رفتن به سمت خوراکی ها آماده می شود شروع کنید از گرانی بی سابقه میوه و شیرینی و آجیل تعریف کنید و بگویید که با چه مشقتی توانسته اید این اندک میوه وخوراکی را تهیه کنید و...باور کنید این روش معجزه می کند!! ( چنانچه بتوانيد قطره اشکي از گوشة چشمانتان جاري سازيد اثر اين روش صدبرابر خواهد شد!!)

- آب و فاضلاب ! تعجب نکنید این روش یکی از جدیدترین متد های کلّه کردن میهمان عید است . کافیست شما از اداره آب و فاضلاب تقاضا کنید که جوری کوچه های دور و بر خانه شما را بکنند و بالا بریزند که کلیه مسیرهای منتهی به منزل شما مسدود گردد. بدین وسیله خانه شما همچون دژی مستحکم در میان خندق ها ،تسخیر ناپذیر خواهد شد . مطمئن باشید میهمانان بالاخص آنها ایکه با خودرو به سوی منزل شما حرکت کرده اند با دیدن وضع کوچه ها ، عطایتان را به لقایتان خواهند بخشید وسریعاٌ سر وته خواهند کرد.
:biggrin::biggrin:

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
آب و فاضلاب ! تعجب نکنید این روش یکی از جدیدترین متد های کلّه کردن میهمان عید است . کافیست شما از اداره آب و فاضلاب تقاضا کنید که جوری کوچه های دور و بر خانه شما را بکنند و بالا بریزند که کلیه مسیرهای منتهی به منزل شما مسدود گردد. بدین وسیله خانه شما همچون دژی مستحکم در میان خندق ها ،تسخیر ناپذیر خواهد شد . مطمئن باشید میهمانان بالاخص آنها ایکه با خودرو به سوی منزل شما حرکت کرده اند با دیدن وضع کوچه ها ، عطایتان را به لقایتان خواهند بخشید وسریعاٌ سر وته خواهند کرد.

اگه اومدن تو و به بهونه اینا نرفتن چکار کنیم
تو میای خسارت بدی؟
:surprised:

Majid.na

عضو جدید
:biggrin:;)برای اینکه نیان می تونیم یه کار کنیم....
عیدی زوری بگیریم
اون هم اینطور که عیدیهامون جلوشون در بیارم و بشماریم و بگیم من فقط مثلا 10000 تومان می خوام تا پولام تکمیل بشه یا مثلا یک از اعضای خونه بپره بگه ما این ماه حقوق نگرفتیم و این را قرضی خریدیم....

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
??????????!!!!!!!!!whaaaaaaaaaaat:surprised:

تو ايام عيد به تلفنها جواب نديم ! اونوقت فكر ميكنند خونه نيستيم ! :smile: http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif
خب مهندس ميان خونه سر ميزنن ميبينن خونه اي...:D:gol:

عیدی زوری بگیریم
اون هم اینطور که عیدیهامون جلوشون در بیارم و بشماریم و بگیم من فقط مثلا 10000 تومان می خوام تا پولام تکمیل بشه یا مثلا یک از اعضای خونه بپره بگه ما این ماه حقوق نگرفتیم و این را قرضی خریدیم....
با اين كارهاي كه شما ميگي كه انجام بديم....خيلي طول ميكشه..........همون بهتر كه مهمونه بياد خونه....:surprised::biggrin:

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی فامیل ما از وقتی که یه سایت راه انداختن همه ی مشکلات حل شده
بعد هم
یک روز سالون می گیرن همه ی فامیل می یان
هم رو می بینند
دیگه هم لازم نیست کسی بره خونه ی کسی
ما که کوچیک فامیلیم کسی خونمون نمی یاد

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه به کل فامیل هم بگی رفتم مسافرت تا13ام

تو ايام عيد به تلفنها جواب نديم ! اونوقت فكر ميكنند خونه نيستيم ! :smile: http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

عیدی زوری بگیریم

از راه حل هاي ارائه شده ممنون;)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد هم
هم رو می بینند

بد نگذره:biggrin::biggrin:;)

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا الان برامنون مهمون رسید
من از خدامه
هرچی می گم بیان خونه ی ما بابام گلی پول نو گرفته از بانک عیدی می دیم که کسی گوش نمی ده که
شما چی کار کردین که شدین بزرگ فامیل :que:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا الان برامنون مهمون رسید
من از خدامه
هرچی می گم بیان خونه ی ما بابام گلی پول نو گرفته از بانک عیدی می دیم که کسی گوش نمی ده که
شما چی کار کردین که شدین بزرگ فامیل :que:

حالا بابات چقد عيدي مي ده ؟؟؟ پاشيم بيايم اونجا:biggrin::biggrin::biggrin:
ما معمولا يه روز تعيين مي كنيم همه همون روز مي يان!!

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
فامیلاتون مگه طالبانن که تک تیر انداز دارن...!:biggrin:
چی بگم والا...تو کار مچ گیرین!!!:D:surprised::D
حالا بابات چقد عيدي مي ده ؟؟؟ پاشيم بيايم اونجا:biggrin::biggrin::biggrin:
ما معمولا يه روز تعيين مي كنيم همه همون روز مي يان!!
این که همه یه روز بیان فاجعه بشریه!!!!:cry::cry::cry:
خلی دردناکه !!:cry::cry::cry:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا...تو کار مچ گیرین!!!:D:surprised::D

این که همه یه روز بیان فاجعه بشریه!!!!:cry::cry::cry:
خلی دردناکه !!:cry::cry::cry:

خوب يه كم سخته ولي بهتر از اينه كه هرروز يكيشون سروكلش پيدا شه!!;)
كاش مي شد هر ديدي بازديدي نداشت:biggrin::biggrin:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب يه كم سخته ولي بهتر از اينه كه هرروز يكيشون سروكلش پيدا شه!!;)
كاش مي شد هر ديدي بازديدي نداشت:biggrin::biggrin:
کاش...:(
ولی همه یه روز..واقعا ادم از پا میفته...
من نمیدونم دردم و باید به کی بگم..کله خاله هام سال تحویل شام خونه ی ما بودن..نمیفهمم امشب دوباره شام میان خونه امون عید دیدنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا؟!!؟!؟!؟!؟:cry::cry::cry::eek:
کلا تو این 14 روز نوبت بازدید ما نمیشه!!!!:cry::cry::cry::cry:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم دردم و باید به کی بگم..کله خاله هام سال تحویل شام خونه ی ما بودن..نمیفهمم امشب دوباره شام میان خونه امون عید دیدنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا؟!!؟!؟!؟!؟:cry::cry::cry::eek:

خوب شما هم برين شام خونه اونا;)

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
درکت میکنم به شدت
ادم کمری میشه:cry:

خوب شما هم برين شام خونه اونا;)
اخه نامردا فرصت نمیدن که قبل اینکه بری میان:confused:

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد هم
هم رو می بینند
چقدر با کلاسید شما!:surprised:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا...تا میایم به خودمون بیایم یکی در زده!!!
فامیلای فرصت طلبی داریم!!!:D:D
:biggrin:پسر خالم 9 سالشه هر دفعه میاد میگه این دفعه دیگه نوبت شماست:biggrin: بعد خودش همیشه بعد مدرسه میاد اینجاها من نمیدونم کی نوبت ماست:biggrin:

Majid.na

عضو جدید
من کاری کردم کسی دیگه عیدی نگیره از من

وقتی بچه ها میگن عیدی بده می برمشون یه گوشه ای حالی ازشون می گیریم :cry:تا دیگه حوس عیدی نکن البته نه خشونت 100 درصدی بلکه خشونت 20 درصدی... جواب می ده (بهشون می گم اگه گفتی عیدی می خوام دوربین توی اتاقتو روشن می کنم نشون بابات می دم که اون روز چه چیزی رو شکوندی:eek: البته بین خودمون سکرت بمونه که (یه نیشکون کوچولو هم حوالش می کنم.):biggrin:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

وقتی بچه ها میگن عیدی بده می برمشون یه گوشه ای حالی ازشون می گیریم :cry:تا دیگه حوس عیدی نکن البته نه خشونت 100 درصدی بلکه خشونت 20 درصدی... جواب می ده (بهشون می گم اگه گفتی عیدی می خوام دوربین توی اتاقتو روشن می کنم نشون بابات می دم که اون روز چه چیزی رو شکوندی:eek: البته بین خودمون سکرت بمونه که (یه نیشکون کوچولو هم حوالش می کنم.):biggrin:
ما این روشها رو امتحان کردیم اما بچه رفت جلو مامانش
گفت ماها چه تهدیداتی کردیم و شکنجه هایی:D

Majid.na

عضو جدید
:biggrin:خوب مهندس جان بلد نیستی دیگه چطوری از پسشون بر بیای فردا نمی تونی مامان قدرتمندی بشی... ها.....

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب عيدي نده با بچه مردم چيكار داري:biggrin::biggrin:;)