پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

neda.j

عضو جدید
سارا جان من فکر میکنم هنوز زوده که فکر ارشد باشی.البته زود هست ولی بد نیست.
دو تا از دوستای من پارسال رتبه های خوبی گرفتن و موفق شدن.
ترمی که میشد ترم اخرشون مرخصی گرفتن.تو کلاسهای پارسه شرکت کردن و بکوب خوندن.قبول شدن و بعد اون واحد هایی که مونده بود پاس کردن.
حالا نمیدونم این روش برا همه جواب میده یا نه؟

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساراي عزيز از الان به فكر ارشد بودن خوبه ولي نه اين جور ديگه!!!ببين من فكر ميكنم الان كه ترماي اول هستي همين درساي خودتا مفهومي ياد بگيري خيلي به نفعت باشه!!اگه قصد دارى سال اول بقبولي سعي كن همين حالا واحداتا يه جور بگيري كه برا ترم هفتت كم واحد داشته باشي ...اون موقع حسابي وقت داري تستي بخوني...از مرخصي هم ميتوني استفاده كني!...البته اگه مفهومي ياد گرفته باشي...ولي در كل زوده!!عزيزم خيلي خيلي زود اين ترما ميگزرن!!قدرشونا بدون!!!.....اينم از همفكريه من!!!گله اي نيست ديگه؟؟؟؟;)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ساراي عزيز از الان به فكر ارشد بودن خوبه ولي نه اين جور ديگه!!!ببين من فكر ميكنم الان كه ترماي اول هستي همين درساي خودتا مفهومي ياد بگيري خيلي به نفعت باشه!!اگه قصد دارى سال اول بقبولي سعي كن همين حالا واحداتا يه جور بگيري كه برا ترم هفتت كم واحد داشته باشي ...اون موقع حسابي وقت داري تستي بخوني...از مرخصي هم ميتوني استفاده كني!...البته اگه مفهومي ياد گرفته باشي...ولي در كل زوده!!عزيزم خيلي خيلي زود اين ترما ميگزرن!!قدرشونا بدون!!!.....اينم از همفكريه من!!!گله اي نيست ديگه؟؟؟؟;)
این جوی که توش قرار گرفتم اینقد سخته که این طوری شدم.ببخشید برخورد خوبی نداشتم.امیدوارم همین طوری که می گی بشه.آخه قبولی ارشد خیلی سخته.:(

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سارا جان من فکر میکنم هنوز زوده که فکر ارشد باشی.البته زود هست ولی بد نیست.
دو تا از دوستای من پارسال رتبه های خوبی گرفتن و موفق شدن.
ترمی که میشد ترم اخرشون مرخصی گرفتن.تو کلاسهای پارسه شرکت کردن و بکوب خوندن.قبول شدن و بعد اون واحد هایی که مونده بود پاس کردن.
حالا نمیدونم این روش برا همه جواب میده یا نه؟
اینم بدروشی نیست! ولی فکر نمی کنم من بتونم اجراش کنم.از راهنماییت ممنونم.کاش منم مثل شماها انقد اعتماد به نفس داشتم:(دیگه واقعآمغزم داره متلاشی میشه:cry:

gonzo

عضو جدید
در محضر دوستان و پیشکسوتان من چی میتونم بگم ؟ :w05: جز این که فقط گوش کنیم !!!! :w16:

gonzo

عضو جدید
:)

:)

والا منم این سؤالو از بچه ها داشتم که چطور باید شروع کنم.
جزوات پارسه درکنار درسات مفید بودن؟یا فقط به درد تست و کنکور می خورن؟
دلم نمی خواد وقتی درسم تموم شد حسرت بخورم که چرا اون طور که باید تلاش نکردم!
آره خوبن. راه های بسی کوتاه تر از کتب درسی داخلشان هست. فقط بعضی از اساتید با دانشجو لج میکنن میگن نباید از این روش ها استفاده کرد.

طبق تجربیات بنده (حال میکنید فارغ التحصیلی رو) تقریبا در بیشتر دانشگاه های ازاد همین حس پدر کشتگی به اساتید محترم القا میشه.

حس خوبیه فارغ التحصیلی ؟ آره بد حسی هم هست این پدر کشتگی!!! راه چاره نداره ؟؟؟؟

یه سؤال دیگه از gonzo:چرا این آدرسی که گذاشتی باز نمیشه؟
عزیزم درستش میکنم واست .(www.electric-power-arak.blogfa.com)

Meisam007

عضو جدید
آخی تو سر برجم که اوضاع احوال جیبت خوبه بازم دلت نمیاد پول خرج کنی؟
کسی مشتاق ارشد نبود
سپیده هست من روم نمیشه دست به جیب شم
سپیده اسکن قرمز وده

باز دوباره كه بحث ارشد و درسه!!! اي بابا ...دو سه روزه كه يه عالمه پروژه ريخته بود سرم....اومديم يه دقيقه اينجا ببينيم چه خبر كه بسي نااميد گشتيم!!! ميثم خان جناب عالي ورشكست نشي اين قدر دست به خرجت خوبه؟!!!
شرمنده میکنی
داغ دلمو تازه نکن کشتی هام غرق شدن

طبق تجربیات بنده (حال میکنید فارغ التحصیلی رو) .

صحبت تجربه شد منم گفتم تجربیاتم رو بیان کنم کم نیاریم

سپیده جون من انتظار کمک دارم نه .....فکر می کردم تو و اون آقامیثم کمکم می کنید ....فعلآکه گلی به گوشه ی جمال زیبای gonzo
سارا خانم سرم شلوغ بود این استادا کچلمون کردن

ترم 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و6 زوده شما تازه اومدید دانشگاه بذار خستگیت در بره بابا از فرصت استفاده کنید تفریحتونو بکنید
وقتی فارغ تحصیل بشید یاداوری خاطرات با بچس لذت بخشه

درستونو بخونید تفریح هم سرجاش

خوب میریم سر تجربه
سارا خانم 3 حالت داره
1-شما ترم 7 مرخصی میگیرید و ترم هشت 24 واحد دارید شایدم بیشتر

2- ترم 7 حدود 12 واحد دارید و واحد های باقیمانده رو ترم 8 میگذارید

3- بعد ترم 8 برای ارشد امتحان میدید خیلی ریلکس و
در حال کشیدن سیگار ماربورلایت

در حالت اول شما از تابستونش یعنی بعد از ترم 6 چون اولین بارتون هست باید شروع کنید در ضمن میتونید کاراموزی رو هم بردارید که برای تابستون بعدش پروژه کار کنید که درستون تموم شه و برید ارشد . در مدت یکسال تا ارشد قبول شید بهتون فشار زیادی میاد .
بچه هایی داشتیم که به این سبک قبول شدن و یکسال جلو افتادن . اگر واحد باقیمونده بعد ترم 6 کم هست میتونید این راه رو انتخاب کنید !

در حالت دوم مثل حالت اول از تابستون شروع میکنید فقط اینکه شما ترم 7 نسبت به حالت اول وقت کمتری برای ارشد خوندن دارید اوایل کار انگیزتون خوبه اگر درگیری با میانترم ها و پایان ترم ها مزاحمتی براتون ایجاد نکنه و انگیزه اولیه رو حفظ کنید و تا اخر بخونید قبولید درصد های پارسه مشخص میکنه ! و تاثیرگذار رو انگیزه شما برای ادامه کار ! ولی امید خودتون از دست ندید تلاش امسال شما اگر نتیجه نده ولی درسال اینده خیلی موثر خواهد بود

در حالت سوم شما باخیالی اسوده واسه ارشد میخونید شما یه سال دومی باتجربه هستید درصد های پارسه میترکونه و سالی اولی ها شما رو با انگشت نشون میدن
خفن های سال اولی هم خودشونو بکشن بگرد شما نمیرسن :eek: شما حتما قبولی

دانشگاهی که قبول میشید در حالت سوم بهتر از حالت اول و حالت اول بهتر از حالت دوم هست
در کل شما سال اول تلاشتو بکن اگر نشد حتمی سال دوم قبولی

<font color="Blue">در مورد کتاب ها هم
جزوات پارسه + ازمون پارسه حتی اگر به سال دوم کشید ازمونش رو دوباره شرکت کنید رقابت انگیزه شما رو زیاد میکنه
کتاب سوالات 20 سال اخیر رو حتما تهیه کنید و بخونید اگر نرسیدید بخونید حتما 20 30 روز قبل از ازمون شروع کنید هر روز کنکور یکسالشو بزنید تایم بگیرید و ...

کتاب های جانبی تست رو هم تهیه کنید
الکترومغناطیس کتاب پردازش + جزوه پارسه + بررسی سوالات 20 سال اخیر
مدار1و2 : جزوه پارسه عالیه + قسمت اپ امپ از کتاب جبه دار + سوالات 20 سال اخیر عالیه
ماشین : کتاب اشینا + سوالات کنکور
کنترل : کتاب اریاز + جزوه پارسه + سوالات کنکور
ریاضی مهندسی و معادلات و امار : جزوه پارسه + کتاب اقای معتقدی که بازم از پارسه میتونید تهیه کنید + برای معادلات کتاب راهیان ارشد هم خوبه
بررسی : جزوه کلاس تهران پارسه + جزوه جهش یه قسمتهاییش مخصوصا قسمت تلفات خطوط و باندل خطوط خوبه
زبان که نخوندم اصلا

یه چیزی یادم اومد اینکه یه جزوه دست نویس و خلاصه دروس تهیه کنید در اواخر کار خ%u

آخرین ویرایش:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپیده هست من روم نمیشه دست به جیب شم
سپیده اسکن قرمز وده

در محضر بزرگان من جرات اين كارو ندارم!!ميثم امكان نداره من در حضور تو دست توجيبم كنم!!ولي اگه پول نداري ميتونم فقط يه كار كنم برات!!غذايي كه انتخاب ميكنم كم خرج باشه!!!راضي شدي خصيص؟:biggrin:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جون با توضيحات جامع و كامل ميثم فكر نميكنم ديگه سوالي در مورد ارشد داشته باشي!!بابابزرگ ميثم كار همه ما رو راحت كرد و توضيحاتو يه جا داد!!!!:biggrin:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همگی ممنونم.:smile:
آقا میثم واقعآ دستت بی بلا خیر دنیا و آخرت ببینی:smile:
حالا دیگه خودم هزینه ی شام و بستنی رو به عهده می گیرم.بقیه هم دعوتن:(
دیگه تو و سپیده کل کل نکنین:confused:
مرسیییییییییییییییییییییییییییییی:gol:

مهربانی

عضو جدید
سلامبروبچس. ببخشید یادم رفته بود که مهمون جمع شماییم:redface:.
سپیده خانم:اولا دوماد شدن تو این زمونه آسونه پیچوندن نداره دویومن فکر کنم تو بیشتر به فکر خودتی احتمالا من از تو کوچیکتر باشم اشتباه گرفتی............................:mad::heart::gol:
بیا این موضوع تموم کنیم ضایعس:smile::smile:
داش میثم دنیا به کامت راهنمایی خوبی بود فکر می کردم برنامه ریزیه منم غلط آخه منم ترم شیشم;););)(این قسمت برای توام بود):heart::gol:
راستی اگه سارا خانم شام داد غریبی نکنیداااااااااا منم با خودتون ببرید:biggrin::biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:

Meisam007

عضو جدید
در محضر بزرگان من جرات اين كارو ندارم!!ميثم امكان نداره من در حضور تو دست توجيبم كنم!!ولي اگه پول نداري ميتونم فقط يه كار كنم برات!!غذايي كه انتخاب ميكنم كم خرج باشه!!!راضي شدي خصيص؟:biggrin:

بهله راضی شدم :biggrin: دصت و دلباض

حالا که اینجوریه همه دست به جیب شدن اشکال نداره من حساب میکنم

neda.j

عضو جدید
بچه ها منم هستما.واسه شام و هر گونه بخور بخور مفتکی پایه ام.:smile:

gonzo

عضو جدید
منم هستم

منم هستم

منم پایم اساسی !

آخی حالا قراره کی حساب کنه ؟

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشم میاد همه سر حساب کردن گیس می کشید .........بعد که یه نفر مثل من پیدا میشه که شام و بستنی بده...همه دست و دل باز میشن........خوبه.:biggrin::biggrin::biggrin:
ما ایرانی ها به تعارفی بودن معروفیم دیگه...:redface:
من هنوز پایه ام هزینه با خودمه:(

gonzo

عضو جدید
خوب بچه ها چی شد ؟ :rambo: دیگه ازتون خبری نیست ؟ :weirdsmiley:
بفرما سارا جان فقط خواستند کمی باهات شوخی کنن وگرنه چیزی تو دلشون نیست ! :w24:
این جا همه بچه ها با صفان البته فقط برقی ها:w16::w01: (الکی :whistle:)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بچه ها چی شد ؟ :rambo: دیگه ازتون خبری نیست ؟ :weirdsmiley:
بفرما سارا جان فقط خواستند کمی باهات شوخی کنن وگرنه چیزی تو دلشون نیست ! :w24:
این جا همه بچه ها با صفان البته فقط برقی ها:w16::w01: (الکی :whistle:)
بعله...در این که شکی نیست...مثل اینکه همه این یکی دو روز مثل من سرشون شلوغ بوده...به هر حال خوشحالم که با این پیشنهاد از یه جنگ تن به تن بین میثم وسپیده جلو گیری کردم:redface:

efa_67

عضو جدید
سلام
كجايييييييييييد!!؟؟؟؟؟؟؟
چرا كسي نيست:(
نكنه همتون داريد كمك مي كنيد خونه تكو ني ها زود تر تموم بشه
من كه همش از زيره كار در ميرم:w45:

parisa tn

عضو جدید
سلام به دوستان برقی ایشاالله همیشه اینجوری شاد و زنده دل باشید منم رشتم برقه البته تازه واردم و ترم سه هستم امیدوارم بتونم از راهنماییاتون استفاده کنم:D;)

gonzo

عضو جدید
من موندم چرا اینجا خلوت شده ؟؟؟ شما ها که کار کن نیستییییییییید آخه ! این روزا کجا میپلکید که پیداتووون نیست ؟

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز

سپیده خانم:اولا دوماد شدن تو این زمونه آسونه پیچوندن نداره دویومن فکر کنم تو بیشتر به فکر خودتی احتمالا من از تو کوچیکتر باشم اشتباه گرفتی............................:mad::heart::gol:
بیا این موضوع تموم کنیم ضایعس:smile::smile:
داش میثم دنیا به کامت راهنمایی خوبی بود فکر می کردم برنامه ریزیه منم غلط آخه منم ترم شیشم;););)(این قسمت برای توام بود):heart::gol:

راستی اگه سارا خانم شام داد غریبی نکنیداااااااااا منم با خودتون ببرید:biggrin::biggrin::biggrin:

فکر کردی کی هستی که به خودت اجازه دادی هر چی تو فکرته به زبون بیاری؟!!کی به تو این اجازه رو داده؟من واقعا عصبانیم....اگه جنبه ی شوخیا نداری نیا اینجا...دعوت نامه برات فرستادن؟...ندا راست میگفت که اینجا همه بی جنبه ان...من ساده بودم باور نکردم....تا زمانی که عذرخواهی رسمی نشه برنمیگردم....خیلی بی جنبه ای...اگه کس دیگه ای هم تو این جمع این جور فکر میکنه واقعا براش متاسفم....در ضمن یه اسم دیگه برا خودت انتخاب میکردی...مهربانی اصلا برازنده ی تو نیست!

gonzo

عضو جدید
حق با شماست

حق با شماست

فکر کردی کی هستی که به خودت اجازه دادی هر چی تو فکرته به زبون بیاری؟!!کی به تو این اجازه رو داده؟من واقعا عصبانیم....اگه جنبه ی شوخیا نداری نیا اینجا...دعوت نامه برات فرستادن؟...ندا راست میگفت که اینجا همه بی جنبه ان...من ساده بودم باور نکردم....تا زمانی که عذرخواهی رسمی نشه برنمیگردم....خیلی بی جنبه ای...اگه کس دیگه ای هم تو این جمع این جور فکر میکنه واقعا براش متاسفم....در ضمن یه اسم دیگه برا خودت انتخاب میکردی...مهربانی اصلا برازنده ی تو نیست!

حق با سپیده ست. چرا ما ایرانی ها این طرز فکر و داریم نمیدونم؟ میدونستم این بحث اخرش به خشونت کشیده میشه !
مهربانی جان هرچه زود تر بیا معذرت خواهی کن وگرنه در اینجا تخته میشه هاااااا

Meisam007

عضو جدید
من که نفهمیدم چی شد یکی از اول تاپیک توضیح بده

بیاین روی همدیگه رو ببوسین بره
من پیشقدم میشم

ما از 21 تعطیل میشیم تا 13 فروردین . قراره ما رو از خوابگاه پرت کنن بیرون

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
:​
لطفا صمیمیت در تالارها را حفظ کنید.

neda.j

عضو جدید
من چند بار پست مهربانی رو خوندم ولی اصلا سر در نیوردم منظورش چی بود؟؟؟
توی پستهای قبلی سپیده جون چیزی نگفته که مهربانی اینجوری نوشته این بحث رو تمومش کنیم.
چه خبره اینجا:(

efa_67

عضو جدید
اين جا جاي بچه بازي نيست:child: كه هر كسي دوست داره از در وارد بشه و به پيشكسوتاي اين تالار(سپيده) توهين كنه به قوله دوستان جنبه نداريد نياييد تو تالار
ما همگي وقتايه بيكاري مي اييم اين جا تا 1كم بخنديم و شاد باشيم :w33:نه اين كه عصابه هم ديگه را خورد كنيم:exclaim: :w13:

مهربانی

عضو جدید
:):):)اشتباه شده شرمنده از دوستان معذرت میجویم مارا ببخشید:):):)
ولی اشتباه از من نبود گفتم ضایعس...راجع به تفکر و اخلاق هم می شه بحث کرد.....به ما میگن دانشجو و قهر کر دم و این حرفها زشته. بیاید ببینیم چه دیدی خوبه یا بده اشتباه از کیه راست میگه و راست نمیگه رو بی خیال.......:mad::mad:
:biggrin::biggrin:در ضمن من مثل مهربانی مهربونم. اگه بد برداشت کردی متاسفم ;)
:Dمیثم جون اونیم که گفتی نمیشه بازم شر می شه:redface::redface:

farizin

عضو جدید
ای بابا...بیخیال شین...به جای اون بیاین بگین واسه تعطیلات چه برنامه ای دارین؟؟؟همش بخور و بخوابه؟؟؟:surprised:
در ضمن من به عنوان برادر بزرگ همتون خواهش میکنم کمی تو حرف زدن دقت کنین تا بعدا برا دیگری سوء تفاهم پیش نیاد.:)
فعلا خط دیتا دچار مشکل شده (ظاهرا میگن از طرف قزوین دچار مشکل شده) و من کارام لنگ مونده:cry:

بالا