پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
gonzo جان ناراحت نباشد چون ميذگره اونم اون قد زود كه خودت باورت نشه....ولي مغناطيس كه آسونه!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin: شوخي كردم واقعا يكي از سخت ترين درسا همين مغناطيس كوفتيه...به قول خودت ايشالا اين ترم;) ...راستي نكنه سايته جدي جدي مشكل عاطفي پيدا كرده؟!!آخه نيس همش بحث ازدواج و اينا بوده اينم جو گير شده!!!!!!:biggrin::biggrin:

Meisam007

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااااااااااااای.کچلی که بد دردیه :eek:معتاد هم که بشی دیگه واویلا:surprised:
چیز دیگه ای نبود
شرمنده فقط همینا از دست بر میاد

همه رو معتاد كردي حالا نوبت من شده؟!؟!دستت درد نكنه : مرا به خير تو اميد نيس شر مرسان:biggrin:
بده کشف استعداد می کنم

معتاد شدن هم
هنره نمیدونستی بدون

بدجوری از این ترم می ترسم
خدا به خیر کنه وگرنه میرم معتاد میشم

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیز دیگه ای نبود

بده کشف استعداد می کنم

معتاد شدن هم
هنره نمیدونستی بدون

بابا هنرمند!!حالا هنرت تا چه حده؟ من قصد هنرمند شدن ندارم ...حالا چون دلتو نميخوام بشكنم..جووني...ممكنه به راه بد بري و اونجا هم كه محيط خطرناكه ميثم...اينم يه بار به خاطر تو...

.
.
.
.
چم شد؟!ً!دارم گيج و ويجي ميرم؟!!
.
.
.
اهههههههه من الان تو آسمونم...ابرارو....نمياين اين ورا؟:biggrin:
.
.
تو هم يه پوك اساسي بزن ديگه از درس و استاد و اين ترم ترست ميريزه!!!;)

neda.j

عضو جدید
پنجشنبه دفاعیه داشتم.اینکه من چقدر بد شانسم رو خودتون تشخیص بدید.
ساعت 8 رفتیم دانشگاه که تا ساعت 10 که دفاع شروع میشه همه چیز رو اماده کنیم و خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.
از ابتدای ورود دیدیم مسئول سمعی بصری تشریف ندارند و ما باید یه جای دیگه،بدون ویدئو پرژکتور دفاع کنیم.
استاد فرمودند بریم اتاق پروژه.(امکانات در حد دوران پارینه سنگی):w20:
مدار رو امتحان کردیم شکر خدا درست کار میکرد.باید با کامپوتر هم تست میشد دیدیم شکر خدا به جای عدد داره چرت و پرت نشون میده.(شب قبل درست بود):w19:
اومدیم اسلایدها رو چک کنیم دیدیم شکر خدا کامپیوتر برنامهoffic نداره.(شانس اوردیم من cd برنامه رو برده بودم.):w24:
راس ساعت 10 اساتید تشریف فرما شدند که دیدیم وای،شکر خدا 2تا از اساتیدی که ما فکرش رو نمیکردیم اومدند.:w04:
با اعتماد به نفسی در حد منفی شروع کردم.:w05:
22صفحه اسلاید داشتیم.دو تا اسلاید رو گفتم شکر خدا سر سومی کامپیوتر خاموش شد.(فکر کن الکی الکی خاموش شد.):w00:
من و هر سه استاد محترم با مشت و لگد روشنش کردیم.صفحه 4 رو گفتم دوباره خاموش شد.اساتید فرمودند ولش کن.همینجوری بگو؟؟؟؟چی بگم؟؟؟:w09:
شکر خدا چند تا برگه چک نویس داشتم که البته خیلی پس و پیش بود اما یه چیزایی نوشته بودم.
حالا خداییش ما بد شانس نیستیم؟؟

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیز دیگه ای نبود

بده کشف استعداد می کنم

معتاد شدن هم
هنره نمیدونستی بدون

بابا تو که بچه درس خونی چرا میترسی؟

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااام
گل گفتی سپیده جون ! منم گله دارم از سرور سایت شدید !!! :w39: مثل اینکه مشکل عطفی پیدا کرده ! :w28:

خوب عجبی صاحب خونه تشریف آوردن!! :w31::w17: ما رو نمیبینی خوشی هاااااااا :w07: ناقلا !!! :w16:
دیدی مغناطیس رو افتادم سپیده جون ؟؟؟ :w04: از دست این اساتید دانشگاه نمیدونم به کی گلگی کنم !!!! :w09: :w00: موقع نمره دادن جوگیر میشن ! :w21: بگذریم انشالله این ترم ! :w18:
افتادن از تو یکی دیگه بعیده.منم با هزار جور دست و پا زدن قبول شدم .موفق باشی.

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندا جان تبريك فراوووون :w30:
خدايي خيلي بدشانسي:w12: ولي بازم خوبه تموم شد
حالا سر كار ميخواي بري يا اين كه تو هم به انجمن مهندسان بيكار ملحق ميشي؟!!:w05:

efa_67

عضو جدید
سلام ندا جان تبريك مي گم من هميشه فكر ميكردم بد شانس تر از خودم تو دانشگاه ها پيدا نميشه ولي وقتي اين ماجرا را خوندم ديدم نه يكي بدتر از من بد شانسه:confused:
حالا بازم خدا را شكر تموم شد
موفق باشي:smile:

neda.j

عضو جدید
ممنون بچه ها.
اره خدا رو شکر که به خوبی تموم شد.:smile:
با این همه بد شانسی چون استادمون میدونست خودمون کار کردیم و خیلی هم زحمت کشیدیم 19.75 داد.گفت 20 حقتونه ولی نمیشه 20 بدم.
حالا به قول سپیده جون به مجمع مهندسین بیکار میپیوندم.

gonzo

عضو جدید
افتادن از تو یکی دیگه بعیده.منم با هزار جور دست و پا زدن قبول شدم .موفق باشی.

-ای بابا نفست از جای گرم بلند میشه ها ! دانشگاه ما به " بد نمره دادن " توی کشور معروفه !

-داش میثم ما که چشممون از این مغناطیس آب نمیخوره میدی یه پوک هم ما بزنییییییییییم ؟؟؟؟

ندا جان خدایی بد شانسی ! با این قضایایی که شما نقل کردی من یکی که اگه جای اون اساتید بودم میزاشتم میرفتم !!

Meisam007

عضو جدید
چی داری این ترم؟چرا میترسی بابا؟
استادا پروژه میخوان هوارتا تمرین این وسط هم چپ و راست کوییز :eek: جالب اینجاس اصلا پروژه رو هم نگاه نمی کنن همینطوری یه نمره میدن میره پی کارش :surprised:

بابا هنرمند!!حالا هنرت تا چه حده؟ من قصد هنرمند شدن ندارم ...حالا چون دلتو نميخوام بشكنم..جووني...ممكنه به راه بد بري و اونجا هم كه محيط خطرناكه ميثم...اينم يه بار به خاطر تو...

.
.
.
.
چم شد؟!ً!دارم گيج و ويجي ميرم؟!!
.
.
.
اهههههههه من الان تو آسمونم...ابرارو....نمياين اين ورا؟:biggrin:
.
.
تو هم يه پوك اساسي بزن ديگه از درس و استاد و اين ترم ترست ميريزه!!!;)

همین چیزا رو گفتین اینجا خطرناکه:biggrin: رفتن وسط کوه خوابگاه زدن از تمدن دور شدیم :biggrin:
به به :biggrin: :biggrin: می بینم بلاخره اخفال شدی
ولی تمومه دیگه الوده شدی رفت :biggrin::biggrin:
یه تستی باید بکنم
میگن تا نزنی نمیفهمی

بابا تو که بچه درس خونی چرا میترسی؟
حرف در اوردن واسه ما :eek: :biggrin: چقدر بخونم خدا ،هر چی بخونی بازم کم میاریم پس بهتره نخونیم :D بشینیم از اینا دود کنیم

امروز نمره یه درس اومد هر کی بیشتر خونده بود کمتر شد
کل ترم بخونی استاد بده 14 مشروط شی چقدر حال میده

آخرین ویرایش:

Meisam007

عضو جدید
-ای بابا نفست از جای گرم بلند میشه ها ! دانشگاه ما به " بد نمره دادن " توی کشور معروفه !

-داش میثم ما که چشممون از این مغناطیس آب نمیخوره میدی یه پوک هم ما بزنییییییییییم ؟؟؟؟

ندا جان خدایی بد شانسی ! با این قضایایی که شما نقل کردی من یکی که اگه جای اون اساتید بودم میزاشتم میرفتم !!

به به خوش اومدی
ابجی

هم رقمشو داریم

اینم صاحب مجلس
:biggrin:

یکی اتش نشانی خبر کنه پاتوق الان اتیش میگره

Meisam007

عضو جدید
پنجشنبه دفاعیه داشتم.اینکه من چقدر بد شانسم رو خودتون تشخیص بدید.
ساعت 8 رفتیم دانشگاه که تا ساعت 10 که دفاع شروع میشه همه چیز رو اماده کنیم و خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.
از ابتدای ورود دیدیم مسئول سمعی بصری تشریف ندارند و ما باید یه جای دیگه،بدون ویدئو پرژکتور دفاع کنیم.
استاد فرمودند بریم اتاق پروژه.(امکانات در حد دوران پارینه سنگی):w20:
مدار رو امتحان کردیم شکر خدا درست کار میکرد.باید با کامپوتر هم تست میشد دیدیم شکر خدا به جای عدد داره چرت و پرت نشون میده.(شب قبل درست بود):w19:
اومدیم اسلایدها رو چک کنیم دیدیم شکر خدا کامپیوتر برنامهoffic نداره.(شانس اوردیم من cd برنامه رو برده بودم.):w24:
راس ساعت 10 اساتید تشریف فرما شدند که دیدیم وای،شکر خدا 2تا از اساتیدی که ما فکرش رو نمیکردیم اومدند.:w04:
با اعتماد به نفسی در حد منفی شروع کردم.:w05:
22صفحه اسلاید داشتیم.دو تا اسلاید رو گفتم شکر خدا سر سومی کامپیوتر خاموش شد.(فکر کن الکی الکی خاموش شد.):w00:
من و هر سه استاد محترم با مشت و لگد روشنش کردیم.صفحه 4 رو گفتم دوباره خاموش شد.اساتید فرمودند ولش کن.همینجوری بگو؟؟؟؟چی بگم؟؟؟:w09:
شکر خدا چند تا برگه چک نویس داشتم که البته خیلی پس و پیش بود اما یه چیزایی نوشته بودم.
حالا خداییش ما بد شانس نیستیم؟؟
:D :surprised: :biggrin:
چقدر بدشانسی اوردی ولی نمره خوبی گرفتیا :D از خدات بود این کام روشن نشه
دست کاریش که نکردی

شوخی بودا

تبریک میگم موفق باشید

neda.j

عضو جدید
بيا خودم و خودت موسسش بشيم...من به عنوان يكي از اعضاي مجمع مهندسين بيكار ورودت به اين صنفو تبريك عرض ميكنم:redface::D:biggrin:

ممنون.
خوب مجمع مهندسین بیکار تاسیس شد.
هرچه زودتر برای ثبت نام اقدام کنید.

neda.j

عضو جدید
ندا جان خدایی بد شانسی ! با این قضایایی که شما نقل کردی من یکی که اگه جای اون اساتید بودم میزاشتم میرفتم !![/QUOTE]

دست شما درد نکنه.تورا خدا یه وقت تو هوس نکنی استاد بشی.زحمت 5 ماهه دانشجو رو به باد میدی که.:biggrin:

neda.j

عضو جدید
:D :surprised: :biggrin:
چقدر بدشانسی اوردی ولی نمره خوبی گرفتیا :D از خدات بود این کام روشن نشه
دست کاریش که نکردی

شوخی بودا

تبریک میگم موفق باشید

نمره ام خوب شد ولی خدایی حقم 20 بود.
این کام واسه روشن نشدن دستکاری نمیخواد.واسه روشن شدن ضربه و لگد میخواد که ما از پسش بر نیومدیم و اساتید هم یه بار بیشتر لطف نکردند مشت و لگد بزنند.:D
ممنون.انشاءالله برای شما.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استادا پروژه میخوان هوارتا تمرین این وسط هم چپ و راست کوییز :eek: جالب اینجاس اصلا پروژه رو هم نگاه نمی کنن همینطوری یه نمره میدن میره پی کارش :surprised:

حرف در اوردن واسه ما :eek: :biggrin: چقدر بخونم خدا ،هر چی بخونی بازم کم میاریم پس بهتره نخونیم :D بشینیم از اینا دود کنیم

امروز نمره یه درس اومد هر کی بیشتر خونده بود کمتر شد
کل ترم بخونی استاد بده 14 مشروط شی چقدر حال میده
بچه های برقی پیش همه به درس خون بودنشون معروفن.من یکی که جونم به لبم رسیده دیگه چون همش دارم درجا می زنم.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به به خوش اومدی
ابجی

هم رقمشو داریم

اینم صاحب مجلس
:biggrin:

یکی اتش نشانی خبر کنه پاتوق الان اتیش میگره
ااااااااااااااااااااااااااااه حالا که منم راضی به اعتیاد شدم باید پاتوق آتیش بگیره؟دست شما درد نکنه!:mad::mad::mad:

gonzo

عضو جدید
ای بابا همه که مارو اشتباه میگیرن!!! ما که دختر نیستیم فقط آواتارمون ....
مرسی داش میثم ، چی بود دادی کشیدیم ؟ :confused: خیلی مزش بد بوود !!! هوای ما تازه کار ها روداشته باش. :smoke:
ندا جان خدا وکیلی بهت خوب نمره دادن اگه این اتفاقات توی دانشگاه ما رخ میداد بالای 15 نمیگرفتی!!! :surprised: از قبل گفته بودم که دانشگاه ما معروفه به بد نمره دادن! :weirdsmiley: راستی شما کدوم دانشگاه هستید ؟ واسه ارشد بیایم اونجا!

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقيقا در روز مهندس سايت باشگاه مهندسان ايران از كار ميافته!!!من يكي كه هر چي تلاش كردم نتونستم بيام!!الانم فكر كنم شانسي بوده و هر لحظه ارتباط قطع ميشه!!:mad: به هر حال روز ملي مهندس به همگي تون مهندساي برق گرامي مبارك!!:gol:

آخرین ویرایش:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روز تون مبارک:smile:.این سایت باشگاه هم تو این روز حال مارو گرفت:mad:.همگی باهاش مشکل داشتین نه؟:(

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خدا رو شکر فقط من یکی اشتباه نگرفته بودم.اگه همه معنی اسمتو می دونستن این اشتباها پیش نمیومد.این اسم اصلآ کجاییه؟

gonzo

عضو جدید
دقيقا در روز مهندس سايت باشگاه مهندسان ايران از كار ميافته!!!من يكي كه هر چي تلاش كردم نتونستم بيام!!الانم فكر كنم شانسي بوده و هر لحظه ارتباط قطع ميشه!!:mad: به هر حال روز ملي مهندس به همگي تون مهندساي برق گرامي مبارك!!:gol:

روز تون مبارک:smile:.این سایت باشگاه هم تو این روز حال مارو گرفت:mad:.همگی باهاش مشکل داشتین نه؟:(

اولا" سلام
دوما" مرسی ، من هم به عنوانه کم سواد ترین عضو باشگاه (آخه هنوز 52 واحد بیشتر پاس نکردم ! ) روز ملی مهندس رو بهتون تبریک میگم!
سوما" من که مشکلی در بالا اومدن سایت نداشتم (آخه الان ساعت 22:30 )

خدا رو شکر فقط من یکی اشتباه نگرفته بودم.اگه همه معنی اسمتو می دونستن این اشتباها پیش نمیومد.این اسم اصلآ کجاییه؟

اگه خودم بهت نگفته بودم که نمیدونستی بلا !!
GONZO اسم یکی از فرماندهان انگلیس در جنگ جهانی که کارایی که اون انجام داد باعث شد هیتلر شکست بخوره!!!!

neda.j

عضو جدید
ندا جان خدا وکیلی بهت خوب نمره دادن اگه این اتفاقات توی دانشگاه ما رخ میداد بالای 15 نمیگرفتی!!! :surprised: از قبل گفته بودم که دانشگاه ما معروفه به بد نمره دادن! :weirdsmiley: راستی شما کدوم دانشگاه هستید ؟ واسه ارشد بیایم اونجا![/QUOTE]

gonzo جان نمره ندادن.نمره گرفتیم.:mad:
نمیدونی من و دوستم برای این پروژه چقدر زحمت کشیدیم.گفتم که استادمون گفت 20 حقتونه ولی بد شانسید.:(
من گرمسار بودم و اگه از دانشگاهها خبر داشته باشی بعید میدونم اخبار خوبی راجع به نمره دادن اساتید گرامی اونجا شنیده باشی.:smile:

بالا