پسرا بیانتو نظر بدن؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ! حال کردی ؟ حیف زبون اون بیچاره که واسه این نسناسا میچرخه:biggrin:

تو اصن حالی داری که بخاد بهم بخوره؟
:biggrin:
فعلا یه دم تکون بده بینم دخمل
:biggrin:

لای جرز دیفار جای خوبیه که هستی....:w16:

lopht

عضو جدید
بسوزد آنکه سربازی را بنا کرد***** همه دختران را چشم به راه کرد!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این شکلکی که استفاده کردی یه معنی خاص داره. چقد فکر کردی تا ازش استفاده کنی؟!!!!!

جدیدا نمیدونم چرا هی میچرخی یه چی از ما پیدا کنی خودتو بندازی وسط
1بار 2بار 3 بار ......... تحملم حدی داره - من به همه به عنوان دوست نگاه میکنم امیدوارم جوری نشه حرفی بهت بزنم که در شان نباشه! و از حرفم ناراحت بشم دوست من!
اگر با نوشته هام مشکل داری انجمن برای امثال شما امکاناتی داره مثل لیست سیاه! منو بلک لیست کن خیالت راحت شه -منم چه اینجا چه فروم های دیگه که از پست های بقیه خوشم نمیاد همینکارو میکنم به جای اینکه دنبال اینجور حرکتا و زیرآب زنی و.. باشم که در شان نیست -
ممنون از شما

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم سربازی که میاد یاد گذشته های دور می افتم - اون موقع که بردگی و برده داری مرسوم بود :l

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
1بار 2بار 3 بار ......... تحملم حدی داره - من به همه به عنوان دوست نگاه میکنم امیدوارم جوری نشه حرفی بهت بزنم که در شان نباشه! و از حرفم ناراحت بشم دوست من!
اگر با نوشته هام مشکل داری انجمن برای امثال شما امکاناتی داره مثل لیست سیاه! منو بلک لیست کن خیالت راحت شه -منم چه اینجا چه فروم های دیگه که از پست های بقیه خوشم نمیاد همینکارو میکنم به جای اینکه دنبال اینجور حرکتا و زیرآب زنی و.. باشم که در شان نیست -
ممنون از شما

:w24: (اگه بلک لیستم نکرده باشید :D)

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم سربازی که میاد یاد گذشته های دور می افتم - اون موقع که بردگی و برده داری مرسوم بود :l

با توجه به نظر شوما من سال 85 به بردگی گرفته شدم :دی
سوالی داشتی از دوران بردگی و برده داری در خدمتم:biggrin:

J.AVID

عضو جدید
ممنون از شما

زیرآبتو نزدم. گزارشم ندادم. پس معنیشو فهمیدی؟! شوخی با دختر جماعتم یه حدو حدودی داره.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیرآبتو نزدم. گزارشم ندادم. پس معنیشو فهمیدی؟! شوخی با دختر جماعتم یه حدو حدودی داره.

چیزی که ارزش معنی کردن نداشته باشه معنیش نمیکنم که بخوام بفهمم چی بوده یا نه
جوابت رو کامل دادم امیدوارم بفهمی , چون آدمی نیستم که عمر کیبردم رو به خاطر جواب دادن به امثال شما کم کنم. دیگه بقیش با خودت دوست داری دوباره هی بچرخ ببین من چی مینویسم و ...........................

J.AVID

عضو جدید
چیزی که ارزش معنی کردن نداشته باشه معنیش نمیکنم که بخوام بفهمم چی بوده یا نه
جوابت رو کامل دادم امیدوارم بفهمی , چون آدمی نیستم که عمر کیبردم رو به خاطر جواب دادن به امثال شما کم کنم. دیگه بقیش با خودت دوست داری دوباره هی بچرخ ببین من چی مینویسم و ...........................

نه کیبوردتو روی چیزای مفید مصرف کن!!!!!!!! اگه حرفی، چیزی هم خواستی بزن ببینیم شان و ادبت چقدره!!

...baran

کاربر فعال
الهییییییی بمیرم چقدر بد :( ببخشید من پسر نبودم اما نظر دادم