پسرای باشگاه:دوست دارین همسر آینده تون از لحاظ ظاهری چه ویژگیهایی داشته باشه؟:-O

akhoondzadeh

اخراجی موقت
خیلی منطقی بود و به نظرم انتظارات معقولی بود ممنونم که کامل جواب دادی :gol::gol::smile: کاش همه اینطوری جواب بدن
اونوقت دخترا به یه دیدکلی میرسن نسبت به توقعات آقایون و همینطور تو تاپیک دخترا هم پسرا به یه دید کلی:smile:

درمورد دخترا هم به نظرم صدق میکنه:surprised:

ایشالله بهش برسی:smile:

فک میکنی :surprised:اگه یه کم که نه اگه زیاد با اون چیزی که تو نظرته اختلاف باشه تا آخر عمر که چه عرض کنم یه هفته هم به زور همدیگه رو تحمل میکنین:cry:

سیلام اورانوس امشب می خوایم واسه یه امر خیر خدمت برسیم !!!

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشکال نداره تو نباشی هم میشه !!! خونواده که هست !!
واقعا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
پس بشه!!!!!!!!!!
مگه زمان قدیمه که فقط خونواده ها بشینن ببیرن و بدوزنن و............

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر كس فقط از روي ظاهر زن بگيره ممكنه كه روزي به زنش پشت كنه چون ظاهر وصورت از بين رفتني است .با هوس در ارتباط است وهوس هم با ديدن ظاهري بهتر از قبلي دلزده وبه بهدي دلبند ميشود . اين سيرت است كه با تمام وجود ميتوان عشق پاكي به آن داشت تا پايان عمر .بدون دخالت هوس .

• Like
واکنش ها: A&S

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر باشه!!! بابا شما بیکارینا! به خدا خربزه آبه.........

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی منو صدا کرد؟
پرسیدم نظرتو در مورد ....بگو:eek:
عادت میکنی ! من میدونم تو هم از من خوشت میاد !!
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::eek::eek::eek:
هر كس فقط از روي ظاهر زن بگيره ممكنه كه روزي به زنش پشت كنه چون ظاهر وصورت از بين رفتني است .با هوس در ارتباط است وهوس هم با ديدن ظاهري بهتر از قبلي دلزده وبه بهدي دلبند ميشود . اين سيرت است كه با تمام وجود ميتوان عشق پاكي به آن داشت تا پايان عمر .بدون دخالت هوس .
ممنونم از نظرت با نظرتون موافقم تقریبا ولی نمیشه حقیقت وانکار کرد وضعیت ظاهری طرف هم برای خیلیا مهمه حالا برای یکی تو اولویتای اول و یکی دیگه اولویتای بعدی ولی نمیشه گفت کسی به قیافه طرفش توجه نمیکنه من لااقل خودم میخوام بدونم نظر پسرارو نسبت به وضع دخترا و بالعکس .شاید این وسط خودم و خیلیا نکته جالبی دستگیرشون شد:smile:
دختر باشه!!! بابا شما بیکارینا! به خدا خربزه آبه.........
یهنی چه؟؟؟؟؟:eek::surprised:
همینقدر که بتونهه با من بسازه کافیه
:gol::gol:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا يك معشوق داشتم...........اصلا واسم اهميت نداشت چه شكلي باشه..........اما حالا اون رفته

حالا كه اون نيست بايد همسر آيندم :

1.خوش تيپ

2.مانتوي........البته با حجاب

3. ظريف اندام

4.چشماي سياه....البته زياد مهم نيست

5. ورزشكار

6. باحال و با صفا.....خوش گذرون و هميشه خندون

7. دست پختش عالي باشه

8. با مرام و معرفت باشه.....با وفا

9. خوش ندارم با يك مرد غريبه لاس بزنه و بتركونه

10. تحصيل كرده حداقل ليسانس

11. اصلا همچين دختري وجود نداره ................. در نتيجه ازدواج نميكنيم ( اكثرا مورد 8 رو ندارند )

اگه پيدا كرديد منو خبر كنيد خودم نوكرش هستم

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قبلا يك معشوق داشتم...........اصلا واسم اهميت نداشت چه شكلي باشه..........اما حالا اون رفته

حالا كه اون نيست بايد همسر آيندم :

1.خوش تيپ

2.مانتوي........البته با حجاب

3. ظريف اندام

4.چشماي سياه....البته زياد مهم نيست

5. ورزشكار

6. باحال و با صفا.....خوش گذرون و هميشه خندون

7. دست پختش عالي باشه

8. با مرام و معرفت باشه.....با وفا

9. خوش ندارم با يك مرد غريبه لاس بزنه و بتركونه

10. تحصيل كرده حداقل ليسانس

11. اصلا همچين دختري وجود نداره ................. در نتيجه ازدواج نميكنيم ( اكثرا مورد 8 رو ندارند )

اگه پيدا كرديد منو خبر كنيد خودم نوكرش هستم
مانتوی چی؟ چرا سانسور میکنی؟:eek:دختر با وفا کم نیست دوروبرت اگه خوب نیگا کنی :smile: گفتی قیافه معشوقت برات مهم نبودبا این حساب چون مشخصات ظاهری گفتی حدس میزنم عاشق طرفت نمیشی الانو میگم چون این ملاکا رو گفتی نمیدونم منظورمو فهمیدی؟:eek:

akhoondzadeh

اخراجی موقت
مانتوی چی؟ چرا سانسور میکنی؟:eek:دختر با وفا کم نیست دوروبرت اگه خوب نیگا کنی :smile: گفتی قیافه معشوقت برات مهم نبودبا این حساب چون مشخصات ظاهری گفتی حدس میزنم عاشق طرفت نمیشی الانو میگم چون این ملاکا رو گفتی نمیدونم منظورمو فهمیدی؟:eek:

سیلام ارانوس !! من اومدم میدونم انتظار برات سخت بود !!

Sky Guard

عضو جدید
فقط مثله ادم حرف برنه،نه مثل دخترایه این باشگاه(میسییییییی،عسیسم،خوفی،چطول مطولی):surprised:

من اینو میخوام کسی میتونه برام بگیرتش:whistle:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز

سانسور نكردم ................ كلا عادت دارم بين نوشته هام نقطه چين ميزارم.............مثل الان

كلا مانتوي باشه

نفهميدم چي گفتي..................قبلا عاشق نبودم يا اينكه عاشق نميشم؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تیپ و قیافه ای که وقتی میبینمش احساس آرامش و دلخوشی بهم دست بده. اگه بگم دلم نمیخواد زیبا باشه دروغ گفتم اما شاید هر چی که از سنم میگذره حس میکنم زیبایی چندان مهم نیست, مهم مهربون بودن زنه.

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سانسور نكردم ................ كلا عادت دارم بين نوشته هام نقطه چين ميزارم.............مثل الان

كلا مانتوي باشه

نفهميدم چي گفتي..................قبلا عاشق نبودم يا اينكه عاشق نميشم؟
میگم قبلا که تو عاشق یه نفر بودی برات ظاهرش مهم نبوده ولی الان داری یه سری خصوصیات ظاهری عنوان میکنی این معنیش اینه که دیگه تو عاشق اون طرف نمیشی؟ و فقط میخوای باهاش زندگی کنی؟
یه تیپ و قیافه ای که وقتی میبینمش احساس آرامش و دلخوشی بهم دست بده. اگه بگم دلم نمیخواد زیبا باشه دروغ گفتم اما شاید هر چی که از سنم میگذره حس میکنم زیبایی چندان مهم نیست, مهم مهربون بودن زنه.
:gol::gol::gol: ایشالله بهش برسی:gol::gol: شاید با گذشت سن آدما از اون تب و تاب میفتن و واقع بین تر میشن!!!!!!!!!!:gol:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم قبلا که تو عاشق یه نفر بودی برات ظاهرش مهم نبوده ولی الان داری یه سری خصوصیات ظاهری عنوان میکنی این معنیش اینه که دیگه تو عاشق اون طرف نمیشی؟ و فقط میخوای باهاش زندگی کنی؟

:gol::gol::gol: ایشالله بهش برسی:gol::gol: شاید با گذشت سن آدما از اون تب و تاب میفتن و واقع بین تر میشن!!!!!!!!!!:gol:

بله بله........كاملا درسته

ديگه عاشق نميشم

مگر اينكه طرف مقابلم بهم ثابت كنه كه واقعا دوسم داره و عاشقم هست.......اون وقت شايد منم عاشقش شدم......وقتي عاشق بشم ها اون وقت ديگه عاشق شدم در حد المپيك ............جونم رو هم واسش ميدم

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله بله........كاملا درسته

ديگه عاشق نميشم

مگر اينكه طرف مقابلم بهم ثابت كنه كه واقعا دوسم داره و عاشقم هست.......اون وقت شايد منم عاشقش شدم......وقتي عاشق بشم ها اون وقت ديگه عاشق شدم در حد المپيك ............جونم رو هم واسش ميدم
آخه تو وقتی عاشق اون نیستی چرا انتظار داری اون عاشقت باشه به نظرم عشق یه چیز دو طرفه ست اینی که میگن عشق بعد از ازدواج ایجاد میشه درس ولی تا یه حدی از اون باید باشه در شروع زندگی به نظرم.:eek::surprised:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تو وقتی عاشق اون نیستی چرا انتظار داری اون عاشقت باشه به نظرم عشق یه چیز دو طرفه ست اینی که میگن عشق بعد از ازدواج ایجاد میشه درس ولی تا یه حدی از اون باید باشه در شروع زندگی به نظرم.:eek::surprised:

ببين من توي عشق قبلي له شدم.......................حالا هركس كه منو دوست داره اون بياد جلو.........عشقش رو ثابت كنه بهم اون وقت منم عاشق ميشم اساسي

كه به نظر من آدم با وفا و با مرام پيدا نميشه..........منقرض شدن

138

عضو جدید
اینجا هم که شده محل اسپم...............
دوست دارم همسرم مهربون و با ایمان باشه.
از دخترهای این دوره زمونه که همه کاری برای جلب توجه پسرها میکنند بدم میاد.زنی گفتن مردی گفتن...
زن باید خانوم باشه و با شخصیت .قدر خودش را بدونه و شخصیتش را واسه هر مردی خرد نکنه.من دنبال یک همچین خانومی هستم.در ضمن زن اگر واقعا باحیا و نجیب و با اصل ونصب باشه من با کار کردنش مشکلی ندارم.چون میدونم جرات جسارت به هیچ مردی نمیده......در ضمن من حیا را به داشتن چادر نمیدونم .

عجبه هنوز پسرایی هستن که ارزش این چیزا رو میدونن!!!

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببين من توي عشق قبلي له شدم.......................حالا هركس كه منو دوست داره اون بياد جلو.........عشقش رو ثابت كنه بهم اون وقت منم عاشق ميشم اساسي

كه به نظر من آدم با وفا و با مرام پيدا نميشه..........منقرض شدن
با این حساب باید خیلی تاپ باشی که یکی عاشقت بشه وبیاد اون جلو. هرکسی همین انتظارو از طرف مقابلش داره اونم شاید همینو بگه اون بیاد جلو اون وقت من اساسی عاشقش میشم.
ولی به نظرم من این قانون طبیعتوقبول دارم که دختر اهل نازه و پسر نیاز
به هر حال برات آرزوی خوشبختی و سعادت میکنم و ایشالله به یکی برسی که جفتتون عاشق هم باشین:gol::gol:

بالا