پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جیران سبز

عضو جدید
لطفا یه سر بزنید

لطفا یه سر بزنید

:gol:سلام عزیزان/اول بگم که معذرت میخوام که در این قسمت مینویسم اخه تو جایی که باید مینوشتم جواب نگرفتم/من دانشجوی دانشگاه ازاد ادستان رشته معماری هستم و شرایط انتقالی رو دارم و میخوان به خوراسگون برم اما بعضی از حرف ها منو به شک انداخته :confused:اگه از شما عزیزان کسی هست که بتونه به من کمک کنه و اطلاعاتی در اختیارم بزاره لطفا دریغ نکنه:smile:ممنون:gol:

نجوا

عضو جدید
هفته دیگه شنبه امتحان کنکور ارشد آزاده...کسی پیشنهادی توصیه ای نداره که بشه تو این چند روز باقی مونده بکار برد؟:confused:من خیلی استرس دارم:eek:

maryam95

کاربر فعال
در زمینه ترسیم این مقرنس کسی میتونه کمک کنه;)

پیوست ها

• مسجد جامع اصفهان.jpg
    مسجد جامع اصفهان.jpg
    62 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Elizi

عضو جدید
پاتوق فرهنگی

پاتوق فرهنگی

نمونه عکسهای پاتوق فرهنگی می خوام که خلاقیت توش زیاد باشه !!

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان قرار است اینجا شیت هارو گذاشته و نقدش کنید ....
لطفا اگر شیت میگذارید به احترام بقیه نقد کنید همچنین اسکیس هاتون رو هم میتونین مثله همیشه تو قسمت کرکسیون و.... بذارید .
ممنون .:gol:

سلام
ببخشید
از مدیر خواستم پاکش کنه!
باور کنید نه قصد بی احترامی داشتم و نه آدم بی ادبی هستم...
اشتباه شد
ببخشید

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مقرنس خیلی پر کاره کشیدنش واقعا سخته ولی یه پیشنهاد دارم. برای کشیدن پلان این عکس باید حتما عکس نما باشه یعنی دوربین باید حتما عمود روی زمین باشه.
اگه عکسه نماست ازش پرینت بگیر تک تک نقطه هاشو مشخص کن بعد یه پوستی بنداز روش نقطه هارو توی پوستی بکش بعد یکی یکی به هم وصلشون کن تا پلانت در بیاد. ولی اگه تونستی یه مقرنس ساده تر گیر بیار. در ضمن سعی کن کمی بزرگ پرینت بگیری که نزدیکی نقطه ها گیجت نکنه البته اگه کیفیتش با بزرگ شدن کم نشه.

danial_bs

عضو جدید
معرفی یک معمار ایرانی

معرفی یک معمار ایرانی

میرحسین موسوی متولد خامنه سال 1320 است.

میرحسین موسوی، اگر چه فوق لیسانس معماری دارد اما بیش از انکه در عرصه معماری شناخته شده باشد، چهره ای سیاسی است.

او به عنوان آخرین نخست وزیر نظام جمهوری اسلامی ایران (پس از مهدی بازرگان، محمدعلی رجایی، محمدجواد باهنر و محمدرضا مهدوی کنی) پس از اتمام دوره خدمتش در این منصب، عطای سیاست را به لقایش بخشید و به عالم هنر بازگشت.

او که مدرکش را در بهار سال 48 از دانشگاه ملی (شهید بهشتی) در رشته معماری و شهرسازی اخذ کرد، طرح اداره مرکزی آب و فاضلاب اصفهان را در سال 1348 نوشت و تا سال 50 آن را اجرا کرد. سپس طرح مجموعه کانون توحید را در سال 1350 اجرایی کرد تا آثاری ماندگار در معماری سیاسی ایران برجای گذارد. چرا که کانون توحید چه پیش از انقلاب و چه پس از ان مرکز تجمع سیاسیون منتقد بوده و هست. چه ان زمان که مطهری در آنجا سخنرانی می کرد و چه در سالهای اخیر.

از آثار معماری مهندس معمار در سالهای پس از انقلاب نیز می توان به طراحی ساختمان مزار شهدای هفت تیر، طرح مرکز مطالعات، طرح دانشگاه شاهد، طرح تکیه شهدای اصفهان، طرح بنای یادبود شهید خرازی، طرح مجموعه فرهنگی تجاری بین‌الحرمین شیراز و طراحی سایت دانشگاه علامه طباطبایی در سالهای دهه دوم انقلاب اشاره کرد. موسوی در دهه های بعد از فعالیت خود کاست تا جایی که ساخت مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری در سال 1376 تنها نماد فعالیت او در سالهای اخیر است. البته میرحسین در طول این سالها بیشتر به نقاشی روی آورد و چندین نمایشگاه نقاشی انفرادی و جمعی را برپا نمود. 2فرزند نتیجه زندگی مشترک میرحسین موسوی با زهرا رهنورد است.

مسئولیت‌های اجرایی :
1- عضو شورای انقلاب اسلامی 1359-1358

2-عضو شورای مرکز ی حزب جمهوری اسلامی 1361-1357

3- رییس دفتر سیاسی حزب جمهوری اسلامی 1360-1358

4- قائم مقام دبیرکل حزب جمهوری اسلامی 1360-1358

5- سردبیر روزنامه جمهوری اسلامی 1360-1358

6- وزیر امور خارجه 1361-1360

7- نخست وزیر 1368-1360

8- رییس ستاد انقلاب فرهنگی 1360

9- رییس شورای اقتصاد 1368-1360

10- رییس بنیاد مستضعفان 1368-1360

11- رییس ستاد فرماندهی کل نیروهای مسلح

12- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه دارد-1368

13- عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی ادامه دارد-1375

14- مشاور سیاسی رییس جمهور 1376-1368

15- مشاور عالی رییس جمهور 1384-1376

16- رییس شورای هنر - ادامه دارد-1378

17- رییس فرهنگستان هنر - ادامه دارد-1378

فعالیت های دانشگاهی:
موسوی در دانشگاه تربیت مدرس دروسی چون مسائل ایران و ریشه‌های انقلاب را تدریس کرده و در دیگر دانشگاه ها نیز به شکل پراکنده تدریس هایی داشته است. از جمله تدریس تاریخ تمدن و فرهنگ و معماری در دانشگاه ملی در سالهای 1357-1354. او در این سالها رساله های بسیاری را راهنمایی کرده که از جمله آنها می توان به این موارد اشاره کرد:

1-مقایسة آرای سیدقطب و دکتر شریعتی استاد راهنما-کارشناسی ارشد

2- مقایسة آرای امام خمینی(ره) و آیت‌ا… نائینی استاد راهنما-کارشناسی ارشد

3-استراتژی امنیت ملی استـاد مشاور-دوره دکتـری

4-کاریزما در مدیریت استـاد مشاور-دوره دکتـری

5-چالش‌های مردم‌سالاری در ایران استاد راهنما-کارشناسی ارشد

6-نفت و سیاست خارجی در دوران پهلوی2 استاد راهنما-کارشناسی ارشد

7-نفت و سیاست خارجی در دهه اول انقلاب استـاد راهنما-دورة دکتـری

8- چرایی به قدرت رسیدن دولت مطلقه نوگرا در ایران استـاد راهنما-دورة دکتـری

9- امنیت ایران در عصر جهانی شدن،چالش‌ها و سیاستها استـاد مشاور-دورة دکتـری

10- توسعة مرکز شهر اردبیل استاد راهنما-کارشناسی ارشد

11- طرح دانشگاه هنر اسلامی تبریز استاد راهنما-کارشناسی‌ارشد

12- دولت رانتیر و جامعه مدنی در ایران (1376-1357) استاد راهنما-کارشناسی‌ارشد

13-تأثیر ایدئولوژی سیاسی بر رفتار سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی استـاد مشـاور-دورة دکتـری

14- الگوی مدیریت تکنوکراتیک و تأثیر آن بر موقعیت طبقة متوسط جدید ایران استاد مشاور- کارشناسی ارشد

15- بستـرهای همکـاری و رقابـت روسـیه و ایالات متحده در آسیای مرکزی استاد راهنما-کارشناسی ارشد

کتاب ها و تالیفات:
موسوی که در سالهای 58 تا 60 سرمقاله های روزنامه جمهوری اسلامی را می نوشت، آثار مکتوب بسیاری در حوزه فرهنگ و سیاست دارد، از جمله « فرهنگ و واژگان علوم سیاسی در اسلام » انتشارات قلم 1356، «تحلیلی بر دو مفهوم قرآنی» انتشارات قلم 1356، « پنج گفتار دربارة انقلاب و جامعه» تألیف دفتر نشر فرهنگ اسلامی1377-1375

World Designer

عضو جدید
بابا چقدر برا همدیگه کلاس می زارین

بابا چقدر برا همدیگه کلاس می زارین

دیگه از این فضا دلم زده شده چون همه دارن برا اینکه صفحشون پر بازدید باشه از هرجا کپی می کنن و آخرشم می نویسن این حرفای خودمه از هر 10 نفرم 9 نفرشون تقریبا هیچی سواد ندارن پس از همه خواهش می کنم خودمون باشیم تا بهتر بتونیم در مورد معماری صحبت کنیم من برا همین موضوع دیگه دیر به دیر سر میزنم چون بیشتر مطالب تو این سایت رو تو جاهای دیگه خوندم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

mary.k.arch_58

عضو جدید
سلام به همه مهندسین!

سلام به همه مهندسین!

بچه ها یک سوال!!
تو کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی چه دانشگاه هایی از نظر اموزشی خوبه؟
اصلا تو تهران چند تا دانشگاه ناپیوسته میگیره؟با رتبه چند؟ اگه اطلاعات دارین دریغ نکنین! من خواهرم امسال کنکور داره می خوام کمکش کنم!مرسی;)

آخرین ویرایش:

danial_bs

عضو جدید
مسابقه طراحی سوله

مسابقه طراحی سوله

دولت فعلی با واردات 6 میلیون تن میوه که در این 30 سال بی سابقه بوده هم به اقتصاد ملی ضربه زده هم به کشاورزان ایرانی، حالا 44 هزار میلیارد تومن کسری بودجه هم به کنار،
اگه کسی بتونه یه سوله طراحی کونه که بشه 6 میلیون تن میوه توش جا داد جایزه میگیره از :؟؟؟
برای یافتن جایزه دهنده به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=88684
Have a good time

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر كنم هنوز زمان تبليغات رسمي واسه رياست جمهوري شروع نشده ها:biggrin:

danial_bs

عضو جدید
o

o

حیف که قزوینی هستیو منم بارجینیا!!! درس خوندم وگرنه جوابتو می دادم ;)

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام بر مهندسین گرامی
حتما کارت هاتون رو گرفتین و دیدین امسال باز شیت A3 هست.کسی توصیه ای راه حلی چیزی نداره.اخه همیشه شیتهارو روی 50*70 دیدیم و کار کردیم.قبلا از راهنماییهاتون سپاسگذارم.

danial_bs

عضو جدید
موضوع اسکیس امسال ارشد آزاد

اگه کسی از این موضوع خبر داره یا حدس میزنه آمار بده
خودم فک میکنم چون پارسال المان میدان بود و خیلی اعتراض بهش شد احتمالا امسال موضوع مفصلتری باشه

danial_bs

عضو جدید

اگه کسی از این موضوع خبر داره یا حدس میزنه آمار بده
خودم فکر میکنم چون پارسال المان میدان بود و خیلی اعتراض بهش شد احتمالا امسال موضوع مفصلتری باشه مثل موزه آب

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا هنوز سال 2010 نیومده این نرم افزار رو به بازار میدن ؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام...عزیزم ما معماریم!!!کامپیوتر نیستیم که همون چیزی رو که دیدیم عمل کنیم....همین کاراشون باعث می شه همه جوانب کار رو ببینیم....ب نظر من بهتره به هر چیزی از چند بعد نگاه کرد (کلآ گفتم نه فقط این موضوع)

omran#1

عضو جدید
جزئیات عایقکاری دیوار زیر زمین از کف تا سقف طبقه همکف(زیرزمین تا سقف همکف)

جزئیات عایقکاری دیوار زیر زمین از کف تا سقف طبقه همکف(زیرزمین تا سقف همکف)

:smile::smile::biggrin:
سلام دوستان .......
من یک سری دتایل دارم ......اول عناوین دتایلها رو واستون میزارم بعد اگه مایل بودین خود دتایل رو هم واستون میزارم...........(قابل توجه رویا جان هم باشه);)

1: جزئیات عایق کاریدیوار 35 سانتی
2: جزئیات ازاره و عایق کاری دیوار 22 سانتی
3: جزئیات عایق کاری دیوار زیر زمین
4: جزئیات عایق ازاره و عایق کاری
5: جزئیات دیوار 22 سانتی از روی کرسی چینی
6: جزئیات کف سازی
7:جزئیات دیوار نیم آجری داخلی
8: جزئیات دیوار محوطه
9: جزئیات نصب قرنیز
10: جزئیات اتصال دیوار به ستون
11: جزئیات سقف کاذب
12: جزئیات نصب آبرو در کف سرویس
13: جزئیات عایقکاری دیوار سرویس
14: جزئیات عایقکاری دیوار زیر زمین از کف
15: جزئیات پله ساختمان
16: جزئیات اتصال پنجره بالکن
17: جزئیات نعل درگاه
18: جزئیات بالشتک بتنی نعل درگاه
19: جزئیات نعل درگاه با نبشی
20: جزئیات آستانه در
21: جزئیات آبرو بام
22: جزئیات لبه بام (دست انداز)
23: جزئیات دودکش

gougoush

عضو جدید
فرهنگسرا

فرهنگسرا

در سايت 4shared برو و كلمه farhangsara رو جستجو كن 3 يا 4 تا فايل باز ميشه كه 2 تاش پلان و تمام نما ها و برش ها هستش
اگر نتونستي خبرم كن يه كاري ميكنم واست

danial_bs

عضو جدید
ما___________معماران__________هم ____________این___________گونه ایم!؟

ما___________معماران__________هم ____________این___________گونه ایم!؟

آيا ايراني‌ها مردم با انصافي هستند؟

شما توانايي اداره خانواده چند نفره خود را نداريد و حتي از تنظيم يك برنامه كوتاه مدت چگونگي خرج و مخارج منزل عاجزيد. اولويت‌هاي زندگي خود را نمي‌دانيد و تنها از روي عادت و احتمالا چشم و هم‌چشمي خريد کرده و يا مسافرت مي‌رويد. هميشه هم موجودي پس انداز شما به سمت صفر ميل مي‌كند.​

در جمع دوستان و همكاران، چنان از مشكلات اقتصادي كشور و دنيا سخن می‌گویید و راهکار مي‌دهيد كه آدام اسميت مرحوم نيز بايد پيش شما لنگ بيندازد.

2- شما توانايي كنترل فرزندان خود را در رفتار، پوشش ظاهري، اخلاق، تحصيل و ... نداريد. فرزندان شما به طور كامل تحت تأثير دوستانشان و مد هستند. در منزل شما، پخش برنامه‌هاي مفيد ماهواره‌اي از قبيل آخرين شوها، فشن‌ها و فيلم‌ها 24 ساعته بوده و در اوقات فراغت خوابيده و يا غذا مي‌خوريد.​

در جمع دوستان و همكاران، ساعت‌ها درباره مشكلات فرهنگي و نامناسب بودن برنامه‌هاي تربيتي مدارس داد سخن مي‌دهيد و آموزش و پرورش را عامل اصلي لاقيد بودن فرزندان خود مي‌دانيد.​

شما آدم با معرفتي هستيد و دست‌کم هفته‌اي يك بار، باید تلفني از حال دورترين اقوامتان باخبر شويد؛ البته از تلفن اداره و محل كار. به دليل حسن انجام كار و مقبوليت نزد رئيس ضمن گرفتن مأموريت به انجام كارهاي شخصي (پرداخت قسط بانك، سر زدن به مدرسه بچه‌ها، رفتن به مراسم ختم فاميل و ... ) مي‌پردازيد.​

در جمع دوستان و همكاران، با برشمردن مشكلات ادارات و سازمان‌هاي كشور، از بي‌توجهي به بيت‌المال گله كرده و وضعيت كنوني را اصلاح‌ناشدنی مي‌دانيد.​

شما آدم باسواد و تحصيل كرده‌اي هستيد و با مدرك ممتاز ديپلم البته به دليل شايستگي‌ها و كمي هم سفارش بابا و دايي و عمو و ... در يك سازمان دولتي مشغول به خدمتيد و باز به دليل همان شايستگي‌ها يك پست ناقابل گرفته‌ايد. البته تحصيل را نيز فراموش نكرده و به تازگي ضمن خدمت در دانشگاه آزاد، واحد كيش يا قشم غیر حضوري به فراگیری علم مشغوليد.​

در جمع دوستان و همكاران، پارتي بازي را مشكل حل ناشدنی كشور دانسته و ضمن برشمردن مثال‌هايي از آن تنها راهکار را شايسته سالاري مي‌دانيد.​

شما به دليل سرعت بالا و سبقت غير مجاز توسط پليس متوقف مي‌شويد، با گذاشتن دو هزار توماني بين دفترچه مدارك جريمه نمي‌شويد. براي مجاز كردن ساخت و ساز غير مجاز به دربان تا رئیس شهرداري عيدي مي‌دهيد. برای كار خير درصدي از وام بانك را در اختيار كارشناس بانك مي‌گذاريد.​

در جمع دوستان و همكاران ادعا مي‌كنيد همه جا براي گرفتن حقتان نيز بايد رشوه دهيد و توي اين مملكت هيچ كار قانوني! بدون رشوه انجام نمي‌شود.​

6ـ ...

قضاوت با انصاف بودن ما ايراني‌ها به عهده شما!

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوست عزیز ممنون میشم اگر بذارین تا بقیه دوستان هم استفاده کنند شماره های از 12 به بعد رو اگه اول بذارین که دیگه خیلی عالیه:smile:

danial_bs

عضو جدید
اینو _______ بخونین _______ تا _______ بدون ________ استرس _________ شنبه_______ کنکور_______ ارشد تونو______ بدین

اینو _______ بخونین _______ تا _______ بدون ________ استرس _________ شنبه_______ کنکور_______ ارشد تونو______ بدین

تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری معماری

دانشگاه پوترا مالزی با قدمتي هفتاد ساله هم سن و سال دانشگاه تهران است. در سالهای اخير به تبع رشد چشمگير کشور مالزی پوترا سرمایه گزاری بالايي برای تحقيقات و تحصيلات تکميلي و پژوهش های کاربردی انجام داده و با نگاهی به فهرست دانشکده ها و مراکز تحقيقاتي و رشته های بسيار متنوع این دانشگاه متوجه گستردگي اين دانشگاه خواهيد شد.
با توجه به شرايطي نظير: تنوع رشته ها، انگليسي زبان بودن، شهريه های ارزان، شانس گرفتن بورس، اعتبار بالا از نظر وزارت خانه های علوم و بهداشت، اعتبار جهاني، امکانات بسيار خوب علمي و رفاهي خوابگاههای مجهز و .... مشاوران ايران اينديا تصميم به معرفي اين دانشگاه به علاقمندان به تحصيلات تکميلي گرفته اند.

ساختار تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه پوترا

در دانشگاه پوترا رشته های متنوع به 2 صورت در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شود. دوره تحصیل کارشناسی ارشد حدود 2 سال و نیم به طول می انجامد.
حالت اول : فقط گذراندن واحد های درسی ( Course work )
این حالت شانس پذیرش بالایی دارد و در آن تز یا پایان نامه وجود ندارد و دانشجو فقط می بایست تعداد خاصی واحد درسی تئوری یا عملی بگذراند. در پایان دانشجو موفق به اخذ مدرک معتبر کارشناسی ارشد می شود و می تواند در مقطع دکترا نیز ادامه تحصیل دهد.
حالت دوم : شامل واحد های درسی و انجام پژوهش ( Course work and Dissertation)
این حالت کامل ترین شکل اخذ مدرک کارشناسی ارشد است . دانشجو پس از گذراندن تعداد خاصی از واحد های درسی می بایست یک پروژه پژوهشی را نیز به انجام برساند.

مدارک مورد نیاز برای پذيرش دوره های کارشناسي ارشد
1 - ريز نمرات و اصل مدرک کارشناسی به صورت ترجمه رسمي به زبان انگليسي و مهر وزارت خارجه جمهوری اسلامي ايران - 3 نسخه
2 - کپي گذرنامه برابر اصل با تائيد وزارت خارجه جمهوری اسلامي ايران - 2 نسخه
3- چهارده قطعه عکس 6 در 4 با زمينه روشن
4 - سه نسخه کپی معمولی از تمام صفحات گذرنامه
5- پروپوزال : طرح توجیهی برای پایان نامه ای که قصد دارید برای اخذ مدرک تحصیلی خود روی آن کار کنید. برای اطلاعات بیشتر از صفحه راهنمای پروپوزال استفاده کنید. (حتماً توجه داشته باشيد فايل پروپوزال را بر روي سي دي نيز همراه با پرينت آن تحويل دهيد .)
6- توصیه نامه اساتید : این توصیه نامه می بایست در دو نسخه از سوی دو تن از اساتید شما با مهر و امضای استاد تکمیل شود. (جمعاً 4 نسخه) توصیه نامه ها را می توانید از یکی از دفاتر و یا از اینجا دریافت نمایید. دقت کنید که داشتن مهر و امضا برای توصیه نامه الزامی است.
7- برگه تامين مالي : برای تهيه اين نامهمي بايست مبلغ هفت مليون تومان را در حساب خود برای يک روز قرار دهيد وهمان روز ازبانک نامه تائیديه بگيريد و با تحويل اين نامه به روابط بين المللي همان بانک ترجمهانگليسي آن را دريافت کنيد که همان برگه تامين مالي شماست – 2 نسخه
8 - رزومه انگليسي (دو نسخه) : برای اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه راهنمای رزومه استفاده کنید. (حتماً توجه داشته باشيد فايل رزومه را بر روي سي دي نيز همراه با پرينت آن تحويل دهيد .)
9- مدرك زبان (کارنامه آزمون آيلتس يا تافل در اولویت قرار دارند اما اگر دوره ای هر چند کوتاه در یک آموزشگاه زبان گذرانده باشید نیز گواهی آن قابل قبول است.)

* اگر وضعیت زبان انگلیسی شما مناسب نمی باشد پیش از اقدام برای ادامه تحصیل برای دوره های فشرده زبان انگلیسی اقدام کنید. برای اطلاع از شرایط دوره های زبان اینجا را کلیک کنید.

ساختار تحصیل در دوره های دکتری در دانشگاه پوترا
دوره های دکتری در دانشگاه پوترا تنها به یک طریق و آن هم با برگزاری کلاس های درس و گذراندن پایان نامه
( Course work + Research ) انجام می پذيرد .

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی برای مقطع دکتری :
1 -ريز نمرات و اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت ترجمه رسمي به زبان انگليسي و مهر وزارت خارجه جمهوری اسلامي ايران - 3 نسخه
2 - کپي گذرنامه برابر اصل با تائيد وزارت خارجه جمهوری اسلامي ايران - 2 نسخه
3 - چهارده قطعه عکس 6 در 4 با زمينه روشن
4 - سه نسخه کپی معمولی از تمام صفحات گذرنامه
5- پروپوزال : طرح توجیهی برای پایان نامه ای که قصد دارید برای اخذ مدرک تحصیلی خود روی آن کار کنید. برای اطلاعات بیشتر از صفحه راهنمای پروپوزال استفاده کنید. (حتماً توجه داشته باشيد فايل پروپوزال را بر روي سي دي نيز همراه با پرينت آن تحويل دهيد .)
6- توصیه نامه اساتید : این توصیه نامه می بایست در دو نسخه از سوی دو تن از اساتید شما با مهر و امضای استاد تکمیل شود. (جمعاً 4 نسخه) توصیه نامه ها را می توانید از یکی از دفاتر و یا از اینجا دریافت نمایید. دقت کنید که داشتن مهر و امضا برای توصیه نامه الزامی است.
7- برگه تامين مالي : برای تهيه اين نامهميبايست مبلغ هفت ميليون تومان را در حساب خود برای يک روز قرار دهيد و همان روز ازبانک نامه تائیديه بگيريد و با تحويل اين نامه به روابط بين المللي همان بانک ترجمهانگليسي آن را دريافت کنيد که همان برگه تامين مالي شماست – 2 نسخه
8- ريزومه انگليسي (دو نسخه) : برای اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه راهنمای رزومه استفاده کنید. (حتماً توجه داشته باشيد فايل ريزومه را بر روي سي دي نيز همراه با پرينت آن تحويل دهيد .)
9- مدرك زبان (کارنامه آزمون آيلتس يا تافل در اولویت قرار دارند اما اگر دوره ای هر چند کوتاه در یک آموزشگاه زبان گذرانده باشید نیز گواهی آن قابل قبول است.)

* اگر وضعیت زبان انگلیسی شما مناسب نمی باشد پیش از اقدام برای ادامه تحصیل برای دوره های فشرده زبان انگلیسی اقدام کنید. برای اطلاع از شرایط دوره های زبان اینجا را کلیک کنید.

نکات مهم :
* در هنگام انتخاب رشته و ثبت نام به رعايت پيش نياز رشته تحصيلي دقت کنيد تحصيلات تکميلي شما بايد با تحصيلات کارشناسي و كارشناسي ارشد همخواني داشته باشد.
* متقاضيان محترمي که از ايران اقدام ميکنند از ارسال مدارک خود ازطريق ايميل جدا خودداری نمايند. فارسي زبانان که از کشور های ديگر اقدام مي کنند برای هماهنگي با مشاوران سايت تماس بگيرند.
* در طول مدت آماده سازی مدارک حتی المقدور تماس خود را با مشاورتان حفظ نمایید تا در جمع آوری مدارک حداکثر دقت ممکن صورت پذیرد.

تقویم دانشگاهی برای کارشناسی ارشد و دکتری
دانشگاه پوترا دو بار در سال دانشجو مي گيرد.
نیمسال اول : ترم نوامبر( آبان) که متقاضيان تا 25 ارديبهشت بايد مدارک خود را به صورت کامل به دفتر ايران اينديا تحويل دهند.
نیمسال دوم : ترم مي (ارديبهشت ) که متقاضِان بايد قبل از 25 آبان سال قبل مدارک خود را به دفتر سايت تحويل دهند.
صدور پذيرش حدود 5 ماه طول مي کشد و همزمان مسائل مربوط به ويزا نيز هماهنگ مي گردد .

هزینه های دانشجویان
الف ) شهریه دانشگاه
دوره دو ساله کارشناسي ارشد شهريه ای معادل سه هزار و پانصد دلار آمريکا دارد که در چهار قسط ابتدای هر ترم توسط دانشجو به دانشگاه پرداخت مِشود
دوره دکتری معمولا سه سال طول ميکشد و کلا بين پنج تا شش هزار دلار آمريکا شهريه دارد که به صورت اقساط پرداخت ميشود
دانشجويان از شانس گرفتن کمک هزينه و حتي بورس کامل تحصيلي برخوردارند اين مساله بستگي به عوامل مختلفي نظير رشته، موقعيت علمي، سخت کوشي وغيره دارد که پس از آغاز به تحصيل مشخص ميشود و در زمان اقدام برای پذيرش اين موضوع اصلا مشخص نيست و ايران اينديا هم در اين مورد هيچ اختيار يا مسووليتي ندارد.

ب ) هزینه های زندگي
دانشگاه پوترا مانند سایر دانشگاه ها از امکانات خوابگاهی برخوردار است. اجاره خوابگاهها که به صورت آپارتمان های 2 خوابه است ، در حدود ماهانه 150 دلار می باشد.
هزينه زندگي براي يك نفر ماهانه 250 تا 350 دلار است. اما با افزايش نفرات سرانه هزينه كاهش مي يابد ، مثلاً براي يك خانواده 3 نفره ، 800 دلار در ماه كاملاً كافي خواهد بود. در كوالالامپور چندين مدرسه انگليسي زبان و يك مدرسه ايراني مشغول به فعاليت هستند كه براي فرزندان دانشجويان متأهل قابل استفاده اند. دانشجويان از بيمه كامل درماني برخوردارند و تسهيلاتي مانند بليط هاي ارزان قيمت سرويس هاي رفت و آمد شهري را نيز دريافت مي كنند.

پیوست ها

• upm_u.jpg
    upm_u.jpg
    23.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

maghsoodrayaneh

عضو جدید
راستی از بچه ها کسی مازندران (نور)شرکت نکرده؟من 5 سال اونجا بودم،ارشد رو هم اونجا زدم(اومدید غریبی نکنید...bye to all)[/quote]
منم نورورزدم خدا ميدونه چي ميشه سرجلسه مي بينمت

• Like
واکنش ها: zfs

Mohammadkhani_Mo

عضو جدید
سلام

سلام

من کارشناس معماری هستم در حال حاضر دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز هستتم .
یه مدت دفتر فنی مهندسی داشتم ولی در حال حاضر دنبال کار هستم.
کسی بین شماها نیست بخواد یه کار و باری راه بندازه و .......

Mohammadkhani_Mo

عضو جدید
سلام

سلام

من کارشناس معماری و دانشجوی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز هسنم.
برای کار و راه اندازی گروه مهندسی کی حاضره ؟
میدونید اطلاعات در مورد ضوابط و قوانین شهرداری رو چطور و از چه طریقی میشه بدست اورد؟
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا