پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

bos

عضو جدید
سلام.راستش ما یه استاد خیلی گیر داریم:evil:.بخاطر همین من خیلی به جدول نازک کاری ساختمان ودتایل مقطع تیر نیاز دارم.اگه بشه خیلی ممنون.:cry:

Asayesefid

عضو جدید
خدا در هر کسی روحی دمیده ... برایش نقش هایی آفریده ... ولی از آن همه اندک کسی

را ... مثال خویش معمار آقریده ...;)

اما با این حال هر کس معمار عمر خویش است و باید روزی در پیش گاه معمار بزرگ هستی

پاسخ گو باشد ... امید آن که آن روز سربلند باشیم ...:smile:

روز معمار مبارک .:smile:

amirabas_ali

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

خواهش میکنم لطف دارید... چشم دفعه بعد تکرار نمیشه

amirabas_ali

عضو جدید
کاربر ممتاز
معذرت

معذرت

معذرت میخوام.... همه ناراحتن از مطالب من ....:(

آخرین ویرایش:

amirabas_ali

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بود... دستتون درد نکنه

--------------------------------------------------------------------------
مرد هنرمند هنرپيشه را / عمر دو بايست در اين روزگار /
تا به يكى تجربه اندوختن / در دگرى، تجربه بردن به كار
- سعدی

amirabas_ali

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستشون خوبه قوی هستش... ممنون .. جالبه

مرد هنرمند هنرپيشه را / عمر دو بايست در اين روزگار /
تا به يكى تجربه اندوختن / در دگرى، تجربه بردن به كار - سعدی

amirabas_ali

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اینجا سری بزنید ... ماکت ترم 2 که رفته بودم دانشگاه با موضوع طرح مسکونی ویلایی

http://persiandrive.net/198463

http://persiandrive.net/845132

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام..آقا از الان بگم ! ! هرکی داره برا ارشد می خونه...اگه وقت زیاد داره چه تو خونه چه اگه می تونه کلاس بره حتمآ اسکیس کار کنه مخصوصآ اونایی که ضعیفن...زبان هم یادتون نره 504:D;)

a.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
:twisted:من شخصا از این که معماری میخونم خیلی خوشحالم.دلیلشم اینه که این رشته رو از ته دل دوست دارم.موفقیت نتیجه علاقه / کنجکاوی و پشتکاره.موفق باشی.:victory:

زندگی همچون بادکنکی در دستان کودکی است که همیشه ترس از ترکیدن ان لذت داشتنش را از بین میبرد
:w32:

mkm-arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس از مدت ها اومدم دوباره عکس بزارم
ممنون از همه که سر زدن
ترکیب حجم ( مصالح مورد استفاده : فوم کاغذ کشی چسب کارتون یونولیت ورق آلومینیوم )
1-
http://www.picup.ir/images/waqcuu-ترکیب%20حجم6.JPG.jpg
2-
http://www.picup.ir/images/ed2rb4-ترکیب%20حجم7.JPG.jpg
كار هاي خوبي شدن
بخصوص اولي
بدرد المان ميخوره
آفرين

ارشیتکت86

عضو جدید
شاید بزرگترین افتخارم اینه که از اول دبیرستان هدفم معماری بود رشته ام هم ریاضی چون شاگرد خوبی بودم نگزاشتن برم هنرستان البت ناراضیم نیستم بعدم 100 تا انتخابم معماری بود سال دوم هم با وجود اینکه میتونستم عمران سراسری شهرم قبول بشم به خاطر عشقم اومدن معماری پیام نور وحالا تنها افتخارم اینه که به عشقم رسیدم:heart::heart:

rahaashiyan

عضو جدید
آزمون های سازمان فنی وحرفه ای

آزمون های سازمان فنی وحرفه ای

سلام دوستان کسی از شما تا به حال آزمون درجه 1 نقشه کشی
ساختمان رو شرکت کرده ؟
اگر شرکت کردین ممنون می شم درمورد سئوالاتاش من رو در جریان بگذارین:w27:

urbandesign

عضو جدید
اسکیس طراحی شهری

اسکیس طراحی شهری

سلام
اسکیس های طراحی شهری که میگین گذاشتین تو سایت کجا میشه پیداش کرد؟
:confused:

esi10

عضو جدید
لطفا همیاری فرمایید ( بررسی عناصر ساختمان)

لطفا همیاری فرمایید ( بررسی عناصر ساختمان)

با سلام
دوستان پروژه در مقدمات 1 من شناسایی عناصر تعریف کننده فضا (کف، سقف، دیوار،در،پنجره ، ستون، پله، مبلمان) از لحاظ فرم و بررسی انواع جنس ، بافت رنگ و ... است. پروژه بیار عظیمی است اما قرار است در حد توان انجام بشه. لطفا اگر کسی منبعی در این زمینه داره ( بیشتر فرم های کمه این عناصر می تونن داشته باشن و علت این فرم ) کمک بسیار بزرگی به ما کرده.
لطفا همیاری کنید

kasra_y

عضو جدید
سلام اگه کسی منابع کنکور امسال رو می دونه به من اطلاع بده ممنون میشم.مرسی

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]منابع کنکور کاردانی به کارشناسی معماری [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]1- آشنایی با معماری اسلامی ایران استاد محمد کریم پیرنیا[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]2- سبک شناسی معماری ایران استاد محمد کریم پیرنیا [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]3- مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب وحید قبادیان [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]4- مصالح شناسی سیاوش کباری [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]5- مصالح شناسی سام فروتن [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]6- معماری ایران (دوره اسلامی) محمد یوسف کیانی [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]7- جزییات معماری ساختمانهای اجری نشریه 92 سازمان برنامه وبودجه [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]8- فرهنگ مصورهنرهای تجسمی پرویز مرزبان وحبیب معروف [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]9- مبانی هنرهای تجسمی غلام حسین نامی [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]10- عناصر رنگ ایتن ایتن [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]11- معماری فرم فضا نظم فرانسیس د.ک.چینگ [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]12- تاریخ وهنر معماری ایران دوره اسلامی محمد یوسف کیانی [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]13- معماری 1و2 انتشارات دیبا گران [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]14- ریاضی انتشارات دیبا گران [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]15- اجزا ساختمان و ساختمان سیاوش کباری [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]16- مبانی هنرهای تجسمی هنرستان [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]17- تاسیسات هنرستان [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]18- آشنایی با بناهای تاریخی هنرستان [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]19- آشنایی با معماری جهان محمدابراهیم زارعی [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]20- هندسه سال دوم دبیرستان [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]21- تاسیسات طباطبايی [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]22- ادبیات پنج استاد [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]23- راهنمای ادبیات پنج استاد محمد باقر کلیشمی [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]24- نگارش زبان فارسی انتشارات سمت [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]25- معارف اسلامی 1 انتشارات سمت [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]26- معارف اسلامی 1 اتشارات نهاد رهبری [/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]27- عناصروجزییات ساختمان 1و2 هنرستان[/FONT]
نوشته شده توسط kasra_y​

milad namjoo

عضو جدید
مرسی مارال .دیتیل سرویسها که خیلی به دردم میخوره.فقط اگه دیتیل اجرای شیشه تو نما رو داری(نحوه اتصال شیشه به نما و باکس پله)برام بذار.قبلا از کمکت ممنونم.در ضمن یه کمی هم عجله دارم.

salim2571

عضو جدید
کارهای معماری میکل آنژ (معمار سبک باروک قرن 15)

کارهای معماری میکل آنژ (معمار سبک باروک قرن 15)

با سلام خدمت همه دوستان
پروژه این ترم معماری جهان ما معرفی کارهای معماری میکل آنژ (معمار سبک باروک قرن 15) است. دوستان اگه لطف کنن ما رو راهنمایی یا کمک کنن ممنون می شم

ایمیلم اشتباهی نوشته بودم درستش:daman_1363@yahoo.com

rahaashiyan

عضو جدید
درجه 2

درجه 2

یک مورد نمونه سئوال نقشه کشی درجه 2 رو براتون گذاشتم امیدوارم به کارتون بیاد خودم که چیزی دستمو نگرفت .

archi_arch

مدیر بازنشسته
:surprised:
لطفا میکنین به تالاری که توش تاپیک میذارین هم دقت کنین! دوست عزیز ایجا تالار معماریه! از شما با این همه فعالیت و تعداد پست بعید بود!

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
معنی اصطلاحات سخت ( مهندس ها بیان تو )

سلام دوستان خسته نباشید

اینجا همون جایی هست که اصطلاحات سخت را مطرح میکنید و بقیه دوستان که سطح علمی شان بالاتره جواب میدهند

امیدوارم که من را همراهی کنید

ممنون :gol:

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال

سلام دوستان

اینجا همون جایی هست که شما دوستان گل اصطلاحاتی را که معنی آنها را نمیدانید در اینجا مطرح میکنید تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در آن مورد میدانند بیایند و معنی آن را بگویند و سطح علمی تالار برود بالا .

اگر هر اصطلاحی که معنی آن را نمیدانستید بزارید :gol:
امیدوارم که من را همراهی کنید :gol:
ممنون :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا