پزشکان طبابت می کنند یا تجارت؟

irpersian20

عضو جدید
سلام
به نظر شما چرا پزشکان فقط فکر و ذکرشان ویزیت کردن افرادی بیشتر در مطب است؟
چرا برای بیمار وقت کافی نمی زارند و صحبت هایشان را کامل گوش نمیکنند؟
چرا شرایط دیگر بیمار مثل شرایط روحی و .. را در نظر نمی گیرند؟ بعضا حتی سلام هم پاسخ نمی دهند.!!!

چرا در شرایطی که بسیاری از امراض از کوچک و بزرگ درمان قطعی وجود ندارند،مثل آلرژی ها و حساسیت های فصلی تا انواع اقسام سرطان ها و .. ...پزشکان به جای اینکه کمی پژوهش و تحقیق کنند تا عارضه ی درمان از جمله دارو . ... را کم و درمانی پیدا کنند. فکر ویزیت کردن بیشتر بیمارها هستند؟ و تمام مدت در مطب هستند؟
ایا این طبابت است یا تجارت؟

من که در کارم با یک مشت آهن سر و کار دارم.مشتری میاد کامل صحبت هاش گوش میدم . چه برسه آدمیزاد

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقریبا همگی بیزینس من و بسازبفروش هستند ..هیچکس به اندازه دکتر در ایران درآمد نداره...

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا خانواده ی ایرانی و آمریکایی :
آمریکایی : پسر من رییس جمهور آمریکاست !
ایرانی : هه هه ... این که چیزی نیست . پسر من دکتره !!!

پزشکا تجارت می کنن ... من دکتری سراغ دارم که حد فاصل ورود بیمار بعدی و قبلی یه قاشق نهار میخوره !!
بعد خانومه می گه : آخی طفل معصوم ... وقت ناهار خوردن نداره ... شب تا 11 -12 مطلبه
خووو یکی نیس به این عوام توضیح بده این پزشکی که به سلامت خودش اهمیت نمیده ... وقت استراحت نداره ...
مخش چطو واسه درمان و ویزیت جنابالی کار میکنه ...!!!
فلان قدر هم ویزیت میگیره ...

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز یکی میره دکتر میگه : اگه پول ویزیت نمی گیری ، بگم چمه ، اگه پول میگیری خودت بگرد پیدا کن ببین چمه!:biggrin:
همینجوری گفتم فضا عوض شه!

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو شرایط نامناسب اقتصادی امروز همه به فکر این هستن که یه کم پیشرفت مالی داشته
باشن به هرحال شرایط مالی رو همه ادما موثره اما قبول دارم که وقتی بحث انسان و پزشک
مطرح میشه حساسیت فوق العاده بالاست چون تو بعضی موارد تشخیص نادرست میتونه
لطمه بدی به بیمار بزنه

saghar*20*

عضو جدید
سلام
به نظر شما چرا پزشکان فقط فکر و ذکرشان ویزیت کردن افرادی بیشتر در مطب است؟
چرا برای بیمار وقت کافی نمی زارند و صحبت هایشان را کامل گوش نمیکنند؟
چرا شرایط دیگر بیمار مثل شرایط روحی و .. را در نظر نمی گیرند؟ بعضا حتی سلام هم پاسخ نمی دهند.!!!

چرا در شرایطی که بسیاری از امراض از کوچک و بزرگ درمان قطعی وجود ندارند،مثل آلرژی ها و حساسیت های فصلی تا انواع اقسام سرطان ها و .. ...پزشکان به جای اینکه کمی پژوهش و تحقیق کنند تا عارضه ی درمان از جمله دارو . ... را کم و درمانی پیدا کنند. فکر ویزیت کردن بیشتر بیمارها هستند؟ و تمام مدت در مطب هستند؟
ایا این طبابت است یا تجارت؟

من که در کارم با یک مشت آهن سر و کار دارم.مشتری میاد کامل صحبت هاش گوش میدم . چه برسه آدمیزاد
معلومه دل پری داریناااااا..اخیراپیش کدوم دکتررفتین که اینجوراعصابتونوبهم ریخته بگین خودم برم حسابشوبرسم..:)...ولی حق باشماست اینکه میگین به قدرکافی براادم وقت نمیذارنوکاملاموافقم....