پروژه پایانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hilda

عضو جدید
سلام.
به نظرم آمد یه تاپیک برای پروژه پایانی بسازم تا اگه بچه ها مایل بودند فایل پروژه های پایانی خودشون را برای کمک به دوستان در اینجا بگذارند.
ممنون
برای شروع خودم یه کار شخصی در زمینه کنترل پروژه را میذارم.البته برای پروژه پایانی نبود ولی به نظر خودم کامله.

امیر Amir

عضو جدید
سلام.
به نظرم آمد یه تاپیک برای پروژه پایانی بسازم تا اگه بچه ها مایل بودند فایل پروژه های پایانی خودشون را برای کمک به دوستان در اینجا بگذارند.
ممنون
برای شروع خودم یه کار شخصی در زمینه کنترل پروژه را میذارم.البته برای پروژه پایانی نبود ولی به نظر خودم کامله.
سلام

چیزی اینجا نیست

shahshah

عضو جدید
با سلام ، دوستان من نياز به يك گزارش كارآموزي مربوط به يك شركت خودروسازي و يا وابسته به آن نياز دارم. با تشكر
email: ms0912@gmail.com

fesgheli_21000

عضو جدید
به نظر باید اولین پایان نامه و پروژه را خودم اینجا بزارم. این پروژه ای که اینجا براتون لینکشا گذاشتم برای یکی از دوستای خودم بوده.در مورد QFD , و بررسی اونه. حدود 130 صفحه ی.
لطفا دوستان دیگه هم پروژه هاشونا اینجا بزارن تا یک مکان منا سب برای ارائه و دانلود پایان نامه ها و پروژه های مهندسی صنایع اینجا به وجود بیاد

http://sanaye-en.blogfa.com/post-111.aspx

:w02:

khashi

عضو جدید
با سلام.
پروژه ای در زمینه پیاده سازی سیستم MIS می خواهم .( برای یک نیاز فوری فوری می خواهم از ابتدا با نحوه ایجاد و راه اندازی عملی این سیستم آشنا شوم )
m_ardestani@hotmail.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا