پرند

minerva

عضو جدید
هر کلاسی که آدم از اول تا آخرش چرت بزنه( وقتی هم که بیداره هیچی از استاد یاد نگیره) کنسل بشه آدم خوشحال می شه...حالا چه ریاضی باشه چه استاتیک چه مقاومت چه نقشه کشی...

amir_engmec

عضو جدید
هر کلاسی که آدم از اول تا آخرش چرت بزنه( وقتی هم که بیداره هیچی از استاد یاد نگیره) کنسل بشه آدم خوشحال می شه...حالا چه ریاضی باشه چه استاتیک چه مقاومت چه نقشه کشی...
اینو خوب گفتی

ساعت آخر با محمدی کلاس داشتم نیومد کلی امروز کارم راه افتاد دمش قیژ

gtrfjn

عضو جدید
میخواین برین کوه ؟؟؟بریم ما هم پایه ایم البته اگه این خانم مهندس دلیله مهرابی بگذاره ...بابا بیچارمون کرده درس که خوب بلد نیست بده هر جلسم میخواد امتحان بگیره ...میگن امتحان پایان ترمم سخت میگیره...اخه چجوری پاشیم بیایم کوه؟؟؟؟ها؟؟:w06:

ramin_k

عضو جدید
میخواین برین کوه ؟؟؟بریم ما هم پایه ایم البته اگه این خانم مهندس دلیله مهرابی بگذاره ...بابا بیچارمون کرده درس که خوب بلد نیست بده هر جلسم میخواد امتحان بگیره ...میگن امتحان پایان ترمم سخت میگیره...اخه چجوری پاشیم بیایم کوه؟؟؟؟ها؟؟:w06:
با مهرابی چی داری؟استاتیک؟فصل های اولش که آسونه بیخیال.یه ممان اینرسی و یه خرپا تحلیل مقطع سخته (البته دومی نظر منه که سخته).بقیش آبکیه کاری نداره که.سعی کن از حل مسائلش لذت ببری اینجوری هم یاد میگیری هم نمره خوبی میگیری هم اعصابت خورد نمیشه.;)

morteza_mousavi

عضو جدید
http://www.google.com/search?hl=en&source=hp&q=%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84%D9%87+%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C&aq=o&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

اگه خانم دلیله مهرابی اسم خودشو سرچ کنه بیچاره ایم!!!

پنجمین ریزالتو ببینید

ramin_k

عضو جدید
http://www.google.com/search?hl=en&source=hp&q=%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84%D9%87+%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C&aq=o&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

اگه خانم مهرابی اسم خودشو سرچ کنه بیچاره ایم!!!

پنجمین ریزالتو ببینید
مرتضی چرا اینقدر بدبینی یکم خوش بین باش ،ما هم تو اون صفحه چیزی نگفتیم که فقط سالار در مورد مرخصیش یه توضیحاتی داده که اونم حذف کرد با نازیلا گرفت.حالا چرا دوباره اسمشو کامل می نویسی بیاد پیدات کنه این ترم بندازت خوبه، لطفا درستش کن،انقدر این کارا رو بکنین تا همه مونو بندازه.
لطفا از این به بعد اسم کامل استاد هارو ننویسین،برامون دردسر میشه;).

gtrfjn

عضو جدید
با مهرابی چی داری؟استاتیک؟فصل های اولش که آسونه بیخیال.یه ممان اینرسی و یه خرپا تحلیل مقطع سخته (البته دومی نظر منه که سخته).بقیش آبکیه کاری نداره که.سعی کن از حل مسائلش لذت ببری اینجوری هم یاد میگیری هم نمره خوبی میگیری هم اعصابت خورد نمیشه.;)
اره استاتیک دارم ..حالا که ما فعلا برایند 3 بعدی هستیم اینه وضمون وای به حال فصلهای بعدی....:redface:
مرتضی چرا اینقدر بدبینی یکم خوش بین باش ،ما هم تو اون صفحه چیزی نگفتیم که فقط سالار در مورد مرخصیش یه توضیحاتی داده که اونم حذف کرد با نازیلا گرفت.حالا چرا دوباره اسمشو کامل می نویسی بیاد پیدات کنه این ترم بندازت خوبه، لطفا درستش کن،انقدر این کارا رو بکنین تا همه مونو بندازه.
لطفا از این به بعد اسم کامل استاد هارو ننویسین،برامون دردسر میشه;).
باشه ...ولی دردسر باسه چی؟؟؟؟؟

ramin_k

عضو جدید
باشه ...ولی دردسر باسه چی؟؟؟؟؟
چون ما اینجا یک سری نکاتی درباره استادا میگیم که شاید خوششون نیاد.
اون صفحه ای هم که مرتضی لینکشو گذاشته توش درباره یه شایعه که نوشته که مربوط میشه به دو ترم پیش و من هنوز نمی دونم درسته بوده یا غلط.

minerva

عضو جدید
فکر کنم به افتخار تولد من که دیروز بود این جا رو ***** کرده بودند:smile:

minerva

عضو جدید
ممنون...من سال 69 طلوع کردم دیگه بقیه اش رو خودتون حساب کنید:smile:

minerva

عضو جدید
از همتون ممنونم...بچه ها اصلا واسه کادو دادن دیر نیستااااااا....زیاد از 25فروردین دور نشدیم:lol:

ramin_k

عضو جدید
ممنون...من سال 69 طلوع کردم دیگه بقیه اش رو خودتون حساب کنید:smile:
یعنی یک سال پیرتر شدی
یعنی یک سال از عمرت کم شده
یعنی یک سال به مرگ نزدیک تر شدی:w47:
یعنی +18 سال شدی و ...:w18:
یعنی اگه کسی رو بکشی سریع اعدامت میکنن:w47:
یعنی....

minerva

عضو جدید
ای وای...این جا رو که بی دلیل ف ی ل ت ر نمی کنند...وقتی می زنید می رقصید همین می شه.:whistle:...
اتفاقا خوشم اومد...آدم هر روزی که از زندگیش میگذره یه درد به دردهاش اضافه می شه....یه مشکل به مشکلات غیر قابل حلش...دلم نمی خواست بزرگ بشم...ای کاش هنوز گیج مفهوم "بابا آمد"بودم....

amir_engmec

عضو جدید
ای وای...این جا رو که بی دلیل ف ی ل ت ر نمی کنند...وقتی می زنید می رقصید همین می شه.:whistle:...
اتفاقا خوشم اومد...آدم هر روزی که از زندگیش میگذره یه درد به دردهاش اضافه می شه....یه مشکل به مشکلات غیر قابل حلش...دلم نمی خواست بزرگ بشم...ای کاش هنوز گیج مفهوم "بابا آمد"بودم....
خوب امضا منم همینه دیگه

حالا کادو چی می خوای بگو همگی دنگی میزاریم برات میخریم ولی باید شیرینیشم بدی...

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها وضعیت خیلی مشکوکه...چطوری ادمین تونست انقدر زود سایتو از ف*یلتر در بیاره...هر سایتی تو ***** مره یه 2 تا 3 ماهی گیره...ولی اینجا

minerva

عضو جدید
خوب امضا منم همینه دیگه

حالا کادو چی می خوای بگو همگی دنگی میزاریم برات میخریم ولی باید شیرینیشم بدی...
مرسی...می خوام برای سلامتی یکی از دوستام که سرطان خون داره و فقط خدا بهش می تونه کمک کنه دعا کنید:crying:می خوام دعا کنید خدا به خانوادش رحم کنه و مشکلاتی که پی در پی داره براشون بوجود میاد حل شه:crying2:

gtrfjn

عضو جدید
مرسی...می خوام برای سلامتی یکی از دوستام که سرطان خون داره و فقط خدا بهش می تونه کمک کنه دعا کنید:crying:می خوام دعا کنید خدا به خانوادش رحم کنه و مشکلاتی که پی در پی داره براشون بوجود میاد حل شه:crying2:
ایشالله این دوستمون و کلا بیشتر مریض ها شفا پیدا کنند ...امین:gol::smile::D

morteza_mousavi

عضو جدید
minerva عزیز
با تاخیر فراوان تولدت مبارک وامیدوارم همیشه شادباشی
برای اون دوستت هم دعا میکنیم و امیدواریم به زودی خبر سلامتیشو بشنویم

همکلاسیهای محترم آیا فردا کلاس جبرانی مقاومت داریم؟

ramin_k

عضو جدید
minerva امیدوارم حال دوستت خوب بشه تا چی قسمتش باشه لوسمی مریضی سختیه.

مرتضی هفته پیش دکتر شهرام یار گفت که این هفته سه شنبه اعلام میکنه در ضمن احتمال کوئیز تو سه شنبه بالاست آماده باش.