پایان رای گیری و اعلام نام فرد محبوب

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
دوستان سلام من دیدم که یه عده دارن شوخیو از حد میگذرونن و چون خودم آغاز گر این آشوب شدم خودم هم ختم این رای گیری رو اعلام میکنم
شاعر می فرمایند:

خودم کردم که لعنت بر خودم باد

تمام شواهد در تاپیک رای گیری حکم بر این میدهد که برنده ی این رای گیری دختر شاه پریون است پس بیخود رو سر و کله ی هم نزنید.من به شخصه به ایشون تبریک میگم البته همه ی دوستان عزیز دل من هستند و هر کدام در گوشه های مختلف قلب من جای دارند از نامبرده تقاضا دارم که به عنوان محبوب ترین عضو باشگاه امضای خود را به محبوب دلها:gol: تغییر دهد:heart:

با سپاس فراوان تنها ترین اسب;)

paeeizan

اخراجی موقت
فردا بياين ميدان آزادي آشوب ..... تقلب شده .... بايد صندوقا بازشماري بشه ...
.
.
.
نه شرقي ..نه غربي .... فقط ؟؟؟؟ ايراني ...!!!!!

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
دوستان سلام من دیدم که یه عده دارن شوخیو از حد میگذرونن و چون خودم آغاز گر این آشوب شدم خودم هم ختم این رای گیری رو اعلام میکنم
شاعر می فرمایند:

خودم کردم که لعنت بر خودم باد

تمام شواهد در تاپیک رای گیری حکم بر این میدهد که برنده ی این رای گیری دختر شاه پریون است پس بیخود رو سر و کله ی هم نزنید.من به شخصه به ایشون تبریک میگم البته همه ی دوستان عزیز دل من هستند و هر کدام در گوشه های مختلف قلب من جای دارند از نامبرده تقاضا دارم که به عنوان محبوب ترین عضو باشگاه امضای خود را به محبوب دلها:gol: تغییر دهد:heart:

با سپاس فراوان تنها ترین اسب;)
از اولشم میدونستیم که با اعمال نظر شخصی و با زد و بند با رییس کل اینجاها تمام رای ها رو بنام دختر شاه پریون ثبت میکنی! ایشونم که دختر شاه پریون هست و از کرامات برخورداره و ادبیاتش هم تنده! نمیشه سر بسرش کذاشت! پس باشه! ما هم قبول میکنیم و همونجور که قبلا هم اعلام کردیم رای گیری سالم بوده وایشان را بعنوان محبوب دلها قانونی و برسمیت میشناسیم!
زنده باد محبوب دلها! مرگ بر مخالف!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

( (بخدا فقط شوخی کردم به کسی بر نخوره یه وقت))

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متشکر بابت رحمت هایی که کشیدید و عذر خواهی بابات احیاناً توهین یا دلشکستگی های که در این مدت پیش اومده،
در ابتدا هدف چیزی جز خنده و شوخی نبود، ولی در انتها .....

باز هم ممنونو خسته نباشید.

پیشنهاد خوبی بود، باید برامون سخنرانی کنه دختر شاه پریون، مام که تو جایگاه ویژه بلیط داریم:lol:

wasper

عضو جدید
از اونجا که من در رایگیری منفور ترین فرد رایی نیاوردم.
پس محبوبترین منفور هستم.و چون اون رای گیری تقلب شده.
مجبوریم هم,ن رایگیری را ملاک قرار خواهیم داد.
پس نتیجه میگیریم که من به عنوان محبوبترین فرد باشگاه انتخاب شدم.

خدانگهدار

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
علت اینکه دختر شاه پریون رای آورده، 2مورده:
1 - اسمش (که محرک و جذابه)
2 - عکس آواتارش (که باز از اسمش خیلی محرک تر و جذاب تره)
فقط همین!:warn:
اصلا با این حرف موافق نیستم
چون صدها اسم زیبا تر و صدها اواتار زیبا تر ازون هست
دلیلش اخلاق و رفتارشه که محبوب همه شده
اونایی که موافقن دستا بالا

wasper

عضو جدید
یک سوال جدی دارم.
این تاپیک هایی که در این مورد زده شده.جدی بوده؟؟؟؟
من فکر میکردم شوخیه

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجا که من در رایگیری منفور ترین فرد رایی نیاوردم.
پس محبوبترین منفور هستم.و چون اون رای گیری تقلب شده.
مجبوریم هم,ن رایگیری را ملاک قرار خواهیم داد.
پس نتیجه میگیریم که من به عنوان محبوبترین فرد باشگاه انتخاب شدم.

خدانگهدار

من که به شخصه به شما علاقه مندم:gol:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام همگی....:w12:...حالا که رای گیری تموم شد ...همه اب نباتارو از دیشب دارم خودم میخورم.....
خوب و اینک متن سوخونرانی:
به نام محبوب دلها:
سلام .....در اول از همه> از خدا و بعد پدر و مادرم و بالخصوص تنهاترین اسب که مرا در این راه تشویق و سپس یاری(معنویاااااااا.....پول همه ساندیسارو خودم دادم) نمودند تشکر و قدردانی به عمل می اورم:cool::w27:
در دوم از تمام دوستانی که در این رای گیری شرکت کردن تشکر میکنم....چه به من رای دادند چه ندادند.....مهم اینه که اونقد قلبشون مهربون بوده که با این فکر که قلب یکیو شاد کنن تو رای گیری شرکت کردن:crying::crying:اه ه ...خودم دیه ام گلف:cry:
در سوم باید بگم که امضام خیلیم خشنگه گیگه....گیر ندین:cool::w07:
در اخر از همه ی دستندرکاران از تهیه کنندگان و نقش افرینان این بازی کمال تشکر را دارم ....

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا با این حرف موافق نیستم
چون صدها اسم زیبا تر و صدها اواتار زیبا تر ازون هست
دلیلش اخلاق و رفتارشه که محبوب همه شده
اونایی که موافقن دستا بالا

سپاس حامی را که چونین بی ریا از حقوق همباشگاهیانش دفاع مینوماید....باشد که خدا تورا اجری عظیم نومایاند(بدهد)

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
سلام همگی....:w12:...حالا که رای گیری تموم شد ...همه اب نباتارو از دیشب دارم خودم میخورم.....
خوب و اینک متن سوخونرانی:
به نام محبوب دلها:
سلام .....در اول از همه> از خدا و بعد پدر و مادرم و بالخصوص تنهاترین اسب که مرا در این راه تشویق و سپس یاری(معنویاااااااا.....پول همه ساندیسارو خودم دادم) نمودند تشکر و قدردانی به عمل می اورم:cool::w27:
در دوم از تمام دوستانی که در این رای گیری شرکت کردن تشکر میکنم....چه به من رای دادند چه ندادند.....مهم اینه که اونقد قلبشون مهربون بوده که با این فکر که قلب یکیو شاد کنن تو رای گیری شرکت کردن:crying::crying:اه ه ...خودم دیه ام گلف:cry:
در سوم باید بگم که امضام خیلیم خشنگه گیگه....گیر ندین:cool::w07:
در اخر از همه ی دستندرکاران از تهیه کنندگان و نقش افرینان این بازی کمال تشکر را دارم ....

نه دیگه پری جون این مقرراته باید امضاتو تغییر بدی

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقررات؟....جدی نمیگی!.....من قبلا چیزی نشنیده بودم که!!!

ولش کن اینا همه اش شایعه است
برای جشن پیروزی ، اینم یه هدیه

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااایییییییییییی.....خیلی قشنگه....چقد تو مهربونییییییییییی......مرسی فیاض جونننننننننننننننننننن.....:cry::cry:
:gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart:
:w27::w30::w40::w42::w42::w42::w33::w32::w32::w14::w14::w14:

بالا