پایانی بر بردوک بزرگ

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
از انجا که هر امدنی را رفتنی باید، من هم به رسم زمانه به حضور چند وقته خود در این فروم پایان میدم. دلایل زیادی وجود داره که یک سری شخصی و یک سری هم به باشگاه ربط پیدا میکنه ودر مجموع رای به رفتن من از این فروم میده. در این مدت که اینجا حضو داشتم با افراد زیادی سر مسائل مختلف بحث داشتم و خیلی ها هم در عین اختلاف عقیده شدید با بنده حرمت نگه داشتند واما عده ای بودند که تعصبات بی جا باعث گردید که زبان به توهین بچرخانند ومن هم متقابلا واکنش نشان دادم و پشیمان هم نیستم اما از همه انهایی که در باشگاه باعث شدند بیشتر از پیش یاد بگیرم تشکر میکنم.
من اینجا ادم چندان محبوب یا معروفی نیستم وشاید خیلی ها من رو هم نشناسند اما هستند اینجا کسانی که دوستشان دارم وقطعا دلم برایشان تنگ خواهد شد امیدوارم شرایط به گونه ای در اینده رقم بخوره که بتوانم باز هم به باشگاه برگردم.

دوستان عزیزم خدانگهدارتان باد . برایم دعا کنید.

• :gol:بردوک بزرگ

nafis...

مدیر بازنشسته
به سلامت

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
بردوک کجا ؟×!!! :(

باشه داداش ..
مواظب خودت باش ..

تونستی پیشمون باز بیا :gol:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بردوک عزیز علی رغم اختلاف نظرهایی که همیشه با هم داشتیم اما دلمون برات تنگ میشه...
من هم با توهین اونم توهین به عقاید سخت مخالفم و معتقدم که در مورد همچین مسائلی باید بحث کنیم اما توهین و شکستن حرمتها هرگز...
امیدوارم هر کجا که هستی در پناه خدا باشی

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر جا هستید موفق باشید

برای اوضاع شما و اوضاع فعلی دعا میکنیم ;)

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مواظب خودت باش با مرام و با معرفت .... تاپیک با مرام ها عالی بود ... حق یارت ...
مواظب پسر گلت هم باش داداشم.

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من زیاد نمیشناسمتون.به هرحال هر جا هستین موفق باشین.براتون دعا میکنم.امیدوارم دوباره برگردین.