..:: پاسخ به سوالات Word , Excel , PowerPoint , Outlook::..

masoodxl

عضو جدید
تو فايل ضميمه شده، سود هر محصول و سود كل رو بدست بيارين
مشخص كنيد اگر سود كل بيشتر از 120 تومان باشد، بنويسد سود كافي است. در غير اين صورت بنويسد سود كافي نيست

از تب home فلش كوچيك كنار paragraph رو بزنين و بعد گزينه tabs
بله تا اینجا بلدم
طبق سوال راهنمایی بفرمایید که باید چکار کنم؟؟؟مرسی

masoodxl

عضو جدید
سلام
در مورد اسلاید مستر و اسلاید های دیگر توضیح بدین و لطف کنین یک سوال در این مورد مطرح کنید.با تشکر فراوان

masoodxl

عضو جدید
تو فايل ضميمه شده، سود هر محصول و سود كل رو بدست بيارين
مشخص كنيد اگر سود كل بيشتر از 120 تومان باشد، بنويسد سود كافي است. در غير اين صورت بنويسد سود كافي نيست

از تب home فلش كوچيك كنار paragraph رو بزنين و بعد گزينه tabs
سلام
این سوالی رو که مطرح کردین من نمیتونم حل کنم
لطفآ طریقه حلش رو توضیح بدین
دیگه وقتی ندارم
متشکرم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
در مورد اسلاید مستر و اسلاید های دیگر توضیح بدین و لطف کنین یک سوال در این مورد مطرح کنید.با تشکر فراوان

يادتون باشه هر وقت گفته شد يك كار روي كل اسلايدها انجام بشه بايد بريد سراغ اسلايد مستر
با كمك اسلايد مستر فونت فارسي فايل رو نازنين (b nazanini or 0 nazanin ) قرار بدين

سلام
این سوالی رو که مطرح کردین من نمیتونم حل کنم
لطفآ طریقه حلش رو توضیح بدین
دیگه وقتی ندارم
متشکرم

اين خيلي ساده است. شما بايد خودتون بتونين انجامش بدين. احتمالا با مفهوم سود آشنا نيستين
سود يعني فروش منهاي خريد. به همين سادگي. سود كل هم يعني مجموع سودها
ديگه فكر كنم بتونين حل كنيد

masoodxl

عضو جدید
يادتون باشه هر وقت گفته شد يك كار روي كل اسلايدها انجام بشه بايد بريد سراغ اسلايد مستر
با كمك اسلايد مستر فونت فارسي فايل رو نازنين (b nazanini or 0 nazanin ) قرار بدين

اين خيلي ساده است. شما بايد خودتون بتونين انجامش بدين. احتمالا با مفهوم سود آشنا نيستين
سود يعني فروش منهاي خريد. به همين سادگي. سود كل هم يعني مجموع سودها
ديگه فكر كنم بتونين حل كنيد

ضرر فرمولش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

masoodxl

عضو جدید
در مورد جاستی فیفتی توضیح بدین
و یک سوال و جواب قرار بدید.با تشکر

masoodxl

عضو جدید
در مورد کاربرد اسلاید سورتر و اون دو تای دیگه هم توضیح بفرمایید.متشکرم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببخشيد بابت تاخير. :gol:

در مورد جاستی فیفتی توضیح بدین
و یک سوال و جواب قرار بدید.با تشکر

جاستفاي كارش اينه كه در اندازه فاصله ها و كشيدگي حروف تغييراتي ايجاد ميكنه كه متن كل كادر رو بپوشونه. خيلي چيز خاصي نيست كه بخوام سوال و جواب براش بذارم.
روش كار هم به اينصورت هست كه شما متن مورد نظرتون رو انتخاب ميكنيد و گزينه جاستيفاي رو ميزنيد
حالت هاي مختلف جاستيفاي هم بسته به ميزان دقت مورد نياز و يكسري فاكتورهاي ديگه مشخص ميكنه كه چقدر متن داخل كادر رو پر كنه

در مورد کاربرد اسلاید سورتر و اون دو تای دیگه هم توضیح بفرمایید.متشکرم

كاربرد خاصي نداره. فقط براي نمايش بهتر اسلايد هاست. در مواقعي كه تعداد اسلايدها زياده ميتونين براي دسترسي سريعتر به اسلايد مورد نظر از اين گزينه استفاده كنيد
گزينه reading اسلايد ها رو بصورت ورقه هاي كتاب در مياره. كاربرد خاصي هم نداره
گزينه note page نمايش اسلايد ها رو طوري قرار ميده كه علاوه بر اسلايد شما بتونين note هايي هم كه نوشتين ديده بشه . مواقعي كاربرد داره كه بخواين از note استفاده كنيد

Риал Краесис

عضو جدید
اگر منظورتون خط قطور دور جدول به رنگ سیاه بود به راحتی با توجه به تصویری که میذارم البته ورد من 2013 هست اما تو نسخه های پایین تر باید دنبال همچین چیزی بگردید ببینید کجاست:

بعد با انتخاب گزینه مورد نظر و تایین اندازه از و در اخر هم انتخاب خطوط مورد نظر.

engineer84

عضو جدید
سلام
چطور ميشه در نرم افزارword خطي كه در پايين صفحه براي رفرنس ها مياد را به جاي سمت راست صفحه به سمت چپ صفحه منتقل كنيم؟

talalo

عضو جدید
سلام
چطور ميشه در نرم افزارword خطي كه در پايين صفحه براي رفرنس ها مياد را به جاي سمت راست صفحه به سمت چپ صفحه منتقل كنيم؟

سلام
ایتدا از منوی view حالت نمایش رو به Draft تنظیم کن سپس از سربرگ Refrence و گروه fotenote ابزار show note را کلیک کن در صفحه ی word یک نوار ظاهر میشود از منویی که وجود دارد fotenote separator را انتخاب کن حالا خظ جدا کننده ی fotenote ظاهر میشود و میتونی انتخابش کنی و چپ چینش کنی.
البته من اینو برای fotenote نوشتم نمیدونم منظورتون این بود یا نه.
موفق باشین

apadana34

عضو جدید
دو تا سوال داشتم در مورد اکسل :
1- یه ستون دارم که اعداد 16 رقمی توش باید باشه می خوام اعداد این ستون که قبلا ثبت شده ،چک بشه و اگر عددی در این ستون کمتر یا بیشتر از 16 رقم بود بهم نشان بده
2- توی همان ستون که اعداد 16 رقمی هست طوری چک کنه که هیچ عددی تکراری نباشه و اگه هست نشان بده

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. یک سوال درباره پاور پوینت

چطور میشه فایل پاور پوینت رو بصورتی ذخیره کرد که علاوه بر عدم امکان کپی و یا دستبردن در فایل بشه با هر ورژنی افیس بازش کرد.

it_solver

عضو جدید
سلام. اگر میخواهید کپی و ویرایش نشه بهتره به PDF تبدیلش کنید اما میتونید هنگام ذخیره سازی هم براش پسورد تعریف کنید که برای ایجاد هر تغییری نیاز به اون پسورد داشته باشه و اینکه در همه ی آفیس ها باز بشه باید به پسوند هنگام ذخیره کردن دقت کنید مثله فایل ورد که اگه با پسوند DOC ذخیره بشه همه جا باز میشه اما اگه DOCX باشه فقط در 2010 و 2013 باز خواهد شد.

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. اگر میخواهید کپی و ویرایش نشه بهتره به PDF تبدیلش کنید اما میتونید هنگام ذخیره سازی هم براش پسورد تعریف کنید که برای ایجاد هر تغییری نیاز به اون پسورد داشته باشه و اینکه در همه ی آفیس ها باز بشه باید به پسوند هنگام ذخیره کردن دقت کنید مثله فایل ورد که اگه با پسوند DOC ذخیره بشه همه جا باز میشه اما اگه DOCX باشه فقط در 2010 و 2013 باز خواهد شد.

خب مسئله اینکه من وقتی با 2010 طراحی میکنم و در اسلاید ها فیلم میزارم اگه با ورژن پایین تر ذخیره کنم دیگه فیلمش کار نمیکنه و این برام مشکل بزرگی ایجاد میکنه. راه حل دیگه ای دارید

shahbai

عضو جدید
سلام دو تا سوال درمورد این نموداری که گذاشتم دارم(با اکسل 2013 رسم شده)Tropical Paradise Wallpapers Downloadha (4).jpg. یکی اینکه آیا راهی هست که بافتش رو نرم تر کنم(بریدگی هاش کمتر بشه)؟ و دومی این که چطور میشه تو اکسل 2013 رنگ نمودار ها رو بر اساس سلیقه انتخاب کرد؟ چون رنگ های این نمودار باید از آبی به قرمز تنطیم بشه ولی من جایی که بشه این کار رو انجام داد تو این نرم افزار ندیدم. یکسری رنگ پیشفرض داره که بدرد من نمی خوره.

shahbai

عضو جدید
سلام دو تا سوال درمورد این نموداری که گذاشتم دارم(با اکسل 2013 رسم شده)مشاهده پیوست 152798. یکی اینکه آیا راهی هست که بافتش رو نرم تر کنم(بریدگی هاش کمتر بشه)؟ و دومی این که چطور میشه تو اکسل 2013 رنگ نمودار ها رو بر اساس سلیقه انتخاب کرد؟ چون رنگ های این نمودار باید از آبی به قرمز تنطیم بشه ولی من جایی که بشه این کار رو انجام داد تو این نرم افزار ندیدم. یکسری رنگ پیشفرض داره که بدرد من نمی خوره.

دوستان نظری ندارید؟

bminsup

عضو جدید
بازی های آنلاین از جذاب ترین و پرطرفدارترین سرگرمی ها هستند که امروزه به صورت های مختلف از جمله بازی های استراتژیک، فکری، ورزشی و ... توسط وب سایت ها معرفی می شوند.در این سایت، ما به عنوان نمایندهً رسمی شرکت های بسیار بزرگی که در بالا لوگوی آنها را می بینید ، امکان انجام بازی روی وب سایت این شرکت های معتبر را فراهم کرده ایم. بازی هایی از قبیل Toto Draw که شبیه به بازی رولت در کازینوست و در آن اعدادی به صورت تصادفی از گوی خارج می شوند و می توان روی عدد ، رنگ ، زوج یا فرد بودن ، مجموع و ... شرط بندی و پیش بینی کرد. در اکثر این بازی ها ، امکان بازی به صورت رایگان در دفعات اول وجود دارد و شما می توانید این بازی ها را به طور عملی هم امتحان کنید. در قسمت آموزش همین سایت و در بخش بازی ها، می توانید شکل و قوانین این بازی ها را مطالعه نمایید.

sina ccna

اخراجی موقت
بازی های آنلاین از جذاب ترین و پرطرفدارترین سرگرمی ها هستند که امروزه به صورت های مختلف از جمله بازی های استراتژیک، فکری، ورزشی و ... توسط وب سایت ها معرفی می شوند.در این سایت، ما به عنوان نمایندهً رسمی شرکت های بسیار بزرگی که در بالا لوگوی آنها را می بینید ، امکان انجام بازی روی وب سایت این شرکت های معتبر را فراهم کرده ایم. بازی هایی از قبیل Toto Draw که شبیه به بازی رولت در کازینوست و در آن اعدادی به صورت تصادفی از گوی خارج می شوند و می توان روی عدد ، رنگ ، زوج یا فرد بودن ، مجموع و ... شرط بندی و پیش بینی کرد. در اکثر این بازی ها ، امکان بازی به صورت رایگان در دفعات اول وجود دارد و شما می توانید این بازی ها را به طور عملی هم امتحان کنید. در قسمت آموزش همین سایت و در بخش بازی ها، می توانید شکل و قوانین این بازی ها را مطالعه نمایید.
با سلام
این پستتون چه ربطی به این تاپیک داشت؟

Sasan_Z

عضو جدید
سلام دوستان عزیز، در آفیس اکسل 2010 منوی Options و Tools رو از کجا باید بیارم؟ برای ورود به بخش هایی مثل Autocorrect Options , Error Cheking , Edit و ... نیاز دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید :smile:

MIXIMOM6

عضو جدید
سلام
1 سوال از نرم افزار access :
امكان اين هست كه توي table فقط يك يا چند ركورد خاص رو رنگي كنيم؟ يا مثل excel يك نت واسه يك ركورد بذاريم؟ (در قسمت نمايش (datasheet view))

vanday67

عضو جدید
سلام
کسی با office 2013 کار کرده؟
سواااااااااال دارم از قابلیت هاش

rooby84

عضو جدید
سلام
من میخواستم قسمتی از یک صفحه ورد رو یک ستونی و قسمت دیگه اش رو دو ستونی کنم. اینکارو انجام دادم. بعد خواستم برای یکی از جملات قسمت یک ستونی، پاورقی بذارم اما هر کاری کردم نشد، یعنی پاورقی ایجاد میشه ولی اون قسمت دو ستونی به صفحه بعد منتقل میشه و صفحه به هم میریزه. چاره کار رو کسی میدونه؟

honey mohandes

عضو جدید
سلام. من هرچی نرم افزار ویراستیار تو ورد نصب می کنم فایده نداره و آیکنش تو نوار ابزار ورد نمیاد. کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

arshad65

عضو جدید
سلام دوستان
من توی word فهرستم رو به صورت اتوماتیک ایجاد کردم و شماره گذاری کردم . شماره عنوان ها را در متن درست نشون میده مثلا 2-4-1 ولی توی فهرست بعضی ها را درست نشون میده و بعضی ها رو برعکس یعنی 1-4-2 چطور این مشکل رو برطرف کنم؟
یه سوال دیگه راهی وجود نداره که با هر بار آپدیت کردن فهرست ها فونت و شماره قلم و سایر خصوصیات فهرست بهم نخوره، یعنی بعد از آپدیت کل فهرست این تنظیمات تغییر نکنه؟
قول میدم سوال آخر باشه:D
چرا بین شماره ها و تیترها در فهرست فاصله زیادی می افته یعنی 1-3-7 مقدمه
ممنون

آخرین ویرایش: