و باز هم خیانتــــــــــــــ . . .

Ʀ/\/ŏŁĐ₳

عضو جدید
شما که غریبه نیستین ..
دلم به چیزهایی پای بند است که دیگه یادش نمیاد ...........!

قـــــــــــــــول بده ،

حداقل

“ او ” را ، مثل “ من ”

دوست نداشته باشی!!!!!!!

چه احساس بدیست .. وقتی با تمام وجودت کسی را دوست داری و او .. برای دیدن قلبت میخواهد دکمه های لباست را باز کند... !!!

مادری دســـت در دستِ کودکش و چشـم در نگاهِ مردی غریــبه .. پـدری پا به پـایِ همسـرش و دل در گرو اندامِ زن همســـایه .. ایـن بود که کودک یـاد گرفت با تو ازدواج کند
اما .............. به او فـکر کند.!!!

روز مـــرگـــم در آخــریـن نـفـسم ...
فـــقط یــک چــیـز بــه او خــواهــم گــفـت : اونـــــــطوری نـــه ! اینـــطوری میـــرَن !!!

میپرسی جهنم کجاس ؟!

وقتی اولین سوال تو مدل ماشینمه و اولین سوال من سایز ـ سینه هات .. یه اقیانوس آبم که داشته باشی باز میگم جهنم همینجاس ........!

خیانت چیست...؟
حتما نباید به معنای ترک کردن وهمخوابی با دیگری باشد .. گاهی خیلی از آدمهایی در حالیکه با تو هستنند ؛به تو خیانت میکنند .. هنگامی که در کنارت قدم میزنند .. ولی ...
ولی نگاههای معنا داری به دیگری میکنند .. هنگامیکه از یه بوسه ی تو .. یک داستان ***یِ عاشقانه میسازند و برای بقیه تعریف میکنند .. هنگامیکه میخواهنددر مردت صحبت کنند .. بجای گفتن محاسن اخلاقیت .. از اندام زیبایت سخن میگویند .. میتوانی آن برق وحشتناک شهوت را در چشمانش بخوانی . . . .
وای ....
وای برما .. بدتر از همه آنکسی ست که از همان ابتدای دوستی .. تورا برهنه وبدون لباس بر روی تختش تصور میکند .. و با پستی تمام به تو پیشنهاد دوستی ساده وپاک را میدهد ........!
وای بر ما ..
که گرفتار چه گرگهایی هستیم ...
وای . . . . .خـــــــــــــــــدایا چی بگم ؟!!!!!!

♥نیمکت های پارک دو نفرن ..
بی خیال .. روی چمن می شینم .......!♥

=-=-=

مرسی از نگاهتون:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی زیبا بود و واقعا حقیققت تلخی بود که کامم را تلخ تر کرد ...

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه احساس بدیست .. وقتی با تمام وجودت کسی را دوست داری و او .. برای دیدن قلبت میخواهد دکمه های لباست را باز کند... !!!
مررررررررررسی واقعا حقیقت تلخیه

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیانت چیست...؟
حتما نباید به معنای ترک کردن وهمخوابی با دیگری باشد .. گاهی خیلی از آدمهایی در حالیکه با تو هستنند ؛به تو خیانت میکنند .. هنگامی که در کنارت قدم میزنند .. ولی ...
ولی نگاههای معنا داری به دیگری میکنند .. هنگامیکه از یه بوسه ی تو .. یک داستان ***یِ عاشقانه میسازند و برای بقیه تعریف میکنند .. هنگامیکه میخواهنددر مردت صحبت کنند .. بجای گفتن محاسن اخلاقیت .. از اندام زیبایت سخن میگویند .. میتوانی آن برق وحشتناک شهوت را در چشمانش بخوانی . . . .
وای ....
وای برما .. بدتر از همه آنکسی ست که از همان ابتدای دوستی .. تورا برهنه وبدون لباس بر روی تختش تصور میکند .. و با پستی تمام به تو پیشنهاد دوستی ساده وپاک را میدهد ........!
وای بر ما ..

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی قشنگ بود.ایول...صد تا تشکر برات

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی

مرسی

خیانت چیست...؟
وای ....
وای بر ما ..

خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی قشنگ بود.ایول...صد تا تشکر برات

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عالیییییییییییییی بود
ومتاسفانه حقیقت

-civilengineer

کاربر فعال
مرسی
واقعا واسه ی دختری که این کارارو هم با من کرد متاسفم.
آهنگ دیوونه سینا حجازی رو به همتون تقدیم میکنم.

دنیایی که توش عاشق میبازه ترانه مینویسه و آهنگ میسازه .....

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی قشنگ بود مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که غریبه نیستین ..
دلم به چیزهایی پای بند است که دیگه یادش نمیاد ...........!

قـــــــــــــــول بده ،

حداقل

“ او ” را ، مثل “ من ”

دوست نداشته باشی!!!!!!!

مادری دســـت در دستِ کودکش و چشـم در نگاهِ مردی غریــبه .. پـدری پا به پـایِ همسـرش و دل در گرو اندامِ زن همســـایه .. ایـن بود که کودک یـاد گرفت با تو ازدواج کند
اما .............. به او فـکر کند.!!!

روز مـــرگـــم در آخــریـن نـفـسم ...
فـــقط یــک چــیـز بــه او خــواهــم گــفـت : اونـــــــطوری نـــه ! اینـــطوری میـــرَن !!!

میپرسی جهنم کجاس ؟!

وقتی اولین سوال تو مدل ماشینمه و اولین سوال من سایز ـ سینه هات .. یه اقیانوس آبم که داشته باشی باز میگم جهنم همینجاس ........!

خیانت چیست...؟
وای ....
وای بر ما ..

♥نیمکت های پارک دو نفرن ..
بی خیال .. روی چمن می شینم .......!♥

=-=-=

مرسی از نگاهتون:gol:

عالی بود. مرصی هزار تا تشکر،

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرزگی مختص به تن فروشی نیست
و ربطی به جنسیت هم نداره
همین که از اعتماد کسی

سوءاستفاده کنی....هرزه ای