وننو اولین سایت کسب درامد اینترنتی ایرانی رایگان

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا رایگان و آسان و قانونی . کمک به اقتصاد کشور عزیزمان و تولید کنندگان محترم . اطلاعات مفید برای مصرف کننده. بدون نیاز به کلیک بروی لینکها یا دیدن سایتها و یا حتی خواندن ایمیلها و هرگونه فعالیتی!! فقط برای دریافت ایمیل بواسطه ما شامل معرفی خدمات و کالاهای تولید کنندگان ایرانی درامد ثابت ماهیانه داشته باشید

http://www.vnnu.com/fa?111140635

1- عضو شوید.
2- حقوق بگیرید.

آخرین ویرایش:

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
وننو پلی است بین تولیدکنندگان کشور عزیزمان و هموطنان عزیز. تمام تلاش ما معرفی خدمات و کالای تولید کنندگان داخلی برای هموطنان گرامی به شیوه نوین می باشد. وننو با پرداخت ثابت ماهیانه از شما قدر دانی می کند از این که به ما افتخار می دهید تا با ارسال اگهی تبلیغاتی مطابق با علاقه شما در خدمت شما و اقتصاد کشور باشیم.
1)عضو شوید.

2) حقوق بگیرید!
هیچ احتیاجی به هیچگونه "فعالیت" برای دیدن سایتها نیست.
هیچ احتیاجی به "کلیک کردن " روی تبلیغات و یا اگهی نیست
بدون محدودیت برای زمان و دارا شدن حقوق ماهیانه بیشتر
فقط دارای عضو بیشتری شوید تا هر ماه چک بانکی بزرگتری از طرف ما به اسم خودتان را دریافت کنید!!!
حقوق ثابت و بالا رونده فقط به خاطر در یافت ایمیل و اگهی تبلیغاتی

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط کافیه ثبت نام کنین و 10 نفر از دوستانتون رو دعوت کنین.
ماهیانه 100,000 تومان حقوق بگیرین

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط کافیه یه آدرس ایمیل داشته باشین.
آگهی ها همونطور که خودتون تنظیم می کنین به ایمیل شما ارسال میشن و اصلا خبری از هرز نامه نیست.
هر وقت هم که بخواین می تونین عضویتتون رو حذف کنین و بعد از اون هیچ ایمیلی دریافت نمی کنین.

Matrix

عضو جدید
پناه بر خدا ! عجيبا" غريبا !

من موندم اين وننو مگه چه سودي واسش داره كه حاضره حتي تا 100 تومن ماهيانه بده !

من توصيه ميكنم بره يه برنامه ي ارسال اي ميل و 200000 تا ايميل ايراني بگيره و ... ! سرجمع 20 تومن هم نميشه !! حالا چيه كه واسه 11 تا اي ميل حاضره 100 تومن بده .. خدا داند !

كار خيريه نيست !؟

aliqq

عضو جدید
سلام من عضو شدم برام لینک مخصوص خودمم ا.مد اما تا حالا ایمیلی ازشون در یافت نکردم

علایقمم تیک زدم اما میل برام نیومد در ضمن لینکمو که واسه هر کدوم از دوستام فرستادم

میگن قسمت معرف که باید اسم من توش باشه خالیه

لطفا" راهنمایی بفرمایین

مرسی

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بهتر است این سایت قبل از هرچیزی یک یرنامه نویس قوی بیاورد به همراه
یک گرافیست تا ظاهر سایت را عوض کنند .

بهتره برید کار کنید .

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من عضو شدم برام لینک مخصوص خودمم ا.مد اما تا حالا ایمیلی ازشون در یافت نکردم

علایقمم تیک زدم اما میل برام نیومد در ضمن لینکمو که واسه هر کدوم از دوستام فرستادم

میگن قسمت معرف که باید اسم من توش باشه خالیه

لطفا" راهنمایی بفرمایین

مرسی

لینکتون رو اینجا بذارین ببینم چشه :surprised:

خوب بهتر است این سایت قبل از هرچیزی یک یرنامه نویس قوی بیاورد به همراه
یک گرافیست تا ظاهر سایت را عوض کنند .

بهتره برید کار کنید .

منم همینو میگم
ظاهر سایت اصلا جذابیتی نداره :razz:
ولی خوب ما واسه 100،000 تومان در ماه عضو میشیم :D

Matrix

عضو جدید
پناه بر خدا ! عجيبا" غريبا !

من موندم اين وننو مگه چه سودي واسش داره كه حاضره حتي تا 100 تومن ماهيانه بده !

من توصيه ميكنم بره يه برنامه ي ارسال اي ميل و 200000 تا ايميل ايراني بگيره و ... ! سرجمع 20 تومن هم نميشه !! حالا چيه كه واسه 11 تا اي ميل حاضره 100 تومن بده .. خدا داند !

كار خيريه نيست !؟

جواب منو ندادي اخوي ! فكر ميكنم اينجوري ممكنه اين ذهنيت ايجاد شه كه يه وقت جوابي نداشتي بدي ... و اين باعث ميشه كه هر چي اينجا تبليغ كردي ، به باد بره!

من توصيه ميكنم كه اگه اين سيستم اشكالي توش نيست ، جواب ما رو بدين شايد مام عضو شديم ديگه !

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب منو ندادي اخوي ! فكر ميكنم اينجوري ممكنه اين ذهنيت ايجاد شه كه يه وقت جوابي نداشتي بدي ... و اين باعث ميشه كه هر چي اينجا تبليغ كردي ، به باد بره!

من توصيه ميكنم كه اگه اين سيستم اشكالي توش نيست ، جواب ما رو بدين شايد مام عضو شديم ديگه !

ببخشید :surprised:
خوب این که اشکالی توش هست یا نه من دقیقا نمی دوم که
ولی کسی که اولین بار منو دعوت کرد الان داره این حقوق رو میگیره (هر ماه 100،000 تومان)
اعضایی که دعوت می کنین در واقع 6 طبقه هستن
شما 10 نفر دعوت می کنین و هر کدوم از اونا 10 نفر و ... به همین ترتیب تا 6 طبقه

این عین جملاتی هست که تو وننو نوشته شده:

چرا من باید عضو شوم ?
زیرا با عضویت به شما پول پرداخت می شود. اگر درامد بیشتری می خواهید تنها کاری که باید انجام دهید معرفی سایت به دوستان و دارا شدن عضو بیشتر است. عضو کردن 10 نفر در سیستم کار آسانی است . سپس به این افراد کمک کنید تا هر کدام مانند شما 10 نفر دیگر را عضو خود کنند. وقتی که شما دارای 10 عضو شدید و هر کدام از عضوهایتان دارای 10 عضو شد و به همین ترتیب تا 6 مرحله . شما مشاهده می کنید می که دارای یک میلیون عضو هستید! بله بیشتر از یک میلیون زیرا شما محدود به 10 نفر نیستید. فرمول محاسبه یک میلیون آسان است : 10x10x10x10x10x10 برابر است با 1,000,000

آخرین ویرایش:

archi_arch

مدیر بازنشسته
اگه اساس کار اینها درست بود که همون گلدکوئست و ... بهتر بودن!

Matrix

عضو جدید
اگه اساس کار اینها درست بود که همون گلدکوئست و ... بهتر بودن!

آخه خواهر من گلد كوئيست رو بايد يه كالا حداقل 40-50$ ميخريدي و همينطور بقيه اعضاي هرمي هم بايد اينكارو ميكردن !

ولي اين داره فقط واسه خاطر اينكه عوض ميشي و عضو ميگيري ... اون هم رايگان و بدون هيچ خرجي از طرف شما تا 100 هزار تومن ميده !!

هيچ جوري نميشه قبولش كرد جون تو !

archi_arch

مدیر بازنشسته
آخه خواهر من گلد كوئيست رو بايد يه كالا حداقل 40-50$ ميخريدي و همينطور بقيه اعضاي هرمي هم بايد اينكارو ميكردن !

ولي اين داره فقط واسه خاطر اينكه عوض ميشي و عضو ميگيري ... اون هم رايگان و بدون هيچ خرجي از طرف شما تا 100 هزار تومن ميده !!

هيچ جوري نميشه قبولش كرد جون تو !
خوب منم واسه همین میگم.اون که پول میگره و بعد پول میده اساسآ مشکل داره!چه برسه به اینکه اصلا پول هم نمیگیره!!!!!!!!!!

Matrix

عضو جدید
شما تبلیغات رو دست کم گرفتینااااا:razz:

بيا منطقي باشيم ! فرض كن ده هزار نفر از شاخه ي ثبت نامي من باشند ! به اين خاطر ماهيانه و تا وقتي كه وننو منحل شه ، به من 100000 تومن ميدند ! و همينطور تا اين ده هزار نفر بشند زير مجموعه ي من ، شاخه هاي ديگه اي هم تكميل شده كه خيلي از اعضاش با مال من يكسان هستند ! حالا دست پايين ميگيريم ، 10 نفر فرضا " با احتساب خودم از اين شاخه حقوق بگيرند ! به عبارتي ميشه ماهيانه يك ميليون تومن براي ده هزار تا اي ميل !
حالا من ميخوام ازت بپرسم كه آيا ده هزار تا اي ميل ارزش دادن ماهيانه يك ميليون رو داره يا نه !؟
من ميگم نه . چون به شخصه بار ها ديدم كه مثلا" يك ميليون اي ميل ايراين + برنامه هاي عالي ارسال اي ميل گروهي ، مثلا" 20 هزار تومن !!

حالا اين يك ميليون ، 100 برابر 10 هزار تا هست . در حالي كه خرجي كه بابت اين ميشه ، يك پونصدم اون ده هزارتا هست !!!

به عبارتي 100*500 ميشه 50000 !! يعني به كاري كه تو ميكني دارند 50000 برابر حقت پول ميدن !!!!!!!!!!!!

نظرت چيه !؟ شدنيه !؟ ببين ، اين يه جرياني پشتش هست . ببين كي بهت گفتم !

نا گفته نماند كه خودم كم از اين كارا نكردم تو نت ولي افسوس كه ... !!!

بعد از ويرايش :

اوه راستي يه چيزي يادم رفت ! دقت كن كه اين پولي كه بابت برنامه و اي ميلهاي .. ميدن ، فقط يك بار 20000 تومن ميدند ولي حقوق شما ، يه حقوق ثابت هست !!!!!!!!!!! يعني حداقل 10-12 ماهي بهتون ميدند !!!! اين اعدا رو هم اگه بخواي ضرب كني ، نجومي دارند پول ميدند !

يا كلاه برداريه يا امور خيريه و كميته امداد!!!!

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عبارتي ميشه ماهيانه يك ميليون تومن براي ده هزار تا اي ميل !
ولی 10 هزار نفر نیست خیلی بیشتره
شما فقط زیر مجموعه خودت رو حساب کردی
و اونم تا 6 طبقه
در واقع زیر مجموعه شما خیلی بیشتر از اینیه که حساب کردین
و از طرفی فکر نمی کنم 10 نفر از زیر مجموعه شما بتونن به مرحله گرفتن حقوق برسن :razz:
اگه خیلی خوش بین باشیم یکی دو نفر ;)
اونم نه تو مدت کم
اگه امروز عضو بشین حد اقل 4-5 ماه کار داره که زیر مجموعه تون 10000 نفر بشه.
من از 2 سپتامبر عضو هستم و امروز کل زیر مجموعه ام 120 نفره :surprised:
دلیلش همین شکیه که شما هم دارین :redface:

آخرین ویرایش:

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميگم نه . چون به شخصه بار ها ديدم كه مثلا" يك ميليون اي ميل ايراين + برنامه هاي عالي ارسال اي ميل گروهي ، مثلا" 20 هزار تومن !!
اینایی که گفتین کلاه برداریه
یا به قول خودمون spam
ولی این سایت با اجازه خود شما و نسبت به علاقه تون براتون ایمیل می فرسته
تازه اگه دوست نداشته باشین، بعدا می تونین عضویتتون رو حذف کنین و دیگه هیچ ایمیلی دریافت نمی کنین
این که به نظر من اصلا کلاه برداری نیست
نظر شما چیه؟ :razz:

robeli

عضو جدید
akhe chenin chizi mitune emkan dashte bashe????man k fekr nemikonam!!har chegadam click kardam error dad!!

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
akhe chenin chizi mitune emkan dashte bashe????man k fekr nemikonam!!har chegadam click kardam error dad!!
:( نمیدونم چرا امروز اینجوری شده
منم می خواستم برم حساب خودمو چک کنم، نتونستم
آره امکان داره.
چرا نباید امکان داشته باشه؟
چیز عجیبیه؟ :surprised:

بالا