وضعیت تاکسی در ایران......

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت تاکسی در ایران......

mona_69

عضو جدید
واقعا تاکسی رو خوب اومدی.......چقدر از مردا و پسرایی که وقتی تو تاکسی میشینن،فکر میکنن رو مبل خونشون نشستن بدم میاد........:mad:

mona_69

عضو جدید
یه سوال:
بچه ها میخوام بدونم،وقتی واسه شما از این موردا پیش میاد اینکه یه نامردی بشینه کنارتونو خودشو بچسبونه بهتون...چی میکنین؟؟چیزی به طرف میگین؟یا نه تموم مسیر وضعیتو تحمل میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون اصلا میشه اینجور مواقع اعتراضی کرد؟؟؟؟

mr.rohalamin

اخراجی موقت
یه سوال:
بچه ها میخوام بدونم،وقتی واسه شما از این موردا پیش میاد اینکه یه نامردی بشینه کنارتونو خودشو بچسبونه بهتون...چی میکنین؟؟چیزی به طرف میگین؟یا نه تموم مسیر وضعیتو تحمل میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون اصلا میشه اینجور مواقع اعتراضی کرد؟؟؟؟
آره!
من يكي كه بعضي دخترا بي خيال مي شينن كنارم!
چي بگيم! اگه حرفي بزنيم مي گن اين بچه مثبتو نگا!
هركسي حقي داره! چرا نبايد اعتراض كنيم!

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال:

من که کیفمو میزارم بین خودمو طرف بعضیا خیلی معذرت میخوام اما بی شعورن.

mona_69

عضو جدید
راستی فریبا آخه گاهی وقتی آدم کیفشو بزار وسط،از بس جا تنگه خودش از ماشین می افته بیرون...:wallbash:

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی معمولا یه چیزی میگم
وقتی هم تاکسی خالی باشه که همیشه میرم جلو میشینم

deremel400

عضو جدید
من یکی یا با اتوبوس میرم .یا اگر با تاکسی مجبور شدم برم فقط باید صندلی جلو خالی باشه .اگر هم عجله داشته باشم در بست میگیرم 5تومن پول به درک بهتره که خودمو به دختر و زن مردم بچسبونم .منم هیکل لارج:biggrin:

mona_69

عضو جدید
من یکی یا با اتوبوس میرم .یا اگر با تاکسی مجبور شدم برم فقط باید صندلی جلو خالی باشه .اگر هم عجله داشته باشم در بست میگیرم 5تومن پول به درک بهتره که خودمو به دختر و زن مردم بچسبونم .منم هیکل لارج:biggrin:
بابا ای ول به تو...:gol::gol: