ورزش به چه درد می خوره؟

*avast*

اخراجی موقت
سلام.
همونطور که میدونید هر رشته ای بسته به نیازش، کار با وزنه هم داره. البته بجز شطرنج :)

اما اینکه هر ورزشی چطور باید بدنسازی بکنه بحثیه که در کتابای علمی بهش پرداخته شده.
شما اگه به یه کتابخونه خوب دسترسی داری کتابهای آقای BUMPA رو بگیر، برای هر رشته ای گفته چطور باید با وزنه کار کنی.
ایشون چند تا فاز تعریف میکنن مثلا AA یعنی سازگاری H برای حجم، حداکثر قدرت و استقامت... اینها رو بخون و با خیال راحت ورزش کن.

این آقای بومپا PHD داره ها. معروفه بین تربیت بدنیا. کم کسی نیست

====================
یادم رفت بگم که کتابخونه تربیت بدنی دانشگاه تهران داره این رو. اگه گیر نیووردی بیا اینجا بگیرش

کتاب بخونم:eek::surprised:
سوال کردم میتونم روزهای زوج دو کار کنم روزهای فرد بدنسازی.برام ضرری نداره و خوبه یا نه؟؟؟

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
کتاب بخونم:eek::surprised:
سوال کردم میتونم روزهای زوج دو کار کنم روزهای فرد بدنسازی.برام ضرری نداره و خوبه یا نه؟؟؟

اگه میخای به هیچ جا نرسی نه! کتاب چیه! علم چیه! جیش کن توش

اما اگه میخای پیشرفت کنی باید ببینی اول هدفت چیه! هدفت پیشرفت در دو هست؟ یعنی واسه دو میخای وزنه بزنی
یا نه میخای عضله بیاری ، زیبایی اندام.

اینها از زمین تا زیر زمین فرقشه

حالا خود دانی.
موفق باشی

*avast*

اخراجی موقت
اگه میخای به هیچ جا نرسی نه! کتاب چیه! علم چیه! جیش کن توش

اما اگه میخای پیشرفت کنی باید ببینی اول هدفت چیه! هدفت پیشرفت در دو هست؟ یعنی واسه دو میخای وزنه بزنی
یا نه میخای عضله بیاری ، زیبایی اندام.

اینها از زمین تا زیر زمین فرقشه

حالا خود دانی.
موفق باشی
نه بابا منظورم این نیود.من خودم وقت مطالعه ی این کتاب رو ندارم.گفتم از دوستانی که میدونم کمک بگیرم.
میخام برای سلامتی بدنم ورزش کنم.و چند کیلو اضافه کنم چون مقداری کمبود وزن دارم و زیبایی اندام. همین
دو رو گفتم برای سلامتی قلبی عروقی کار کنم.بدنسازی هم برای افزایش وزن و زیبایی اندام

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
نه بابا منظورم این نیود.من خودم وقت مطالعه ی این کتاب رو ندارم.گفتم از دوستانی که میدونم کمک بگیرم.
میخام برای سلامتی بدنم ورزش کنم.و چند کیلو اضافه کنم چون مقداری کمبود وزن دارم و زیبایی اندام. همین
دو رو گفتم برای سلامتی قلبی عروقی کار کنم.بدنسازی هم برای افزایش وزن و زیبایی اندام

هوازی هم واسه قلبت خوبه. اما اگه واقعا حجم عضلانی میخای بیشتر از 45 نشه.
20 تا 30 دقیقه خوبه.
باشگاه میری؟ مکمل مصرف میکنی؟ اوضاعت چطوره؟
به نظرم اصلیترین راه افزایش وزن افزایش خوراکه

*avast*

اخراجی موقت
هوازی هم واسه قلبت خوبه. اما اگه واقعا حجم عضلانی میخای بیشتر از 45 نشه.
20 تا 30 دقیقه خوبه.
باشگاه میری؟ مکمل مصرف میکنی؟ اوضاعت چطوره؟
به نظرم اصلیترین راه افزایش وزن افزایش خوراکه
باشگاه میرم ولی مرتب نیست.الان میخام مرتب برم.
مکمل یه دوره مصرف کردم کراتین ، پروتئین وی، گینر 4 الی 5 کیلو اضاف کردم.ولی زیاد خوشم نیومد روی بدن اثر میزاره کلیه ها رو میپوکونه.
168 قد 52 وزن.
الان که تغذیه ام زیاد جالب نیست.
خوراک منظورت : ماکارونی سیب زمینی برنج نان گوشت مرغ:eek: ماهی شیر 5تا6 وعده در روز خوبه؟

پس دو روزهای فرد20تا45دقیقه بیشتر نشه.
روزهای زوج هم بدنسازی من 60 تا 75 دقیقه کار میکنم خوبه؟

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
باشگاه میرم ولی مرتب نیست.الان میخام مرتب برم.
مکمل یه دوره مصرف کردم کراتین ، پروتئین وی، گینر 4 الی 5 کیلو اضاف کردم.ولی زیاد خوشم نیومد روی بدن اثر میزاره کلیه ها رو میپوکونه.
168 قد 52 وزن.
الان که تغذیه ام زیاد جالب نیست.
خوراک منظورت : ماکارونی سیب زمینی برنج نان گوشت مرغ:eek: ماهی شیر 5تا6 وعده در روز خوبه؟

پس دو روزهای فرد20تا45دقیقه بیشتر نشه.
روزهای زوج هم بدنسازی من 60 تا 75 دقیقه کار میکنم خوبه؟

واسه افزایش حجم من خوندم که زیر 1 ساعت ورزش کنید، البته دیدم کسایی که 1.5 ورزش میکنن و هنوز وزن میگیرن!!

اینها که گفتی ، غذاها، خیلی خوبن! وعده بعد از ورزشتو تپل بخور. قبل از خواب هم یه چیزی بخور! کره بادوم زمینی هم چیز خوبه. هم چربیش بالاست انرژی بالا داره، هم چربیش از نوعه خوبه. رسوب نمیکنه

اگه باز دیدی وزن نمیگیری یه چکاپ بکن!

اگه میبینی زمان ورزشت طول میکشه استراحت ستها رو بذار بین 45 تا 60 ثانیه باشه.

من برم فعلا به کاسبی برسم. موفق باشی عزیز

*avast*

اخراجی موقت
واسه افزایش حجم من خوندم که زیر 1 ساعت ورزش کنید، البته دیدم کسایی که 1.5 ورزش میکنن و هنوز وزن میگیرن!!

اینها که گفتی ، غذاها، خیلی خوبن! وعده بعد از ورزشتو تپل بخور. قبل از خواب هم یه چیزی بخور! کره بادوم زمینی هم چیز خوبه. هم چربیش بالاست انرژی بالا داره، هم چربیش از نوعه خوبه. رسوب نمیکنه

اگه باز دیدی وزن نمیگیری یه چکاپ بکن!

اگه میبینی زمان ورزشت طول میکشه استراحت ستها رو بذار بین 45 تا 60 ثانیه باشه.

من برم فعلا به کاسبی برسم. موفق باشی عزیز
با تشکر
پس 3روز دو 3روز بدنسازی خوبه؟
برای کفش دو چی بخرم؟ در چه رنج قیمتی؟

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
با تشکر
پس 3روز دو 3روز بدنسازی خوبه؟
برای کفش دو چی بخرم؟ در چه رنج قیمتی؟

فکر میکنم خوب باشه 3 روز یا 2 روز.
واسه کفش زیاد اطلاع ندارم. فقط شنیدم یه کفه داشته باشه در حد یکی دو سانت، کفایت میکنه. الان اوضاع کشور شعب ابی طالبه، زیاد خزج نکن!!:D

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خرمشهر
و شما تهران

میخواستم اگه تهران بود دوسه تا ادرس بدم بری گفش بگیری...ببین کفشش جوری که میپوشی هیچ ورزنی از خود کفشو احساس نمیکنی..دوما جوری باید باشه که هوای درون کفشو جابجا کنه..بعدام نباید زیاد عاج داشته باشه

*avast*

اخراجی موقت
میخواستم اگه تهران بود دوسه تا ادرس بدم بری گفش بگیری...ببین کفشش جوری که میپوشی هیچ ورزنی از خود کفشو احساس نمیکنی..دوما جوری باید باشه که هوای درون کفشو جابجا کنه..بعدام نباید زیاد عاج داشته باشه

قیمت این روزا چنده؟
10 تومن ؟؟ یا حدود 20 ؟؟

حامدیا

اخراجی موقت
بنویسد................

هنوز یک ساعت نمیشه که رفتم جواب چک آپم و گرفتم جواب آزمایش کلی که گف چندت بالاست ..چربی بالا

اگه ورزش میکردم این داستانا سرم نمی اومد :cry:

از حالا دیگه هر چی بخورم یا قندش مضره یا چربیش

باید بشینم نون و ماست بخورم و البته همون ماست هم کم چربش :cry:

ورزش کنید ورزش

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه زن اسپانیای تو سن35سالگی سرطان گرفت.....نا امید نشود در حالی که بهش گفتن 2سال بیشتر زنده نیست....شروع کرد به ورزش الاناونجوری که تلویزیون نشون میداد سنش44سالشه و یه گلف باز حرفی شده وسر حال تر از قبلش شده...

الهه غم

عضو جدید
یه زن اسپانیای تو سن35سالگی سرطان گرفت.....نا امید نشود در حالی که بهش گفتن 2سال بیشتر زنده نیست....شروع کرد به ورزش الاناونجوری که تلویزیون نشون میداد سنش44سالشه و یه گلف باز حرفی شده وسر حال تر از قبلش شده...

واقعا ورز مجزه میکنه

*avast*

اخراجی موقت
قرص مولتی ویتامین روزی یکی و نوروبیون هفته ای یکی خوبه؟؟
ضرر نداره؟

ssaarra

متخصص علوم دریایی
قرص مولتی ویتامین روزی یکی و نوروبیون هفته ای یکی خوبه؟؟
ضرر نداره؟

ببخشید من جواب دادم ....
به نظرم خیلی عالیه مولتی ویتامین مصرف کنی
داروی مولتی ویتامین سنتروم خیلی عالیه....
روزی یکی قرص B1 300 هم خیلی خوبه
کپسول های امگا 3 هم فراموش نشه.....

*avast*

اخراجی موقت
ببخشید من جواب دادم ....
به نظرم خیلی عالیه مولتی ویتامین مصرف کنی
داروی مولتی ویتامین سنتروم خیلی عالیه....
روزی یکی قرص B1 300 هم خیلی خوبه
کپسول های امگا 3 هم فراموش نشه.....
بگو کل داروخانه رو بیار خونه دیگه

*avast*

اخراجی موقت
نه دیگه همین 3 تا کافیه
ولی هر روز همش زیاده ممکن رسوب کنه....
ولی امگا 3 و سنتروم خیلی خوبن....
خیلی هم گرون نیستن....
مولتی ویتامین + مینرال ایرانی میخورم ایرانی 100 تا 50000 ریال یا 100000 ریال
خارجی گرونه 100 تا 1000000 ریال هست
آمپول نوروبیون چجوره؟؟