واحد شهریار_شهر قدس

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
الي بابا علي برشش كجا بود.يه درس با هم داشتيم اينقد به استاده تيكه انداخت استاده هم از شرمندگي هممون دراومد حسابي!!:razz:
:w00:

علي جو سازي نكن.يكم مونده خودمم باورم بشه ها:eek: :cry:
اره چقدرم كه فراري دادي!!:biggrin:خودمونو بدبخت كردي بجاي ذله كردن استادا:D
کجا ما اون کلاس با هم بودیم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :d فقط ی جلسه اونم جبرانی بود ، زیادم بهش چیزی نگفتم :d
اون استادا اصلا ی تختش کم بود ، درس اون استاد جزو درسایی بود که گذاشتن واسه نمره آوردن اونوقت رفیق منو با 3.5 انداخته بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من که شدم 14.5 شاگرد دوم کلاس شدم :d
اما عوضش ترم بعد اندیشه 2 داشتیم استادمون حاجی بود ، آخ هر جلسه با انبوهی از تیکه ها میرفت ، البت من کاملا بی تقصیر بودم :d

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
برش چیه ، این وصله ها به ما نمیچسبه :d
من فقط بلدم با استادا چجور برخورد کنم ، البت اولا توی هنرستان بلد نبودم ...:cry:
ولی بعدش تو دانشگاه بلد شدم :D
اهان نه همون که میگین ..مامیگیم برش..:D
خوبه یاد گرفتین ما که هنو بلد نیستیم:razz:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان نه همون که میگین ..مامیگیم برش..:D
خوبه یاد گرفتین ما که هنو بلد نیستیم:razz:
یاد گرفتنش بهای سختی داشت :d معلما باهام صمیمی میشدن میخواستن سر کلاس حوصلم سر نره میگفتن برم بیرون ، هیچ قصد دیگه ای نداشتم
اما الان قلق ( غلق ، غلغ ، قلغ ) تمام استادارو تو دید اول میگیریم ، اون بها به این روز می ارزید

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد گرفتنش بهای سختی داشت :d معلما باهام صمیمی میشدن میخواستن سر کلاس حوصلم سر نره میگفتن برم بیرون ، هیچ قصد دیگه ای نداشتم
اما الان قلق ( غلق ، غلغ ، قلغ ) تمام استادارو تو دید اول میگیریم ، اون بها به این روز می ارزید

چقد سخت بود بهاش:surprised::biggrin:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجا ما اون کلاس با هم بودیم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :d فقط ی جلسه اونم جبرانی بود ، زیادم بهش چیزی نگفتم :d
اون استادا اصلا ی تختش کم بود ، درس اون استاد جزو درسایی بود که گذاشتن واسه نمره آوردن اونوقت رفیق منو با 3.5 انداخته بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من که شدم 14.5 شاگرد دوم کلاس شدم :d
اما عوضش ترم بعد اندیشه 2 داشتیم استادمون حاجی بود ، آخ هر جلسه با انبوهی از تیکه ها میرفت ، البت من کاملا بی تقصیر بودم :d
تو كه يه خط در ميون تو ساعت كلاس ما تلپ بودي پيش دوستات:child:
جلسه اخرم تو چيزي نگفتي؟!لابد من گفتم استاد شنيدم بچه هارو نقره داغ ميكني؟:confused:
اونم سر امتحان خواست صحت اين جملاتو نشونمون بده:razz:
واقعا عقده اي تمام عيار بود اون.پس منم ميشم نمره سوم كلاس.نه؟:D

آخرین ویرایش:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسي جالبgirl_crazy.gif

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد سخت بود بهاش:surprised::biggrin:
الي واسه ما دخترا فقط كافيه بگي:اســــــــــــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــاد؟
برش و اين حرفا نياز نداره:surprised:اينقد خوب جواب ميده:Dالبته استادشم بايد ادم باشه ها:razz:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
الي واسه ما دخترا فقط كافيه بگي:اســــــــــــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــاد؟
برش و اين حرفا نياز نداره:surprised:اينقد خوب جواب ميده:Dالبته استادشم بايد ادم باشه ها:razz:

اره ...ولی من غرورم نمیذاره عشوه بیام ..:cool:... تازه اگه استادم ادم نباشه حالشم میگیرم...اوناهم لج میکنن کم میدن :cry:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو عشوه نيا.اين يكي راهو امتحان كن.تست شدس صددرصد جواب ميده.اين يكي رو ديگه خودمم تست كردما:D:
ميري با استاده ريفيخ ميشي بعد در صورت دكتر بودن يا مهندس بودن استاده 6تا دكتر مهندس پشت اسمش ميبندي.ذوق مرگ ميشه نمره ميده.مخصوصا اگه استاده زن باشه 120% جواب ميده:biggrin:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو عشوه نيا.اين يكي راهو امتحان كن.تست شدس صددرصد جواب ميده.اين يكي رو ديگه خودمم تست كردما:D:
ميري با استاده ريفيخ ميشي بعد در صورت دكتر بودن يا مهندس بودن استاده 6تا دكتر مهندس پشت اسمش ميبندي.ذوق مرگ ميشه نمره ميده.مخصوصا اگه استاده زن باشه 120% جواب ميده:biggrin:

باشه اگه ج بده که حله..حتما یکی از برنامه هام در ترم جدیده:Dولی اینم قدیمی شده ها:)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو كه يه خط در ميون تو ساعت كلاس ما تلپ بودي پيش دوستات:child:
جلسه اخرم تو چيزي نگفتي؟!لابد من گفتم استاد شنيدم بچه هارو نقره داغ ميكني؟:confused:
اونم سر امتحان خواست صحت اين جملاتو نشونمون بده:razz:
واقعا عقده اي تمام عيار بود اون.پس منم ميشم نمره سوم كلاس.نه؟:D
اولا من تلپ نبودم :mad:
دوما تا میومدم از کلاس برم بیرون دوستان خواهش میکردن بمونم ، من که از 9 و نیم تا 11 کلاس نداشتم ، برای اینکه ناراحت نشن و استادم زیاد خوش ب حالش نشه که من تو کلاس نباشم :d، میموندم ، خوب بود میرفتم بیرون سیگار میکشیدم تنهایی بعدش معتاد میشدم کراک و کک و حشیش و شیشه و افیون و تریاک و بنگ و از این جور چیزا که حتی اسمشونو بلد نیستم میکشیدم :d

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاس چگونگی برخورد با اساتیده ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
خجالت نمیکشید واسه استادا نقشه میکشید !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
جای این کارا بشینین درس بخونین

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه اگه ج بده که حله..حتما یکی از برنامه هام در ترم جدیده:Dولی اینم قدیمی شده ها:)
من جديد بلت نيستم خو...از علي روشهاشو بپرس ولي تضمين نميكنم نيفتيا:دي
اولا من تلپ نبودم :mad:
دوما تا میومدم از کلاس برم بیرون دوستان خواهش میکردن بمونم ، من که از 9 و نیم تا 11 کلاس نداشتم ، برای اینکه ناراحت نشن و استادم زیاد خوش ب حالش نشه که من تو کلاس نباشم :d، میموندم ، خوب بود میرفتم بیرون سیگار میکشیدم تنهایی بعدش معتاد میشدم کراک و کک و حشیش و شیشه و افیون و تریاک و بنگ و از این جور چیزا که حتی اسمشونو بلد نیستم میکشیدم :d
خو اين همون تلپ شدنه ديگهgirl_crazy.gif
خدايا توبه:confused:
بيشين بينيم بــــــــــاو:w01:
یا الله سلامو علیکم دوستان
سلام يار دبستاني من....:surprised::D
الي نامحرم اومد .بدو چادرتو بيار:w45:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جديد بلت نيستم خو...از علي روشهاشو بپرس ولي تضمين نميكنم نيفتيا:دي

خو اين همون تلپ شدنه ديگهمشاهده پیوست 160155
خدايا توبه:confused:
همین کارا رو کردی شوهرت یه شیرینی به خاطرت نمیده :d
بيشين بينيم بــــــــــاو:w01:
مگه تو وای مسیتی و تایپ میکنی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ جل الخالق :d
سلام يار دبستاني من....:surprised::D
الي نامحرم اومد .بدو چادرتو بيار:w45:
شامو که دادی به شوهرت ، باهاش صحبت کن بگو بده انقدر خسیسی ، یکم مردم دار باش :D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دارم متحول میشم..سیماهم همینطور..
چشم ولی اخه کاری نکنیم نمره خودمونم به زور میدن استاد:smile:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شامو که دادی به شوهرت ، باهاش صحبت کن بگو بده انقدر خسیسی ، یکم مردم دار باش :D
مردم دار خداداديه بچم:D
دخيخا الي .من ترماي اول هرچي بيشتر زور ميزدم واسه گرفتن نمره بالا نمره هام كمتر ميشد ترماي اخر كمتر به فكر نمره بودم اونوخ نمره هام بالاتر ميشد.دانشگاهمون برعكسه همه چيزش:biggrin:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم دار خداداديه بچم:D

دخيخا الي .من ترماي اول هرچي بيشتر زور ميزدم واسه گرفتن نمره بالا نمره هام كمتر ميشد ترماي اخر كمتر به فكر نمره بودم اونوخ نمره هام بالاتر ميشد.دانشگاهمون برعكسه همه چيزش:biggrin:

واقعا همینه ..والا :D...گل گفتی;)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا کار پسندیده ای انجام میدین :D
تمامی اساتید چیزی دارن به اسم مخ ، که باید اونو زد ، امیدوارم فاطمه ناراحت نشه :D

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اتفاقا کار پسندیده ای انجام میدین :D
تمامی اساتید چیزی دارن به اسم مخ ، که باید اونو زد ، امیدوارم فاطمه ناراحت نشه :D

شما راحت باش آقا علی:w08:
الي چيكار داري پسر مردمو؟!!
ببين دعواشون انداختيgirl_crazy.gif
بيا ما هم اون وسط تشويقشون كنيم.خخخخخخخخ

سلام.چراسايلنت حالا؟girl_blum.gif

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
الي چيكار داري پسر مردمو؟!!
ببين دعواشون انداختيمشاهده پیوست 160714
بيا ما هم اون وسط تشويقشون كنيم.خخخخخخخخ

دعوا نشده که ، در مورد اساتید و مخزدنشون حرف زدم ، فاطمه هم تو خونوادشون استاد هست ناراحت شد
سلام.چراسايلنت حالا؟مشاهده پیوست 160716

شما راحت باش آقا علی:w08:
فکر میکردم ناراحت بشی شاید :redface: خو تعصب خواهری داری دیگه ، منم منظورم همه استادا نبود :D

بوخودا چیزی نگفتم ....ببخشید...:(..
حرفای سیما رو جدی نگیر ، الکی اینوطوری میگه تا ما یادمون بره شیرینی بگیریم ازش :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان پس رد گم کنی بوده..سیماااااااااااااااااااااااااااااا:D
پس چی
من فقط موندم آدم شیرینی بچه دار شدنشو نده ، میگن طرف دست و بالش بسته بوده
شیرینی قبولی دانشگاهشو نده ، میگن هول بوده
شیرینی تولدشو نده ، میگن عیب نداره
شیرینی قهرمانیشو تو مسابقات نده ، میگن افتخار آورده
شیرینی پایان خدمتشو نده ، میگن 2 سال زحمت کشیده
اما وقتی شیرینی عروسیشو نده ، هیـــــــچ حرفی باقی نمیمونه والسلام :d
تحویل بگیر سیما خانوم که شیرینی شوهر کردنتو نمیدی