واحد شهریار_شهر قدس

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اعلان آمادگی نمیکنم چون وقت بودن تو سایتو ندارم
اما هر وقت شروع کردی روی منم حساب کنید ، هر شب که اومدم تو سایت 30-40 تا پیام تو پروفش میذارم :D

خوفه...
منوالنازم دوتايي ميريم ميتركونيمش:w25::w25::w25::w07:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بيشين بينيم بـــــــــــــــــــــــــاوgolchin (28).gif
توام همش جو سازي بكن.يوقت تعارف نكنيا:razz:
تازشم من به النازم گفتم چيزي نيس كه شيريني بدم.جدي نيس قضيه.هر موقع چيزي بود خودم ميام ميگم بياين شيريني بخورينgolchin (79).gif
بعدشم اگرم بدم از اون شكلات نوشابه اي در پيتا بود از اونا ميدم بهتون:D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بيشين بينيم بـــــــــــــــــــــــــاومشاهده پیوست 158664
تازشم من به النازم گفتم چيزي نيس كه شيريني بدم.جدي نيس قضيه.هر موقع چيزي بود خودم ميام ميگم بياين شيريني بخورينمشاهده پیوست 158665

...:biggrin:شیطون

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بيشين بينيم بـــــــــــــــــــــــــاومشاهده پیوست 158664
تازشم من به النازم گفتم چيزي نيس كه شيريني بدم.جدي نيس قضيه.هر موقع چيزي بود خودم ميام ميگم بياين شيريني بخورينمشاهده پیوست 158665
اونطور که تو تعریف میکنی فکر نکنم خبری نباشه :دی
کم مونده بذاریش رو سرت حلوا حلوا کنی :d
در ضمن من به کمتر از ناهار راضی نمیشم ، حمیدو ببین درس عبرت بگیر :d

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علي؟من مگه چيزي گفتم در موردش به تو!!:surprised:
فاطمه بيا اينو ببر هممونو ديوونه كرد اين:razz::cry:
اصلا حلوا چي هست؟پوشيدنيه؟:eek::D
حميد كه سركارمون ميذاره همش:razz:
شماها پسرين دستتون تو جيبه خودتونه شيرينيم ميدين ولي من دخترم دستم تو جيب ددي جونه پول ندارم شيرينيم نداريم وگرنه ددي جون منو :w37:ميكنه:biggrin:
حالا علي الحساب دعا كنين ارشد قبول شم حالا شايد واسه قبولي ارشد شيريني دادم بهتون:razz:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها پسرين دستتون تو جيبه خودتونه شيرينيم ميدين ولي من دخترم دستم تو جيب ددي جونه پول ندارم شيرينيم نداريم وگرنه ددي جون منو :w37:ميكنه:biggrin:
حالا علي الحساب دعا كنين ارشد قبول شم حالا شايد واسه قبولي ارشد شيريني دادم بهتون:razz:

دسر باشما که فشار نیاد بهت:biggrin:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیازی نیست تو شیرینی بدی ، شوهر کردی که خرجت کنه ، اون باید شیرینیتو بده :d
پیش من چیزی نگفتی ولی همش داری تو تاپیک ازش تعریف میکنی ، یعنی اینهمه ازش تعریف کردی نمیخواد یه شیرینی بده ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!:d
ارشدم قبول میشی :d

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیش من چیزی نگفتی ولی همش داری تو تاپیک ازش تعریف میکنی ، یعنی اینهمه ازش تعریف کردی نمیخواد یه شیرینی بده ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!:d
مرسی علی اقا...;)

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كي شوهر كرد حالا؟من غلط بكنم به اين زودي:surprised:خونه ددي جون جام راحته فعلا:biggrin:
:w47::w25:
من كي تو اين تاپيك حرف زدم.تو همش داري گير ميدي:cry:اگه فهميدي كيه به منم بگو شايد بشناسم كي رو ميگي:D
خداكنه.مرسي:gol:
ايشالا توام تموم شي از اين دانشگاه گريه همه استادارو دراوردي عوضشو سر ما درميارن:cry::D

آخرین ویرایش:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي شوهر كرد حالا؟من غلط بكنم به اين زودي:surprised:خونه ددي جون جام راحته فعلا:biggrin:
:w47::w25:
من كي تو اين تاپيك حرف زدم.تو همش داري گير ميدي:cry:اگه فهميدي كيه به منم بگو شايد بشناسم كي رو ميگي:D
خداكنه.مرسي:gol:
ايشالا توام تموم شي از اين دانشگاه گريه همه استادارو دراوردي عوضشو سر ما درميارن:cry::D
خیلی راحت بگو نمیخوام شیرینی ازدواجمو بدم ، شما که عروسیتونم برگذار کردین خوب یه شیرینی نمیخواین بدین ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :d
در هر صورت مبارکتون باشه ، انشاالله به پای هم پیر بشین ، ما هم آرزوی خوشبختی شما و همسرتونو داریم و اصلا هم مهم نیست که خسیس هستین و نمیخواین شیرینی بدین چون ما هم به شما شیرینی نمیدیم :d
من اشک استادارو در نیاوردم ، فقط باعث فراری شدنشون شدم

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اینو خواستم بهتون بگم ، در مورد استادا
ترم پیش معادلات دیفرانسیل نمرمو نداد ، یعنی با بچه ها سر اینکه ازش شکایت کرده بودن واسه دیر اومدن و زود رفتن و اینکه کلاسا رو یکی در میون میومد اونم به گفته خودش 50 درصد بچه ها رو انداخته بود ، و چیزی که من دیدم 180 تا فقط اعتراض این بود که به هیچکدومشونم جواب نداد
من که مطمئن بودم قبول میشم و نشدم این ترمم باهاش برداشتم و سر اولین کلاس آنچنان بحثی کردم ک بچه ها ترسیده بودن ، برگشت بهم گفت من انقدر جرات دارم که اگر نمرت بیشتر شده باشه بدم و اگرم نشده باشه نمره خودتو میدم چون مزاحمت ایجاد کردی برام منم الا و بلا گفتم باشه
هفته بعد بهش گفتم چی شد ، دیدم من من میکنه و میگه معلوم بود خونده بودی منم آّروشو بردم پیش همه گفتم
آخر ترم پایین برگم نوشتم که چند نمره بهم بدهکاری و از این حرفا با یه لهن جدی که یادش بیاد
اونم 4-5 نمره اضافه تر داد :D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اینو خواستم بهتون بگم ، در مورد استادا
ترم پیش معادلات دیفرانسیل نمرمو نداد ، یعنی با بچه ها سر اینکه ازش شکایت کرده بودن واسه دیر اومدن و زود رفتن و اینکه کلاسا رو یکی در میون میومد اونم به گفته خودش 50 درصد بچه ها رو انداخته بود ، و چیزی که من دیدم 180 تا فقط اعتراض این بود که به هیچکدومشونم جواب نداد
من که مطمئن بودم قبول میشم و نشدم این ترمم باهاش برداشتم و سر اولین کلاس آنچنان بحثی کردم ک بچه ها ترسیده بودن ، برگشت بهم گفت من انقدر جرات دارم که اگر نمرت بیشتر شده باشه بدم و اگرم نشده باشه نمره خودتو میدم چون مزاحمت ایجاد کردی برام منم الا و بلا گفتم باشه
هفته بعد بهش گفتم چی شد ، دیدم من من میکنه و میگه معلوم بود خونده بودی منم آّروشو بردم پیش همه گفتم
آخر ترم پایین برگم نوشتم که چند نمره بهم بدهکاری و از این حرفا با یه لهن جدی که یادش بیاد
اونم 4-5 نمره اضافه تر داد :D

واقعا؟؟؟:eek:
افرین علی اقا گل کاشتین که ..حقش بود:w17::w17:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا؟؟؟:eek:
افرین علی اقا گل کاشتین که ..حقش بود:w17::w17:
آره واقعا
تازه اون روی که بهم گفته نمرتو ندادم بعد از اینکه کلاس تموم شد رفت بیرون ولی پشت در وایستاده بود که ببینه من چیزی میگم یا نه ، منم با سیاست آروزم با دوستم حرف زدم وقتی رفتم بیرون دست پاچه شد سریع از پشت در رفت
رفیقم میگف پدر سوخته عجب جونوریه :d
خواهش میکنم :d
به هرکسی گفتم اونطوری پایین برگم نوشتم میگف اشتباه کردی ، نمرتو نمیده ، ولی اونا اشتباه کردن چون نمرمو داد :d

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واقعا
تازه اون روی که بهم گفته نمرتو ندادم بعد از اینکه کلاس تموم شد رفت بیرون ولی پشت در وایستاده بود که ببینه من چیزی میگم یا نه ، منم با سیاست آروزم با دوستم حرف زدم وقتی رفتم بیرون دست پاچه شد سریع از پشت در رفت
رفیقم میگف پدر سوخته عجب جونوریه :d
خواهش میکنم :d
به هرکسی گفتم اونطوری پایین برگم نوشتم میگف اشتباه کردی ، نمرتو نمیده ، ولی اونا اشتباه کردن چون نمرمو داد :d

اره منم متعجب شددم ..خیلیییییییی خوبه همچین برشی دارین شما...:D

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الي بابا علي برشش كجا بود.يه درس با هم داشتيم اينقد به استاده تيكه انداخت استاده هم از شرمندگي هممون دراومد حسابي!!:razz:
:w00:
خیلی راحت بگو نمیخوام شیرینی ازدواجمو بدم ، شما که عروسیتونم برگذار کردین خوب یه شیرینی نمیخواین بدین ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :d
در هر صورت مبارکتون باشه ، انشاالله به پای هم پیر بشین ، ما هم آرزوی خوشبختی شما و همسرتونو داریم و اصلا هم مهم نیست که خسیس هستین و نمیخواین شیرینی بدین چون ما هم به شما شیرینی نمیدیم :d
من اشک استادارو در نیاوردم ، فقط باعث فراری شدنشون شدم

علي جو سازي نكن.يكم مونده خودمم باورم بشه ها:eek: :cry:
اره چقدرم كه فراري دادي!!:biggrin:خودمونو بدبخت كردي بجاي ذله كردن استادا:D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
برش چیه ، این وصله ها به ما نمیچسبه :d
من فقط بلدم با استادا چجور برخورد کنم ، البت اولا توی هنرستان بلد نبودم ...:cry:
ولی بعدش تو دانشگاه بلد شدم :D

بالا