واحد شهریار_شهر قدس

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفت سراسری ؟؟؟ من کاردانیمو سراسری خوندم اونم ، رتبه دانشگها آزادم 42 شد ، من اگه سراسری 42 میشدم که مشکلی نداشتم :D اصلا سراسری واسه کارشناسی امتحان ندادم

فکر کردم سراسریه:D ...منم 120شدم...خیلی واقعا زحمت کشیدم..:D..پس امیدوارم نیفتی واحدی رو ..راستی انتخاب واحدامون این ترم چقدر زود شروع میشه..هفته دیگه ست.:(

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کردم سراسریه:D ...منم 120شدم...خیلی واقعا زحمت کشیدم..:D..پس امیدوارم نیفتی واحدی رو ..راستی انتخاب واحدامون این ترم چقدر زود شروع میشه..هفته دیگه ست.:(

اگه بخوام رویایی فکر کنم باید بگم منم امیدوارم که نیفتم اما واقعیت یه چیز دیگه ست .... آره وقت سک سک کردنم نذاشتن ، من تا 15 هم امتحان دارم 5 روز بعدم انتخاب واحد!!!!!

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟؟:w06:
مسخره ها تو یه روز انتخاب واحد گذاشتن !! یعنی همه مهندسی ها 20ام باید برن سایت ...والا تاترم قبلی که روزامون جدابود 6واحد بزورگیرمون میومد بهد پامیشدیم میرفتیم یونی تا دوتا ظرفیت بگیریم...فک کنین الان چی میشه دیگه ؟!هیچی گیرمون نمیاد:razz:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟؟:w06:
مسخره ها تو یه روز انتخاب واحد گذاشتن !! یعنی همه مهندسی ها 20ام باید برن سایت ...والا تاترم قبلی که روزامون جدابود 6واحد بزورگیرمون میومد بهد پامیشدیم میرفتیم یونی تا دوتا ظرفیت بگیریم...فک کنین الان چی میشه دیگه ؟!هیچی گیرمون نمیاد:razz:
راه دیگری نیز هست ، باید سایت دانشگاهو هک کنیم واحدای خوبشو خودمون برداریم ، شهریمونو صفر کنیم و بعد با ذوق و شوق درس بخونیم :D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
راه دیگری نیز هست ، باید سایت دانشگاهو هک کنیم واحدای خوبشو خودمون برداریم ، شهریمونو صفر کنیم و بعد با ذوق و شوق درس بخونیم :D

راهت عالیه ولی هکر ازکجابیاریم؟اخ اگه میشد چی میشد..:D

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم :D ولی اگه بخوام شروع کنم احتمالا تا ترم بعد طول میکشه :D
یه تاپیک بزنیم هکر زیاده ماشاالله

پایه ام اخه هزینه دانشگامون خیلی زیاده ...حالا ازینکه این همه پول میدیمو واحد گیرمون نمیاد میسوزم ...هم پول میدیم هم التماس که دوتا ظرفیت باز کنن:mad:
اقا شروع کن هک کردنو ...فدای سرتون طولم بکشه باز غنیمته ;)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایه ام اخه هزینه دانشگامون خیلی زیاده ...حالا ازینکه این همه پول میدیمو واحد گیرمون نمیاد میسوزم ...هم پول میدیم هم التماس که دوتا ظرفیت باز کنن:mad:
اقا شروع کن هک کردنو ...فدای سرتون طولم بکشه باز غنیمته ;)
دلو دماغی ندارم
یه درس 3 واحدی رو 5 شدم ، برای اولین بارمه ...
شروع میکنم از یه هفته دیگه

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلو دماغی ندارم
یه درس 3 واحدی رو 5 شدم ، برای اولین بارمه ...
شروع میکنم از یه هفته دیگه

حق میدم واقعا واسه بچه هایی که همیشه نمره هاشون خوب بوده خیلی سخته دیدن همچین نمره هایی ...زور داره ..:(..ولی شر وع کن که باید حقمونو از یونی بگیریم:mad:

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااام.سیما وارد میشوددددددد....
چه همه ناراحتن؟!!
من که شما رو نمیدونم ولی این ترم واسه من که خوب بود.فک میکردم امتحانامو بد دادم ولی برعکس بهترین ترمم تو این دانشگاه شد.معدلم بالای17 شد
خداروشکر ترم اخرمه این ترم راحت میشم
فردا کنکور دارم:(

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه همه ناراحتن؟!!
من که شما رو نمیدونم ولی این ترم واسه من که خوب بود.فک میکردم امتحانامو بد دادم ولی برعکس بهترین ترمم تو این دانشگاه شد.معدلم بالای17 شد
سلام
مبارکه هم قبول شدنت هم ترم آخر بودنت
کنکورت 20 میشی :D

fatemeh_ch

عضو جدید
چه همه ناراحتن؟!!

خوش به حالتون .....
من كه اين ترم همه امتحانامو خراب كردم يه سري استاد عقده اي اوردن دلشون خوشه استاد دارن...
انتخاب واحد شروع شده ولي هنوز نمره ها رو اعلام نكردن...
سيما جونم اميدوارم تو كنكورت موفق باشي

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا دوتا نمره من اومده ، دو تا درس 3 واحدی 8 شدم ، توی تمام مدت تحصیلم بی سابقه بوده ...:wallbash:
اصلا دوست ندارم بقیه نمره هام بیاد :mad:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه همه ناراحتن؟!!

خوش اومدی سیمااااا..گندترین ترمم بود ...ایشالا کنکورتو عالی میدی هم دانشگاهی;)

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالتون .....
من كه اين ترم همه امتحانامو خراب كردم يه سري استاد عقده اي اوردن دلشون خوشه استاد دارن...
انتخاب واحد شروع شده ولي هنوز نمره ها رو اعلام نكردن...
سيما جونم اميدوارم تو كنكورت موفق باشي
همه عذاداریم خواهر غصه مخور...قراره با همسرتون حقمونو بگیریم...کمکش کن شماهم:D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا فردا دعوایی اتفاق میفتد در یونی کوفتی:mad:
دعوا اگر میخوای ببینی4 شنبه ، من ، استاد دیفرانسیل ، برم ببینم نمره مو نداده بزن بزن میکنم باهاش :D
تا حقمو نگیرم ول کن نیستم ، اگه جواب نداد پیش رئیس دانشگاهم ، و بعدش احتمالا حراست :دی

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا اگر میخوای ببینی4 شنبه ، من ، استاد دیفرانسیل ، برم ببینم نمره مو نداده بزن بزن میکنم باهاش :D
تا حقمو نگیرم ول کن نیستم ، اگه جواب نداد پیش رئیس دانشگاهم ، و بعدش احتمالا حراست :دی

به دعوا نکشید ..شانس اوردن:D...
نمره رو میده بابا یکم ناز داره خب استادت...رییس دانشگاهم خوب اومدی ..بروببین اگه کاری کرد ماهم بریم پیشش;)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دعوا نکشید ..شانس اوردن:D...
نمره رو میده بابا یکم ناز داره خب استادت...رییس دانشگاهم خوب اومدی ..بروببین اگه کاری کرد ماهم بریم پیشش;)
دوران ناز کشیدن تمام شد ، یعنی من آدم قبلی نیستم که ناز بکشم ، من ناز خودمم نمی کشم چه برسه به استاد ...!!!!
حتما اگه استاد نمره نداد پیش رییییییسم:D
این ترم مثل کابوس بود برام ، تا حالا دوتا درس 3 واحدی رو 8 شدم ، که باید یکیشو درسته کنم ، یکی رو 12 یکی هم 14 و فعلا مشروطم !!! برای اولین بار توی عمرم

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوران ناز کشیدن تمام شد ، یعنی من آدم قبلی نیستم که ناز بکشم ، من ناز خودمم نمی کشم چه برسه به استاد ...!!!!
حتما اگه استاد نمره نداد پیش رییییییسم:D
این ترم مثل کابوس بود برام ، تا حالا دوتا درس 3 واحدی رو 8 شدم ، که باید یکیشو درسته کنم ، یکی رو 12 یکی هم 14 و فعلا مشروطم !!! برای اولین بار توی عمرم

چرا باید ناز یه نفر که خیلی مهمه رو بکشی فاطمه خانوم رو ...:mad:خودت مهم نیستی ....:D
عیب نداره پیش میاد دیگه ..واسه منم افتضاح بود ...خیلی بی انصافی شد ..منم معدلم چند صدم بالاتر از مشروطیه دیگه ولی دیگه چه کنم ..چقدر غصه باید خورد فایده نداره که...معدلم از 17 اومد رو 12 به لطف اساتید :razz:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا باید ناز یه نفر که خیلی مهمه رو بکشی فاطمه خانوم رو ...:mad:خودت مهم نیستی ....:D
عیب نداره پیش میاد دیگه ..واسه منم افتضاح بود ...خیلی بی انصافی شد ..منم معدلم چند صدم بالاتر از مشروطیه دیگه ولی دیگه چه کنم ..چقدر غصه باید خورد فایده نداره که...معدلم از 17 اومد رو 12 به لطف اساتید :razz:
اصلا برام مهم نیست ، زندگی انقدر قشنگی داره که معدل بالا توش گمه ، انقدرم مشکل داره که مشروطی توش گمه ، فعلا چیزا و کارای خیلی مهمتری دارم ، میخواستم این ترمو حذف ترم کنم کلا ، باید به کارها رسید ...

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا برام مهم نیست ، زندگی انقدر قشنگی داره که معدل بالا توش گمه ، انقدرم مشکل داره که مشروطی توش گمه ، فعلا چیزا و کارای خیلی مهمتری دارم ، میخواستم این ترمو حذف ترم کنم کلا ، باید به کارها رسید ...
دقیقا ;).....حذف ترم نکن ..سبک بردار..

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا ;).....حذف ترم نکن ..سبک بردار..
این ترم قضیه اش جداست ، ترم پیشو میخواستم حذف کنم
امروز دانشگاه ، من v استاد :D
البته دیگه رمقی برام نمونده ، فقط آخر شبا میام اینجا و چندتا پست و پیام میدم

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ترم قضیه اش جداست ، ترم پیشو میخواستم حذف کنم
امروز دانشگاه ، من v استاد :D
البته دیگه رمقی برام نمونده ، فقط آخر شبا میام اینجا و چندتا پست و پیام میدم
مهندس مقاومت کن ..:D.ترم پیش هم واسه من وهم واسه بعضی ازدوستام افتضاح بوده.....من که ترم جدید برم یونی اگه استاد انقلاب واستاتیکمو ببینم یه چی میگم بهشون از بس ........سانسور شد:)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس مقاومت کن ..:D.ترم پیش هم واسه من وهم واسه بعضی ازدوستام افتضاح بوده.....من که ترم جدید برم یونی اگه استاد انقلاب واستاتیکمو ببینم یه چی میگم بهشون از بس ........سانسور شد:)
مقارمت تموم شد ، تاکتیک من فقط شده حمله ....

بالا