هيچ كس نمي تونه عشق اولش رو فراموش كنه چرا؟

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه فراموش کرد وقتی یه عشق دیگه جایگزینش بشه میفهمی که چقدر اشتباه بزرگی انجام دادی وقت با ارزشتو واسه یه آدم بی ارزش تلف کردی

شاید البته اگه بتونی به اندازه اولی دوسش داشته باشی!!!!!!!!!!!!!!

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:(............
من یه هفته س از عشقم جدا شدم،راستش فک نکنم بتونم فراموشش کنم.
به نظر من یا باید خیلی خوب باشه ک بخاطر خوبیاش نشه فراموشش کرد یا خیلی در حقت بدی کنه ک بخاطر بدیاش تو یادت بمونه.عشق من مث ی فرشته بود واسم ولی همه ی خوبیای چهار سالش و تو ی جمله خراب کرد.من واس همون ی جمله نمیتونم فراموشش کنم.امیدوارم بره زیر تریلی..:(:crying:

AndanaEnd

عضو جدید
ساده بودنت ، صداقتت و محبتت رو خالصانه و با اشتیاق تقدیم می کنی بدون اینکه بدونی ..................

حالا قضاوت با شما می شه فراموش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که هرگز !!!!!!

دخت ترکمن

عضو جدید
من بخاطر همین تلخیاش سعی کردم عاشق نشم.....تاالانم موفق شدم;)
تنهایی حس خوبیه.........مثل همیشه تنهایی وسکوت!
کسایی که نمیتونن فراموش کنن ینی گذشت زمان کمکی نمیکنه؟؟!

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بخاطر همین تلخیاش سعی کردم عاشق نشم.....تاالانم موفق شدم;)
تنهایی حس خوبیه.........مثل همیشه تنهایی وسکوت!
کسایی که نمیتونن فراموش کنن ینی گذشت زمان کمکی نمیکنه؟؟!

خوش بحالت ایشالا عشق اول ادم همسرش باشه.نه گذشت زمان باعث نمیشه ادم فراموش کنه فقط باعث میشه ادم پوست کلفت تر بشه البته به زعم بنده

دخت ترکمن

عضو جدید
میشه فراموش کرد وقتی یه عشق دیگه جایگزینش بشه میفهمی که چقدر اشتباه بزرگی انجام دادی وقت با ارزشتو واسه یه آدم بی ارزش تلف کردی

جایگزینم نشه میشه ی زندگی جدیدو شروع کرد.....
چرا آدم باید یکیو بخواد که نه قدرخوبیتو میدونه نه دوست داشتنتو.....ماآدمام مرض نداریم یکیو بخوایم که مارو نخواد...این قضیه برا ی دوست خیلی صمییمی خودم پیش اومد..دیوانه پسررو خیلی دوست داشت بیش ازحدالبته متقابل بود...اماخیلی ازپسراغرور دارن برای کسی که نبایدداشته باشن .غرور کششششک
...بعد3سال سر ی چیزی بحثشوون میشه پسره میگه زندگی میگذره حتی بدون شما:surprised:آدم بی شرف ینی این......
تلف کردن وقت برای این عشقاتو این زمونه دور ازعقله;)

دخت ترکمن

عضو جدید
خوش بحالت ایشالا عشق اول ادم همسرش باشه.نه گذشت زمان باعث نمیشه ادم فراموش کنه فقط باعث میشه ادم پوست کلفت تر بشه البته به زعم بنده

دقیقااعشق اول اونیه که بخوادشریک زندگیت بشه...
پوست کلفت تر وشاید بدبین تر شدن به اطرافیان...اگه خودم باشکست مواجه بشم دیگه به هیچ پسری اطمینان نخواهم داشت....منم که بدبین:redface:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقااعشق اول اونیه که بخوادشریک زندگیت بشه...
پوست کلفت تر وشاید بدبین تر شدن به اطرافیان...اگه خودم باشکست مواجه بشم دیگه به هیچ پسری اطمینان نخواهم داشت....منم که بدبین:redface:

خدا نکنه ها!!!!!!!!!!!!ولی اگه یه نفر تو مسیرت قرار بگیره که فکر کنی واقعا همونیه که میخایش و قراره بهش برسی ولی نشه و همه محاسباتت غلط از آب در بیاد اون وقت چی؟اونجا دیگه عقل ادم کار نمیکنه که بخاد تصمیم عقلانی و منطقی بگیره.

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شخصا مطمئنم نمیتونم ولی بهم ثابت شده ک میشه فراموشش کرد
کلا با این قضیه مشکل دارم:w05:

• Like
واکنش ها: eb@d

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من امیدوارم که همه به عشقون برسن.....
اصن عشق فقط 1 بار اتفاق می افته....
و چه خوب میشه که 2 طرف عشق اول هم باشن...
.
.
.
به نظرم فراموش نمیشه...

• Like

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که خودمو درگیر این چیزا نکردم که بخوام بگم میتونم فراموشش کنم یا نه. :D

ghazal.

کاربر فعال
عشق اول....؟؟؟:w05:
به نظرم ادما فراموش کار تر از اونین که فکر می کنید
خصوصا اقایون

• Like

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه بابا. جدی گفتم حسین آقا.
ولی شما عشقتو بچسب. همونطور که ایشونم شمارو چسبیدن.;) ایشالا تاپیک ازدواجتونم بزنین، مام بیایم تبریکات گرممونو نثارتون کنیم.
از الان میگم خوشبخت شین :D

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی شما عشقتو بچسب. همونطور که ایشونم شمارو چسبیدن.;) ایشالا تاپیک ازدواجتونم بزنین، مام بیایم تبریکات گرممونو نثارتون کنیم.

:eek:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عشق ما که چسبی نیست که :)
ولی چسب ! هرچی شما بگین !
.
.
.
.
ولی خاهشا شما هم یکبار درگیر این چیزا بشین و نتیجه شو اعلام کنید :)

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس واسه همینه که میگن دنبال همسری باش که تاحالا تجربه ی دوستی و عشق رو نداشته....
واسه همین به شخصه دنبال دختری هستم که تاحالا با کسی نبوده. حتی حتی یک درصد هم اگه دختره رابطه ی اولشو فراموش کرده باشه ولی نمیدونم چرا حس خوبی نسبت بهش ندارم

من که به عشق قبل از ازدواج اعتقاد ندارم. من اگه عاشق بشم عاشق همسرم میشم تازه اونم به شرطی که اونم عاشق من باشه:دی

رابطه ای که قبل از ازدواج وجود داره عشق نیست بلکه علاقه مندی و دوست داشتنهو یا وابستگی و یا هوسه که اون بحثش جداست

و به نظرم علاقه مندی و دوست داشتنی قابل احترامه که حداکثر بعد از 4 الی 8 ماه به نامزدی و عقد منجر بشه وگرنه اون علاقه مندی هم نیست. یه جور با هم بودن و خوش گذرونیه
واسه همین اگه یه روزی به فردی علاقه مند بشم مطمئنا6_8 ماه قبل از سن ازدواجم این کارو میکنم( سن ازدواج یعنی کار و خونه و شرایط مالی و روحی و اجتماعی و مسئولیت پذیری رو واسه ازدواج و عقد داشته باشم)

امیدوارم عشق اول همه به ازدواج ختم بشه. و همه تو انتخواب طرف مقابلشون دقت لازمه رو بکنن( اونم تو سنی که واقعا این رابطه لازمه,نه هر سنی)

بالا