[هنر گفتگو-گفتگوی هنری]-01- انتقاد دختران به محتوای فیلم های تلویزیونی !

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه دخترای باشگاه

یه سوال دارم ازتون در مورد وضع فیلمهای و سریالهای ایرانی که اگر دقت کرده باشید چند سالی هست که همه جوره دارند دخترا را کوچیک میکنند.

موضوع اصلی اکثر فیلماشون شده این که دختری هست که داره دنبال شوهر میگرده و تا دلتون بخواد همه بهش میگن داری میترشی با همین ازدواج کن دیگه پسر گیر نمیاد و.... البته بگذریم از بقیه ی اشکالات این فیلمها و سریالها ............................

به نظر من اینطور فیلما حتی اگر واقعیتم نداشته باشه توی جامعه دختر را کوچیک میکنه و باعث میشه که مردا دیگه اون احترامی را که باید بصورت ناخودآگاه برای دخترا قائل نباشند .شخصیت دختر تنزل پیدا میکنه چون مردم عامیه جامعه که تحت تاثیر همین برنامه ها هستند طور دیگری به دخترا نگاه میکنند..................
اونقدر که حتی یه پسر بیسواد به خودش اجازه میده بره خواستگاریه یه خانم دکتر چرا؟چون به نظرش پسر کمه و اون باید سرش را بالا بگیره.و.......................

نظر شما چیه؟

باید چکار کرد؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه سوال دارم ازتون در مورد وضع فیلمهای و سریالهای ایرانی که اگر دقت کرده باشید چند سالی هست که همه جوره دارند دخترا را کوچیک میکنند.

موضوع اصلی اکثر فیلماشون شده این که دختری هست که داره دنبال شوهر میگرده و تا دلتون بخواد همه بهش میگن داری میترشی با همین ازدواج کن دیگه پسر گیر نمیاد و.... البته بگذریم از بقیه ی اشکالات این فیلمها و سریالها ............................

به نظر من اینطور فیلما حتی اگر واقعیتم نداشته باشه توی جامعه دختر را کوچیک میکنه و باعث میشه که مردا دیگه اون احترامی را که باید بصورت ناخودآگاه برای دخترا قائل نباشند .شخصیت دختر تنزل پیدا میکنه چون مردم عامیه جامعه که تحت تاثیر همین برنامه ها هستند طور دیگری به دخترا نگاه میکنند..................
اونقدر که حتی یه پسر بیسواد به خودش اجازه میده بره خواستگاریه یه خانم دکتر چرا؟چون به نظرش پسر کمه و اون باید سرش را بالا بگیره.و.......................

نظر شما چیه؟

باید چکار کرد؟

یعنی به پسرای باشگاه نمیخوای سلام کنی؟!!

نه اصلا هم اینطور نیست. خیلی از سریال ها هستن که پسره دختره رو دوست داره و کلی مشکلات واسش پیش میاد ...

در ضمن مگه آدم بیسواد دل نداره؟ یعنی چی این حرف که میگی "یه پسر بیسواد به خودش اجازه میده بره خواستگاریه یه خانم دکتر " ؟؟ حالا چون دکتر شده یعنی از آسمون سولاخ شده خانم دکتر قلمبه افتاد پایین؟ باز خوبه امروز همه دکتر و مهندس شدن ! والا به قرآن!

واقیعت اینه که ازدواج کردن امروز سخت شده ... تورم افسارگسیخته و عجیب غریب و گرونی, واحد پولی بی ارزش ثبات اقتصادی رو از هرکسی گرفته و کمتر کسی میتونه واسه زندگی و آینده اش برنامه ریزی مالی داشته باشه چون واقعا معلوم نیست فردا قراره چی گرون بشه.

بیکاری, مشکلات خانوادگی, مشکلات ارتباطی, مشکلات فرهنگی, مشکلات جنسی, مدرک دهی دانشگاه های پولی و ... رو هم به گرونی ها اضافه کن. آیا بنظرت ازدواج تو این دوره عقلانیه؟

آخرین ویرایش:

product man

عضو جدید
سلام دوستان به نظر من که نباید فیلم و سریال ایرانی دید اینم تو این شرایطی که ........... بیداد میکنه !!
این مشکلاتی که گفتین و نوشتین هم شامل پسرا میشه و هم دخترا !
فیلم باید بیاد مشکلات جامعه رو در قالب فیلم واسه مردم بازگو کنه اماااااااااااااااااا تو این شرایط فیلم و سریال شدن مشکل ساز جامعه نه ...........

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش مام چن وقت پیش بحثمون همین بودچن سالیه که همه ی سریالابرعلیه دخترای معصوم ومظلومه مثلاسریال"دلنوازان آخه دخترعمه ی بدبخت اون پسره ی نفهم(بهزاد)چی کم داشت که اونوبه دختردزده بی همه چیز(یلدا)فروخت اخرفیلم هم سهم مهتاب شدشووردسته دوم(مردی که یبارازدواج کرده)اونم چه شووری بخدا...
اینم ازاین بعدازاون همه ی سریالادرجهت خراب کردن شخصیت دخترای خوب فیلم پیش رفت
چن وق پیش یه فیلم دیدم حالم بدپسره نامزدشوداشت ول میکردوبایه دختردیگه داشت لاومیترکوندکه یه آهنگ ملایم عشقولانه نواخته شداین ینی چی؟ینی این کاردرسته همه تبعیت کنین ایول داره؟
اصن جوری شده همه ی سریالااعصاب خوردکنی تامیان یه شخصیت بدنشون میدن مثلااون ثریامال سریال دختران حواکه کارش واقعاخیییلی بدبودعوض کردن جای 3دخترباهم اماتااین خانمه رونشون میدادآهنگ قشنگه ی سریال که مال آدمای درستکاره زده میشد
این چه وضعیه آخه؟همه ی سریالاهمش شده خیانت،زن دوم ویاخیانت به شوورو...سریال خوب کجاس؟
فکرمیکنن اگه آخرفیلم شخصیتاروبکشن یابه هم نرسونن قشنگ تره..نه خیرهرچیزی جای خودش قشنگه
اون سریاله "راستشوبگو"که آخرش معلوم نشدچی به چیه؟کلاسریالای ایرانی ماهاعادت کردیماآخرین قسمت یهوسروته قضیه روهم میارن کسی شک نکنه والا
اصن یه وضیه آدم دوس نداره سریال ببینه

product man

عضو جدید
زني را مي شناسم من
که شوق بال و پر دارد
ولي از بس که پر شور است
دو صد بيم از سفر دارد زني را مي شناسم من
که در يک گوشه ي خانه
ميان شستن و پختن
درون آشپزخانه

سرود عشق مي خواند
نگاهش ساده و تنهاست
صدايش خسته و محزون
اميدش در ته فرداست

زني را مي شناسم من
که مي گويد پشيمان است

چرا دل را به او بسته
کجا او لايق آنست

زني هم زير لب گويد
گريزانم از اين خانه
ولي از خود چنين پرسد
چه کس موهاي طفلم را
پس از من مي زند شانه؟

زني آبستن درد است
زني نوزاد غم دارد
زني مي گريد و گويد
به سينه شير کم دارد

زني با تار تنهايي
لباس تور مي بافد
زني در کنج تاريکي
نماز نور مي خواند

زني خو کرده با زنجير
زني مانوس با زندان
تمام سهم او اينست
نگاه سرد زندانبان

زني را مي شناسم من
که مي ميرد ز يک تحقير
ولي آواز مي خواند
که اين است بازي تقدير

زني با فقر مي سازد
زني با اشک مي خوابد
زني با حسرت و حيرت
گناهش را نمي داند

زني واريس پايش را
زني درد نهانش را
ز مردم مي کند مخفي
که يک باره نگويندش
چه بد بختي چه بد بختي

زني را مي شناسم من
که شعرش بوي غم دارد
ولي مي خندد و گويد
که دنيا پيچ و خم دارد

زني را مي شناسم من
که هر شب کودکانش را
به شعر و قصه مي خواند
اگر چه درد جانکاهي
درون سينه اش دارد

زني مي ترسد از رفتن
که او شمعي ست در خانه
اگر بيرون رود از در
چه تاريک است اين خانه

زني شرمنده از کودک
کنار سفره ي خالي
که اي طفلم بخواب امشب
بخواب آري
و من تکرار خواهم کرد
سرود لايي لالايي

زني را مي شناسم من
که رنگ دامنش زرد است
شب و روزش شده گريه
که او نازاي پردرد است

زني را مي شناسم من
که ناي رفتنش رفته
قدم هايش همه خسته
دلش در زير پاهايش
زند فرياد که بسه

زني را مي شناسم من
که با شيطان نفس خود

هزاران بار جنگيده
و چون فاتح شده آخر
به بدنامي بد کاران
تمسخر وار خنديده

زني آواز مي خواند
زني خاموش مي ماند
زني حتي شبانگاهان
ميان کوچه مي ماند

زني در کار چون مرد است
به دستش تاول درد است
ز بس که رنج و غم دارد
فراموشش شده ديگر
جنيني در شکم دارد

زني در بستر مرگ است
زني نزديکي مرگ است

سراغش را که مي گيرد
نمي دانم؟
شبي در بستري کوچک
زني آهسته مي ميرد

زني هم انتقامش را
ز مردي هرزه مي گيرد...
زني را مي شناسم من .....
اینم واسه خانوما که نگن آقایون....................

avayestan

کاربر بیش فعال
شعرش که قیششششششششنگ بود..:w17: آره ای ول..اما حق با شماس استارتر محترم.. نمیدونم چرا تا آدم بده رو نشون میدن با یه چنان ترحمی نشون میدن... آهنگ غمگینو اینا... حالا دخترارو هم که بقول شما... همرو منتظر شوهر... من یه فیلمیو دیدم تو برنامه خانواده پخش میشد و مهرانه مهین تراپی هم بازیگر نقش اولش بود... طرف استاد بود کاملا مستقلم زندگی میکرد مجردم بود.. یه حکمو پرستیژی دااااااشت.. گفتم ای ول چه عجب یه سریال پیدا شد که دخترارو منتظر شوهر نشون نداد...:D انگار دخترا فقط بقصد شوهر خلق شدن.. حتی تو همین سریالا کی وضع اقتصادی جوونارو واس ازد نشونه رفتن؟:surprised: همش یا پسره عاشق بود یا اگر پسری عاشق نبود.. ازد کرده بود و دنبال عشق دومی بود یا خیانتی در کار بود یا اگر نبود مشکلات کاری آنقدر زیاد بود ..:D کلا همرو پولدار نشون میدن.. دخترارو هم که دم بخت..:mad:... ای دوست چی بگیییییییییم..

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی به پسرای باشگاه نمیخوای سلام کنی؟!!

نه اصلا هم اینطور نیست. خیلی از سریال ها هستن که پسره دختره رو دوست داره و کلی مشکلات واسش پیش میاد ...

در ضمن مگه آدم بیسواد دل نداره؟ یعنی چی این حرف که میگی "یه پسر بیسواد به خودش اجازه میده بره خواستگاریه یه خانم دکتر " ؟؟ حالا چون دکتر شده یعنی از آسمون سولاخ شده خانم دکتر قلمبه افتاد پایین؟ باز خوبه امروز همه دکتر و مهندس شدن ! والا به قرآن!

واقیعت اینه که ازدواج کردن امروز سخت شده ... تورم افسارگسیخته و عجیب غریب و گرونی, واحد پولی بی ارزش ثبات اقتصادی رو از هرکسی گرفته و کمتر کسی میتونه واسه زندگی و آینده اش برنامه ریزی مالی داشته باشه چون واقعا معلوم نیست فردا قراره چی گرون نشه.

بیکاری, مشکلات خانوادگی, مشکلات ارتباطی, مشکلات فرهنگی, مشکلات جنسی, مدرک دهی دانشگاه های پولی و ... رو هم به گرونی ها اضافه کن. آیا بنظرت ازدواج تو این دوره عقلانیه؟

سلام ...کاملا باهات هم عقیده ام فقط جمله های بالات یه جاش مشکل داشت من با رنگ قرمز اصلاح کردم .....والا همه چیز گرون میشه ..اگه چیزی پیدا کردی که گرون نشده یا از حجمش کم نشده به منم بگو ...خیلی دوست دارم این اسامی رو بدونم :|

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هیچی نگم بهتره..بیشتر حرص میخورم..من آخر تو این باشگاه معدمو از دست میدم:surprised:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
متاسفم اینو میگم اما من با اینکه یه دخترم واقعا تو جامعه می بینم که 90% دخترا صرفا فقط فکر شوهر کردن هستن هیچ به خودشون ارزش قائل نیستن بخاطر همینم بعضی آقایون سودجو از این افکار سو استفاده میکنن...
خب حق باشماست نباید تو تلوزیون تحقیر کنن دخترارو این واقعیتو باید آموزش بدن که اینطور نباشه...نه اینکه فقط سریال درست کنن واسه سرگرمی..که تازه اونم جنبه ی منفی میده به جامعه

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا احسان، و آقای مهندس متفکر،..... ارزش های اخلاقی جامعه ربطی به گرونی نداره

اینکه شخصیت و طرز فکر دخترارو اینطوری نشون میدن ربطی به مشکلات ازدواج نداره.

درسته که وضع جامعه واقعا واسه پسرای امروزی سخته، ولی دلیل نمیشه که ارزش یه خانوم پایین آورده بشه و بهش بی احترامی بشه.

jentle man

عضو جدید
بابا احسان، و آقای مهندس متفکر،..... ارزش های اخلاقی جامعه ربطی به گرونی نداره

اینکه شخصیت و طرز فکر دخترارو اینطوری نشون میدن ربطی به مشکلات ازدواج نداره.

درسته که وضع جامعه واقعا واسه پسرای امروزی سخته، ولی دلیل نمیشه که ارزش یه خانوم پایین آورده بشه و بهش بی احترامی بشه.

با این پری خانوم موافقم اما کسی بی احترامی نرده به خانوما هر کس ارزش دست خودشه

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب هست که فیلمشو میسازن دیگه:|
بعدم اگه منظورت فیلم زمانه هست اون داره اشاره به یه سری مشکلات میکنه که سد راهه ازدواج اون دختر شده نه چیزه دیگه
مسایل رو خیلی بزرگ ننمایید با تشکر:)

خادم اهل بیت

عضو جدید
از شما بزرگواران تقاضا دارم عاجزانه می خوام که بابا پسر و دختر نکنید هممون انسان .همش نشستید خودتون به اختلافات این دو سیخونک می زنید. پس اون پسرا هم بیان بگن دخترا هم مثل ما دارن اکثرا کار میکنن واگه از شوهرشون یک زمانی خوششون نیاد هیچ مهریه وچیزی غرامت عاطفی به مرد نمی خواد وپرداخت نمی کنن و و و و و......انقدر خودتون تفاوت بین این دو گونه رو بالا نبرین ،بعضی جاها واقعا به نفع زن چون قانون بقا اینه و بالعکس .پس دشمن شاد نکنید وبدونید که خربزه آب است و الآن به فکر نون دراوردن باشید. با سپاس از همه .بنده کوچیک همه شما هستم.

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا با نظر استارتر موافقم اما از جملش در مورد 1پسر بی سواد اصلا خوشم نیومد چون پسر بی سواد هم انسانه بالاخره.
دوما واقعا واسه ما به عنوان قشر تحصیلکرده جامعه بده که داریم اینجا بحث چیپی چون دختر و پسر رو دنبال میکنیم و بعضی دوستان هم به کل کل رسوندنشون.
دنیای پیشرفته امروز این موضوع رو حل کرده و به خاطر همینه که امروز تو این جایگاه هستن.این طرز تفکر و این بحثا فقط باعث عقب موندگیه خودمونه

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منکه اصلا فیلم نمیبینم کلا ترجیح میدم برنامه کودک ببینم
فیلما وقت تلف کردنه همشون توش ازدواج هست
کمدی وطنز بهتره الان مثلا خیلی هوس کردم ساختمان پزشکان رو ببینم :D

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
هنرگفتگو

هنرگفتگو

با سلام و احترام
از جمله برنامه های جدید تالار هنر ، احیاء و راه اندازی ِ "گفتگوهای هنری" هست ، تا علاوه بر یافتن نقاط قوت و ضعف سایر هنر ها ، هنر گفتگو رو فرا بگیریم و بیش از پیش تقویت کنیم.
در این زمینه ، علاوه بر به روز آوریِ تاپیک های قدیمی( از قبیل همین تاپیک) ، بزودی تاپیک های جدید با موضوعات ِ هنری - اجتماعی ِ جذاب، عامه پسند، و گاهاً جنجالی ایجاد خواهند شد و با اطلاع رسانی ، از عموم ِ علاقمندان به گفتگوهای هنری دعوت به عمل خواهد اومد.
» نکته ی مهم در تمام گفتگوها ، رعایت حد و حدود و شئونات اخلاقی در گفتگو هست. لطفا با احترام به عقاید مغایر یا متضاد با عقاید خود ، هنر گفتگو رو در بین خودمون بیش از پیش ریشه دار کنیم .
با آرزوی موفقیت و کامیابی ...:gol:

و اما نظر خودم در مورد موضوع تاپیک :
به نظرم استارتر محترم ، فقط یک جنبه از "کم کاری" یا "کم لطفی" یا بهتره بگم نقایص صدا و سیما رو مد نظر قرار دادن.
بر هیچکس پوشیده نیست که رسانه ی ملی ، چه تاثیر شگرفی در فرهنگ سازی ( چه غلط و چه درست ) در جامعه داره ؛ اما متاسفانه به دلیل یا دلایلی شاهد کوتاهی در این راستا هستیم.
یه مثال عرض می کنم و خوشحال میشم که نظرات سایر دوستان رو هم در این مورد و موارد مطرح شده بشنوم :
مثال :
ما همه جا ، در تاریخ و فرهنگ ایران زمین، در کتب اخلاقی و مذهبی و ... زندگی ِ ساده و بی آلایش و ساده زیستی رو مدح شده دیدیم و همیشه بهش سفارش شدیم ( و می شویم ! ) ، اما متاسفانه در اکثر فیلم ها و سریال های تلویزیونی، اوج تجمل گرایی و خانه ها و ماشین ها و مبلمان انچنانی و .. و... رو می بینیم !
آیا این گواه ِ صادقی بر این ادعایی که در بالا عرض کردم ، نیست ؟!
به نظر میرسه که هست.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقيقا به نكته خوبي اشاره كرديد اولا اينجور سريالها و فيلمها نه اينكه هيچ بار معنائي ندارند بلكه صدمات جبران ناپذيري رو هم به جامعه و هم به زنان وارد ميكنند شوخي خوبه ولي نه تا حدي كه باعث بشه صدمه اي به كسي بزنيم در مورد راهكارها هم اينكه بايد در وهله اول بايد مسئولين صدا و سيما در جريان گذاشت و در وهله دوم خود زنان كمتر از اين دست فيلمها استقبال بكنند

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
متاسفم اینو میگم اما من با اینکه یه دخترم واقعا تو جامعه می بینم که 90% دخترا صرفا فقط فکر شوهر کردن هستن هیچ به خودشون ارزش قائل نیستن بخاطر همینم بعضی آقایون سودجو از این افکار سو استفاده میکنن...
خب حق باشماست نباید تو تلوزیون تحقیر کنن دخترارو این واقعیتو باید آموزش بدن که اینطور نباشه...نه اینکه فقط سریال درست کنن واسه سرگرمی..که تازه اونم جنبه ی منفی میده به جامعه
این ک موردی نداره ک
ازدواج ی مرحلا از زندگیه
اما اینکه بعضیا چجوری این فکرو عملی میکنن جای بحث داره:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

و اما نظر خودم در مورد موضوع تاپیک :
به نظرم استارتر محترم ، فقط یک جنبه از "کم کاری" یا "کم لطفی" یا بهتره بگم نقایص صدا و سیما رو مد نظر قرار دادن.
بر هیچکس پوشیده نیست که رسانه ی ملی ، چه تاثیر شگرفی در فرهنگ سازی ( چه غلط و چه درست ) در جامعه داره ؛ اما متاسفانه به دلیل یا دلایلی شاهد کوتاهی در این راستا هستیم.
یه مثال عرض می کنم و خوشحال میشم که نظرات سایر دوستان رو هم در این مورد و موارد مطرح شده بشنوم :
مثال :
ما همه جا ، در تاریخ و فرهنگ ایران زمین، در کتب اخلاقی و مذهبی و ... زندگی ِ ساده و بی آلایش و ساده زیستی رو مدح شده دیدیم و همیشه بهش سفارش شدیم ( و می شویم ! ) ، اما متاسفانه در اکثر فیلم ها و سریال های تلویزیونی، اوج تجمل گرایی و خانه ها و ماشین ها و مبلمان انچنانی و .. و... رو می بینیم !
آیا این گواه ِ صادقی بر این ادعایی که در بالا عرض کردم ، نیست ؟!
به نظر میرسه که هست.

کاملا صحیح موافقم
بحث درمورد صداوسیماس نه نظرات شخصی و بحث دختر و پسر
صدا و سیمای ایران خیلی مشکلات داره اینم یکیشه
تاثیر شگرفش هم رو جامعه اصن قابل چشم پوشی نیس
و این فقط مشکل ایران نیس
کافیه یکی از سریالای ترکیه رو ببینید...

مه دوست

عضو جدید
سلام به دوستان
جالبه چون قبلا یه همچین فکری هم به ذهن من رسیده بود...
خانم ها تو فیلم های ایرانی نقش خاصی ندارن... یا در حال ازدواج اند ویا باردارند(شرمنده ام) فیلمسازان خیلی هم اصرار درتوصیف این مراحل دارن...گاهی اوقات من به عنوان یه دختردرکنار خانواده نمیتونم تحمل کنم و از پای تلوزیون بلند میشم ...

شاید یه دلیل اینکه اکثر دخترهای جامعه ی ما به فکر ازدواج هستن اینکه فکر میکنن یا به دخترها القا شده که فقط با ازدواج کردن به خوشبختی برسن ...دخترهایی رو دیدم که همه ی کارهاشون رو گذاشتن بعد از ازدواج (بصورت مصداق :از یه دختر خانمی که بشدت علاقمندبه موسیقی هست , شنیدم که آموزش موسیقی رو گذاشته بعداز اینکه روزی ازدواج بکنه...) درصورتی که ما انسانیم و کلا هدف از آفرینش ما ازدواج کردن و زندگی کردن در این دنیا نیست...البته من مخالف ازدواج نیستم و ازدواج روهم بسیارضروری در رشد انسان میدونم (این مطلب بسیار گستردست که این زمان و این مکان جای مناسبی برای مطرح کردنش نیست)
درکل بنظر میرسه که در فیلم های خانوادگی ایرانی معنای عمیقی وجود نداره و بیشتر یجور خاله بازی هستش... باسریال های ماهواره ای مخالفم!!! اونا که دیگه در کل پوچ هستن
میدونم که اینجا جاش نیست ولی دقت کردین که تو فیلم های ایرانی مدشده که تو ماشین و پشت فرمون شروع به گریه کردن می کنن؟!!!!!
با تلفن صحبت کردن هم که یه امر عادی هستش و فقط اون نقش مثبت ها که اینقدر خوبن که دیگه حرص بیننده رو در می یارن ,کنار خیابون پارک میکنن
بنظرم بد آموزی هم دارن ...هم از نظر معرفی جوون ها به افراد میانسال درواقع پدرو مادرها و هم از نظر آموزشی ...واقعا جای تاسف داره!!!

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نظر شما چیه؟

باید چکار کرد؟
صد در صد با حرفت موافقم و به این قضیه فکر کردم با اینکه سریال های ایرانی را دنبال نمیکنم ولی تا بوده چنین بوده و تا هست چنین است و میدونم که چه خبره و این سریال باران را هم کمی دیدم . تا ما ها اعتراضی نمیکنیم و کارمون شده سکوت هرجور که دلشون بخاد مینویسندو اجرا میکنند باید یک اعتراض درست و حسابی سر این قضیه بشه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من چند سالی میشه که سریال های ایرانی رو بیخیال شدم. قبلنا که سریالای ایرانی تماشا میکردم بابت خیلی چیزا خیلی حرص می خوردم برا همین کلا بیخیالشون شدم. الانم از تصمیمی که گرفتم ابدا پشیمون نیستم و اتفاقا خیلی هم از کارم راضیم.:cool:.............البته باید اعتراف کنم از بین سریالای ایرونی که خیلی وقت پیشا میدیدم، عاشق "خانه سبز" بودم و هستم و خواهم بود......یادش به خیر

بالا