هم قطارهای عزیز لطفا نظرتون در مورد این طرح بگین : مهم

EECi

مدیر بازنشسته
دوستای دیگه هم چنان در خواب زمستونی بسر می برند zzzZZZzzzzz......!!!!
انگار رقبای ما دارن مشخص می شن.( بازگشت ایدین!!)
بیاد روز های اهو خونیمون بر می گردیم به اون دوران!

موفق باشید

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببنیم وتعریف کنیم آقا آیدین.
به عمل کار برآید.:redface:
البته من تو رو خوب می شناسم تو حتما می تونی.;)

دوستای دیگه هم چنان در خواب زمستونی بسر می برند zzzZZZzzzzz......!!!!
انگار رقبای ما دارن مشخص می شن.( بازگشت ایدین!!)
بیاد روز های اهو خونیمون بر می گردیم به اون دوران!

موفق باشید

;);););):gol::gol::gol::gol::gol:
YA ALI....

EECi

مدیر بازنشسته
سلام و درود خدمت مهندسای عزیز.
اومدم یه روز شماری برای کنکور بدم و بگم به کنکور 10 ماه دیگه مونده. دقت کنید 10 ماه ! نه ده مـــــــــــــاه!!!!

امیدوارم یه تلنگری باشه . مخصوصا واسه بچه هایی که برای کنکور اماده میشن.

nobody!

عضو جدید
سلام.
امیدوارم همگی موفق بشید.
این تاپیک خیلی عالی هست...منظورم برنامه فشرده و رقابت.

اما تو رو خدا رقابت باشه نه حسادت و بدون دروغ...اسفند بعد کنکور هم دوباره بیایم و نظرامون رو درمورد کنکور و سوالات هم بدیم...
در کل پشت هم دیگه رو خالی نکنیم...
اگه اوکی؟
منم اوکی.
یا علی.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام.
امیدوارم همگی موفق بشید.

اما تو رو خدا رقابت باشه نه حسادت و بدون دروغ...اسفند بعد کنکور هم دوباره بیایم و نظرامون رو درمورد کنکور و سوالات هم بدیم...
اگه اوکی؟
منم اوکی.
یا علی.

اصل موضوع چیه؟
متوجه نشدم
چیکار باید کنیم؟

سلام:gol: خوش اومدید
مهندس جان تمام بچه های اینجا با صداقت میرن جلو و رقابلت می کنند بدون حسادت . حتی به هم کمک می کنند تو منابع و سایر مشکلات که اونها هم به خودشون بیان. ما اینجا با همیم برای رقابت در کنکور.

البته که اوکی!!:gol::gol:

بازم اون پست خصوصی رو که به nobody فرستاده بودم اینجا میزارم تا همه استفاده کنن.

مجری این طرحHniArsh هستن. که شما باید برید به صفحه پیغام گیر ایشون و ساعت مطالعاتتون رو براش سند کنید . هر روز باید اینکارو بکنید. شما اول در یک گروه جدید قرار می گیرید و بعد یه ماه اگر ساعات مطالعتتون در سطح سایر بچه های برتر بود میرید به گروه ممتاز ( گروه اول)
برای شروع باید یه برنامه بریزید و سعی ساعات مطالعه بچه ها رو هم در نظر بگیرید!( تازه افتادیم رو رل و دیر بمونید کلاتون پس معرکس)

مشخصصاتتون رو به مجری طرح بفرستید یا در همان تاپیک هم قطاری ها قرار بدید.

موفق باشید

باز هم موفق باشید:gol::gol::gol::)

EECi

مدیر بازنشسته
خیلی ممنون از اظهار لطفتون!
هر کس علاقه مند باشه خودش میاد مهندس. با زور که نمیشه . تعدادمون هم خوب هست و داره منطقی جلو میره.
موفق باشید

مهرا

عضو جدید
طرح جالبیه
من مثل شما برای کنکور نمیخونم ولی برای درس خوندن طرح خوبیه
ضمناا جو خوبی داره
تنها مشکلش به نظر من اینه که تعدادمون کمه
بعدشم مثلا تو هر ماه یه نمونه انتخاب بشه بدون اینکه به ثبت ساعتهای قبلش توجه بشه
تو مسائل آموزشی کسی رو با کسی مقایسه نمیکنن بلکه پیشرفت هرکس رو نسبت به خودش میسنجن
این موضوع رو هم به بحث بزاریم نظر دوستان چیه؟

EECi

مدیر بازنشسته
طرح جالبیه
ضمناا جو خوبی داره
بعدشم مثلا تو هر ماه یه نمونه انتخاب بشه بدون اینکه به ثبت ساعتهای قبلش توجه بشه
تو مسائل آموزشی کسی رو با کسی مقایسه نمیکنن بلکه پیشرفت هرکس رو نسبت به خودش میسنجن

من هم یه پیشنهاد دیگه دارم. ما برای هر درس از یه کتاب چند تا تمرین انتخاب کنیم و تا یه مدت معین حلشون کنیم .
نظرتون چیه؟

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود خدمت مهندسای عزیز.
اومدم یه روز شماری برای کنکور بدم و بگم به کنکور 10 ماه دیگه مونده. دقت کنید 10 ماه ! نه ده مـــــــــــــاه!!!!

امیدوارم یه تلنگری باشه . مخصوصا واسه بچه هایی که برای کنکور اماده میشن.

سلام به آیدین جان . دوست خستگی ناپذیر من!!!:gol:
آیدین ممنونم از یاد آوری مهمی که کردی.

-----> این روشنی هدف است که به شما نیرو میبخشد. آنتونی رابینز

سلام.
امیدوارم همگی موفق بشید.

اگه اوکی؟
منم اوکی.
یا علی.

سلام دوست عزیز:gol:.
اگه هستین امر کنین تا گروه چهارم رو هم تشکیل بدیم;)

-----> اگر شریف و صادق باشی فریبت می دهند، تو اما هنوز هم شریف و صادق بمان و به ضمیر باطن خود به صورت یک هوش زنده و یک یار موافق بنگر. ژوزف مورفی
یاحق...

سلام:gol: خوش اومدید
مهندس جان تمام بچه های اینجا با صداقت میرن جلو و رقابلت می کنند بدون حسادت . حتی به هم کمک می کنند تو منابع و سایر مشکلات که اونها هم به خودشون بیان. ما اینجا با همیم برای رقابت در کنکور.

البته که اوکی!!:gol::gol:

بازم اون پست خصوصی رو که به nobody فرستاده بودم اینجا میزارم تا همه استفاده کنن.

مجری این طرحHniArsh هستن. که شما باید برید به صفحه پیغام گیر ایشون و ساعت مطالعاتتون رو براش سند کنید . هر روز باید اینکارو بکنید. شما اول در یک گروه جدید قرار می گیرید و بعد یه ماه اگر ساعات مطالعتتون در سطح سایر بچه های برتر بود میرید به گروه ممتاز ( گروه اول)
برای شروع باید یه برنامه بریزید و سعی ساعات مطالعه بچه ها رو هم در نظر بگیرید!( تازه افتادیم رو رل و دیر بمونید کلاتون پس معرکس)

مشخصصاتتون رو به مجری طرح بفرستید یا در همان تاپیک هم قطاری ها قرار بدید.

موفق باشید

باز هم موفق باشید:gol::gol::gol::)

بازم ازت ممنونم آیدین جان ;)

-----> نبوغ در سادگی نهفته است. مونزارت
پیروز و سربلند باشی:gol:

شما ها هم خیلی بیکارین .... ببخشید من حوصله ی این چیزارو ندارم ...... یا بهتره بگم از پس انجامش بر نمیام.... ولی جالبه .... سعی میکنم واستون مشتری پیدا کنم

سلام دوست عزیز:gol:
-----> ترس را از خود بران و با خود بگو من با نیروی شعور خود قدرت انجام هر کاری را دارم. ژوزف مورفی
همون که دوستم آیدین گفت:
هر کس علاقه مند باشه خودش میاد
موفق باشید;)

طرح جالبیه
ضمناا جو خوبی داره

سلام.:gol::gol:
ولی مهرا خانم فکر کنم تعداد مون خوب نباشه . بدم نیستا!!!
در مورد اون بعدشم هم یکم بیشتر توضیح میدین؟؟
در ضمن : (با هر تصمیمی تغییری تازه در زندگی آغاز میکنید. آنتونی رابینز)

من هم یه پیشنهاد دیگه دارم. ما برای هر درس از یه کتاب چند تا تمرین انتخاب کنیم و تا یه مدت معین حلشون کنیم .
نظرتون چیه؟

عالیه :heart: ;)
اگه موافقید از ماه بعد دیگه کلاس رف اشکالرو توی یه تاپیک شروع کنیم .خوبه؟؟؟

nobody!

عضو جدید
هر کس علاقه مند باشه خودش میاد مهندس. با زور که نمیشه . تعدادمون هم خوب هست و داره منطقی جلو میره.
موفق باشید

سلام.
اما من کاملا اتفاقی با این تاپیک آشنا شدم... اطلاع رسانی بشه بهتره...بازم هرچی صلاحه.

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعالیت گروه های 1 ، 2 و 3 در فروردین ماه1389

فعالیت گروه های 1 ، 2 و 3 در فروردین ماه1389

efa_67

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشيد
1سوال داشتم از همگي
بعضي از دوستان نوشتن كه زبان را با متود نصرت يا جي7 يا 504 مي خونيم
ميشه در موردشون 1كم توضيح بديد

EECi

مدیر بازنشسته
متد جعبه لایتنر . یعنی شما لغات رو روی کاغذا بنویسی و در مدت های تعیین شده مرور کنید.
متد 504 اموزش با لغت و جمله اون لغت هست که بصورت نرم افزاری هست و با کامپیوتر یاد میگیرید.
میخوام یه طرحی بزارم با کمک شما بعنوان اکادمی ترجمه متون تخصصی برق . هر هفته یه متن کنکور رو ترجمه کنیم تا خود کنکور میشه 40 متن تخصصی. بعد ترجمه هامون رو اپلود کنیم و با هم مقایسه کنیم.
بنظرتون عملی هست؟

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز
طرح خوبي هست موافقم .
از بقيه دوستان هم دعوت ميكنيم. اميدوارم استقبال خوبي بشه نشد هم واسه خودمون مفيده
دوستاني هم كه تو اين زمينه ها تجربه دارند بهمون بگند كه اين طرح خوبي هست يا خير؟
در مورده عملي بودنش هم بگم كه اگه انسان ها تصميم بگيرند همه كاري مي تونن انجام بدن پس ميتونيم

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
متد جعبه لایتنر . یعنی شما لغات رو روی کاغذا بنویسی و در مدت های تعیین شده مرور کنید.
متد 504 اموزش با لغت و جمله اون لغت هست که بصورت نرم افزاری هست و با کامپیوتر یاد میگیرید.
میخوام یه طرحی بزارم با کمک شما بعنوان اکادمی ترجمه متون تخصصی برق . هر هفته یه متن کنکور رو ترجمه کنیم تا خود کنکور میشه 40 متن تخصصی. بعد ترجمه هامون رو اپلود کنیم و با هم مقایسه کنیم.
بنظرتون عملی هست؟

سلام
عالیه آیدین خان . موافقم ;)
میتونی اولیشو خودت زحمتشو بکشی؟!

یاعلی:gol::gol::gol:

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه : با عرض پوزش از تمامی شرکت کنندگان در طرح آمادگی ارشد به دلیل کم کاری اکثریت اعضا تا اطلاع ثانوی ادامه طرح به حالت تعویق در آمد. :(

موفق و پیروز و سربلند باشید:gol::gol:
یا علی...

vahid abdoie

عضو جدید
سلام
متاسف شدم که این طرح ادامه پیدا نکرد. کاش می شد که تعهد بیشتری نسبت به گفته هامون داشتیم.:cry:
ولی به هر حال بی نتیجه هم نبود و در این مدت به طور منظمی درس هامون رو دنبال کردیم. البته من که خودم باز هم دنبال می کنم.;)
هر وقت که طرح دوباره شروع بشه، من هم هستم .;)
از زحمات دوستان هم تشکر می کنم.بخصوص آقای فولادوند.;)
:gol:برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت وجرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.:gol:
موفق وپیروز باشید.

مهرا

عضو جدید
سلام
منم متاسفم
چرا ادامه ندادید؟؟؟؟؟
این که یه هفته کسی درس نخونه مسئله غیر عادی نیست ممکن در بعضی روزای سال یا بعضی موقعه ها کسی درس نخونه اگر متعهد هم باشه کمتر میخونه
فکر نمیکنم چون یه هفته کسی ساعتاش رو نگفته دلیلی برای حذف یه طرح باشه
دوم::من خودم نگه داشتم آخر هفته بگم
سوم:منم با وحید موافقم این طرح به درس خوندن من نظم میده(الان یه کمی راه افتادم)
چهار ::اصلا دلیلتون موجه نیست
پنج:::خواهشمندم طرح برگرده حتی شده با اعضای کمتر
موفق باشید

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه این تاپیک را داشتم می خوندم که به این صفحه رسیدم و دیدم تعطیل شده چرا اینقدر زود نا امید شدید ؟

سلام
متاسف شدم که این طرح ادامه پیدا نکرد. کاش می شد که تعهد بیشتری نسبت به گفته هامون داشتیم.:cry:
ولی به هر حال بی نتیجه هم نبود و در این مدت به طور منظمی درس هامون رو دنبال کردیم. البته من که خودم باز هم دنبال می کنم.;)
هر وقت که طرح دوباره شروع بشه، من هم هستم .;)
از زحمات دوستان هم تشکر می کنم.بخصوص آقای فولادوند.;)
:gol:برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت وجرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.:gol:
موفق وپیروز باشید.

سلام
منم متاسفم
چرا ادامه ندادید؟؟؟؟؟
این که یه هفته کسی درس نخونه مسئله غیر عادی نیست ممکن در بعضی روزای سال یا بعضی موقعه ها کسی درس نخونه اگر متعهد هم باشه کمتر میخونه
فکر نمیکنم چون یه هفته کسی ساعتاش رو نگفته دلیلی برای حذف یه طرح باشه
دوم::من خودم نگه داشتم آخر هفته بگم
سوم:منم با وحید موافقم این طرح به درس خوندن من نظم میده(الان یه کمی راه افتادم)
چهار ::اصلا دلیلتون موجه نیست
پنج:::خواهشمندم طرح برگرده حتی شده با اعضای کمتر
موفق باشید

سلام دوستان . وقت بخیر!!!
ممنونم از لطفتون.
دوستان این که تعداد کم باشه برا حداقل من یکی کارو راحتتر میکنه چون کنترلشون راحتتر میشه تا اینجا ok!!!
ولی اینکه تو یک هفته فقط 2الی 3نفر گزارش بدند ، یکم توجیه پذیر نیست برام و با اون چیزی که من تو ذهنم فکر میکردم (وبا همین طرز فکر این طرح رو پیشنهاد کردم {البته از خانم حسنینی کمال تشکرو دارم که تو این کار کمکم کردن})خیلی فاصله داره وگرنه من قصد خالی کردن میدون رو ندارم
در ضمن تو این بهبوحه چنین پیامی یا پیام های مشابهی مثل این برات بفرستند دیگه نور علا نور میشه ، توجه کنید دوستان :

نمونه یکی از پیامها :
دوست عزیز کیفیت درس خوندن هر کی با یکی دیگه فرق داره
باید هرهفته خودتو با خودت مقایسه کنی
شاید یک هفته 20 ساعت بخونی یک هفته 30 ولی کیفیت اون 20 بالاتر باشه تعداد ساعت مهم نیس بازدهی بالا مهمه
نمی دونم می تونم منظورمو بگم یانه اگه شما خودتو با بقیه اینطوری مقایسه کنی شاید دچار استرس بشی منظورم شمای نوعیه
البته من چون کنکور ندارم اونجا نظر ندادم
بشین هر هفته خودنو مقایسه کن با خودت و دللایل ضعف و کاهش بازدهی و حتی افزایش بازدهیتو پیدا کن خیلی بیشتر کمکت می کنه تا اینکه یک کار استرس زایی مثل این طرح داشته باشین
موقعیت درس خوندن ما ها یکی نیس .شایدم من اشتباه می کنم
از بقیه که تجربه کنکور داشتن مثل اقای علی ساکت بپرسین :):smile:
من فقط احساسمو می گم امیدوارم راهنمایی اشتباه نکنم :redface:
ایشالا که همه کنکوری های اینجا و هر کی تلاش می کنه به نتیجه خوبی برسه:gol::gol::gol::gol: موفق باشی دوست من:gol::gol::gol:

دیگه خودتون قضاوت کنین دیگه

ولی بازم هر چی اکثریت تصمیم بگیره من در خدمتم ;)
یاحق...

مهرا

عضو جدید
سلام
من باز رو حرفم هستم میگم برگرده
ضمنا چرا تو فرم های دیگه تبلیغ نمیکنید؟؟/لزومی نداره که فقط از تو باشگاه باشن
امیدوارم دیگه از دوشنبه یا نهایتا سه شنبه شروع کنیم
فقط یه بسم الله دوباره میخواید همین

EECi

مدیر بازنشسته
از همه دوستان خواهش دارم تا با کمک هم دوباره این طرحو راه بندازیم.
موافقید؟

:gol: