همین الان چکار میکنید ؟!

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
تازه رسیدم کلبه دراز کشیدم جلوی شومینه آتیش و از پنجره بارش برف رو نگاه میکنم
من چقدر سکوت کوهستان رو دوست دارم 😍
کلبه یعنی کجا؟ برام جالبه شما همیشه از یه کلبه حرف میزنین، همیشه اونجا زندگی میکنین تا برای استراحت گاهی میرین اونجا؟

eterno

کاربر ممتاز
میخوام کم کم آماده بشم برم بیرون

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلبه یعنی کجا؟ برام جالبه شما همیشه از یه کلبه حرف میزنین، همیشه اونجا زندگی میکنین تا برای استراحت گاهی میرین اونجا؟
کوه گرووس در رشته کوه زاگرس نزدیک روستایی ک دامداری توش دارم ی کلبه است که بیشتر عصرها بعد از دامداری به اینجا میام و صبح هم از اینجا میرم شرکت
خلوت کردن تو دل طبیعت حس وصف نشدنی داره که بهش وابسته شدم امیدوارم همه این حس و حال رو تجربه کنید😍😃.

و تکرار تماشای برف از پشت شیشه و من دراز کشیدم ک بخوابم

!austenite

کاربر حرفه ای
کوه گرووس در رشته کوه زاگرس نزدیک روستایی ک دامداری توش دارم ی کلبه است که بیشتر عصرها بعد از دامداری به اینجا میام و صبح هم از اینجا میرم شرکت
خلوت کردن تو دل طبیعت حس وصف نشدنی داره که بهش وابسته شدم امیدوارم همه این حس و حال رو تجربه کنید😍😃.

چقد قشنگ
خوشبحالت

eterno

کاربر ممتاز

بله تجربه قشنگیه، من خودم شمالی هستم و یه خونه باغ داریم که گاهی بهش سر میزنیم، زندگی کردن کنار طبیعت خیلی حس خوبیه.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای چقدر قشنگ..
جامون خالی.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد قشنگ
خوشبحالت
بله تجربه قشنگیه، من خودم شمالی هستم و یه خونه باغ داریم که گاهی بهش سر میزنیم، زندگی کردن کنار طبیعت خیلی حس خوبیه.
وای چقدر قشنگ..
جامون خالی.
🌸🌷🌸
مرسی دوستان
ان شاالله همیشه سلامت شاد باشید 💗

دارم آماده میشم ک بخوابم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رفتم که بخونم هیچی نخوندم رفتم بیرون

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مشغول صرف نهار در کنار والدین گرامی 😁

eterno

کاربر ممتاز
موبایل به دست نشستم جلوی تلویزیون، گوشم هم پیش پسرم و همسرمه توی اتاق خوابه که ببینم آخرش کدومشون موفق میشه اون یکی رو بخوابونه😁😁😁