همین الان داری به چی فکر میکنی؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
مرسی گلم
ک بفکرمی
ممنون
خواهش میکنم عزیزم
متاسفانه زن بودن تو کشور ما خیلی خیلی سخته غیر از جامعه حتی با خونواده ی خودتم باید بجنگی تا اثبات بشی
یا بتونی اون استقلال مد نظرتو بدست بیاری
کشورهای جهان سوم که حالا حالاها کار داره تا به اون آزادی برسیم
البته سالهای اخیر خیلی بهتر شده امثال ما پدر و مادر شدن و بچه هاشونو بهتر درک میکنن

به اینکه چرا یه چیزی هی فیل،،، میکنن هی از فیل،،، درش میارن

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم
متاسفانه زن بودن تو کشور ما خیلی خیلی سخته غیر از جامعه حتی با خونواده ی خودتم باید بجنگی تا اثبات بشی
یا بتونی اون استقلال مد نظرتو بدست بیاری
کشورهای جهان سوم که حالا حالاها کار داره تا به اون آزادی برسیم
البته سالهای اخیر خیلی بهتر شده امثال ما پدر و مادر شدن و بچه هاشونو بهتر درک میکنن

به اینکه چرا یه چیزی هی فیل،،، میکنن هی از فیل،،، درش میارن
به اینکه واقعا همینطوره و ماها پدر و مادرهای بهتری هستیم.

eterno

کاربر ممتاز
به خونه ای توی شهر جدیدمون که پیشنهاد دادم با خونه ی ما معاوضه کنه و یه مقداری هم سر بهش بدیم، قراره صحبت کنند و بهمون خبر بدن. ولی من لوکیشن دقیق خونه رو پیدا نمیکنم🤔 خیابونش رو میدونم کجاست ولی کوچه ش رو نمیدونم🤔

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
به خونه ای توی شهر جدیدمون که پیشنهاد دادم با خونه ی ما معاوضه کنه و یه مقداری هم سر بهش بدیم، قراره صحبت کنند و بهمون خبر بدن. ولی من لوکیشن دقیق خونه رو پیدا نمیکنم🤔 خیابونش رو میدونم کجاست ولی کوچه ش رو نمیدونم🤔
میگن برای خرید خونه خیلی دقت کنید حتما لوکیشن با اون چیزی که میگن یکی باشه نه اینکه خونه بغلی باشه و تقلب کنن
مثل اینکه این یه راه کلاهبرداریه که میگن تو نقل و انتقال ملک خیلی باید بهش دقت کرد.

به اینکه چرا سرعت نت کمه:w00:

eterno

کاربر ممتاز
میگن برای خرید خونه خیلی دقت کنید حتما لوکیشن با اون چیزی که میگن یکی باشه نه اینکه خونه بغلی باشه و تقلب کنن
مثل اینکه این یه راه کلاهبرداریه که میگن تو نقل و انتقال ملک خیلی باید بهش دقت کرد.

به اینکه چرا سرعت نت کمه:w00:
ما که ندیده معامله نمیکنیم، میریم میبینیم اول.
ولی به هرحال یه جای دیگه ای فیلم همین واحد رو دیدم، خیلی پرتی داشت، خوشم نیومد، اگه اونا قبول کنند هم من نظرم عوض شده نمیخوامش دیگه.
.
به کم شدن میزان معاملات ملکی🙄
بعد من میگم چرا تپش قلب میگیرم، از بس فکر و خیال توی سرمه🤦‍♀️

eterno

کاربر ممتاز
به اینکه یه کامنتی دیشب خوندم که خیلی درست میگفت.
میگفت توی شب قدر با تکرار مدام العفو، فوقش خدا از حق خودش بگذره و تو رو ببخشه، ولی باید ببینی که آیا انسان های اطرافت هم حقی به گردنت دارن و اونا هم بخشیدنت یا نه.

eterno

کاربر ممتاز
من و مامانم میخوایم بریم بازار تا پارچه مانتو بخریم. من میخوام یه مانتو بدوزم که هم راحت باشم و هم اسپرت نباشه و بتونم توی مراسم رسمی بپوشم، دارم به مدلش فکر میکنم.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم یکمی راحت شدیم ! مثل اینکه طرف ها به خواسته شون رسیدن ... دست از اذیت کردن ما برداشتن تا حدودی ؟
...
ولی خداییش کاش منم یکی رو داشتم ک دیگران رو بخاطر ما با خاک یکسان می‌کرد؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر جون انسان ها مفت شده ، جرات پدرش هست بخودم بگه ؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا باید همه چی رو آزمایش کنن ببینن چی میشه؟ آقا جان انسانم نفس میکشم ، نکنین

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا بعضیا باید انقدر درد بکشن؟
خب آخرش که چی!
درد کشیدن عیب نداره ، خدا خواسته
من خودم درد زیاد کشیدم .
ولی زندگی و مرگ دست خداست ، قرار نیست آدما توش دخالت کنن ک طرف رو خلاص کنن ؟ :|

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داشتم به یکی فکر میکردم ک هرگز نمیتونم بپذیرم ک انسان بدذاتی باشه . با اینکه خیلیا خود واقعی شون رو نشان دادند اما بنظرم او یک انسان واقعی است .

آخرین ویرایش: