همه چيز در خصوص comfar

hparhizi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيز
با توجه به اينكه مدتي هستش دنبال نرم افزار comfar خصوصا نسخه فارسي و آموزش اون هستم اما هنوز موفق به كسب نتيجه نشدم و بطور كلي تاپيك در مورد اين نر افزار كم هستش لذا تصميم گرفتم يه تاپيك جديد ايجاد كنم تا شايد منبعي بشه براي دوستان از جمله خودم كه بيشتر در اين خصوص آموزش ببينيم ضمننا اگه كسي ميتونه به صورت آموزش از طريق همين تاپيك اقدامي بكنه اعلام آمادگي بكنه .. ممنون

pooyanunited

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيز
با توجه به اينكه مدتي هستش دنبال نرم افزار comfar خصوصا نسخه فارسي و آموزش اون هستم اما هنوز موفق به كسب نتيجه نشدم و بطور كلي تاپيك در مورد اين نر افزار كم هستش لذا تصميم گرفتم يه تاپيك جديد ايجاد كنم تا شايد منبعي بشه براي دوستان از جمله خودم كه بيشتر در اين خصوص آموزش ببينيم ضمننا اگه كسي ميتونه به صورت آموزش از طريق همين تاپيك اقدامي بكنه اعلام آمادگي بكنه .. ممنون

http://rapidshare.com/files/99048092/CAMFAR.rar

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزيز
دوست عزيز
منظورتون نرم افزاريه كه براي نوشتن طرح هاي توجيهي استفاده مي شه ديگه.من شنيدم دوره ي آموزشيش خيلي گرونه اما هر كي بلد باشه پول خوبي مي تونه دراره .
به هر حال فكر كنم يه روز به درد ما بخوره.
با تشكر

amirhakimi

عضو جدید
دوست عزيز
منظورتون نرم افزاريه كه براي نوشتن طرح هاي توجيهي استفاده مي شه ديگه.من شنيدم دوره ي آموزشيش خيلي گرونه اما هر كي بلد باشه پول خوبي مي تونه دراره .
به هر حال فكر كنم يه روز به درد ما بخوره.
با تشكر

ا پس بگو من چرا نمیشناسمش :D
من تو این زمینه فعالیتی ندارم ولی مطمئنم که سایر دوستان هستند که اطلاعات کامل رو در اختیارتون بذارن.

hparhizi

عضو جدید
آشنايي با كامفار

آشنايي با كامفار

ا پس بگو من چرا نمیشناسمش :D
من تو این زمینه فعالیتی ندارم ولی مطمئنم که سایر دوستان هستند که اطلاعات کامل رو در اختیارتون بذارن.

اين نرم افزار نرم افزاري هست كه توسط سازمان unido جهت طراح هاي ايجاد ، توسعه و موارد ديگر طراحي شده و بانك صنعت و معدن خيلي روش تكيه ميكنه جهت نوشتن طرحهاي توجيهي ودر محاسباتش تورم استهلاك و خيلي پارمترهاي ديگه رو در نظر ميگيره فقط نميدونم چرا با اينكه نرم افزار خيلي سختي نيست اينهمه مبالغ هنگفت جهت دوره هاي آموزشي اون دريافت ميشه

hparhizi

عضو جدید
البته دوست عزيزمون آقاي mr_mashmash يه جزوه آموزش خوب رو تو لينك زير قرار داده كه تا حد زيادي جهت آشنايي با اين نرم افزار كمك ميكنه من خودم هم خيلي استفاده كردم اما مطمئناً جهت آشنايي با كل نرم افزار بايد بيشتر اطلاعات كسب كرد . ضمن اينكه نسخه هاي موجود كه بصورت free عرضه شدند demo بوده و فقط تا بخش ورود اطلاعات ميشه ازشون استفاده كرد و قسمت محاسبات و دريافت گزارشاتشون بسته است .
اگه كسي بتونه نسخه كرك شده اين نرم افزار رو در اختيار قرار بده كه واقعا عاليه و از اجر معنويش هم برخوردار خواهد شد ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=21179&highlight=comfar&page=4

آخرین ویرایش:

amirhakimi

عضو جدید
مبالغ هنگفت جهت دوره هاي آموزشي اون دريافت ميشه

آخه چه نیازی هست (بجز مدرک:twisted: !) که دوره های آموزشی رو برین و هزینه رو دست خودتون بزارین. عامل اصلی علاقه شماست، اگه دوسش داشته باشین تا دلتون بخواد مقاله و ebook ریخته که فرصت نمیکنین همشو بخونین.:w10: از help خود نرم افزار هم غافل نشین.:w12:
{من solidworks رو از online tutorial اش یاد گرفتم و الان تقریبا توش حرفه ایی شدم}

amirhakimi

عضو جدید
برای نسخه کامل نرم افزار هم اگه یه سرچ کوچولو تو نرم افزارهای P2P (مثل emule) یا torrnet بکنین احتمالا به نتیجه میرسین;)

hparhizi

عضو جدید
آخه چه نیازی هست (بجز مدرک:twisted: !) که دوره های آموزشی رو برین و هزینه رو دست خودتون بزارین. عامل اصلی علاقه شماست، اگه دوسش داشته باشین تا دلتون بخواد مقاله و ebook ریخته که فرصت نمیکنین همشو بخونین.:w10: از help خود نرم افزار هم غافل نشین.:w12:
{من solidworks رو از online tutorial اش یاد گرفتم و الان تقریبا توش حرفه ایی شدم}

حرف شما رو قبول دارم كه ميشه از طريق help نرم افزار ، درش استاد شد خود من براي يادگيري access و excell همين كار رو كردم و ميتونم بگم تا حدي حرفه اي شدم و برنامه هاي كاربردي خوبي هم تهيه كدم ، اما مدت زماني كه صرف اين كار كردم حدود دوسال بود در صورتيكه كليه مطالبي رو كه من به سختي ياد گرفتم به اطرافيانم منتقل كردم و اونها خيلي سريعتر از من خودشون رو بالا كشيدند .
به حال استفاده زا تجربيات ديگران ميتونه خيلي مفيد باشه تا خيلي از بيراهه ها رو به اشتباه طي نكنيم و سريعتر به مقصد برسيم.
ضمن اينكه در اين تاپيك فقط آموزش مطرح نيست قيمت خود نرم افزار هم خيلي بالاست و براي خيلي ها امكان استفاده از نرم افزار اصلي وجود نداره يعني من نميدونم اگه بابت اين نرم افزار 300 الي 400 هزار تومن بدم ، ميتونم اصلاٌ در آينده ازش كسب درآمد بكنم يا نه و يا اينكه اگه همين فردا يه كار نوشتن طرح توجيهي با كامفار به من پيشنهاد شد اونوقت چكار بايد بكنم .

netspyking

عضو جدید
با سلام

جهت تهیه نرم افزارهای تخصصی تماس بگیرید (تخفیف برای اعضای سایت) :

Comfar III 2.2
(Comfar III 3.0 (Persian/English
Expert Choice
Rockwell Arena
Palisade Decision Tools
Genstat
Pertmaster
DNV PHAST

تلفن همراه : 09143134373

bardinova

مدیر بازنشسته
این نرم افزار یه نرم افزار فوق العاده در خصوص شبیه سازی هست . منتها فقط بدرد کسی میخوره که میخواد تو این فیلد کار کنه . من بلد نیستم ! . بعید هم میدونم یه زمانی بهش احتیاج پیدا کنم . مقوله شبیه سازی جزو اون دسته از تخصصهایی نیست که من بهش علاقه داشته باشم و بخوام اون رو دنبال کنم . پس باز هم مثل همیشه تاکید میکنم ، در صورتیکه میخواین تو فیلد مربوط به اون کار کنین دنبالش برین . دونستن اون با امثال Excel و Access خیلی فرق میکنه !! .

amirhakimi

عضو جدید
لطفاً اگه ميشه يكم بيشتر توضيح بديد من متوجه اين تاپيكتون نشدم

نرم افزار های "پیر تو پیر" (peer 2 peer) نرم افزار هایی هستند که هر نفر مجموعه ایی از فایلهای خودش رو به اشتراک میذاره (یک سینی بزرگ رو فرض کنین که هر کی هر داره میاره میریزه وسط) بعد داخل اون همه فایل معمولا چیزهای مورد نیاز پیدا میشه. معروف ترین اونا emule است.

amirhakimi

عضو جدید
این نرم افزار یه نرم افزار فوق العاده در خصوص شبیه سازی هست . منتها فقط بدرد کسی میخوره که میخواد تو این فیلد کار کنه . من بلد نیستم ! . بعید هم میدونم یه زمانی بهش احتیاج پیدا کنم . مقوله شبیه سازی جزو اون دسته از تخصصهایی نیست که من بهش علاقه داشته باشم و بخوام اون رو دنبال کنم . پس باز هم مثل همیشه تاکید میکنم ، در صورتیکه میخواین تو فیلد مربوط به اون کار کنین دنبالش برین . دونستن اون با امثال Excel و Access خیلی فرق میکنه !! .
دقیقا همینطوره، اگه بخواین دنبال همه چی برین یدفعه چشماتونو باز میکنین میبینین بعد کلی وقت که صرف کردین هیچ تخصصی ندارین. پس چه بهتر که با انتخاب یک فیلد مشخص تکلیف خودتون رو از ابتدا مشخص کنین !

hparhizi

عضو جدید

من اينطور متوجه شدم كه comfar يه نرم افزار در خصوص شبيه سازي هستش اما من فكر ميكردم در زمينه تهيه طرحهاي توجيهي استفاده ميشه لطفاً يكم بيشتر توضيح بديد .

hparhizi

عضو جدید
نرم افزار های "پیر تو پیر" (peer 2 peer) نرم افزار هایی هستند که هر نفر مجموعه ایی از فایلهای خودش رو به اشتراک میذاره (یک سینی بزرگ رو فرض کنین که هر کی هر داره میاره میریزه وسط) بعد داخل اون همه فایل معمولا چیزهای مورد نیاز پیدا میشه. معروف ترین اونا emule است.

لطفا آدرس دقيق سايتشو بزارين

bardinova

مدیر بازنشسته
لطفا آدرس دقيق سايتشو بزارين

در خصوص نرم افزارهای P2P شما نیاز به سایت ندارین . کافیه که از یه جایی (هرجا ! مثل Download.com یا Rapidshare) نرم افزار رو دانلود و نصب کنین . نرم افزارهای مثل Kazaa , Emule , E Donkey , Ares , و ... . درضمن میتونین از نرم افزار Bittorrent هم برای دانلود فایلهای Torrent استفاده کنین .

hparhizi

عضو جدید
مشخصات comfar

مشخصات comfar

دوستان اين هم يه توضيح نسبت كامل از نرم افزار comfar اميدوارم كه بدرد بخوره

پیوست ها

• comfar.zip
    4.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mr_mashmash

عضو جدید
دوستان عزیز متاسفانه نسخه کرک کامفار هنوز پیدا نمیشه ، بنده در این زمینه خیلی سرچ کردم ولی موفق نشدم (از p2p و torrent و امثلهم هم یافت نشد)
در مورد آموزش از روی help و e-book هم باید عرض کنم متاسفانه همراه نسخه دموی کامفار help موجود نیست و من e-book هم تا حالا ندیدم .
در قسمت جزوات یک جزوه ای گزاشتم ، بدرد خوره و تقریبا چکیده یکی از دوره های آموزشی معتبر کامفاره ، اگر کسی بیشتر علاقمند به یادگیری کامفار هست بنده با همکاری شرکت ایتوک رایانه یک CD آموزشی درست کردم که 2 - 3 ماهی هست به بازار اومده (البته سودش تماما متعلق به ایتوک رایانه هست و از فروشش پولی به من نمیرسه )
کامفار یک نرم افزار کاملا تخصصی برای تهیه طرح های توجیهی مالی و اقتصادی هست البته منظورم از تخصصی پیچیده بودن نرم افزار نیست (کما اینکه بنده خودم همچنان ترجیح میدم از Excel برای محاسبات و نوشتن طرح ها استفاده کنم) و یادگرفتنش هم اونجوری که بعضی ها گفتن پول توش نیست مگر اینکه کارتون مرتبط با طرح نویسی باشه.

مجید

عضو جدید
DEMO

DEMO

سلام
چون این نرم افزار و کلاسهای آموزشی اون گرونه با استفاده از جزوه های آموزشی که دوستان ارائه دادن و نسخه ی دموی نرم افزار ببینید که اگر علاقه دارید هزینه کنید و زمان برای یادگرفتنش بگذارید .
موفق باشید
یاعلی

دانلود DEMO :

ftp://ftp.unido.org/COMFAR/c3demo34.exe

hr56

عضو جدید
salam

salam

سلام
چون این نرم افزار و کلاسهای آموزشی اون گرونه با استفاده از جزوه های آموزشی که دوستان ارائه دادن و نسخه ی دموی نرم افزار ببینید که اگر علاقه دارید هزینه کنید و زمان برای یادگرفتنش بگذارید .
موفق باشید
یاعلی

دانلود DEMO :

ftp://ftp.unido.org/COMFAR/c3demo34.exe
سلام و خسته نباشید.اگه نرم افزار کامفار با کرک شو پیدا کردین من هم شدیدا احتیاج دارم.لطفا اگه کسی داره بذاره

hr56

عضو جدید
source comfar3

source comfar3

سلام و خسته نباشید.اگه نرم افزار کامفار با کرک شو پیدا کردین من هم شدیدا احتیاج دارم.لطفا اگه کسی داره بذاره

ای بابا مثل اینکه کسی اینجا جواب ما رو نمی ده.من دنبال نرم افزار کامفار می گردم اگه کسی سورسشو داره یه کمکی به من بکنه.ممنونم

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
آيا اين نرم افزار هم در فيلد طرح توجيهي كاربرد دارد يا خير ؟

سلام آقای مهندس پرهيزی

تقريبا نرم افزار SAS بزرگترين و کاملترين نرم افزار تحليل داده ای پارامتری و غيرپارامتری هست. اين نرم افزار قدرت اعجاب انگيزی در مورد تحليل و حل مسايل بسيار پيچيده OR داره. SAS ابزارهای خاص COMFAR رو برای امکانسنجی نداره ولی بسيار بسيار کاملتر از COMFAR هست و اگه کسی از لحاظ علمی بتونه با اين نرم افزار کار کنه ، کمترين کاربرد اون می تونه تحليل اطلاعات طرح های امکانسنجی باشه.

با احترام

M59

عضو جدید
سلام هر نرم افزاری یاد گرفتنش 20% قضیه است مابقی باید توی کار یاد گرفت من خودم تجربه کردم