همه مهندسين رباتيك بيان خودشون رو معرفي كنن

soheila01

عضو جدید
ویژه ی هم شهرها

ویژه ی هم شهرها

دوستان مهندسین از استان مازندارن شهرهای نور و چمستان کسی هست؟ پیشنهاد کاری داشتم.

سلام محمد رضا هستم دانشجوی ترم پایانی دانشگاه آزاد قزوین باور کنید تو این رشته فرصت های خیلی خوبی برای کار کردن هست فقط اعتماد به نفس داشته باشید و تخصص خودتونو تو یه قسمتش بالا ببرید مثلا کد نویسی یا کنترل من خودم هم زمان برای 2 شرکت در حال کار هستم و یه گروهی هم داریم که تو قسمت ربات های آموزشی فعالیت می کنیم یا حق

مرد آهنی

عضو جدید
سلام دوستان من دارم روی لباس ایرون من کار میکنم ولی می خوام بدونم از قالب سازی روش بهتری برای ساخت بدنه هست یا نه با تشکر

مرد آهنی

عضو جدید
سلام ندا خانم منم صادق دانشجوی رشته هواپیمایی هستم ولی رباتیک هم یه چی بلدم الانم دارم روی لباس ایرون من کار می کنم به راهنمایی هات خیلی احتیاج دارم اگه خواستی کمک کنی با بله برام ایمیل کن .....sadegh.verjil. 1373@gmail. Comممنون میشم کمکم کنی

iman_csc

عضو جدید
سلام منم مهندسی رباتیک شاهرود درس می خونم ترم 3 و هر کاری از دستم بر بیاد تو این سایت انجام می دم...

somayeh_71

عضو جدید
سلآم
من اخر شهریور که پروژه ام رو تحویل بدم فارغ. التحصیل میشم و میخوام بگم جایی ک به دانشجوها زیاد اهمیت نمیدن انتخاب یه رشته نو ظهور اشتباه محض هستش.
توصیه من اینه ک تغییر رشته بدید،من ترم 3 میخواستم تغییر رشته بدم همه ی بچه های رشتمون و مدیر گروه منو منصرف کردن و گفتن تا چند سال دیگه درست میشه اما هیچ اتفاقی نیافتاد.....
پیشرفت ایران مثل راه رفتن لاک پشته

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
پیشرفت ایران مثل راه رفتن لاک پشته

مشکل شما این است که فکر می کنید ایران جدا از شما است

ایران از همین آدم ها تشکیل شده اند

حالا که فارغ التحصیل دارید می شوید پیش خودتان (نه اینجا) بگویید شما برای پیشرفت ایران (هر قسمتی اش نه منحصرا رباتیک) چه کار کردید؟ آیا وجود شما باعث پیشرفت قسمتی از ایران شده است.

John F. Kennedy's
January 20, 1961
ask not what your country can do for you. ask what you can do for your country

Farnush*

عضو جدید
سلام من فرنوش دانشجوی رباتیک دانشگاه صنعتی سیرجانم،ورودی 92(دوس داشتم همدان قبول شم ولی نشد:()
الان ترم 4 هستم ولی متأسفانه بلد نیستم حتی ربات تعقیب خط بسازم

bachemosbat1

عضو جدید
درود بر شما
در خصوص نداشتن بازار کار ، فقط خواستم بدونی اگر مایل بودی در آموزشگاههای روباتیک می تونی تدریس داشته باشی .
مثلا" آموزشگاههای روباتیک اسپروز - تهران و اسلامشهر