همسر مطيع ميخواهيد يا... (آقايون و خانومها در نظر سنجي اسلامي شركت كنيد)!!!!!!!

همسر مطيع ميخواهيد يا... (آقايون و خانومها در نظر سنجي اسلامي شركت كنيد)!!!!!!!

• زن هستم، مايلم شوهرم كاملا مطيع من باشد

رای: 0 0.0%
  • زن هستم، مايلم با شوهرم همفكري كنم

رای: 43 55.1%
  • زن هستم، ميخواهم مطيع شوهرم باشم

رای: 1 1.3%
  • مرد هستم، مايلم زنم كاملا مطيع من باشد

رای: 3 3.8%
  • مرد هستم، مايلم با زنم همفكري كنم

رای: 28 35.9%
  • مرد هستم، ميخواهم مطيع زنم باشم

رای: 3 3.8%

• مجموع رای دهندگان
    78

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من یکی که همسر به اون معنی که یه زنی رو دستش رو بگیرم بگم این زن منه نمیخوام چه برسه من مطیع اون باشم یا اون مطیع من بلکه من یه دوست میخوام برای همه عمرم (فکر کنم یه دست همیشگی عبارت بهتری از زن باشه)

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می خوام مطیع شوهرم باشم مردا همیشه دوست دارن تو خونه حرف حرف اونا باشه وقتی تو بیشتر مواقع زن به شوهرش بگه چشم اون احساس خیلی خوبی بهش دست می ده و بنابرین زنشو بیشتر از جونش دوست خواهد داشت حالا چون زنشو خیلی دوست داره نمیخواد که اون ناراحت بشه درنتیجه هر خواسته همسرشو عملی می کنه
پس اینجا خانوم هم داره حرف خودشو به کرسی می نشونه
وبدون هیچ کلکلی و ودر نهایت عشق ومحبت زندگی می کنند
عزیزم میری خونه شوهر 1 بار که مطیع شدی ودیدی به خواستت هیچ توجهی نمیشه حساب کار دستت میاد.
هرکس مطیع هرکس باشه ،زن ومرد فرق نداره،طرفش فکرمیکنه که من هر کاری کنم خوب این هیچی نمیگه پس بذار هرکار میخوام بکنم،تو تا میای اعتراض کنی بهت می گن هان چه خبره تا دیروز صدات در نمیومد حالا چی شده اینطوری زبون دراز شدی.مجبوری 1 عمر تو سر خور باشی.
همفکری بهترین روشه.نه حرف تو نه اون.حرف حق.

• Like
واکنش ها: sh85

نازی دلبر

عضو جدید
عزیزم میری خونه شوهر 1 بار که مطیع شدی ودیدی به خواستت هیچ توجهی نمیشه حساب کار دستت میاد.
هرکس مطیع هرکس باشه ،زن ومرد فرق نداره،طرفش فکرمیکنه که من هر کاری کنم خوب این هیچی نمیگه پس بذار هرکار میخوام بکنم،تو تا میای اعتراض کنی بهت می گن هان چه خبره تا دیروز صدات در نمیومد حالا چی شده اینطوری زبون دراز شدی.مجبوری 1 عمر تو سر خور باشی.
همفکری بهترین روشه.نه حرف تو نه اون.حرف حق.
شما دارین می فرمایین هرکس مطیع هرکس باشه ،زن ومرد فرق نداره،طرفش فکرمیکنه که من هر کاری کنم خوب این هیچی نمیگه ولی مونده طرف مقابلت کی باشه همون طور که می دونین خانومها شدید حیله گراند و خیلی خوب می تونن نقش بازی کنن
نمی دونم شاید شما درست می گین ولی من دختر بازی گوشی هستم از این زناییی نیستم که تا می گن بالا چشت ابرو کز می کنن و اشک چشمشون جاری میشه
من همیشه برا عملی شدن حرفام یه راهی دارم

بالا