همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.AVISA

عضو جدید
میشه لطفا یکی بفرمایید که قضیه سوال بازسازی پس از سانحه تو این ازاد چجوریه!!!ممنون

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه ازاد هم باید میز و زیرانداز و وسایل ببریم یا میزاشون میز نقشه کشیه؟ وسیله چیا لازمه؟:D

واسه اسکیسش اگر میز دارین که جمع میشه ببرین،اگر ندارین ،زیر انداز ببرین چون رو صندلی تکی باید کار بکشید.

پارسال کاغذ A3 بود، اینکه چیا ببرین بستگی به خودتون داره ،مطمئنا خط کش - راپید - مداد و پاکن ،حتی اشل لازمه ، برخی از بچه ها هم که کلاس اسکیس میرن،خط کش مخصوص دارن .
راندو هم پارسال میگفتن نکنین ولی دو رنگ اشکالی نداره، باتوجه به حرفای اساتید ،ولی بازهم اگر ترس دارید راندو نکنید. (چون خودم اینکارو نکردم که بخوام تضمین کنم)

کاغذ پوستی هم ببرین،ولی اجازه نمیدن ببرین سر جلسه ، شما میتونین نگین داخل کیفتون پوستیه ،البته اگر لازم دارین.
میتونین سریع با خطوط کم رنگ شطرنجی کنید کاغذتون رو که درگیر مقیاس کمتر بشین ، مثلا هر خونه رو یک متر در نظر بگیرین. اگر مقیاس نخواد حدودی میتونید نقشتون رو بکشین ، ولی حدودی هم اگر میخواین بکشین ، تناسبات داشته باشه، یه مقیاسی داشته باشه..

تمیزی مهمه از نظر من،ولی اگر کثیف هم شد خیلی خودتون رو درگیر نکنید، فقط مفهوم باشه. سرعت و تکمیل مدارک هم که خیلی مهمه.

nafise111

عضو جدید
واسه اسکیسش اگر میز دارین که جمع میشه ببرین،اگر ندارین ،زیر انداز ببرین چون رو صندلی تکی باید کار بکشید.

پارسال کاغذ A3 بود، اینکه چیا ببرین بستگی به خودتون داره ،مطمئنا خط کش - راپید - مداد و پاکن ،حتی اشل لازمه ، برخی از بچه ها هم که کلاس اسکیس میرن،خط کش مخصوص دارن .
راندو هم پارسال میگفتن نکنین ولی دو رنگ اشکالی نداره، باتوجه به حرفای اساتید ،ولی بازهم اگر ترس دارید راندو نکنید. (چون خودم اینکارو نکردم که بخوام تضمین کنم)

کاغذ پوستی هم ببرین،ولی اجازه نمیدن ببرین سر جلسه ، شما میتونین نگین داخل کیفتون پوستیه ،البته اگر لازم دارین.
میتونین سریع با خطوط کم رنگ شطرنجی کنید کاغذتون رو که درگیر مقیاس کمتر بشین ، مثلا هر خونه رو یک متر در نظر بگیرین. اگر مقیاس نخواد حدودی میتونید نقشتون رو بکشین ، ولی حدودی هم اگر میخواین بکشین ، تناسبات داشته باشه، یه مقیاسی داشته باشه..

تمیزی مهمه از نظر من،ولی اگر کثیف هم شد خیلی خودتون رو درگیر نکنید، فقط مفهوم باشه. سرعت و تکمیل مدارک هم که خیلی مهمه.

خیلی توضیحت جامع و کامل بود.... دستت درد نکنه

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
من نتونستم پاسخ نامه ارشد 93 ازاد پیدا کنم تو سایت اکادمی که الکی پاسخ 92 زده . لطفا اگه پاسخ نامه داره بزاره . ممنون

rozo

عضو جدید
سلام.من نمی دونم کنکورو تو شهر خودم باید بدم یا شهر دیگه!!؟ توی کارت ورود به جلسه نوشته دیگه؟؟استرس دارم لطفا کمکم کنین:cry:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام.من نمی دونم کنکورو تو شهر خودم باید بدم یا شهر دیگه!!؟ توی کارت ورود به جلسه نوشته دیگه؟؟استرس دارم لطفا کمکم کنین:cry:

خب موقع ثبت نام کجارو زدین.. همون محل زندگی تونه دیگه... اینککه دیگه استرس نداره بله تو ککارتم حوزتونو مینویسه

Rozita9197

عضو جدید
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: آزمون كارشناسي ارشد سال 1394 در دو نوبت صبح و عصر روزهاي پنج شنبه، جمعه و شنبه مورخ 7، 8 و 9 خرداد ماه در سراسر كشور برگزار خواهد شد. وي در ادامه گفت: داوطلبان مي توانند از ساعت 11:00 صبح روز يكشنبه با مراجعه به پايگاه اينترنتي www.azmoon.org و وارد كردن اطلاعات ثبت نام خود، برگه ورود به جلسه خود را دريافت كنند. علوي فاضل تأكيد كرد: چنانچه داوطلبان در برگه ورود به جلسه مغايرتي از لحاظ مشخصات فردي، عكس، سهميه، زبان و غيره ملاحظه كردند، مي بايست به باجه هاي رفع نقص كه در حوزه هاي برگزاري وجود دارد، مراجعه كنند. وي در مورد زمان مراجعه گفت: زمان رفع نقص برگه هاي ورود به جلسه روزهاي دوشنبه 4/3/94، سه شنبه 5/3/94 و چهارشنبه 6/3/94 از صبح ساعت 9:00 الي 13:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 مي باشد. وي در پايان گفت: براي دريافت جزييات اطلاعات برگه ورود به جلسه داوطلبان مـي تـواننـد به سـايت www.pubr-azmoon.com مراجعه و نسبت به دانلود اين اطلاعيه اقدام كنند
:gol:

طوبی01

عضو جدید
بچه ها اکادمی که نوشته سوالات کنکور با کلید هستن ولی کلیدی من نمی بینم که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چکار کنم؟؟

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد، من دوهفته ای هستش که کلاس اسکیسم تموم شده،ولی همینطور که قبلا گفتم کلاس من مخصوص سراسری بود..

یه گله کوچیک داشتم از دوستانی که کلاس میرن، که حداقل یه اشاره ای به مراحل طراحی اسکیس میکردن . اگر من از اسکیس صحبتی نمیکردم ، فقط به خاطر این بود که هدفم اصلا آزاد نبود و موردی بعدی اینکه مباحث کلاس من مرتبط با سراسری بوده نه ازاد.

به هرحال دیگه گذشت ،هرکسی عقیده خاصی داره و دلایل خاص خودش.(شاید این مورد توقع زیادی باشه)

من هفته گذشته تقریبا منزل نبودم،نتونستم زودتر پست بذارم، اگر دوستانی که کلاس نمیرن، میخواین مراحل طراحی کلاس های منو بدونن، بگن براشون میذارم .

:gol::gol:

S.AVISA

عضو جدید
سلام مجدد، من دوهفته ای هستش که کلاس اسکیسم تموم شده،ولی همینطور که قبلا گفتم کلاس من مخصوص سراسری بود..

یه گله کوچیک داشتم از دوستانی که کلاس میرن، که حداقل یه اشاره ای به مراحل طراحی اسکیس میکردن . اگر من از اسکیس صحبتی نمیکردم ، فقط به خاطر این بود که هدفم اصلا آزاد نبود و موردی بعدی اینکه مباحث کلاس من مرتبط با سراسری بوده نه ازاد.

به هرحال دیگه گذشت ،هرکسی عقیده خاصی داره و دلایل خاص خودش.(شاید این مورد توقع زیادی باشه)

من هفته گذشته تقریبا منزل نبودم،نتونستم زودتر پست بذارم، اگر دوستانی که کلاس نمیرن، میخواین مراحل طراحی کلاس های منو بدونن، بگن براشون میذارم .

ممنون دوست عزیز شما راهنماییهای خوبی میکنی..میشه اگه در مورد روند طرح تو آزاد اطلاعی داری بدی اینکه بیشتر هدف طراحها چیه مثلا میگن تو سراسری به سنت اهمیت میدن ازادم اینجوریه..و اینکه میگن دیتیل فنی باید حتما دقیق باشه یا شماتیک از سازه های جدید بیشتر میخوان!!؟

دوستان لطفا اگه کسی جوابای 93 رو داره خیلی لطف میکنه بزاره.ممنون میشیم

یچیز دیگه بازم سوال کردم .درصد بازسازی پس از سانحه چجوریه؟جدا حساب میشه؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 94

ستاره جون نیکی و پرسش:o
شما پیش کی کلاس میرفتین

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز شما راهنماییهای خوبی میکنی..میشه اگه در مورد روند طرح تو آزاد اطلاعی داری بدی اینکه بیشتر هدف طراحها چیه مثلا میگن تو سراسری به سنت اهمیت میدن ازادم اینجوریه..و اینکه میگن دیتیل فنی باید حتما دقیق باشه یا شماتیک از سازه های جدید بیشتر میخوان!!؟

دوستان لطفا اگه کسی جوابای 93 رو داره خیلی لطف میکنه بزاره.ممنون میشیم

یچیز دیگه بازم سوال کردم .درصد بازسازی پس از سانحه چجوریه؟جدا حساب میشه؟

خواهش میکنم

دوست خوبم در مورد دانشگاه ازاد خیلی کم اساتید به ما توضیح دادن، فقط استاد علی نیا که ازشون پرسیدم گفتن ، دانشگاه ازاد فرمال تر باید باشه..
وبه من گفتن اگر همون مراحل دانشگاه سراسری رو پیاده کنین در اسکیس دانشگاه ازاد هم موفق میشین ، اتفاقا رویه معماری ایرانی هم میپسندن..

اگر سازه جدید استفاده کنید خوبه ،ولی از اصل قضیه نباید غافل بشین ، اون هم اینکه مدارکتون کامل باشه.

در مورد سوال اخرتون هم اطلاعی ندارم..

ستاره جون نیکی و پرسش:o
شما پیش کی کلاس میرفتین

تو تاپیک تمرین گروهی گفتم ، کلاس استاد شقاقی،که البته خودشون فقط تدریس نمیکردن ، گروهی از چند اساتید خوب بودن . (یه اکیپ خوب)

.............

نمونه سوالات اسکیس - ورکشاپ ازاد 94 - موسسه ایوانخانه:

http://s6.picofile.com/file/8189992718/94_موضوعات_ورکشاپ_ازاد_ایوانخانه.rar.html

سوالات کنکور 93 دانشگاه ازاد :

http://s6.picofile.com/file/8189994518/سوالات.rar.html

پاسخنامه:

http://s3.picofile.com/file/8189995800/پاسخنامه.rar.html

از کتاب عصر کنکاش

erfan4877

عضو جدید
به گزارش پی اچ دی نیوز، علوی فاضل با اعلام این خبر افزود،درمورد زمان برگزاری این آزمون گفت:آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در صبح و عصرهفت، هشت و ۹ خرداد ۹۴ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح ازساعت ۸ و در نوبت عصر از ساعت ۱۶ آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه فرایند توزیع کارت از سوم خرداد آغاز می‌شود،افزود:داوطلبان از ساعت ۱۱ تاریخ ۳ خرداد با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.در صورت وجود مغایرت بین اطلاعات داوطلب و اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه درج شده است،فرد می تواند با همراه داشتن مدارک لازم به حوزه امتحانی خود مراجعه کرده و نسبت به رفع نقص اقدام نماید.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به من می گوید اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد و کارت ورود به جلسه را نمی دهد چیکار باید بکنم ؟:cry:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان امکانش هست ترتیب انتخاب دانشگاه رو عوض کنم ؟

کسی چیزی می دونه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا