همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دیگه نیست ؟
خونه ای که برا مادرش ساخت به شکل خانه ای بود که بجه ها میکشن بعد گفت خانه ، خانه است و به همون شکل خونه هایی که بچه ها میکشن ساخت

جالب انگیزناکه...
میگم تو که معمارهستی چرا خانه مادر هستی رو طراحی نمیکنی؟؟؟شعار هم که خوب بلدی بعد یه شعار برگرفته از اون هم بزار

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اینو از اول میگفتین!!
کیبوردم پاره شد از بس حرص خوردم!!
اخه سالیوانو با ادولف اشتباه کرده بودی عزیزم
ولی بجاش دیگه یادت نمیره اینارو

جالب انگیزناکه...
میگم تو که معمارهستی چرا خانه مادر هستی رو طراحی نمیکنی؟؟؟شعار هم که خوب بلدی بعد یه شعار برگرفته از اون هم بزار

خونه خوبه خونه مامانم اُمیده
خونه خوبه بوی مامانمو میده
خونه خوبه خونه مامانم اُمیده

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ...من هنوز ثبت نامم نکردم پس فردا قراره ثبت نام کنم گفتن روز توزیع کارت
بچه ها میخام تازه شروع کنم بخونم چی بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلنم حوصله ندارم راستشوبخاییدد
میشه پاسخ تشریحی 92رو پی ادف کنید اخه عکس پرینتش خیلی سخته ممنون میشم میدونم سخته اما لدفاااا کمک کنید

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ...من هنوز ثبت نامم نکردم پس فردا قراره ثبت نام کنم گفتن روز توزیع کارت
بچه ها میخام تازه شروع کنم بخونم چی بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلنم حوصله ندارم راستشوبخاییدد
میشه پاسخ تشریحی 92رو پی ادف کنید اخه عکس پرینتش خیلی سخته ممنون میشم میدونم سخته اما لدفاااا کمک کنید

چه جالب...روز توزیع کارت ورود به جلسه واسه کنکوری که سه روز بعدشه ثبت نام میکنن!!!...میبینید بچه ها؟؟پس اونایی که نخوندن اصلا نگران نباشن..همه قبولن به هرطریقی که شده..
والا تو این فرصت 7 روزه باقیمونده تا کنکور پیشنهاد میشه تست بخونی...اگه هم واسه سراسری کنکور داده بودی خلاصه مباحث رو دوره کن راحت قبولی..;)
از اسکیس هم غافل نشو...یه تمرینی کن...اصلا استرس نداشته باش..بچه های اینجا هم همه در حد معمولی هستن و چیز زیادی نخوندن..
اینم پی دی اف پاسخنامه از مرکز معماری:

پیوست ها

• pasokhnameh azad 92.pdf
    764.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چه جالب...روز توزیع کارت ورود به جلسه واسه کنکوری که سه روز بعدشه ثبت نام میکنن!!!...میبینید بچه ها؟؟پس اونایی که نخوندن اصلا نگران نباشن..همه قبولن به هرطریقی که شده..
والا تو این فرصت 7 روزه باقیمونده تا کنکور پیشنهاد میشه تست بخونی...اگه هم واسه سراسری کنکور داده بودی خلاصه مباحث رو دوره کن راحت قبولی..;)
از اسکیس هم غافل نشو...یه تمرینی کن...اصلا استرس نداشته باش..بچه های اینجا هم همه در حد معمولی هستن و چیز زیادی نخوندن..
اینم پی دی اف پاسخنامه از مرکز معماری:
واااااااااا!! کی گفت ثبت نام میکنن؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش میشد الویتامونم تغییر بدیم
اینجور که مشخصه اولویت هاتم میتونی تغییر بدی..ولی باید دوباره ثبت نام کنی و اون 50 تومن رو بدی..!!!!
برو باجه رفع نقص همونجا فک کنم اینکارو کنن....
میخوای ازnani_67 اطلاعات بیشتر رو بگیر..اونم پیگیر ثبت نام کردن بود

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دعا کنید المان و مقبره نباشه...اینجوری خییییلی سخت میشه..
الان اومدم تمرین کنم دیدم خیلی سخته...فک کن یه طرح بزنی که پرسپکتیو و برش بخواد..حالا طرحت هم پیچیده باشه..
خدا کنه یه طرحی بدن که یه ساختمون باشه که راحت نما و برش و پرسپکتیو بزنیم بدیم تحویل بریم...
خدایی المان خیییلی خوب نمیشه...المان رو فقط حرفه ای ها خوب میزنن..
من الان خیلی دپرسم:(

memarjon

عضو جدید
الان اومدم تمرین کنم دیدم خیلی سخته...فک کن یه طرح بزنی که پرسپکتیو و برش بخواد..حالا طرحت هم پیچیده باشه..
خدا کنه یه طرحی بدن که یه ساختمون باشه که راحت نما و برش و پرسپکتیو بزنیم بدیم تحویل بریم...

من که اسکیس داغونم.حالا خوبه شما میتونی
اره کاش المان و مقبره.از این چیزا ندن

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بهتره چیزی نگم خیلی داغونم چون اسکیس واسم یه کابوس وحشتناکه.:w28:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجور که مشخصه اولویت هاتم میتونی تغییر بدی..ولی باید دوباره ثبت نام کنی و اون 50 تومن رو بدی..!!!!
برو باجه رفع نقص همونجا فک کنم اینکارو کنن....
میخوای ازnani_67 اطلاعات بیشتر رو بگیر..اونم پیگیر ثبت نام کردن بود
ممنون از راهنماییت و پاسخنامه..اره اللن از نزدیکانم تهران بود جندروز پیش ثبت نام کرد اما من هنوز ن،فعلا نامه فرستادم باید فردا بزنکم شماره بایگانیمو بپزسم ..کاش میسپردم منم تهران مرکز آزمون ثبت نام میکردن میترسم نشه یا دبه دربیارن...نگزان نباشید همتون قبولیدد با با آزاده هاااااا.پولت آماده باشه کافیه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اسکیس داغونم.حالا خوبه شما میتونی
اره کاش المان و مقبره.از این چیزا ندن
ما هم در حدی نیستیم...منم فقط دعا میکنم المان و مقبره نباشه..هر چند تا الان مشخص شده موضوع چیه..
المان و مقبره هر چی میخواد باشه فرق نمیکنه بازم خوب نمیشه..کاش چیزی بدن که فضا داشته باشه...
من بهتره چیزی نگم خیلی داغونم چون اسکیس واسم یه کابوس وحشتناکه.:w28:

کابوس وار بهش نگاه نکن...سر جلسه تا هر حدی که میتونی کار کن..اگه دیدی راندو ضعیفی تمام کاراتو با همون راپید و ماژیک f کار کن...

ممنون از راهنماییت و پاسخنامه..اره اللن از نزدیکانم تهران بود جندروز پیش ثبت نام کرد اما من هنوز ن،فعلا نامه فرستادم باید فردا بزنکم شماره بایگانیمو بپزسم ..کاش میسپردم منم تهران مرکز آزمون ثبت نام میکردن میترسم نشه یا دبه دربیارن...نگزان نباشید همتون قبولیدد با با آزاده هاااااا.پولت آماده باشه کافیه

شما هم راحت ثبت نام میکنی...میخوای الان به مرکز ازمون مکاتبه کن..فردا صبح جوابش رو بهت میدن...
من یکم تو اولویت خراب کاری کردم...الان دوس دارم عوضش کنم...البته معدلم پایین زدم با اسمم رو اشتباهی نوشتم باید برم باجه رفع نقص درستش کنم.

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوست جون خوبی چقدر خوندی؟

سلام من هیچی!!! الان میخوام تو این یک هفته تستاروو بخونم همین!! آخه من امتحان نظامم دارم درگیر اونم بیشتر

بابا خواستم روحیه بدم...:razz:

من پستمو پاک میکنم صداشو در نیارییین :smile:
ببخشیدااااااااااااا

Thearchi

عضو جدید
آزادو که نمیخونن.... میرن سر جلسه، قبول میشن ، بر میگردن...به همین راحتی به همین خوشمزگی....
بابا شماها هم خیلی آزاد رو دست کم گرفتین!!! الان دیگه دوساله که روند عوض شده ... نمیخوام تو دل بچه ها رو خالی کنم ولی قول میدم امسال یه جوری می پیچونن که خیلی ها توش بمونن... اگه دورقوز تپه رو بزنیم بله قبولیم... ولی من که خودم فقط تهرانو زدم الان نگرانم....!

holooooooo

کاربر ممتاز
حدس دوستان خلاق...
البته شایعه شده که امسال مقبره میدن یا المان..حالا تا چقد واقعیت داره باید تا شنبه صبر کرد.

میدونینننننن به نظر من پرسپکتیو المانو مقبره سخت میشهههههه!!!! رسما دهنمون ..... فالت میشه ، چون نمیشه 4 تا مکعب گذاشت رو هم که بالا خره باید یه فرمی بزنی مثل مقبره ی خیام :biggrin:

holooooooo

کاربر ممتاز
بابا شماها هم خیلی آزاد رو دست کم گرفتین!!! الان دیگه دوساله که روند عوض شده ... نمیخوام تو دل بچه ها رو خالی کنم ولی قول میدم امسال یه جوری می پیچونن که خیلی ها توش بمونن... اگه دورقوز تپه رو بزنیم بله قبولیم... ولی من که خودم فقط تهرانو زدم الان نگرانم....!
باباااااااااااااااااا میخواد روحیهههههههههههههه بدههههههههه روحیهههههههههههههههههه روحیه :smile:
فایده نداشت پستمو پاک کردم

karanka

عضو جدید
سلام من هیچی!!! الان میخوام تو این یک هفته تستاروو بخونم همین!! آخه من امتحان نظامم دارم درگیر اونم بیشتر

من پستمو پاک میکنم صداشو در نیارییین :smile:
ببخشیدااااااااااااا

بیخیال...اینم بگم خود استادای آزادو از ملامکتبی های دانشگاه دولتی بیشتر دوست دارم...
ینی میخوام بگم پولش باشه تغابنی و دیبا و جودت رو به نقره کار و انصارش ترجیح میدم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا