هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تازه این تاپیک رو دیدم
راستش خیلی خیلی ناراحت شدم تا متوجه شدم
من که برای بهبود وضع این دوستمون 1000 تا صلوات نذر کردم
دوستانم هرکی می تونه این مار رو بکنه
راستی منم یک دوست گرفتاری دارم که داره زیر فشار مشکلات داغون می شه شما خوبان برای دوست منم دعا کنید

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستانم هرکی می تونه این مار رو بکنه
راستی منم یک دوست گرفتاری دارم که داره زیر فشار مشکلات داغون می شه شما خوبان برای دوست منم دعا کنید
خيلي مهربوني منصوره جان
دستت درد نكنه.
الهه با داشتن كسايي مثل شما حتما شفا پيدا مي كنه فقط كافيه خدا بخواد.:cry:

minerva

عضو جدید
دوست خوبم...... زندگي هر لحظه ميتونه مسيرش تغيير كنه ... بعضي وقت ها اتفاق هايي توي زندگي ما و اطرافيانمون پيش مياد كه توي دلمون نسبت به خدا شاكي ميشيم ..... ولي همه اينها جزئي از اين زندگي هستن...
يكي از دوستاي صميميم كه متأسفانه بعلت داشتن سرطان خون چند سال پيش فوت شدن رو هرگز فراموش نميكنم .... ميدوني درد كجا بود ...اينكه تازه مهندسيش رو گرفته بود و من اولين نفري بودم كه باخبر شدم ...دلش پيش يكي گير كرده .... ولي قسمت زندگيش چيزي غير از انتظاراتش بود....

من اين دوست عزيز (الهه) رو نميشناسم ولي از خداي مهربون كه رحيم ترينه عاجزانه تمنا دارم كه شفاشون بدن و فرصت دوباره ي زندگي رو بهشون برگردونن........... الهي آمين

بابت از دست دادن دوستتون خیلی خیلی متاسفم...برای آمرزش روحش دعا می کنم و حتما فاتحه می خونم.
ممنونم از دعایی که کردید...:gol:

minerva

عضو جدید
سلام
دوستانم هرکی می تونه این کار رو بکنه
از لطفتون ممنونم...امیدوارم بتونم با دعا در حق دوستتون جبران کنم...:gol::gol::gol::gol:

minerva

عضو جدید
سلام...
بچه ها یکی از مشکلاتشون تقریبا داره حل می شه...
یعنی حل شدنش غیر ممکن بود ولی الان ممکنه حل بشه:gol:

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
بچه ها یکی از مشکلاتشون تقریبا داره حل می شه...
یعنی حل شدنش غیر ممکن بود ولی الان ممکنه حل بشه:gol:
خدا رو شكر....
خيلي خوشحال شدم عزيزم.....
ميدونم خدا دعاهاي بنده هاي خوبش رو بي جواب نمي ذاره.
انشاءالله مشكلات ديگه شون هم حل ميشه بزودي.....:w30:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يا من اسمه دواء و ذكره شفاء
سلام
منم دعا ميكنم ان شاا... كه خوب بشه راستش منم دوستي دارم كه تا چند روز پيش تو كما بود ولي حالش تقريبا بهتره و به بخش منتقل شده اما هوشياريش هنوز پايينه اگه ميشه براي دوست من وتمام مريضها و گرفتارايي كه تو فاميل و اينور و اونور سراغ داريم هم دعا كنيد.
ممنون از همگي

ایتوک

عضو جدید
بچه ها فقط برا ش دعا کنید.چون دعا قضا و قدر رو عوض میکنه. من از صمیم قلب دعا میکنم که همه مریضها خوب بشن.مخصوصا دوست شما.خدا مهربونه و دستهایی که بطرفش با اخلاص بلند شده رو بی جواب نمیزاره.

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدا بعضي مواقع كساني رو كه بيشتر دوست داره آزمايش هاي سختي هم ازشون مي گيره.
اميدوارم سر بلند از اين آزمايش خارج بشن.........

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دو روز پیش مشهد بودم رای الهه خیلی دعا کردم امیدوارم هرچه زودتر حالش خوب بشه ...

خیلی خوشحالم شدم گفتید یکی از مشکلاشون داره حل میشه ایشالا همه مشکلاشون برطرف بشه
توروخدا برای منم دعا کنید خیلی گرفتارم خیلی دلم شکسته...

minerva

عضو جدید
سلام به همگی...
بچه ها از لطفتون ممنونم و برای سلامتی خودتون و تک تک وابستگانتون دعا می کنم...
الهه به کمک شما نیاز داره....تنهاش نگذارین:gol:

minerva

عضو جدید
سلام...
طفلکی چون پلاکت خونش پایینه هر روز باید بره بیمارستان:cry:
توکلمون به خداست....خدا بزرگه...اگه بخواد الهه به زودی شفا پیدا می کنه...پس اگه می شه یادتون نره که برای الهه دعا کنید...مطمئنا خدا دعای یکی از ما ها رومستجاب می کنه...من که خیلی امید دارم

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين خانواده اراكي بودند؟الان كجا هستند......؟ كدوم بيمارستان؟

خدا گاهي اوقات بلاهاي سر آدم مياره تا ادم بيشتر التماس كنه بيشتر دعا كنه تا به خدا بيشتر نزديك بشه اين دنيا فانيست اگر ميبينيشون بهشون بگو فردا طلوعي دوباره ست

minerva

عضو جدید
اين خانواده اراكي بودند؟الان كجا هستند......؟ كدوم بيمارستان؟

خدا گاهي اوقات بلاهاي سر آدم مياره تا ادم بيشتر التماس كنه بيشتر دعا كنه تا به خدا بيشتر نزديك بشه اين دنيا فانيست اگر ميبينيشون بهشون بگو فردا طلوعي دوباره ست
سلام.چه طور مگه؟بله...بیمارستان شریعتی

accounting

عضو جدید
اگر خدا قبول کند به روی چشم
نظری داشتم یک تاپیک بزنید که هرکس مشکلاتی و گرفتاری داشته که با توسل و دعاها وذکرهای خاصی به اجابت رسیده و گره از کارش گشوده بیماری شفا یافته بزاریم و هر کس از تجربیات و انشاالله حاجت روا شدنش بگوید و برای کمک به هم اون ذکرها را قرار دهیم

minerva

عضو جدید
اگر خدا قبول کند به روی چشم
نظری داشتم یک تاپیک بزنید که هرکس مشکلاتی و گرفتاری داشته که با توسل و دعاها وذکرهای خاصی به اجابت رسیده و گره از کارش گشوده بیماری شفا یافته بزاریم و هر کس از تجربیات و انشاالله حاجت روا شدنش بگوید و برای کمک به هم اون ذکرها را قرار دهیم
ممنون از پیشنهادتون...فکر خوبیه...اگه وقت کنم حتما این کار رو می کنم:gol::gol:

minerva

عضو جدید
سلام...
بچه ها لطفا بیاین برای سلامتی و شفای همه ی بیماران یک بار سوره ی حمد بخوانیم:gol:

لیلی 63

عضو جدید
خدا سلام . چطوری؟ از بنده هات چه خبر؟ حتما حال همشونو میدونی . یکیشون اسمش الهه ست . همون عمران خونده . تازه شاگرد اولم هست. داداششم بچه درس خونه. اما باباش مریضه. خدا الهه حالش خوب نیست. حتما میدونی کیو میگم! خدا منم مثل الهه رو تخت بیمارستان بودم . 7ماه پیش. تو که میدونی کی بوده؟ یادته همه از پشت پنجره برام گریه میکردن؟فکر میکردن دیگه خوب نمیشم؟ یادته خدا؟خودت بهم یاد دادی که فهموندی بهم همیشه بگم خدا بزرگه .یادته همه میگفتن سر تو چرا این بلا اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یادته همه پیش من کم اووردن؟ هنوزم دارم مقاومت میکنم . چون میدونم تو هستی تا با تو بمونم تا به تو وصل باشم . همه چی حله . خدا اما من کجا الهه کجا؟ میدونم وقتی درد میدی صبرشم میدی. خدا هوای الهه رو داشته باش باشه ؟ خیلی مواظبش باش. خودت تو قران گفتی بعد هر سختی یه خوشی هست. پس خوشی الهه و خانوادش کی میاد؟ من که نمیدونم حکمت کارات چیه. اما خودت پناه همه بنده هات باش.برا تو که کاری نداره . مواظبشون باش. به حق جدم پناهشون باش.

minerva

عضو جدید
خدا سلام . چطوری؟ از بنده هات چه خبر؟ حتما حال همشونو میدونی . یکیشون اسمش الهه ست . همون عمران خونده . تازه شاگرد اولم هست. داداششم بچه درس خونه. اما باباش مریضه. خدا الهه حالش خوب نیست. حتما میدونی کیو میگم! خدا منم مثل الهه رو تخت بیمارستان بودم . 7ماه پیش. تو که میدونی کی بوده؟ یادته همه از پشت پنجره برام گریه میکردن؟فکر میکردن دیگه خوب نمیشم؟ یادته خدا؟خودت بهم یاد دادی که فهموندی بهم همیشه بگم خدا بزرگه .یادته همه میگفتن سر تو چرا این بلا اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یادته همه پیش من کم اووردن؟ هنوزم دارم مقاومت میکنم . چون میدونم تو هستی تا با تو بمونم تا به تو وصل باشم . همه چی حله . خدا اما من کجا الهه کجا؟ میدونم وقتی درد میدی صبرشم میدی. خدا هوای الهه رو داشته باش باشه ؟ خیلی مواظبش باش. خودت تو قران گفتی بعد هر سختی یه خوشی هست. پس خوشی الهه و خانوادش کی میاد؟ من که نمیدونم حکمت کارات چیه. اما خودت پناه همه بنده هات باش.برا تو که کاری نداره . مواظبشون باش. به حق جدم پناهشون باش.
سلام دوست عزیزم...مرسی از لطفت...دارم حسابی گریه می کنم...پستی که گذاشتی جگرم رو آتیش زد...خیلی بی ریا بود...خیلی صادقانه بود:cry:
ممنونم ازت:gol:
می دونی مشکلاتشون مدام بیش تر می شه اما.......................امیدوارم خدا کمک کنه!اگه می شه به کسانی که می شناسی بگو دعا کنند که خدا رحم کنه...
راستی از ته دلم دوست دارم خوب خوب شی!از خدا می خوام بهت سلامتی بده.نمی پرسم چه بیماری داری چون شاید دلت نخواد بدونم اما ازت می خوام صبر داشته باشی و بدونی با داشتن روحیه و توکل به خدا همه چیز درست می شه...

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه آدم بداین اتفاقات براش بیفته میگن این کیفرکارهای زشتیه که انجام داده اگه یه آدم خوب براش این اتفاق بیفته میشه هرکه دراین بزم مقرب تراست جام بلابیشترش می دهند
اگه برای یه آدم بد اتفاقات خوب بیفته میگن خداداره بهش مهلت میده خدامیخوادتوی این زندگی دوروزه دنیابهش خوش بگذره تابیشترازیادخداغافل بشه واون دنیاعذاب سختی درانتظارشه اگه برای یه آدم خوب اتفاقات خوب بیفته میشه پاداش کارهای خوبی که انجام داده اگه یه آدم بددعاش مستجاب بشه میگن خدادلش نمی خوادهمچین آدمی به سمتش بیادبرای همین سریع درخواستش رواجابت میکنه اگه یه آدم خوب دعاش مستجاب نشه میگن خدامی خواداین بنده خوب بیشتربه درگاهش تضرع وزاری کنه چون خداازشنیدن صدای بنده اش که باهاش حرف میزنه لذت میبره...من که سردرنمیارم...

water.87

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز
حتما . حتما حتما براش دعا می کنم
انشالله که هر چه زودتر خوب بشه

بیاین همه با هم برای شفای الهه 14 با بخونیم:
:gol:یا من اسمه دوائ و ذکره شفائ:gol:

آخرین ویرایش:

Amir kabir.Iran

عضو جدید
اول از همه با تمام وجود برای شفا گرفتن الهه و حل شدن تمامی مشکلاتشون پیش خدای مهربان و حکیم و توانا دعا می کنم
من دلیل این همه مصائب و مشکلات رو نمی دونم اما همون جور که دوستان اشاره کردن می تونه امتحان و ابتلاء باشه که در این صورت قویا و از عمق وجودم میگم که خوشا به سعادتشون چون این همه مشکلات یعنی اینکه اولا خدا چه وجود پر استعدادی بهشون داده و دوما اینکه در ازای این همه رنج و تحمل این همه درد حتما پاداشی عظیم بهشون میده
اما معمولا در این جور شرایط همون طور که گفتی امکان داره ایمان آدم سست بشه و تکون بخوره و اگر اونها رو دعوت به صبر کنی حتی ممکنه اثر عکس داشته باشه
اما در هر حال
فان مع العسر یسرا ان مع العسر یسرا
ان الله مع صابرین
خدایا در آخر چنان کن که تو خشنود باشی و ما رستگار