هرکی کار خلافی تو دانشگاه یا مدرسه کرده بگه

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
این اولین پست منه.
بزرگترین خلافی که توی دانشگاه یا مدرسه کردین رو بگید.
خودم اولیشو می گم.
تو دبیرستان پشت معاون دبیرستان کاغذ می چسبوندیم.یه بار مچم رو گرفتن.نامردا پشتم رو خالی کردن من مقصر شناخته شدم.
توی دانشگاه هم یه بار با دوستم در حالی که از فضای دانشگاه عکس می گرفتیم گرفتنمون.می دونید کجا بودیم؟روی پشت بوم دانشکده علوم پایه!

Relampago

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا خلاف چی هس؟؟؟؟میشه برام توضیح بدین؟؟؟؟:surprised:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما خلاف زياد كرديم دادش / آبجي(خود يكي رو خط بزن)

اگر بخوام از دوران دبيرستان بگم كه من يه بار معاون مدرسه رو تا ميخورد زدم..سوم دبيرستان بودم.

بيچاره از مادرم هر دفعه مدرسه بود

....................

خلاف هاي حالا رو نميشه بگم...:D

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم از خلاف کار جالب که ارزش گفتن برای بقیه رو داشته باشه است.خلاف تو مدرسه یا دانشگاه با خلاف خارج از این محیط ها تفاوت داره

3erERFAN

عضو جدید
سلام به همه.... بعد از مدت ها دست به کیبورد شدم بالاخره

والا یه بار تو دبیرستان تخم مرغ گندیده بردم سر کلاس ..... معلممون بیچاره کبود شد از زور بوش.... دستور داد یه ربع بریم تا بو رفع بشه!!!:D

تو دانشگاه هم یه دختری رو به گریه انداختم... میدونین چرا؟..... خدایا منو ببخش...... همکلاسیم بود شمارمو واسه جزوه (مثلا) گرفت.... یه بار زنگ زد بهم دایورتش کردم رو گوشی یکی از دوستان بسیجیم....دوستمم ماشاالله با جنبه..... داستانی شد که نگو

البته چیزای فجیع تری هم هستن که بماند;)

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خلاف زياد كرديم دادش / آبجي(خود يكي رو خط بزن)

اگر بخوام از دوران دبيرستان بگم كه من يه بار معاون مدرسه رو تا ميخورد زدم..سوم دبيرستان بودم.

بيچاره از مادرم هر دفعه مدرسه بود

....................

خلاف هاي حالا رو نميشه بگم...:D

بهنام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

:surprised:چه خشنی تو!!!!اصلا بهت نمیاد!واسه چی معاونو زدی؟!؟

Pencil

عضو جدید
اول دبیرستان که بودیم خودم+45 نفر رو از مدرسه فراری دادم:biggrin:البته 15 تامون لو رفتیم،ومشخص نشد که لیدر من
هستم،ولی باز هم باهمین منوال یه بلایی سرمون آوردند که.......
ولی خوب تمام مراحل فرار جالب و خاطره انگیز بودش

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من فرار قشنگترین قسمت تو دوران دبیرستانه.من فقط واسه رو کم کنی مدیر مدرسه فرار می کردم

engage

اخراجی موقت
یادش بخیر خودم روزی نبود فرار نکنم یکبار کم مونده بود پام بشکنه

بیتا24

عضو جدید
نزدیک روز معلم بود
وماهم برا روز معلم رفتیم تو پارک کنار مدرسه و یه عالمه گل و برگ درخت آوردیم برا معلم مون
فک کن 30نفراینارو رو هم بذارن چه افتضاحی میشه...........کلاس همش شده بود علف و گل....قاطی

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلاف تو مدرسه زیاااد کردم.
اولین روز مدرسه ها (اول ابتدایی) شلوار یه دختررو ........

تو 4ام ابتدایی با خواهر دوقلوم کار کردیم که معلممونو میخواستن بندازن بیرون.

3وم دبیرستان اخراج موقت شدم. دلیلشششششششششم نمیشه گفت

این بود انشای من...

ainaz_F

عضو جدید
خلاف که یادم نمیاد...
همش شیطنت و بازیگوشیه دورانه بچگیه دیگه...
مثل آتیش زدن بخاری برای تعطیل شدن کلاس!
قفل کردن در اتاق دبیرا برای دیر اومدن معلما!
خراب کردن کل درو دیوار مدرسه به نشانه‌ی اعتراض (جریان داره)، (البته بطور تدریجی!!!)
تو دانشگاهم دیگه شیطنته خاصه خودشو داره دیگه !!!
خوب اینا همش خاطرست.
این کارا رو نمیکردیم دیگه خاطره‌ای نداشتیم که...بد میگم؟؟؟ :redface:

طوفان 2013

اخراجی موقت
خلاف که یادم نمیاد...همش شیطنت و بازیگوشیه دورانه بچگیه دیگه...مثل آتیش زدن بخاری برای تعطیل شدن کلاس! قفل کردن در اتاق دبیرا برای دیر اومدن معلما! خراب کردن کل درو دیوار مدرسه به نشانه‌ی اعتراض (جریان داره)، (البته بطور تدریجی!!!)تو دانشگاهم دیگه شیطنته خاصه خودشو داره دیگه !!!خوب اینا همش خاطرست. این کارا رو نمیکردیم دیگه خاطره‌ای نداشتیم که...بد میگم؟؟؟ :redface:
wow!!!!!!!!!

engage

اخراجی موقت
یک کار خاص و خطرناک از خونه بقلی رفتیم و نمره ها رو دستکاری کردیم تو روز تعطیل :eek:

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
نزدیک روز معلم بود
وماهم برا روز معلم رفتیم تو پارک کنار مدرسه و یه عالمه گل و برگ درخت آوردیم برا معلم مون
فک کن 30نفراینارو رو هم بذارن چه افتضاحی میشه...........کلاس همش شده بود علف و گل....قاطی

فقط چند تا گوسفند کم داشتین که ول کنین تو کلاس