هرزنامه هاي باشگاه مهندسان .......(شما قضاوت كنيد)

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينا بخاطراينه كه ازاول استفاده صحيح از اينترنت درست آموزش داده نشده...
اموزش نمیخاد اینجور چیزا،مگه بقیه آموزش دیدن
یسری خودشون شعور ندارن ،وگرنه آموزش نمیخاد که

اینم یه نوع دیگش
باور کنین این جور تاپیکا هدف منده ،حالا هی ما بگیم شما بگین کدوم هدف
اینارو میزنن تا عادی بکنن اینجور مسائلو
آدم نمیدونه گریه کنه یا فحش بده :razz:
اکثر این مطالب مستهجنم از طریق ایمیل توسط یه سری از این اینایی که همه میتونن برن ثبت نام کنن تا خبر دریافت کنن فرستاده میشه براشون

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينم هرزنامه ي كارتوني متاسفم:

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...زدن-ممنوع-.....-مگه-نمی-بینی-اینجا-بیمارستانه

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام

اگه يه دوري تو تالارهاي مشاوره گفتگوي ازاد و زنگ تفريح بزنيد ميبينيد چقدر زياد شده تايپك هايي كه

توش فقط يه سري سوالات و جملات جنسي با اهداف خاص و غير خاص گذاشته شده من فكر ميكنم اينجا

هم يه جامعه اس و بايد هنجار ها و بايد نبايد هارو رعايت كنيم نه اينكه هر چي خواستيم بنويسي واقعا

نميدونم ميشه اينا رو تو اجتماع وسط مرد وزن اعلام كرد..........

باهم مرور ميكنيم يه سري تايپكنما (لغت جديد اد كنيد به دايره لغاتتون) رو:

انحرافات جنسي

عمل جنسي قبل يا بعد از ازدواج

يه سوال از اقايان( كه پرسيده بود قبل ازدواج..........؟)

رسوايي اخلاقي افراد مشهور

اما اخريش كه ديگه واقعا حيا رو تف كرده اين بود كه يه ادم رواني اومده بود عكس خودشم داده بود

وبا نام كاربري ...... تايپك زده بود كه همجنس باز هست.نميدونم عنوان هرزنامه خوبه يا نه كمه واسه اون

تايپك؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جدیییییییییییییییی ؟؟چرا من این تاپیکارو ندیدم اینجا؟؟؟:surprised:
می شه ادرسشونو بدی :eek:................

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا باشگاه مهندسین ایرانه
هر تاپیک جنسی
سیاسی
دینی
باید حذف بشه
نه باشگاه تنظیم خانوادس
نه باشگاه سیاسیون ایران
نه باشگاه آموزش اصول دین

sokoot.assa

عضو جدید
خیلی آزار دهندس اگه واقعا اطلاعات درست و حسابی از مسائل جنسی میخوان سایت های علمی که فراوونه اگه هم که برای امتیاز این تاپیک ها رو میزنن بی شخصیتی خودشون رو میرسونن
من میگم مدیرا باید یه حدی بزارن مثلا اگه تعداد اینجور هرزنامه ها از طرف شخص خاصی از سه تا بیشتر شد اخراج بشن

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزيز سكوت اسا و ايس من

قرارمون براينه كه اگه تايپكايي از اين دست تو باشگاه ديديم يه پست به اين تايپك اضافه كنيم و لينكشون رو قرار بديم ممنون ميشم همكاري كنيد.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا باشگاه مهندسین ایرانه
هر تاپیک جنسی
سیاسی
دینی
باید حذف بشه
نه باشگاه تنظیم خانوادس
نه باشگاه سیاسیون ایران
نه باشگاه آموزش اصول دین
چي بگم ديگه...

خیلی آزار دهندس اگه واقعا اطلاعات درست و حسابی از مسائل جنسی میخوان سایت های علمی که فراوونه اگه هم که برای امتیاز این تاپیک ها رو میزنن بی شخصیتی خودشون رو میرسونن
من میگم مدیرا باید یه حدی بزارن مثلا اگه تعداد اینجور هرزنامه ها از طرف شخص خاصی از سه تا بیشتر شد اخراج بشن
حق با شماست پيشنهادتون هم جالب بود

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين داستان ادامه دارد........

اينم احتمالا يه نوجوان هست كه تازه از طريق اينترنت با اندام هاي انسان اشنا شده ونميتونه نوشته هاشو كنترل كنه

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...انمها-به-ارگاس.............................!م

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

اينم احتمالا يه نوجوان هست كه تازه از طريق اينترنت با اندام هاي انسان اشنا شده ونميتونه نوشته هاشو كنترل كنه

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...انمها-به-ارگاس.............................!م

این لینکی که دادی محتواش وحشتناکه. یعنی چی ؟؟؟؟

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
این لینکی که دادی محتواش وحشتناکه. یعنی چی ؟؟؟؟

من متوجه منظورتون نشدم.قراره هر مطلب هرزي كه تو باشگاه ديديم لينكشو بذاريم تا تايپك بالا بياد و همه تايپك رو بخونن شايد شمار اين تايپكا كمتر بشه و مديريت راحت بتونه امكان حذف رو داشته باشه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من متوجه منظورتون نشدم.قراره هر مطلب هرزي كه تو باشگاه ديديم لينكشو بذاريم تا تايپك بالا بياد و همه تايپك رو بخونن شايد شمار اين تايپكا كمتر بشه و مديريت راحت بتونه امكان حذف رو داشته باشه

منظورم اینه که محتوای اون تاپیک وحشتناک شرم اوره . یعنی چی یک نفر به بهونه روشنفکری بخواد اینطور بی پرده حرف بزنه . مگه خود مدیرا بر تاپیک ها نظارت نمیکنن ؟؟؟؟؟ اتفاقا اگه لینکشو بذارید که بیشتر خونده میشه و اون ادم بیشتر به هدفش میرسه . راه دیگری نیست . مثل گزارش کردن به مدیرا ؟؟؟

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که محتوای اون تاپیک وحشتناک شرم اوره . یعنی چی یک نفر به بهونه روشنفکری بخواد اینطور بی پرده حرف بزنه . مگه خود مدیرا بر تاپیک ها نظارت نمیکنن ؟؟؟؟؟ اتفاقا اگه لینکشو بذارید که بیشتر خونده میشه و اون ادم بیشتر به هدفش میرسه . راه دیگری نیست . مثل گزارش کردن به مدیرا ؟؟؟

اكثر اين موارد به وسيله تازه واردا يا كسايي اتفاق ميفته كه وجهه اي تو باشگاه ندارن در نتيجه هر چي ميخوان ميگن.
چرا مديريت نظارت ميكنه واي خب ماهم نميتونيم بيكار بشينيم.
نه كسايي كه وارد اين تايپك ميشن ازاهداف تايپك مطلع هستن يا مطلع ميشن

من به شخصه با هر چي هرز باشه مخالفم علي الخصوص اين مردايي كه هرز و هيز هستن و به فكر اولادشون نيستن .

sokoot.assa

عضو جدید

واقعا شرم آوره خیلی بی شخصیته امیدوارم یه خورده شرم کنه

پسر فنی

اخراجی موقت
اتفاق برای منم یه سوال پیش اومده
چرا اینقدر تاچیکای چرت میزنن با موضوعات دختر و چسر البته مستهجنش
اکثرا هم تکرارینتو چهار صفحه که من دیدم با یه موضوع سه تا چهار تا تاچیک بود همشم مثل هم.
هوم؟

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاق برای منم یه سوال پیش اومده
چرا اینقدر تاچیکای چرت میزنن با موضوعات دختر و چسر البته مستهجنش
اکثرا هم تکرارینتو چهار صفحه که من دیدم با یه موضوع سه تا چهار تا تاچیک بود همشم مثل هم.
هوم؟
خب دليلش برميگرده به اينكه اين اشخاص دنبال جايي هستن كه بتونن هرچي دلشون خواست بگن جامعه خب قبول نميكنه برميگردن به جامعه مجازي

maryam28

عضو جدید
یکی از تاپیک هایی که امروز دیدم
هک بلوتوث موبایل بود
نرم افزاری رو قرار داده که افراد بتونن اطلاعات شخصی افراد دیگه رو از موبایلشون هک کنن یا به واقعیت بدزدن
به نظر من اینم یه هرزه گوییه چون افراد به مرز خصوصی اشخاص دیگه وارد میشن
اینم خودش یک نوع دزدیه
و غیر اخلاقی و غیر انسانیه