نیما نهاوندیان ، مجری برنامه‌های ورزشی درگذشت ...

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز

.
.
.

نیما نهاوندیان ، مجری برنامه‌های ورزشی تلویزیون و گوینده رادیو درگذشت!!!!!!!:(

به گزارش ایسنا، نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های «دورخیز»، «توپ طلایی» و «ورزش از نگاه دو» بوده است و صبح امروز جسد وی در منزل شخصی‌اش کشف شد!!!!

نیما نهاوندیان علاوه بر شبکه دو در شبکه جام جم نیز برنامه اجرا می‌کرد. او با رادیو گلستان نیز همکاری داشته است!!

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بامداد امروز (یکشنبه سوم دی‌ ماه) در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر فوت فردی به نام «نیما»

از مجریان صداوسیما در منزل شخصی‌اش، بلافاصله ماموران کلانتری 137 شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند!!!

جسد متوفی برای تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد ...

،

خدایش بیامرزد!!!

من واقعا شوکه شدم!!!!!!!!!!:eek::cry::(

نمیدونم چی بگم؟!!!!

شادی روحش صلوات و قرائت فاتحه ... :gol::cry:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
خدایش بیامرزد....
من هفت ساعت پیش این خبر روتو سایت گذاشتم....:D

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم حقیقته یا شایعه ...
ولی ....
جوون بود ....
خدا بیامرزتش ..و
خدا از باعث و بانی اش نگذره !

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
جزئیات فوت نهاونديان مجری صداوسیما امشب بررسي مي شود ...

جزئیات فوت نهاونديان مجری صداوسیما امشب بررسي مي شود ...

.
.
.

به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران:

موضوع نخستین برنامه «ورزش از نگاه دو» پس از فوت نیما نهاوندیان به این مجری اختصاص پیدا کرده است!

منوچهر نهاوندیان (‌پدر نیما) در یکی از گزارش‌هایی که این برنامه پخش می‌کند درباره نحوه مواجه خانواده با پیکر بی‌جان مجری سابق «ورزش از نگاه دو» و دلایل فوت وی توضیحاتی ارائه می‌کند!

همچنین عوامل تهیه و اجرای برنامه «ورزش از نگاه دو» به منظور پاسداشت یاد و نام این گزارشگر برنامه‌های ورزشی در دو گزارش مختلف مراسم تشییع، خاکسپاری و یادبود نیما نهاوندیان را به تصویر کشیده

و

با اعضای خانواده‌اش درباره وی به گفت‌وگو می‌نشینند ...

این برنامه پس از پخش گفت‌وگوی ویژه خبری از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود!:warn: