نگران نماز های قضایتان نباشید !! ربات نماز خوان نیز ابداع شد

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط نیت یادش نره ... برای رضای خدا باشه

Ramin sensi

عضو جدید
من دیگه حرفی ندارم :|
:|
..... :|
............. :|
اخه مگه داریم
داریم واقعا :| :confused:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ینی متاسفم واسه این ملت با این ایده هاش و....
پول ساخت اینو میدادن چند تا فقیر و امور خیریه فک کنم ثوابش بیشتر بود....
اگه قرار بود ادما نمازشونو بدن ربات بخونه که خدا همون وقت تو کتابش وعدشو میداد
یا میگفت نیازی نیس نماز بخونید یه رباتی هس میاد براتون میخونه :|
چند وقت دیه هم حتما میخوان ربات کارمند و ربات معلم و ربات خونه دارو .... درست کنن...
دنیا رو رباتا بگردونن :|

خودت بخون برادر ...
اجر خودتو ضایع نکن :)

بلخره متاسفانه مملکت ساست گذاریش اینه !
فک کردی چرا طرف میاد رو دانه برنج آیتهالکرسی میزنه ولی جرات نمیکنه فال حافظ و اشعار فروسی بخصوص بزنن . !
چرا طرف 100 جور کلک میزنه که بتونه خودشو جانباز جا بزنه !

اینم همینه
من این خبر از tv دیدم ولی اختراعش برای اموزش نماز به بچه ها بود نه خوندن نماز قضا...:cool:

من تی وی ندیدم ولی ربات برنامه نویسیه دیه همین نماز خوندن رو میکنن حلقه تکرار برنامشو بعد یکی از مراجع هم مهر تایید میزنه و شروع میکنن فروختن .
بهت قول میدم اگه همچین طرحی عملی بشه تو هر خونه حداقل 1 رباب نماز خوان باشه ولی شاید خود قرآن نباشه توش خخخخخخخخخ
برای نماز قضا خوندن که مطمئنا نیست ..

ولی خیلی جالب بود

به نظرم اینکه ایده توی ذهنشو تونسته بسازه خیلی جای آفرین گفتن داره حتی اگه رباته به هیچ دردی نخوره! ...ساخت ربات به این سادگیا نیست ......

آره به نظر منم عملی کردن ایده کار هرکسی نیست و من خودم 6 ساله میخام یه کاری کنم تنبلی نمیزاره :/
خیلی برام جالبه که بچه ها بدون اینکه به زحمت این فرد توجه کنن ..الکی فقط بحثو سیاسی مذهبی اعتقادیش کردن !

شوما خون آلودتو کثیف نکن حالا :D
این چیزا واقعا از کجا ناشی میشه؟
بیچاره چقد زحمت کشیده
حالا اگه خارجیا ربات جفتک انداز ساخته بودن ببین چه به به و چهچهی میشد
حالا این بیچاره هم ی چیزی ساخته و هم با ی تنوعی میخاد به بچه ها نماز اموزش بده
بعد میگیم بله پیشرفت اونا کجا ما کجا.وقتی خودمون خودمونو باور نداریم،حقشه بدتر از اینا سرمون بیاد

بحث حنانه1 سر سیاست گذاریه ! چرا اینمه برنامه و نرم افزار قرآنی میزنن و واسش نمایشگاه سالانه میگیرن و... ولی تو کشورای دیگه که سیاست گذاریشون چیز دیگس همین تلاش رو جهت ساخت خدمت به بشر میکنن مثل ربات های زمان بحران مثل سیل و زلزله و....
ربات نماز خوان واجب تره یا ربات امداد و نجات ؟ البته ربات امداد و نجات هم فراوان ساخته شده ولی کلا منظورم اینه تو این بحث خیلی عقبیم
فقط نیت یادش نره ... برای رضای خدا باشه

قربته الاالله:d

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کردی چرا طرف میاد رو دانه برنج آیتهالکرسی میزنه ولی جرات نمیکنه فال حافظ و اشعار فروسی بخصوص بزنن . !

اینم همینه

من تی وی ندیدم ولی ربات برنامه نویسیه دیه همین نماز خوندن رو میکنن حلقه تکرار برنامشو بعد یکی از مراجع هم مهر تایید میزنه و شروع میکنن فروختن .
بهت قول میدم اگه همچین طرحی عملی بشه تو هر خونه حداقل 1 رباب نماز خوان باشه ولی شاید خود قرآن نباشه توش خخخخخخخخخ

آره به نظر منم عملی کردن ایده کار هرکسی نیست و من خودم 6 ساله میخام یه کاری کنم تنبلی نمیزاره :/

بحث حنانه1 سر سیاست گذاریه ! چرا اینمه برنامه و نرم افزار قرآنی میزنن و واسش نمایشگاه سالانه میگیرن و... ولی تو کشورای دیگه که سیاست گذاریشون چیز دیگس همین تلاش رو جهت ساخت خدمت به بشر میکنن مثل ربات های زمان بحران مثل سیل و زلزله و....
ربات نماز خوان واجب تره یا ربات امداد و نجات ؟ البته ربات امداد و نجات هم فراوان ساخته شده ولی کلا منظورم اینه تو این بحث خیلی عقبیم

شما برو رو دونه برنج دیوان حافظو پیاده کن ببینم میتونی و گیر میدن !:d

اینی که ربات نماز خون ساخته زورش نکردن که! خودش خواسته رفته دنبالش، دلشم خواسته :d بقیه هم اگه ایده های متفاوتی دارن میتونن برن بسازن! چمیدونم به قول خودتون شماها استارت ساخت ربات امدادگر و اینا رو بزنین! فاصله "نشستن و فقط حرف زدن و غر غر کردن" تا "عمل" بسیار هست ...بعله :)

اگه نگران قرآنی برو ربات قرآن خون بساز اصن! :D کاری نداره که به قول خودت! یه حلقه مینویسی قرآنو بخونه تا آخر و ریترن! :biggrin:

پ.ن: بنده صرف نظر از اعتقاداتم اینا رو گفتم ...اگه منطقی برخورد کنین به حرفای بنده میرسین! :cool:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکنولوژی :|
خسته نباشن واقعا :D

عزیزم من که گفتم خسته نباشه...
ولی میتونست زحمتشو یجای دیگه خرج کنه :|

نمیخوام بحث کنم وگرنه هی من نظر خودمو میگم شما نظر خودتونو بعدا یوهو سر یه موضوع بیخود دعوا میشه :D
نظر همه محترمه :redface:

نظر من محترمتره.یادت نره:D

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما برو رو دونه برنج دیوان حافظو پیاده کن ببینم میتونی و گیر میدن !:d

اینی که ربات نماز خون ساخته زورش نکردن که! خودش خواسته رفته دنبالش، دلشم خواسته :d بقیه هم اگه ایده های متفاوتی دارن میتونن برن بسازن! چمیدونم به قول خودتون شماها استارت ساخت ربات امدادگر و اینا رو بزنین! فاصله "نشستن و فقط حرف زدن و غر غر کردن" تا "عمل" بسیار هست ...بعله :)

اگه نگران قرآنی برو ربات قرآن خون بساز اصن! :D کاری نداره که به قول خودت! یه حلقه مینویسی قرآنو بخونه تا آخر و ریترن! :biggrin:

پ.ن: بنده صرف نظر از اعتقاداتم اینا رو گفتم ...اگه منطقی برخورد کنین به حرفای بنده میرسین! :cool:
ما سال قبل تو مسابقات ربات سازی ربات ساختیم ..
یکمی فقط تعداد کارایی که میتونس انجام بده کم بود مقامم نیاورد ذوقمون کورشد :D
اونوخ میگن چرا جوونا هیچ ذوقی به علم و تکنولوژی ندارن..
مهم اینه که ما هم بسازیم کسی بها نمیده عزیزم :D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما سال قبل تو مسابقات ربات سازی ربات ساختیم ..
یکمی فقط تعداد کارایی که میتونس انجام بده کم بود مقامم نیاورد ذوقمون کورشد :D
اونوخ میگن چرا جوونا هیچ ذوقی به علم و تکنولوژی ندارن..
مهم اینه که ما هم بسازیم کسی بها نمیده عزیزم :D

منم اولای ربات ساختنو رفتم دیدم سخته ادامش ندادم :D

تو بساز خودم بهات میدم حنانه :D

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اولای ربات ساختنو رفتم دیدم سخته ادامش ندادم :D

تو بساز خودم بهات میدم حنانه :D
خو اینهمه من پول خرج اون ربات مسابقه کردم آخرشم مقام نیاورد کی جوابگوئه ؟:D
خخخ حالا خوبه گروهی بودا ... وگرنه خودمو خفه میکردم :|
سخت نیسا ولی وقتی میزنن تو ذوق آدم دیه کلا ذوقش کور میشه :|

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو اینهمه من پول خرج اون ربات مسابقه کردم آخرشم مقام نیاورد کی جوابگوئه ؟:D
خخخ حالا خوبه گروهی بودا ... وگرنه خودمو خفه میکردم :|
سخت نیسا ولی وقتی میزنن تو ذوق آدم دیه کلا ذوقش کور میشه :|

دشمن :D

این بنده خدا هم معلوم نیس چند بار زدن تو ذوقش :cool: مخصوصا همینایی که میان میگن چه کاری بود این کرده :! :d

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینم همینه

بله.البته که نجات انسانها خیلی مهمه.ولی داداش میدونی بحث چیه؟ بحث اینه که الان اگه ی نفر ربات رقاص ساخته بود هم یهو وجدانها جریحه دار میشد که اقا این چه لزومی داره الان برین ربات امدادگر بسازین؟!!!!!
الان شما که دغدغه داری،بی زحمت همین لینکو تاپیک بکن بگو چه لزومی داره وقتی ربات امدادگر نیازه بیایم ربات نظافتگر بسازیم؟ اینجا
حالا ما که نگفتیم این بهترین و مفیدترین اختراع تاریخه!! اینهمه اختراع تو ایران بوده این حالا یکیشه.خو شما برو بقیه رو هم ببین.البته اختراع که نه.یجور کار تازه به این بگیم

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دشمن :D

این بنده خدا هم معلوم نیس چند بار زدن تو ذوقش :cool: مخصوصا همینایی که میان میگن چه کاری بود این کرده :! :d
عزیزم زیشته بذار من ایخراج نشم...:D
هعی......
اون تو ذوقش نزدن..
بودجشم بهش دادن.... :|
کلیم تشویق شده واسه کارش ....
به هر حال که خسته نباشه :|

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله.البته که نجات انسانها خیلی مهمه.ولی داداش میدونی بحث چیه؟ بحث اینه که الان اگه ی نفر ربات رقاص ساخته بود هم یهو وجدانها جریحه دار میشد که اقا این چه لزومی داره الان برین ربات امدادگر بسازین؟!!!!!
الان شما که دغدغه داری،بی زحمت همین لینکو تاپیک بکن بگو چه لزومی داره وقتی ربات امدادگر نیازه بیایم ربات نظافتگر بسازیم؟ اینجا
حالا ما که نگفتیم این بهترین و مفیدترین اختراع تاریخه!! اینهمه اختراع تو ایران بوده این حالا یکیشه.خو شما برو بقیه رو هم ببین.البته اختراع که نه.یجور کار تازه به این بگیم
داداش من دیگه حرفی ندارم :|

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم زیشته بذار من ایخراج نشم...:D
هعی......
اون تو ذوقش نزدن..
بودجشم بهش دادن.... :|
کلیم تشویق شده واسه کارش ....

به هر حال که خسته نباشه :|

این قرمزا رو با چشم خودت از نزدیک دیدی؟!:surprised:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم حالا این بنده خدا ی کاری کرده تو ذوقشم نزنیم کوفتش کنیم استعدادشو کور کنن ملت
حالا امروز اینو ساخته فردا بره چیزای دیگه هم بسازه
معلومه ادم مستعدیه

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه سلام برسون دوستت چقدر معروفه........:surprised:
خا میرسونم...

ئه معروفه ؟
پس چیرا من نیمیدونم ؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من اینهمه پست دادم اینجا
خدا ازتون نگذره که ی تشکر نزدین
به تاپیک گرم بخورین

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوو منم نمیگم چرا ساخته ! اون بلخره میساخت سیاست کشور قرآنیه این ربات نماز خونه اگر الویت کشور رقص بود ربات رقاص میساخت !

من میگم چرا نبای تو همه حوزه ها و به همه بها داد !