نماي ساختمان

hichki

عضو جدید
سلام
دوست دارم در اين تايپيك به صورت تخصصي به بحث وتبادل اطلاعات در زمينه طراحي واجراي انواع نماهاي ساختمان پرداخته شود دوستاني كه در اين زمينه سوال يا نظري داشتند ميتونند بيان كنند

hichki

عضو جدید
نماي كامپوزيت
پانل كامپوزيت حدود 5 الي 6 سالي است كه در ايران مورد استفاده قرار ميگيرد كه به دو صورت hanging و fixing اجرا ميشود از لحاظ طراحي واجرا روش hanging دقيق تر اصولي تر ومشكل تر مي باشد همچنين از لحاظ هزينه مصالح مصرفي در زير سازي نيز به مراتب هزينه هاي بيشتري را تحميل ميكند به همين دليل اغلب از روش fixing استفاده ميشود.
در اين فايل به طور مختصر روش اجراي hanging را شرح داده ام :
مشاهده پیوست hang.rar

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه لينك پيدا كردم كه عكس هايي از نماي داخلي ساختمونه ولي حجمش بالاست اگهميخوايد ادرس بدم;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه حدود 34 مگ ماله يه سايت من بلد نيستم از اون بيارم ادرسشو برات ميفرستم

M.D1365

عضو جدید

hichki

عضو جدید
يه سوال وقتي در خيابان قدم ميزنيد چقدر به محيط اطراف خودتان توجه ميكنيد به ساختمان هاي كوتاه و بلندي كه ساخته شده چه چيزي بيشتر نظرتان را جلب ميكند ارتفاع ونوع معماري رنگ ونوع مصالح بكاررفته ابعاد و مدل پنجره ها ويا ....
Azarakhsh Refractory Brick.jpg
من خودم از آنجائي كه كار اصليم طراحي نماي خارجي وداخلي است دقت خيلي زيادي به محيط اطرافم دارم و اغلب سعي ميكنم از آنها الهام بگيرم نه اينكه صرفا كپي برداري كنم
و به دوستاني كه قراره در آينده طراح بشن توصيه ميكنم بيشتر روي خلاقيت خودشون حساب كنند

sarayz

عضو جدید
سلام
دوست دارم در اين تايپيك به صورت تخصصي به بحث وتبادل اطلاعات در زمينه طراحي واجراي انواع نماهاي ساختمان پرداخته شود دوستاني كه در اين زمينه سوال يا نظري داشتند ميتونند بيان كنند
سلام دوست من شما برای اطلاعات بیشتر میوانید به سایت یک کمپانی معتبر که در زمینه انواع نماهای ساختمانی فعال هست مراجعه نماییدکه از جمله کمپانی معروف اسیا پینت با سایت www.asia-paint.com میباشدو شرکت ما نماینده انحصاری این کمپانی در ایران میباشد

mohamad0028

عضو جدید
سلام دوست من شما برای اطلاعات بیشتر میوانید به سایت یک کمپانی معتبر که در زمینه انواع نماهای ساختمانی فعال هست مراجعه نماییدکه از جمله کمپانی معروف اسیا پینت با سایت www.asia-paint.com میباشدو شرکت ما نماینده انحصاری این کمپانی در ایران میباشد

:confused: من راستشو بخواين از اين سايته سر در نياوردم،سايت مشابه فارسي اگه ميشناسين ممنون ميشم بدين آدرسشو.
بازم ممنون.

آخرین ویرایش:

shark0

عضو جدید
از نماهای تزیینی دیگه حرفی نداری.
اگه داشته باشی میشه به عنوان پروژه ارائه داد
مرسی

siako

عضو جدید
سلام دوستان .

کسی در مورد arshi CAD12 اطلاعات داره ؟ از 3D MAXبهتره؟

بالا