نفر بعدی رو به عقد کی درمیاری؟ ( تاپیک دارای محتوای فکر بد کن دار معابانه بودش :دی )(مدیریت )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم
النکاح سنتی فمن رغب عن سنتی فلیس منی
سرکارعلیه دوشیزه خانم نقطه چین آیابنده وکیلم که شمارابه عقددایم(تاکیدمیکنم دایم وابدی وهمیشگی ومادام العمر) جناب آقای ایضانقطه چین دربیاورم
(نکته ی مهند:هرکی گفت بله درجاعقدش بسته میشه وزین پس متاهل جامعه محسوب میشه طرفشم مهم نیس چون صیغه محرمیتوجاری کردم قربون دسته تون خودتون نام نقطه چین آقاوخانموپرکنین حوصله دردسرندارم فرداازم گله کنن اسم مارونخوندی به ماهیچی نرسیدخودتون فرم روپرکنین حله منم ضامنتونم پای همه چیشم هستم(ZERESHK)
کارت شناسایی عاقد:
نام:المیرا
نام خونوادگی:اسم یه مکانه
نام پدر:اولش میم داره(اشتبانگیرینامیم مثل مادرنیستا)
محل تولد:شیراز(ای جانم)
صادره:همونجا
شماره شناسنامه:رمزدانشجوییم
و..............................

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله.............دی
خانومم فردا میاد بله رو میگه
چه جالب.
محضر خودش اومد خونه

alimka

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
سرکارعلیه دوشیزه خانم نقطه چین آیابنده وکیلم که شمارابه عقددایم(تاکیدمیکنم دایم وابدی وهمیشگی ومادام العمر) جناب آقای ایضانقطه چین دربیاورم
(نکته ی مهند:هرکی گفت بله درجاعقدش بسته میشه وزین پس متاهل جامعه محسوب میشه طرفشم مهم نیس چون صیغه محرمیتوجاری کردم قربون دسته تون خودتون نام نقطه چین آقاوخانموپرکنین حوصله دردسرندارم فرداازم گله کنن اسم مارونخوندی به ماهیچی نرسیدخودتون فرم روپرکنین حله منم ضامنتونم پای همه چیشم هستم(ZERESHK)
کارت شناسایی عاقد:
بچه زرنگ شیرازیایی

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم
کارت شناسایی عاقد:

ممنون المیرا خانوم
اول عقد من و عقرب خاتون رو بخونید.
خوب من با اجازه ی بزرگترا بله.
خانوم هم فردا میاد بله رو میگه.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله.............دی
خانومم فردا میاد بله رو میگه
چه جالب.
محضر خودش اومد خونه
اینطوری که قبول نیس بایدجفتتون باهم بگین بله مگه شهرهرته ینی چی خانمت فردامیاد؟بهش بگوالان بیادتامحضرونبست
ضمنامحضهرماتوخونه نمیاددرصورتی صیغه روجاری میکنم که مبلغی چندمتقبل بشین همینجری نیس مملکت قانون داره آقاو زندگی هم خرج داره منه عاقدبایدیه چیزی دربیارم یانه؟البته ثوابشم هس همین که خیلیارومحرم میکنم جام توبهشته که ازاین همه فسادواعتیادو.. جلوگیری میکنم حالاپولشم میره براامورخیریه شماپول بدین اگه شماهاجوونای ایرانوعقدنکردم نامردم(که هستم خداروشکر)

???zendegi

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
کارت شناسایی عاقد:
جونم امضا دوسش داشتم همشهری:w27:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینطوری که قبول نیس بایدجفتتون باهم بگین بله مگه شهرهرته ینی چی خانمت فردامیاد؟بهش بگوالان بیادتامحضرونبست
ضمنامحضهرماتوخونه نمیاددرصورتی صیغه روجاری میکنم که مبلغی چندمتقبل بشین همینجری نیس مملکت قانون داره آقاو زندگی هم خرج داره منه عاقدبایدیه چیزی دربیارم یانه؟البته ثوابشم هس همین که خیلیارومحرم میکنم جام توبهشته که ازاین همه فسادواعتیادو.. جلوگیری میکنم حالاپولشم میره براامورخیریه شماپول بدین اگه شماهاجوونای ایرانوعقدنکردم نامردم(که هستم خداروشکر)
باشه بابا
عاقد که این همه خسیس نمیشه
اه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله؟؟
شماااااااااااااا:eek:
یه دیقه همه ساکت کسی دعوانکنه به صف لطفا به همه میرسه چیزی که اینجازیاده دختروپسره مشتاق سرسپردن به این سنت حسنه وپسندیده ی نبویه پس خاهشن باهم دعوانکنین عاقدم هم ندزدین خاهشن جون پاپاهاتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.