نظر شما چیه، استقلال کهکشانی تره یا پرسپولیس؟؟؟!!

نظر شما چیه، استقلال کهکشانی تره یا پرسپولیس؟؟؟!!

• مجموع رای دهندگان
    38
  • نظرسنجی بسته .

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بی کران بر تمام آبی دلان عزیز....
مجید کجای دفاع لنگیا بهتره؟؟بنگر که با خودش بازی میکنه:biggrin:فقط سید جلالشون خوبه و بس!!!
استقلال امسال سوپر کهکشانیه...
امسال ستاره سوم رو هم رو سینمون میزنیم....انشاالله...

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
فقط سپاهان
خجالت بکشید 4 دوره قهرمان لیگ شده پرسپولیس امسال مثل استیل آذین میشه ایشالا:biggrin:

زشته با حضور سپاهان حرف از این 2 تیم ......... بزنید

بعضیا طوری تعجب میکنن انگار من گفتم گهر زاگرس:eek:

تیمای شما در 10 سال اخیر ار یک هشتم آسیا بالاتر رفتند؟:biggrin:

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط سپاهان
خجالت بکشید 4 دوره قهرمان لیگ شده پرسپولیس امسال مثل استیل آذین میشه ایشالا:biggrin:

زشته با حضور سپاهان حرف از این 2 تیم ......... بزنید

تیمای شما در 10 سال اخیر ار یک هشتم آسیا بالاتر رفتند؟:biggrin:

اولا این سیاست فدراسیون بود که باعث شد این دو تیم ضعیف شن و تیمی مثل سپاهان بیاد شاخ بشه .به قول خودشون از دوقطبی دراوردن.
وگرنه سپاهان در حالت عادی عددی نیست.هر جند الانشم چیزی نیست
دوما معلومه استقلال بهترینه.همیشه بوده
همه آبی ها رو دوست دارم
بر روح ناصر خان حجازی صلوات بفرست.

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس تیم بهتریه اگه بتونه خلا هافبک دفاعی دو پرکنه .....حاشیه کمتری هم نسبت به استقلال داره
در کل پرسپولیس یه دونه باشه;)

اولا اینکه پرسپولیس بغیر از پولادی و حسینی و انصاریفرد و کریمی که تو تیم ملی بعضی اوغات فیکس هستن(بغیراز سید جلال و علی کریمی) بقیه نیمکت نشینای تیم ملی رو خریده و لقب خودشونو میزارن کهکشانی ولی اکثر بازیکنای استقلال فیکس تیم ملی هستن و اگه نباشن تیم ملی میلنگه
مثلا رحمتی،منتظری،خسرو،جباری و... و البته خداحافظی زندی و مجیدی و رفتن آندو از استقلال رو هم باید اضافه کنم که اگه نمیرفتن استقلال میشد تیم ملی تازه اگه نکونامم بیاد که دیگه هیچی ، خارجی های استقلالم که دیگه هیچی نگم بهتره آخه نمیخوام اشک لنگی ها رو بیشتر از این در بیارم:دیییییی
بعدشم دوست عزیز خوبه 
پرسپولیس حاشیه نداره که هر روز جلوی درفشی فر چاقو کشی هستش و طرفداراش رو سکو ها به عالم و آدم فحش میدن وگرنه معلوم نبود چی میشد یا اون مدیر عاملتون معلوم نیست اون بی ام و هارو از کجا آورده که داره میده به بازیکناش

فقط سپاهان

زشته با حضور سپاهان حرف از این 2 تیم ......... بزنید

تیمای شما در 10 سال اخیر ار یک هشتم آسیا بالاتر رفتند؟:biggrin:

دوست عزیز خودت خوب میدونی که سپاهان به لطف امیر قلعه نوعی و بازیکنایی که آورد تو تیم شما این سه سالو پشت سر هم قهرمان شدین وگرنه باید مثل سالای قیل به فکر سقوط نکردن میبودین
بعدشم اون همه پول بی زبون از کارخانه های فولاد میگیرین و خرج بازیکن میکنین میخواین این همه مقام و موفقیت کسب نکنی؟
مثلا همین استقلال امثال بدون پول بسته شد هیچکدوم از بازیکنای استقلال پول نگرفتن و قرداد امضا کردن ولی سپاهان تا وقتی 30 درصد قرارداد بازیکناشئ نداد هیچکدومشون ثبت نکردن یا مثلا 
پرسپولیس و جناب رویانیان که اینقد گنده برمیداره کدوم یکی از بازیکناش بدون گرفتن پول اومد قراردادشو ثبت کرد؟
بازم ماشاا... به غیرت آبی پوشان عزیز درود بر همه استقلالی های گل

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اولا اینکه پرسپولیس بغیر از پولادی و حسینی و انصاریفرد و کریمی که تو تیم ملی بعضی اوغات فیکس هستن(بغیراز سید جلال و علی کریمی) بقیه نیمکت نشینای تیم ملی رو خریده و لقب خودشونو میزارن کهکشانی ولی اکثر بازیکنای استقلال فیکس تیم ملی هستن و اگه نباشن تیم ملی میلنگه
مثلا رحمتی،منتظری،خسرو،جباری و... و البته خداحافظی زندی و مجیدی و رفتن آندو از استقلال رو هم باید اضافه کنم که اگه نمیرفتن استقلال میشد تیم ملی تازه اگه نکونامم بیاد که دیگه هیچی ، خارجی های استقلالم که دیگه هیچی نگم بهتره آخه نمیخوام اشک لنگی ها رو بیشتر از این در بیارم:دیییییی
بعدشم دوست عزیز خوبه
پرسپولیس حاشیه نداره که هر روز جلوی درفشی فر چاقو کشی هستش و طرفداراش رو سکو ها به عالم و آدم فحش میدن وگرنه معلوم نبود چی میشد یا اون مدیر عاملتون معلوم نیست اون بی ام و هارو از کجا آورده که داره میده به بازیکناش

دوست عزیز خودت خوب میدونی که سپاهان به لطف امیر قلعه نوعی و بازیکنایی که آورد تو تیم شما این سه سالو پشت سر هم قهرمان شدین وگرنه باید مثل سالای قیل به فکر سقوط نکردن میبودین
بعدشم اون همه پول بی زبون از کارخانه های فولاد میگیرین و خرج بازیکن میکنین میخواین این همه مقام و موفقیت کسب نکنی؟
مثلا همین استقلال امثال بدون پول بسته شد هیچکدوم از بازیکنای استقلال پول نگرفتن و قرداد امضا کردن ولی سپاهان تا وقتی 30 درصد قرارداد بازیکناشئ نداد هیچکدومشون ثبت نکردن یا مثلا
پرسپولیس و جناب رویانیان که اینقد گنده برمیداره کدوم یکی از بازیکناش بدون گرفتن پول اومد قراردادشو ثبت کرد؟

چه اعتماد به نفسي دارين شما استقلاليها:eek:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداوکیلی حال کردم با نوشته داداشم...اعتماد به نفس نیست..عین حقیقته!!!
دمت گرم داداش!

كركري تو زمين مشخص ميشه........پارسالم همينا رو ميگفتين دي با لطف داورها و كميته دوپينگ نتونستين جام بگيرين

naser.66

عضو جدید
با سلام خدمت همه فوتبالی ها
رک بگم پرسپولیس
به چند دلیل
اینکه کی بمب ترکوند کی ترقه همه میدووونن کی بمب ترکونده کی؟ رویانیان چرا؟ روزنامه و اخبار گوش بدی میفهمی
پرسپولیس 04 به قول استقلالیا هنوز شیش تایی نشده زدین بعدش بیان کری بخووونین
اوووونایی که میگن پرسپولسی دوازدهم شد یادشون رفته استقلال قبلا سیزدهم شده بود با این تفاوت مهم که استقلال اینجا دوم شد ما اونجا اول
استقلالی ها یادشون رفته اوون سال ما با کسر شیش امتیاز اول شدیم این فصل دیدن امتیاز بگیرن بازم قهرمانیم بازی کن محروووم کردن که مهره نداشته باشیم
امسال که یک ایمند داریم بسه واسه کل دفاع شما بقیه محاجمام که هستن
دفاع که نگو چه کسایی گرفتیم
دیگه میخواین بگین کهکشانی به استقلال بگید ما لقب نمی خوایم آخر فصل لقب پرسپولیس رو بدین.
توو فصل قبل پرسپولیس ده دقیقه پرسپولیس بود
پس......پرسپولیس سروره

naser.66

عضو جدید
آقا امیر پرسپولیس دوازدهم شد
اوووونایی که میگن پرسپولسی دوازدهم شد یادشون رفته استقلال قبلا سیزدهم شده بود با این تفاوت مهم که استقلال اینجا دوم شد ما اونجا اول
پس لطفا به چیزی بنازید که واقعا سر باشید
مرسی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی

نه داداش من شما فصل قبلش قهرمان شدید اون فصل که ما سیزدم شدیم شما سوم شدید و قهرمان حذفی هم نشدید که ما شدیم........
در ضمن ما اون فصل با 49 امتیاز 13 شدیم شما این فصل با شما با 42 امتیاز 12 هم
در آخر هم می گم بدونید یه نگاه به نیمکت بندازی بهترین کادر فنی تاریخ ایران رو این فصل استقال داره از امیر خان و مجید صالح و منصور خان تا دکتر نوروزی و ........
حتی آقا مدد هم از تدارکات شما بهتره......شاید از سرمربی تون هم بهتر باشههههه

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی
حق با شماست
12 ام شدید
سوتی عظیمی بود

الان تابلو میشه ویرایشش کنم به نظرتون؟!:whistle:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز

اولا اینکه پرسپولیس بغیر از پولادی و حسینی و انصاریفرد و کریمی که تو تیم ملی بعضی اوغات فیکس هستن(بغیراز سید جلال و علی کریمی) بقیه نیمکت نشینای تیم ملی رو خریده و لقب خودشونو میزارن کهکشانی ولی اکثر بازیکنای استقلال فیکس تیم ملی هستن و اگه نباشن تیم ملی میلنگه
بعدشم دوست عزیز خوبه
پرسپولیس حاشیه نداره که هر روز جلوی درفشی فر چاقو کشی هستش و طرفداراش رو سکو ها به عالم و آدم فحش میدن وگرنه معلوم نبود چی میشد یا اون مدیر عاملتون معلوم نیست اون بی ام و هارو از کجا آورده که داره میده به بازیکناش

پرسپولیس و جناب رویانیان که اینقد گنده برمیداره کدوم یکی از بازیکناش بدون گرفتن پول اومد قراردادشو ثبت کرد؟

اینارو نگید دیگه چی میخواید بگید آخه ... امیر قلعه نوعیتون هم اگه واقعا مربی خوبی اون ستل تو تیم ملی یه کاری میکرد
اول سپاهان بعد هم سپاهان

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
اولا این سیاست فدراسیون بود که باعث شد این دو تیم ضعیف شن و تیمی مثل سپاهان بیاد شاخ بشه .به قول خودشون از دوقطبی دراوردن.
وگرنه سپاهان در حالت عادی عددی نیست.هر جند الانشم چیزی نیست
دوما معلومه استقلال بهترینه.همیشه بوده
همه آبی ها رو دوست دارم
بر روح ناصر خان حجازی صلوات بفرست.

دوست عزیز کلا این سیاست بوده که فوتبال رو بوجود آورده... 4 دوره قهرمانی کم نیست دوست عزیز

جرقه مرگ

عضو جدید
از نظر خواهی شما ممنون ..ولی من بی طرفم قرمز و ابی نداریم داداش قربانت................./

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینارو نگید دیگه چی میخواید بگید آخه ... امیر قلعه نوعیتون هم اگه واقعا مربی خوبی اون ستل تو تیم ملی یه کاری میکرد
اول سپاهان بعد هم سپاهان

این همون قلعه نوعی هستش که شمارو دو سال پشت سر هم قهرمان لیگ کرد حالا که دیگه تو تیمتون نیست سوزتون گرفته دارین این حرفارو میزنین هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه
بهتره بری آمار بازی های تیم ملی رو موقع قلعه نوعی بخونی بعد بگی تنها مربی ای که بدون شکست بود تو تیم ملی امیرخان قلعه نوعی بود
در ضمن تاوقتی که در  مورد چیزی اطلاع نداری چیزی نگو که مثل الان اینقد ضایع نشی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سپاهان بعد هم سپاهان

داداش من خوب نیست آدم نمک بخوره نمک دون بشکنه همونطوری که هرچی اصفهان داره از تهران داره سپاهانم هرچی داره از تیم های تهرانی بخصوص استقلال داره.........
بعدشم ما اینجا گفتیم بین استقلال و پرسپولیس که دو تیم تهرانی هستند کدوم یار گیری بهتری کده نخواستیم بدونیم کی طرفدار چه تیمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه فوتبالی ها
رک بگم پرسپولیس
به چند دلیل
اینکه کی بمب ترکوند کی ترقه همه میدووونن کی بمب ترکونده کی؟ رویانیان چرا؟ روزنامه و اخبار گوش بدی میفهمی
پرسپولیس 04 به قول استقلالیا هنوز شیش تایی نشده زدین بعدش بیان کری بخووونین
استقلالی ها یادشون رفته اوون سال ما با کسر شیش امتیاز اول شدیم این فصل دیدن امتیاز بگیرن بازم قهرمانیم بازی کن محروووم کردن که مهره نداشته باشیم
امسال که یک ایمند داریم بسه واسه کل دفاع شما بقیه محاجمام که هستن
دفاع که نگو چه کسایی گرفتیم
دیگه میخواین بگین کهکشانی به استقلال بگید ما لقب نمی خوایم آخر فصل لقب پرسپولیس رو بدین.
توو فصل قبل پرسپولیس ده دقیقه پرسپولیس بود
پس......پرسپولیس سروره

شما بهتره هنوز در باد اون شش تا گلتون باشین تا ما بریم جام های قهرمانی مونو تو ویترین افتخاراتمون جابجا کنیم تا بیشتر جلوی چشم شما بیاد
قهرمانی آسیا ، نائب قهرمانی آسیا ، دو تا مقام سومی آسیا و ...
در مورد سیزدهمی هم پهلوان عزیز جوابتونو داد
اون کارایی که بازیکنای شما کردن(البته اگه بشه اسمشو گذاشت کار آخه نباید هرعمل سه نقطه ای رو کار تلقی کرد کار برای خودش حرمت داره) باید از فوتبال کلا میذاشتنشون کنار حالا چند ماه که محروم شدن تازه در حقتون لطف کردن.تیمی که همچین بازیکنایی داشته باشه باید اون تیمو کلا منحل(یا منهل!) کرد
اون از کارای خیر اخلاقی بازیکناتون جلوی چند میلیون جوون که مثلا اونارو الگو خودشون قراردادن اون از تیم فوتسالتون که بخاطر چند هزارتومان پول بیشتر اون رسوایی رو انجام دادن که خود مدیر عاملتون اومد گفت واقعا شماها چطور میتونین سرتونو بالا بگیرین خدا میدونه!!!!
همین دفاع رو میگی که الان دارین؟؟؟؟؟؟؟؟همینایی که موقعی که تو سپاهان بودن استقلال با پرویزخان 4 تا بهشون زد؟
پس خدا بخ دادتون برسه ما به سپاهان با با همین بازیکناش که از الان شما خیلی بهتره و تازه اون موقع امیر قلعه نوعی (به گفته علی پروین بهترین مربی ایرانی حال حاضر) 4 تا زدیم دیگه خدا به داد شما برسه
شما اگه دنبال نبودین مدیر عاملتون نمیومد ادای مدیر عامل مارو در بیاره و بگه میخوام تو فصل نقل و انتقالالت بمب بترکونم و پرسپولیس کهکشانی برای هواداران تشکیل بدم
خوبه که شما یکم از خودتون ابتکار عمل داشته باشین و اینقد جاپای ما بزرگترها نذارین،البته بچه هاباید جاپای بزرگتر از خودشون بزارن تا فک کنن بزرگن وگرنه همون کارای بچه گانه اولشون رو تکرار میکنن
باید بگم پرسپولیس 10 دقیقه پرسپولیس نبود استقلال ده دقیقه استقلال نبود که شما تونستین رو سه تا سانتر بچه گانه گل بزنه که وقتی ما تو مدرسه بازی میکردیم اینجوری گل میزدیم نه اینکه بخواد رو کار تاکتیکی و خلاقیت فردی بازیکناش گل بزنه مثل شوت زیبای زندی که تو همون بازی زد و گل شد حالادیگه کاری که شریفات 23 ساله جلوی دروازه بادر وازه بانتون تو جام حذفی کرد پیشکش

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::heart::heart:پرسپولیســــــــــــــــ :heart::heart::heart:

برد امشب مبارک
آخه عزیز من پرسپولیس چی؟ها؟نه بگو دیگه پرسپولیس چی آخه؟
اینم تیمه شما طرفدارشید؟
بابا کمی اصلاح کنید خودتونو
درضمن سپاهانیام کری نخونن چون اونوقتی که استقلال قهرمان ایران و آسیا میشد سپاهانیا نمیدونستن فوتبال چیه احتمالا داشتن به جای فوتبال تو کارخانه فولاد ذوب میکردن
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
جالبه که اینجا شده شعبه جدید تاپیک کل کل ...استارتر هم چیزی نمیگه ...90 درصد پستها خارج از موضوع تاپیکه ....
و متاسفم برای کسی که ضعف و اشتباه کسی رو اینقدر تکرار کنه و به رخ بکشه و از ضعف و اشتباه دیگران برای کل کل و جواب دادن به مخالفش استفاده میکنه .....حالا اون شخص هر کی بخواد باشه و هر کاری که بخواد کرده باشه ....

درمورد سوال اصلا از لقب کهکشانی خوشم نمیاد کلی هم بار حاشیه ایی با خودش داره .....
و از اونجایی که مدیرعاملمون گفته نگید مام استفاده نمیکنیم این لقب باشه برای استقلال ....
به قول کریم آقای گل کهکشانی مال اثطغلول قهرمانی مال ما ...

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه که اینجا شده شعبه جدید تاپیک کل کل ...استارتر هم چیزی نمیگه ...90 درصد پستها خارج از موضوع تاپیکه ....
و متاسفم برای کسی که ضعف و اشتباه کسی رو اینقدر تکرار کنه و به رخ بکشه و از ضعف و اشتباه دیگران برای کل کل و جواب دادن به مخالفش استفاده میکنه .....حالا اون شخص هر کی بخواد باشه و هر کاری که بخواد کرده باشه ....

درمورد سوال اصلا از لقب کهکشانی خوشم نمیاد کلی هم بار حاشیه ایی با خودش داره .....
و از اونجایی که مدیرعاملمون گفته نگید مام استفاده نمیکنیم این لقب باشه برای استقلال ....
به قول کریم آقای گل کهکشانی مال اثطغلول قهرمانی مال ما ...

اگه به خوودت زحمت بدی و چند تا پست قبلو بخونی میفهمی که استارتر چی گفته
شماخودتون شروع کردین برو پستارو بخون لطفا بعدا بیا و این حرفارو بزن
کسی از ضعف شما حرف نزد فقط کارایی که کردینو گفتیم همین
به قول سرمربی تون این فصل فقط دوازدهم نمیشین همین............
اون آقای گلتونم میبینیم............
برین خوش باشین که میتونین قهرمان بشین

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اگه به خوودت زحمت بدی و چند تا پست قبلو بخونی میفهمی که استارتر چی گفته شماخودتون شروع کردین برو پستارو بخون لطفا بعدا بیا و این حرفارو بزن کسی از ضعف شما حرف نزد فقط کارایی که کردینو گفتیم همین به قول سرمربی تون این فصل فقط دوازدهم نمیشین همین............ اون آقای گلتونم میبینیم............ برین خوش باشین که میتونین قهرمان بشین
به به ................................................................................................................................................
خودم شروع کردم ؟ یادم نمیاد من اینج چیزی گفته باشم ... روی صحبت من فقط استقلالیها نبود منظورم همه بودن که اینجا رو شبیه به کل کل کردند البته به من ربطی نداره هر چی دلتون میخواد بگین ....
گفتم استارتر نگفتم شما !!
ولی این خیلی زشته که برای جواب دادن به بقیه کار اون بازیکنها رو پیش میکشید ...بار اولتون هم نیست ...اصولا وقتی یه استقلالی جوابی برای حرفهای طرف مقابلش نداره پای شیث و نصرتی رو وسط میکشه از ضعف و اشتباه یکی دیگه نهایت استفاده رو میکنه ...تو اکثر سایتهای مرتبط با استقلال هم همینه ...نمیدونم اسم اینو چی بزارم ولی خیلی زشته..
هر طور صلاح میدونید ...
مثل اینکه شما خیلی عصبانی هستی شاید بخاطر اینکه من گفتم کریم آقای گل و ................................
در کل قصدم کل کل با شماها نبود نظرم این بود که کهکشانی برای استقلال

آخرین ویرایش:
بالا