نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

• مجموع رای دهندگان
    42
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به علي آقاي گل سلام عزیز

1)از بين دروازه باناي زير كدوم بهتره و چرا؟

مهدی رحمتی
مهرداد محمد حسینی
حسین حسینی
هادی ریش اصفهانیرحمتی فعلا اما فکر کنم حسین حسینی رو بشه برای آینده نزدیک روش حساب کرد هر چند قدش یکم کوتاهه

2)از بين مدافعان زير كدوم بهتره وچرا؟

جیلوید ساموئل
امیرحسین صادقی
حنیف عمران زاده
حسن اشجاری
هاشم بیک زاده
آرمن طهماسیان
پژمان منتظری
علی حمودی

پژمان منتظری ، چون زیر توپ نمیزنه ، کم اشتباه تره ، بازیسازیشم خوبه نسبتا ، و اینکه تعصبش هم بیشتر ، امیر حسینم پارسال خیلی خوب بود ، بهتر از همه سالهای قبلی

3) همون سوال بالا براي بهترين هافبك

خسرو حیدری
جواد نکونام
مجتبی جباری
کیانوش رحمتی
میثم بائو
عباس محمدرضایی
مهران قاسمی
ویسنته آرزه

جباری و خسرو حیدری ، جباری گاهی تو درگیریها شرکت نمیکنه ، وسط زمین رو از دست میدیم اما خسرو جنگندگی و دوندگیش بیشتره هر چند پاسهای نهایی جباری فرق داره

4)بهترين مهاجم؟

فرهاد مجیدی
آرش برهانی
سیاوش اکبرپور
فرزاد حاتمی
بابک جباری
ایمان موسوی

فرهاد مجیدی ، مجیدی این چند سال اصلا قابل مقایسه با مجیدی قبل از رفتن به امارات نبود ، انگاری یهو رشد کرده ، البته الان دیگه مثل قبل نیست که بشه رو حرکت پا به توپششم حساب کرد ، بیتشر تموم کننده شده این نیم فصل اخیر ، امیدوارم دوباره امسال پا به توپش بهتر شه

5)بهترين و بدترين مربي كه تا حالا استقلال داشته؟
بهترین که من خودم دیده باشم : پورحیدری و مجبورم بگم قلعه نویی ، بد ترین : لوبانوفسکی و متاسفانه مرفاوی و مظلومی

:gol::gol::gol::gol:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونی این همه ادم منتظرن جواباتو بخونن:D
نمونش خودم
:cool:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسمه تعالی
با سلام خدمت حاج اقا غریبه
با اجازه بنده هم چند تا سوال بپرسم
البته چون بنده با اقی غریبه احساس راحتی میکنم یه خورده خودمونی سوال میپرسم.وگرنه خدای نکرده دندودنم لال قصد جسارت ندارم

سوالات متفرقه:

1-اگه اسمت علی نبود دوست داشتی چی باشه؟ زیاد برام مهم نبود ، فقط اسم سوسولی نباشه
:D
2-دوست داشتی منو از نزدیک زیارت میکردی؟ بهم دخیل میبستی؟؟ برام گوسفند میکشتی؟ دوست داشتم میومدم آغاجری یه ناهار توپ میدادی میخوردیم یه چند جا منو میبرید دوباره شام و ناهر و صبحانه و آخرشم با سلام وصلوات راهیم میکردی
3-دوستاتون شما رو یه ادم اجتماعی میشناسن یا یه ادم جغرافی؟؟ تاریخی
4-از چی بیشتر همه بدت میاد؟؟ ...هههمممم... نمیدونم جدی
5-اخرین باری که پات رفت رو صابون با مغز رفتی تو دوش کی بود؟؟ هنوز اولین بارش پیش نیومده
6-دوس داری یه پستی پیدا کنی تو رده های بالای مملکتی؟؟ بله
7-ادم رفیق بازی هستی یا نه؟؟ بله اما رفیقام رفیق باز نبودن تنها موندم
8-اگه من یه مریضی بگیرم که بخوان بفرستنم خارج،حاضری تمام دار و ندارت،جفت کلیه هات،روده بزرگت،یک پنجم معدت،شش راستت و دهلیز چپت رو بفروشی خرج سفرم کنی؟؟نه
9-معلمای کلاس اول تا پنجمت رو بگو؟؟ غنی زاده ، الهوویی ، کریمی ، الهوویی .... چی بود؟؟ عسگری
10-اصلاتا مال کجا هستین؟؟ البرز + قزوین
11-دوس داشتی از زیر قوزک پا تا انتهای جمجمت فلج بودی ولی نیمی از ایمان من رو داشتی؟؟ تو ایمانم داری مگه؟؟ شایعه شده بود لائیکی
12-وقتی دلت بگیره دوس داری با کی حرف بزنی؟؟ قدم بزنم خودتم بودی خوب میشد
13-ادم استرسی هستی؟؟ چه وقتا هول میشی؟؟ دقیقه 88-89 که استقلال باید گل بزنه نمیزنه اما استرس میگیرم مثل بازی با سپاهان دور برگشت که1-1 شد دقیقه 93 گل زدیم داشتم تو ورزشگاه سکته میکردم که بازم قهرمانی پرید
14-اگه یه ننه مارمولک برا خرید بره بازار،یهو یه تریلی بره روش که فقط حنجرش رو بتونن از اسفالت جدا کنن،حاضری سرپرستی بچه هاشو به عهده بگیری؟؟ ایمان که قوی بود میسپرم بیاد پیشت
15-منو بیشتر دوست داری یا خودتو؟ راستشو بگو ، همیشه پای یه نفر سومی هم در میونه

سوالات ورزشی:
1-تا حالا شده بی خودی برا استقلال بحث و جدل کنی؟؟ اوووف اساسی
2-از کدوم نتیجه استقلال خیلی شرمنده شدی؟؟ 2-0 به سپاهان باختیم تو آسیا چون افتضاح بودیم ، 3-0 به پرسپولیس سال 1375 ، 4-1 تو تهران به پگاه رشت و 2 بار که ب تیمهای دسته یکی باختیم حذف شدیم از جام حذفی
3-بهترین رفیق فوتبالیت کیه؟؟ رفیقام غیر فوتبالین همه
4-تا حالا شده با کسی سر استقلال قهر کنی؟؟ قهر .... نه اما یبار دعوام شد ، سر تیم ملی بود ، جام ملتهای آسیا 2000 لبنان ، سر استقلالیا و پرسپولیسیای تیم ملی
5-نظرت در مورد مربیگیری و سبک اجرایی قلعه نویی چیه؟؟ اخلاقش خوب نیست ، از خود راضیه ، منت میذاره ، تا قبل از لیگ پارسال هجومی تر بود بهتر بود امسال ببینیم چی میشه
6-به لیگ المان علاقه ای داری؟؟؟ تیماش به نظرت دلنشینن کلا؟ بایرن فعلی و دورتموند الانی خیلی خوبن ، قبلنا بازی دربی بایرن و مونیخ 1860 رو دوست داشتم ببینم
7-استقلال به کجا برسه خیلی خوشحال میشی؟؟ قهرمانی آسیا ، کلا استقلال ببره خوشحال میشم
8-از خارجیای استقلال کدومشونو از موقعی که یادته تا حالا پسندیدی؟ جانواریو ، ساموئل ، گیلائوری
9-دوس داری کدوم مربی خارجی سرمربی استقلال بشه؟؟ مورینیو
10-بهترین استقلالی تاریخ؟؟ پورحیدری

موفق باشی

:gol::gol::smile::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااا کی شروع شد ک من خبر دار نشدم؟؟؟؟:surprised: از دیروز شروع شد:D

چرا تو صندلی داغ شرکت کردی؟؟؟؟ من شرکت نکردم ، اسم منو رضا داوودی یهو بی مقدمه گذاشت ، بعضیا هم توطئه کردن

کیا بهت رای دادن؟؟؟؟ 12 تا از خدا بی خبر ، من فکر نمیکردم تا این حد جدی باشه :D

الان چ حسی داری؟؟؟؟ مبهمه حسم

بهترین بازیکن استقلال کیه؟؟؟؟؟ مجیدی ، حیدری ، آندو و پژمان و رحمتی و صادقی ، الان اینا در یه حدن به نظرم

بیشتر از همه کیو دوس داری؟؟؟فقط ی نفر؟؟؟؟ پدر و مادر :redface: خوب چیکار کنم امکانات کمه

تاحالا دوس داشتی جای کسی غیر از خودت باشی؟؟؟چرا؟؟؟اون کیه؟؟؟اگ هم ک ن ک هیچی...دی ... جای خودم اما یه جای دیگه آره ...مثلا یه آدم بزرگ :surprised: نه فقط قد و هیکل:D

تاحالا عاشق شدی؟؟؟ آآآرررههه :D

فعلا تا اینجا بسه تا ببینم بعدا چ پیش میاد....دی

اینم جوابای شما داغ و تازه:gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخام ی اعترافی بکنم....

من تاحالا فک میکردم دختری:redface:

شرمنده علی آقا:gol:

بذا تو این پست هم سوال بپرسم ک استارتر فک نکنه اسپم دادم..دی

بهترین دوستای کلوپتو ب ترتیب نام ببر....(سخته ن؟؟؟دی) همه خوبن ، سخته

نظرت راجع ب مجید(جهان پهلوان)چیه؟؟ مثبت زیر رادیکال

نظرت راجع ب محسن چیه؟؟ خنثی

نظرت راجع ب نرگس چیه؟؟ مثبت به توان 2

چرا همه از این سه تا میپرسن ؟؟:dچون صدرنشین کلوپن؟؟چون محبوبن؟؟ اینروزها همه از این سه نفر میپرسن ، شما چطور؟؟

منم ک نمیشناسی بگم نظرت راجع ب من چیه؟؟:D یه جا یکی دونه دونه صفت داده بود که برای یکی بگم شما رو گفتم مودب ، یه همچین چیزی ، تو این مایه ها، نیستی؟؟ چش سفیدی؟؟

خوب فعلا اینارو هم داشته باش تا بعد:biggrin:

:gol::gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم اله
بهخاطر اینکه چندتا از جوابامو اشتبا دادی دوباره میپرسم

یه اسم دیگه واسه من میگی؟؟ محمد6موسوی
بدترین خصوصیت اخلاقیم از نظرت چیه؟؟ خیلی فعالی از یه دید
بهترین خصوصیت اخلاقیم چیه؟؟ خیلی فعالی از اون یکی دید
یه جمله که تا حالا بهم نگفتی بگو : چیکار میکنی؟؟
خوبی؟؟ چه خبر؟؟ قربانت ممنون ، بی خبریم ، سرکارم ، ملت دارن زندگی میکنن و منو نشوندید اینجا ؟؟ به قول عارف من فقط به احترام جمع و بیننده ها به سوالات جواب میدم:D
فیلمای مورد علاقت چیه؟؟ فیلمای خوب:redface:
سریالای مورد علاقت چیه؟؟ فرار از زندان ، مادرانه ، حریم سلطان رو 3-4 خط در میون میبینم
کیو تو نت از همه بیشتر دوست داری؟؟ اگه بگم لو میرم ، هر کی بپرسه میگه تو رو:D
اگه گرگا تورو محاصره کنن چیکار میکنی؟؟اگه راه نداشته باشه تسلیم میشم ، اگه راه داشت که در میرم
اگه تو گرگارو محاصره کنی چیکار میکنی؟؟ در میرم که اونا منو محاصره نکنن
اگه گرگا و تو یکیو محاصره کنین چیکار میکنی؟؟هیچی دیگه اون باخته
اگه یکی تو و گرگارو محاصره کنه چیکار میکنی؟ دوباره اون باخته
دوست داری تو کدوم فیلم یا سریال یا کارتون نقش کیو داشته باشی؟؟ جلو یه سلبریتی درجه یک باشه به قول محمد ساوه ، دیگه بقیش مهم نیست:D، فیلم عاشقانه باشه:redface: ، محمد ساوه جون اگه اینو میخونی بدون که واسه اون سوالت الان دیگه اولین نفر که گیرم بیاد نجاتش میدم ، چون قراره با یه سلبریتی تو فیلم بازی کنم
3تا از ارزوهات اگه شخصی نیست: یکیشو گفتم معلم ریاضی دختر باشه هم سن و سال خودم :D
یکم تخصصی تر میپرسم
----------
بنزین لیتری چقد ؟ 80 تومان بود خیلی حال میداد 63 لیتر میزدیم 5 تومان
لیتری بنزین چقد ؟ یه لیتر دیگه
گاز لیتری چقد ؟ گازم مگه لیتریه؟؟ آره گاز مایع میدونم الان کپسولی 5 تومانه
موست مدلش چیه ؟فراسو
-
چرا من خواب ندارم ؟ دیازپام بخور
سوال های غذایی
دلمه بلدی درست کنی ؟نه
کی بلده پس ؟آشپز
چرا من بلد نیستم ؟یاد میگیری
چرا یکی بلده ؟کی؟؟
چی دوست داری ؟ کباب
پیتزا یا ساندویچ ؟ساندویچ
ساندویچ یا پیتزا ؟ساندویچ
نوشابه یا دوغ ؟نوشابه
دلستر یا اب ؟آب
سیب زمینی یا گوشت ؟هر دو
پیاز یا سالاد ؟سالاد
سس هزار جزیره یا مایونز ؟مایونز
سس فلفلی یا تند ؟ خووبه
پفک نمکی یا نمک پفکی ؟پفک نمکی
چیپس یا خلال سیب زمینی ؟هر دو
-من چرا اینقد سوال چرت میپرسم ؟فشارت افتاده
تا حالا با ماشین یه دخترو زیر چرخات له کردی ؟نه هنوز فرصتش پیش نیومده
تا حالا یه دختر تو رو با ماشینش زیر چرخاش له کرده ؟نه هنوز این فرصتو بهش ندادم
تا حالا از گرسنگی مجبور بودی چیزی رو که دوست نداری بخوری ؟آره تو سربازی و حتی تو خونه
تخم مرغ دوست داری ؟آره
به نظرت 29 مهر چه اتفاقی میافته ؟هیچی
به روح اعتقاد داری ؟آره
به جن اعتقاد داری ؟آره
به پری دریایی اعتقاد داری ؟نه
به پری فضایی اعتقاد داری ؟؟نه
به ماه اعتقاد داری ؟ماه؟
کره ی خورشید چرا ذوب نمیشه ؟ داره ذوب میشه که
خورشیده کره است ؟ سیاره نیست؟؟ هر چیزی گرد باشه کره هست دیگه ، نه؟
چرا چرا ؟سوال خوبی بود
چرا من سالی یه بار دلمه میخورم ؟ امکانات کمه
-تا حالا خودتو جلو اینه دیدی ؟ آره
چه شکلی بودی ؟بد نبود ، ای ، قابل تحمل
عجب !
به نظرت من چمه ؟همون فشارت افتاده
تا حالا چند تا دروغ گفتی ؟نشمردم
تا حالا چند تا گناه کردی ؟ زیاد
تا حالا چند تا ثواب کردی ؟نشمردم
چند تا سوال ازت کردم ؟33 تا میگی نه برو بشمر
زندگیتو دوست داری؟؟ ای
زندگیو تعریف کن: زندگی گاهی خوبه گاهی بد ، گاهی که خوبه خوبه ، گاهی که بده ایشااله بهتر شه
مرد رو تعریف کن:آدم خوب و با معرفت و با مرام
زن رو تعریف کن:.... سخته ......
زندگی مجلل میخوای یا معمولی ؟؟مجلل معمولی
به عشق اعتقاد داری؟؟ عجب ...آره
میدونی از عشق کسی مردن یعنی چی؟؟ (منم نمیدونم) فقط کسایی که مردن میدونن Guests cannot see images in the messages. Please register to forum by clicking here to see images.
از عشق غصه خورن رو دیدم اما مردن رو نه
باحال ترین جوکی که شنیدی چی بود؟؟ +18 بوده نمیشه گفت
بی مزه ترین جوک؟؟بی مزه که نمیشه گفت جوک بوده؟؟
تا حالا تو آینه واس خودت جوک گفتی؟؟ بعد بخندی به خودت بگی چه خنده ی زیبایی Guests cannot see images in the messages. Please register to forum by clicking here to see images. ؟؟
نه اصلا
یه اعتراف میکنی؟؟ آره ، داغ شدم
به خاطره ی خوب میگی؟؟(اگه شخصی نیست) مسافرت رفتیم خیلی حال داد
یه خاطره بد : (اگه شخصی نیست) بیخیال خاطره بد ذهن مردم درگیر میشه

شرمنده سوالا مزخرفن

:gol::gol::gol::D

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دمای صندلی خیلی پایین اومده؟؟

الان باید بالای50باشه؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای علی آقا اون غذا که گفتی روده گاوه اسمش خوک هست یکی از لذیذ ترین غذاهای دنیا :eek:..........بقیشو چیکار کردی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!:razz:

اسم غداهه خوکه؟؟ نمیدونستم ، البته شنیده بودم خوش گوشت در واقع یه قسمتهایی از روده و سیرابی و شیردونه اما خوب ... مزشم بد نبود ولی .... دیگه نخوردم:D

-----------------
ببخشید من تشکر ندارم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ماه رمضون روزه میگیری؟ آره ... اه دیگه ریا شد
به نظرت من چجوری آدمی هستم؟ جوونیو جاهل
تا حالا چقدر بهم فحش دادی؟ تو پست بعدی ایشالله
به نظرت پرسپولیس میتونه امسال اس اس رو ببره؟ استقلال میتونه به پرسپولیس ببازه اما پرسپولیس نمیتونه استقلال رو ببره
تنها تیمی که پارسال استقلال رو رفت و برگشت برد کدوم تیم بود؟ داماش
تا حالا شمال رفتی؟ زیاد
شمال رو بیشتر دوس داری یا تهرون؟ شمال
تا حالا شده یه پسری رو ضایع کنی؟ ضایع؟؟ نه به اون صورت
تا حالا شده پسری تو رو ضایع کنه؟ نه خیلی
اگه قرار باشه فقط از یه تیم تو انجمن حمایت کنی اون کدوم تیمه؟ استقلال دیگه ، مگه دیدی جز استقلال از تیمی حمایت کنم؟
برای ادامه تحصیلت چه رشته ای میخوای انتخاب کنی؟شکلک مورد علاقت چیه؟ اصلا دیگه ادامه تحصیل نمیدم ، حسش نیست. از این شکلک:surprised:
غذای مورد علاقت؟ انواع کباب
میوه مورد علاقت؟ همه بجز طالبی
فصل مورد علاقت؟ زمستون و تا حدی پاییز
تاپیک مورد علاقت؟ آبیدلان
بخش مورد علاقت؟الان درجه حرارت صندلی چقدره؟تا حالا ورزشگاه اکباتان رفتی؟تا حالا روسیه رفتی؟باشگاه ورزشی - 45 - نه - نه
انزلی چطور؟ آره جات خالی مردابشم رفتم
دریای خزر رو بیشتر دوست داری یا خلیج فارس؟ هر دو رو

بازم بپرسم؟ مگه بازم مونده؟

:smile::smile::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوس داشتین جای کسی باشی ؟ هههممم دوست نداشتم اون طرف باشم ، دوست داشتم کلا خودم مثلا اونجوری باشم

شده آرزو کنی وقتی برآورده شد بگی کاش آرزوش نکرده بودم ؟
... آره فکر کنم
انگیزه ت از زندگی کردن؟ نمیدونم ، ما ناخواسته اومدیم هنوزم نفهمیدیم چرا:D

انگیزه ت از درس خوندن؟ لیسانس رو که همه میرفتن ما هم رفتیم ، ارشد رو هم زد به سرم ، الان توش موندم که فقط یه جوری تموم شه

انگیزه ت از این سایت اومدن؟ کل کل

زودرنجی؟ عصبی؟ مهربون؟در مقابل مشکلات سر سخت؟ کدامیک؟ آره ، آره ، ای، نه خیلی اما عادت میکنم، هان؟؟

با بچه ها رابطه ت چطوره؟ خوبه

با ماکارونی چطور؟با آب گوشت؟با شکلات؟عالی از نوع گوش ماهی البته ، خوبه بد نیست نه مثل کباب ، اونم خوبه

با بابا؟با من؟ دووم میاره تا 1 دقیقه حرف بزنیم ، فعلا خوبه

خواهری برادری؟ برادرم

آرزوی ِ دیرینه ت؟ قهرمانی آسیا با استقلال

شعرای ِ عاشقونه یا عارفونه؟ هیچ کدوم ، اهل شعر نیستم زیاد

دوست دختر داری؟اسمش چیه ؟ اسم بچتون ؟ اسم نوه ؟ مگه آدم از دوست دخترشم بچه و نوه داره؟؟ تهاجم فرهنگی که میگن همینه آ:D جز کدوم گروهی داری ملت رو منحرف میکنی؟

دوست دختر چی؟رابطه ت با گوشی تلفن همراه؟ رابطم با همه خوبه مگر اینکه خلافش ثابت شه

رابطه ت با دانشگاه؟ نه ، خلافش ثابت شد
قشنگ ترین جایی که رفتی ؟
دریاچه ولشت ، جنگل ناهارخوران ، سه هزار ، جیسا و ... یه جاهایی از اصفهان و شیراز . غار علیصدر
:gol::gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااام بهههههههههه دوست آبيدلم........:D سلام امالیا

خوب به ترتيب علاقه اسامي زير رو مرتب كن جداي از علاقه طبق بازي از 1 تا 10 بهشون امتياز بدههههههههههههه....:D
و مختصري درباره ي بازيشون نظر بدههههه...:cool:

1-فرهاد مجيدي
8 ....7- خسرو حيدري 8...... 4- مهدي رحمتي8..... 2-آرش برهاني 6.5 .... 5- حنيف عمران زاده 5 ... 6-جواد نكونام 7... 3- ميثم بائو 1
8-مهدي رحمتي
همون دوباره 8:D

9-نظرت رو راجع به زنده ياد ناصر حجازي بگو
روحش شاد و یادش گرامی
روز بازی با دالیان وقتی استقلال 3-2 عقب افتاد و اکبرپور کار رو مساوی کرد همونجا کنار نیمکت رو پیست دو میدانی افتاده بود به سجده ، واقعا حیف شد اون جام پرید از دستمون
این دوره آخرم فتح الله زاده خوب حمایت نکرد ، کلا 5-6 تا بازی بعد از شروع صحبت از تغییر حجازی شروع شد
آدم خوشتیپی بود و مقید به یه سری اصول خودش، صداقت داشت فکر کنم

10-نظرت راجع به امير قلعه نوعي چيه؟

قبلنا خوش اخلاق تر بود بخصوص تو دوران بازیگریش ، یه وزنه بود ، یادمه توپ میومد زیر پای قلعه نویی من دلم قرص میشد که زیر پای خوب بازیکنی اومده
اما تو دوران مربیگریش از بازی با استقلال اهواز که 2-1 باختیم و قهرمانی لیگ عملا از دست رفت و این عذرخواهی نکرد دیگه خوشم نیومد از اخلاقش

خستهههههههههههههه نبااااااااااااااااااشي...

:gol::gol::w30:

آخرین ویرایش:

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بــــــــــــــــــــــــــــــا عرض سلــــــــــــــــــــــــــــــــام خدمته صندلی نشینمون و پرسشگران عزیز:D
اومدم بگم من سوالی به ذهنم نرسید
:biggrin::cool:
همین خودش قوت قلبــــــــــــــــــــــــــــــــِ:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااام علیییییییییییییییییی. میبینم که هنوز زیاد داغ نشدی:d

1- اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟

2- اگه پستچی یه نامه برات بیاره که آدرس نویسنده نداشته باشه، اولین کسی که به ذهنت میرسه کیه؟

3- مهمترین و پر تکرارترین نصیحتی که مامان بابات بهت کردن چی بوده؟

4- هیجان انگیز ترین کاری که تا حالا کردی چی بوده؟

5- با مزه ترین لطیفه ای که تا حالا شنیدی رو تعریف کن.

6- وقتی عصبانی میشی چی یا کی یا بهت آرامش میده؟

7- چرا فکر میکنی همه کچلند؟

8- چراغتو کی روشن میکنی؟

9- چرا همیشه مثل آدمای مهم وقتی بهت پیام میدیم 24 ساعت دیگه جواب میدی؟ ( فقط نگی چون خیلی مهم هستم)

10- چی حرصتو درمیاره؟

باز خواهم گشت:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

داغی عامو؟
خوب میشی عامو:d.

1.بیوگرافی کل خانواده

2.شماره موبایل بابات ( باهاش کار خصوصی دارم )

3.شماره موبایل خودت ( باهات کار خصوصی دارم )

4.اسامی کل ادد لیستت رو تک تک بنویس همراه با اسم اصلی

5.به دین و سیاست و دیانت :d چقد اهمیت میدی ؟

6.منو تو 7 خط تعریف کن :|

7.خودتو تو 7 خط تعریف کن :|

8.با نوشابه و تابستون و اهواز یه جمله ی 7 خطی بنویس .

9.تصورت از من چی چیه ؟:|

10.بچه های باشگاهی که با تو نسبت دارن کین ؟

میخوام باهاشون آشنا شم :d

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید که دیر اومدم ولی بالاخره اومدم!اخه من ی کم خجالت میکشیدم ولی نرگس خانم گفت که همه مسئولیت ها رو قبول میکنه منم فکر کردم که اصلا خوب نیست که خجالتی باشم بنابراین اومدم سوال بپرسم!!!!
:redface: به نرگس بگو خجالتو بذاره کنار به بقیه نگه بیان تو گود ، خودش اگه مرده بیاد جلو
با اجازه!!!
1)تا حالا شده تو سوراخ نری جارو به دمت ببندی؟؟! .... هههممم ... فکر کنم شده باشه
2)از اون ادمایی هستی که میرن لب دریا هم باید اب با خودشون ببرن؟؟ شدیدا ، یه دونه در هر حال همرام هست
3)چرا قدیما دیگ به دیگ میگفت روت سیاه الان میگه ته دیگ؟؟!! چون روزگاره دیگه به هیچ وفا نداره حتی به همون دیگ
4)دوست داری بامت بیشتر و برفتم بیشتر باشه؟؟!! آره بد نیست
5)تا حالا شده بخوای ابروشو برداری بزنی چشمشم کور کنی؟؟!!
هههممم ... آره مثلا یه بار رفتم درخت کیوی هرس کنم زدم از بیخ و بن شاخه های بار دار سال بعدی رو قطع کردم
6)تا حالا شده تو ی موقعیت جدی یهو خندت بگیره؟!!اصن ی وضی که نتونی خودتو کنترل کنی؟؟!!!!تعریف کن ما هم بخندیم!!! سر کلاس ، موقعیت جدی نبود ، اما استاد جدی بود ، ته کلاس بودیم خوشبختانه کلاس خیلی شلوغ بود منم تا خندم بند بیاد رفتم زیر میز که دیده نشم ، آی خندیدم بعد اومدم بالا، من کلا حرف میزنم میخندم
7)چرا تو کلوپ همه محسن_24 اذیت میکنن؟؟!! محسن کیه ؟ نمیشناسمش:D
8)کدوم یکی از بچه های باشگاه رو تو دنیای واقعی دیدی؟؟!!! هیچ کدومو ، قسمت نشده
9)اگه (خدای نکرده)بگن که فقط ی روز زنده ای،اون ی روز چیکار میکنی؟؟!!باید امکاناتشم بدن دیگه که بگن هر کاری دلت میخواد ، اما اگه نگن هر کاری بگن کلا با همین شرایطت ، زنگ میزنم حال چند تا از دوستامو میپرسمو غذای خوشمزه آخریو میخورمو .. دیگه فرصت نشد ، مردم
10)میدونی امپاس چیه؟؟؟! ورم معده
:surprised:
11)تا حالا تو امپاس خیلی شدید قرار گرفتی؟؟! پس ورم معده نیست؟؟ نمیدونم، بخاطر اینکه شاید چیز بدی باشه ... نه ، قرار نگرفتم
12)وقتی تو امپاس شدید هستی اولین کسی که ازش کمک میخوای کیه؟؟! نه قرار نگرفتم ، عجیبه آآ
13)تا حالا چند بار موقع دیدن بازیهای استقلال خواستی برهانی رو به قتل برسونی؟؟! هر بازی چند بار
14)
اگه استقلال قهرمان اسیا شه چیکار میکنی؟؟؟!! خوشحال میشم ،اما دیگه نمیدونم بعدش چیکار کنم
15)دوست داشتی این فصل استقلال چه بازیکنی رو میگرفت که نشد؟؟! دوست داشتم نکونام این همه ناز میکرد، میرفت که نشد
16)کدوم بازیکن امسال از استقلال رفت که ناراحت شدی؟؟!! هیچکدوم ناراحتم نکرد
17)کدوم بازیکن امسال اومد که ناراحت شدی؟؟!! نیکبخت
18)از کدوم بازیکن استقلال حالت بهم میخوره؟؟!! هیچکدوم
19)نظرت راجع به امضام بگو! مگه امضا هم داری؟؟خوب بذا بخونم ...
پس دیگه عصبانی نشو تا نشون بدی به امضات عقیده داری
:surprised:
20)
خسته که نشدی؟؟!! خو من ازت سوالای اسون پرسیدم مشتری شی!:w44:دستت درد نکنه

:gol::gol:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با تشکر از همه دوستان و یه خسته نباشید به علی جون:d

بریم سراغ سوالا:)dیکیشو خوب جواب ندی،آبروتو میبرم)

1
.نظرت درباره مسائل ماوراطبیعه چیه؟؟؟جن و پری وجود دارند؟؟؟کجان؟؟؟چرا از دید ما پنهونن؟؟؟

2.نظرت درمورد ادیانی که الان وجود دارند رو بگو؟اسلام،مسیحیت ،یهودیت و ...؟؟؟هر کدوم که به نظرت رد میشن رو با ذکر دلیل رد کن!

3.اعتقاداتت در چه حدیه؟؟؟نماز،روزه،قرآن و ...؟؟؟؟

4.تا حالا شده کسی رو امر به معروف و نهی از منکر کنی؟؟؟چرا؟؟؟به این قضیه چقدر اعتقاد داری که اگر امر به معروف و اینا نکنی بازخواست میشی؟؟؟

5.یکی از آیات قرآن که خیلی روت تاثیر داره رو بنویس و معنی کن و تفسیر کن از نظر خودت!

6.فک کن روزی رو به روی خونه ی خدا می ایستی چه دعایی میکنی؟؟؟دوس داری بری مکه اصن؟؟؟بعد دوس داری حجیه پارمهر صدات کنیم؟:d

7.چه قدر به رویای صادقه اعتقاد داری؟؟؟تا حالا پش اومده تو خواب حس کنی داری میمیری(دور از جون)؟؟؟چه جور حسی بود؟؟؟از نظرت اگه یه همچین اتفاقی بیفته واقعیه یا فقط خوابه؟؟

8.روح رو اثابت کن؟؟؟به نظرت روح چه محدودیت هایی داره؟؟؟میتونه تو بدن آدم زنده یا مرده ی دیگه ای بره؟؟؟(دقت کن مثلا من مردم روحم میتونه جسم تو رو ازت بگیره؟؟)

9.کتاب بریدا از پائولو کوئیلو خوندی؟؟؟اگه نه برو درباره ماجراش بپرس بیا بگو نظرت درباره ش چیه؟؟؟؟این کسانی که اینجور فک میکنن جز کدوم دستن؟؟؟مادیون یا خدا شناسا؟؟؟

10.نظرت درباره ی محدودیت اجنه چیه؟؟؟میتونن به بدن کسی وارد شن؟؟؟آسیب جسمی بزنن؟؟؟اجازشو دارن که به زندگی آدما وارد شن؟؟؟یه توضیح کامل بده؟؟؟

باز میگردم:gol:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.....منو میشناسی؟به روح اعتقا داری با این جوابات؟

سوال 1 تا 10؟:Dواسه کلمات زیر یکی از بچه های کلوپ رو بذار....(میتونی اسم یکی رو چند جا بنویس،ولی خالی نذاری....)

بداخلاق

تپل

زشتو

کچلو

کرمکی

بختک

سوسک

موذی

بنفش

آبی

متعصب

مغرور

مهربون

شیطون

بزغاله

زنگوله

پرافاده

خالی بند

خرخون

شکمو

بی کله

نترس

مدیر

معلم

استاد

جغد

شپش

مدیونی اگه جواب هرکدوم از اینا رو ندی... میدم رو آتیش همین صندلی کبابت کنند...

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مجدد.....:biggrin:

1.به نظر ات تجمل گرایی واقعیتی از زندگی ایرانی شده یانه ؟ خودت تجمل گرا هستی؟

2.نظام مدیریتی جامعه ای که فساد مالی درش زیاد شده ( مثل کشور بغلستان) با تغییر مدیریت درست میشه یا باید فرایند ها تغییر کنه ؟

3. نظرت در مورد جمله ای که توی امضام نوشتم چیه ؟

4. به نظرت وقتی خرافات وارد دین بشه میشه اصلاحات لازم رو انجام داد ؟ فکر میکنی چقدر خرافات وارد دین ات شده ؟

5.آخرین باری که فیلم دیدی کی بود ؟اسمش چی بود؟ شخصیت مورد علاقه ات تو اون فیلم کی بود؟

6.زیباترین دیالوگ فیلمی که دیدی چی بوده ؟

7.زیباترین بیت شعری که خوندی رو توی کل شعرش پررنگ گن و برامون بنویس...

8. تعریف ات از قهرمان و اسطوره چیه ؟ می تونی چند مورد مثال بزنی؟

9. آیا هرکشوری در هرزمانی نیاز به یک قهرمان داره یا شرایط جامعه قهرمان رو ایجاد می کنه ؟

10. زیباترین داستانی که توی دوران بچگی ات شنیدی چیه ؟ برامون تعریف کن ....

باز خواهم گشت.....:smile:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
و این سری چندم سوالاس بچه ها؟

1.مقابل هر کدوم از شکلای زیر اسم یه آبیدل رو بنویس: (نداریم و نمیدونم و این حرفا=پیچوندن)

2.با اسامی سوال بالا یه داستان 13 خطی بنویس.

3.یه خاطره از همه ی افراد سوال 1

4.یه چیزی که ازشون یاد گرفتی(اسامی سوال 1)

5.سه تا خصوصیت اخلاقی از اسامی سوال 1

6.منو چقد میشناسی؟؟؟چند تا از خصوصیاتمو بگو؟؟؟یه انتقاد هم اگه میتونی بکن

7.عدد شانست چه عددیه؟؟؟چه روزی از هفته به دنیا اومدی؟؟؟اون روز روز شانسته آیا؟؟؟

8.صندلیتو تمدید میکنی؟؟؟؟چرا؟؟؟؟فک میکردی اینقد شلوغ شه اونم در صورتی که فقط یه روز گذشته؟؟؟چرا؟؟؟

9.از شوخیایی که باهات میکنم ناراحت میشی؟؟؟جنبه ی شوخیت تا چه حده؟؟؟شوخی کردن با ملتو تا چه حد مورد اعتدال میدونی؟؟؟تا حالا شده کسی از شوخیات ناراحت شه؟؟؟تو چی ناراحت شدی؟؟؟

10.رفاقت یعنی چی؟؟؟نارفیقی چی؟؟؟حسادت به رفیق چی؟؟؟از پشت خنجر زدن به رفیق چی؟؟؟از رفیقت رو دست خوردی؟؟؟چرا؟؟؟چیکار کردی؟؟؟

علی قوی باش پسر...من باز میگردم

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.خسته نباشي.
1. به نظرت بزرگترين حقيقت زندگي چيه؟
2. تلخترين حقيقت كدومه؟
3. اگه يه روز بفهمي منبع قدرتي نيست كه خواسته هاتو براش بگي و ازش اجابت بگيري چيكار ميكني؟
4.به نظرت چرا شما آقايون به خاطر اختراع لباس عاليي مثه كت و شلوار كه اينقدر بهتون تيپ و شخصيت مي ده تا آخر عمر ممنون انگليس نيستين؟؟؟؟هان؟؟
5. يه تعريف از دين ؟ خواهشنا كلمات ديگران و خيلي با كلاس نگو چيزي كه تو ذهنته بگو چيزي كه خودت قبول داري؟
در ضمن سئوالات خيلي كوتاه جواب نده ؟ (((من بايد قانع بشم)))))
6. اگه بگن عشقت و کسی که همۀ دنیای توه ازت خواسته که بری توی جهنم پیشش و تو بهشتی باشی ، بهشتو ول میکنی بری پیشش؟
7.اگه الان جنگ ایران با هر کشوری بشه حاضری بری جنگ؟
8.اگه اون زمان جنگ 8 ساله بود می رفتی؟
9. امروز اگر بخواهید فهرستی از 5 ارزش مهم زندگی خود تهیه نمایید.به چه ارزشهایی معتقدید و پای کدام یک بیشتر می ایستید؟
10.چقدر به این جمله اعتقاد داری " از هر دست بدی از همون دست میگیری "

از اونجا که من خیلی صادق هستم اعتراف میکنم که سوالا دزدیه ولی باید همشو جواب بدی دیگه!!!!!:w07:
خوش بگذره!

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سری چندم سوالاس؟یکس بشمره.....(سری قبلی که نوشتم پریــــــد
)

1.اهل رقص هستی ؟ بیشتر چه رقصی بلتی ؟کدوم رقص رو دوست داری یاد بگیری ؟
رقص فقط مال خانوماس یا مال آقایون هم هس؟؟؟ریشه ی کلمه ی رقص کجاییه؟؟؟

2.برنامه کودک مورد علاقت در زمان بچگی؟؟؟؟باهاش توهم نمیزدی؟؟؟؟با کدوما توهم میزدی؟؟؟هنوزم کارتون میبینی؟؟؟چه کارتونایی؟؟؟

3.تا حالا شده تو زندگیت به بن بست بخوری ؟ وقتی به بن بست رسیدی چیکار کردی؟ جا زدی یا نه ؟چرا؟؟؟

4.علی تو خوشبختی؟؟؟چرا؟؟؟اصن یه آدم خوشبخت چه خصوصیاتی داره؟؟؟

5.تا حالا زیر دوش حمام یا زیر بارون گریه کردی؟؟؟؟چرا؟؟؟؟(اگه خیل خصوصیه نمیخواد بگی)

6.فرض کن میخوای وجود خدا رو به بچت اثبات کنی در آینده،چی بهش میگی؟؟؟چجور اثبات میکنی خدا همه جا هست ولی ما نمیبینیم؟؟؟(میشناسم بچه هایی رو که فک میکردن خدا تو خونشه استغفرالله)

7.فرض کن خدا بهت یه فرصت داده از نو متولد بشی!جنسیتتو عوض میکنی؟؟؟چرا؟؟؟همین خصوصیات اخلاقی رو خواهی داشت یا نه؟؟؟؟چرا؟؟؟؟(تو همه چیز اختیار داری)

8.فک کن یه چوب جادویی داری که میتونی باهاش هر اخلاق خوب و بدی رو به خودت اضافه و کم کنی!کدومو کم میکنی و کدومو زیاد؟؟؟کدومو حذف میکنی و جاش چی جایگزین میکنی؟؟؟

9.فرض کن دنیا رو به نابودیه(نابود نشد خو...ای بگم روحت چی نشه نوستراداموس)و تو فقط 24 ساعت وقت داری!چه کارای میکنی تو این 24 ساعت؟؟؟چرا؟؟

10.نظرت درباره این جمله چیه؟؟؟

تن آدمی شریف است

به جان آدمیت

نه همین لباس زیباست

نشان آدمیت
خب پ چرا گاهی ما آدما از روی پوشش ملت قضاوت میکنیم؟؟؟پرا از روی مارک کفش و لباس و اودکلن قضاوت میکنیم؟؟؟چرا اخلاق رو در نظر نمیگیرم؟؟؟؟نظرت چیه کلا؟؟؟

علی باز میگردم

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=2][/h] واسه هركدوم از شيكلكاي زير اسم يكي از بچه هاي آبیدل رو بنويس:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب علی جون من بازم اومدم. خدا بهت صبر بده.......

1- تو خونتون مرد سالاریه یا زن سالاری

2- یه سوال از خودت بپرس، بعد جواب بده

3-فکر میکنی آدم بعد شکست عشقی ، دوباره میتونه عاشق بشه؟

4-چرا مارمولک شبیه سوسماره ولی بهش میگن مارمولک

5- اسم یه بازیکن از تیم ملی هندبال برزیل رو بگو ( اینو حتما باید بگی، اصلا راه نداره بپیچونیش)

6- چهار سال پیش این موقع کجا بودی و چی کار میکردی( حتما باید جواب بدی)

7- بهتری رمانی که خوندی چی بوده؟

8- اسم کاپیتان تیم ملی فوتبال بنگلادش چیه؟( اینم باید سرچ کنی و جوابشو بدی)

9- الان اگه دستت به من می رسید چی کار میکردی؟

10- خب معلومه که دستت به من نمیرسه، الان کلا چه احساسی داری؟

علی جون موفق باشی. من قول میدم دیگه بیام اذیتت کنم.......

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام مجدد،من کپنم محدودیت نداره!هرکسی میخواد بیاد و از کپن من استفاده کنه!:D

خو سوال دارم دیگه،چرا اخم کردی علی:cry:

1- این جمله هارو کامل کن

- اگر حاکمیت دست زنها بود .................................................
- مهمترین سوال من در زندگی .............................................
- همیشه منتظر بهانه ام که ................................................
- گوش دادن به ندای درون ..................................................
- ترس از تکرار حادثه .................................................. ........
- منطق عصر حجری می گه ................................................
- دوست ریا کار به درد .................................................. .....
- این فاصله لعنتی .................................................. ..........
- وقتی می بینی کسی ضرری به شما وارد میکنه ......................................
- گاهی با نگاه کردن به آیینه ................................................
-اگر کسی بپر وسط حرف من ...............................................

2-از حالا میدونم که جوابات کوتاه و نامردیه!باید برای هرکدوم 20 تا کلمه بنویسی(سوال قبلی!!!):d

3-یه خط برای اون که دوس داری بنویس،تمام احساستو تو 12 تا کلمه بیان کن(بپیچونی اعتراض میکنما!!!!:d)

4- اها راستی چقدر از حضور من خوشحال شدی؟:d

5- اسم آلبوم 93 ابی چیه؟یعنی تو نمیدونی؟کی گفت بیای اینجا بشینی؟اصلا یه سوال ساده هم بلد نیستی؟هی وای من!:d

6- نظرتو راجع به چند سری سوالای من چیه؟بوی سوختنی از کجا میاد؟وای علیییییییییییییی:smile:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.