نشانه عشق زن به همسرش چیست ؟

opensuse

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیز تالار مشاوره خانواده.:D
هرکسی بنا به دیدگاه خودش بگه وقتی یه زن شوهرش رو از ته دلش دوست داره چه نشانه هایی داره؟ فقط ممنون میشم دوستان پاسخ هاشون علمی باشه. با تشکر
:)

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
ذره ای تجربه ندارم ولی »

وقتی یه زن نسبت به شوهرش حساس بشه و وسواس داشته باشه
(حالا به تیپ شوهرش، به نوع عاشقیش، نوع موفقیت و هر نوع مدل وسواسی)
که به قصد مثبت و بهتر شدن پیش بره.

هر موقع در اینحور مسائل،فداکاری همراه شد (فداکاری وقت و انرژی و احساسات زن به همسرش) ، آروم آروم به این رابطه، کلمه عشق نسبت میدند.

موفق باشین در عشقاتوننننننن :D :gol:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همینکه ی زن مقابل بداخلاقیای مردا صبوری میکنه یعنی عاشقشه دیگه
همینک تو سختی ها و گرفتاریا بازم کنارشه یعنی عاشقشه
همینک غذای موردعلاقه شوهرشو درست میکنه،همینک بخودش میرسه همینا میشه عشق دیگه!:biggrin:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق واس هر کس یه معنی داره و در نتیجه نحوه ابرازشم در افراد مختلف متفاوته....

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفش بی راه نیست محسن خان

تو دختر نیستی...منظورش اینه چون شوهرشو دوست داره باتمام وجود و از دل و جون براش غذا درست کرده تا اونم خوشش بیاد....
منظورش این نیست که فقط غذا درست کردن یعنی عشق میگه این یکی از مصادیق عشقه به همسره
من دخترم و به هیچ وجه اینی که شما میگیدو عشق نمیدونم!!
واا!!
غذا چه ربطی به عشق داره!

:surprised:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دخترم و به هیچ وجه اینی که شما میگیدو عشق نمیدونم!!
واا!!
غذا چه ربطی به عشق داره!

:surprised:

اتی عزیز تو وقتی مهمونی داری که برات عزیزه سعی نمیکنی به بهترین نحو ازش پذیرایی کنی...شرایط راحتی و آرامششو فراهم کنی...هرکاری از دستت برمیاد براش نمیکنی تا راحت و خوشحال باشه؟!!
واس چی اینقد از خودت مایه میذاری؟!؟ چون دوسش داری....چون برات مهمه...

حالا یه خانم وقتی شوهرشو دوست میداره سعی میکنه از همه لحاظ شرایط راحتی وآرامش همسرشو فراهم کنه....آشپزی هم که دوستمون مثال زد یه نمونه از ابراز عشق و علاقه س...میخواد بگه برام مهمی که ساعتها از وقتمو گذاشتم و برای تو و برای رضایت و آسایش تو فضای خونه رو آماده کردم....

آشپزی یه مثال دخترشیطون(اتی خانوم)

opensuse

عضو جدید
به نظر من عشق وجود داره اما بعضی چون ازش سوء استفاده کردن ، بخاطر همین عده ای بهش یا اعتقاد ندارن یا سعی می کنند درگیرش نشن.;)

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من عشق وجود داره اما بعضی چون ازش سوء استفاده کردن ، بخاطر همین عده ای بهش یا اعتقاد ندارن یا سعی می کنند درگیرش نشن.;)

دقیقا
اینقد این روزا هرکس رو هر حس کثیف و پلیدش اسم عشق گذاشته که دیگه اگه واقعا عشقی هم وجود داشته باشه کسی نمیتونه اعتماد کنه:razz:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشنوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:..............

فست فودی محلتون داره صدات میکنه هاااااااااااا:biggrin:

یه لحظه فک کردم داری جدی میگی!
نکن ، دلم ریخت! اواااا!

دقیقا
اینقد این روزا هرکس رو هر حس کثیف و پلیدش اسم عشق گذاشته که دیگه اگه واقعا عشقی هم وجود داشته باشه کسی نمیتونه اعتماد کنه:razz:

بنظر من که آدما شاید بگن عشق نیست و گیر نمیاد و فلان اینها
بخدا آدم خرافاتی و اینجوری نیستم

ولی مطمینم قطعا یه روزی میاد که مال اونهاس و بدستش میارن،خودسازی و صبر میخواد
مثلا همین اتی رو ببین،باید صبر کنه،زبانش رو هم خوب کنه،اشپزیش بهتر شد مثلن تو سن چهل و پنج،شیش ایشالا یه خاستگار پیدا میشه واسش

هییییچ نگران نباش اتی ;)
روحیه دادما...!

سناساوجی

عضو جدید
همین که مث من روزی هزاربارازش ناراحت میشم ولی انقد دوسش دارم که زودازدلم درمیاره ومی پذیرم همین که هیچ مردی جزهمسرم جلوچشمم نمیاد همین که هرچی پیش میاد به همسرم میگم همین که ...بدون این که همسرم بدونه هروز براش مینویسم دوست دارم...ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرت شکرت همسرم عاشقتم:heart:

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشانه عشق زن به همسرش ،همین که بی منت محبت کنه و تمام زندگی ودلخوشی زندگیش همسرش باشه
بهش وفادار باشه تااخرین لحظه عمرش
همین که تمام تلاششو بکنه تا دل شوهرشو بدست بیاره وبا یه چیزی خوشحالش کنه
یه نگاه عاشقانه
مهر ،هم صحبت شوهرش باشه ،هم نفس شوهرش باشه ،همدم وهمراهش باشه ودراوج سختی در کنارش بمونه با بی پولی یا هرمشکلی کنار بیاد و کمک کنه تا زندگیش از اون حالت دربیاد
همین که صبح به عشق همسرش روزشو شروع کنه
وبهش ثابت کنه که براش مهمه ،زندگیش براش مهمه ،وبودن شوهرش براش ارزشمنده
وبرای همسرش ارزش قایل بشه واحترام بزاره
جلوی همه عالم وآدم وایمسته وبرای زندگیش میجنگه عین یه مرد ،تا زندگیشو وشوهرشو نگه داره
وبهترین مادر بشه

ssordi

عضو جدید

دقیقا
هردو خیلی خوب گفتین ..واقعا لایک داره ...

;);););)